Освітяни підбили підсумки 2013 року

Виконуючий обов'язки голови КМДА Анатолій Голубченко взяв участь у засіданні Педагогічного клубу директорів шкіл та професійно-технічних навчальних закладів столиці. Під час заходу керівник міськдержадміністрації привітав присутніх з новорічно-різдвяними святами та нагородив учасників і переможців конкурсу «Вчитель року» в номінації «Директор школи». Також Анатолій Голубченко вручив грамоти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА директорам професійно-технічних навчальних закладів, привітав ювілярів та іменинників.

Від Святошинського району на заході була Людмила Горіна, директор СШ № 203, яка стала переможцем районного  конкурсу "Учитель року - 2014" та лауреатом міського туру в номінації "Директор школи".

Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації вітає Людмилу Григорівну та бажаєтворчої наснаги у формуванні особистості учнів, набутті ними знань і професійної майстерності, самореалізації в тій галузі, де найповніше можна проявити свої обдарування.

Джерело: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА)