Про створення атестаційної комісії ІІ рівня в управлінні освіти у 2012-2013 н.р.

Від 10.09.2012                                                                                             № 221

 

Про створення атестаційної

комісії ІІ рівня в  управлінні освіти

у 2012-2013 н.р.

 

Згідно з  Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, Змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1473  та  з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу, -

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Затвердити склад атестаційної комісії ІІ рівня (Додаток №1).

2. Погодити склад кандидатів у члени атестаційних комісій І рівня в навчальних закладах від управління освіти, методичної служби (додаток №2).

3. Атестаційній комісії ІІ рівня вивчити педагогічну діяльність осіб, які атестуються на присвоєння та відповідність раніше присвоєних  кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічних звань,  до 15.03.2013 р.

4. Керівникам навчальних закладів:

4.1. Створити атестаційну  комісію І рівня у навчальному закладі до 20 вересня 2012 р.

4.2. Подати списки педагогічних працівників, які підлягають атестації, атестаційній комісії І рівня до 10 жовтня 2012 р.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти                                            І.І. Адаменко

 

Додаток № 1

до наказу № 221

від “10” вересня 2012 р.

 

Атестаційна  комісія ІІ рівня

управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної  адміністрації

1. Адаменко І.І.                      – голова,  начальник управління освіти

2. Павлиш В. М.                     – заст. голови, зав. відділом з питань дошкільної освіти

3. Лаговська С.В.                   – заст. голови , директор НМЦ

4.  Макаровець О.В.               – секретар, зав. сектором з кадрових питань

Члени комісії:

5.Лук’янчук І.А.                –  зав. відділом з питань загальної середньої освіти

6.Заворітько Л.О.               – голова районної організації профспілки

7.Репко Н.П.                       – голова РМО практичних психологів ЗНЗ, психолог СШ № 96

8.Корощенко В. П.             -  головний спеціаліст управління освіти

9.  Сидоркін Є.М.                 -  заступник директора з навчально-виховної роботи СШ № 304,                                                    голова РМО вчителів фізики

10.Цимбал Л.Я.                    -  директор СЗШ №281

11. Виклюк С.Г.                    – учитель початкових класів гімназії східних мов № 1

12.Недбайло Л.О.                  – учитель географії ліцею «Еко» № 198

13. Городнича І.А.                 – вихователь-методист ДНЗ № 819

 

 

 

Додаток № 2

до наказу № 221

від «10» вересня 2012

 

Кандидати в члени  атестаційних  комісій І рівня

в навчальних закладах від управління освіти, методичної служби

 

№ ЗНЗ

Прізвище,   ім’я,  по  батькові

посада

№ 13

Лаговська С.В.

директор НМЦ

№ 35

Бабкова С.В.

головний спеціаліст

№ 40

Лук’янчук І.А.

зав.відділом з питань загальної середньої освіти

№ 50

Новикова Г.Й.

методист НМЦ

№ 55

Новикова Г.Й.

методист НМЦ

№ 72

Григорович Р.В.

методист НМЦ

№ 76

Бабкова С.В.

головний спеціаліст

№ 83

Бабкова С.В.

головний спеціаліст

№ 96

Тромса М.І.

методист НМЦ

№ 131

Грищук І.С.

методист НМЦ

№ 140

Тромса М.І.

методист  НМЦ

№ 154

Лук’янчук І.А.

зав.відділом з питань загальної середньої освіти

№ 162

Огородник О.П.

провідний спеціаліст

№ 185

Андрушко Т.О.

методист НМЦ

№ 196

Макаровець О.В.

завідуюча сектором з кадрових питань

№ 197

Лук’янчук І.А.

зав.відділом з питань загальної середньої освіти

№ 198

Лаговська С.В.

директор НМЦ

№ 200

Огородник О.П.

провідний спеціаліст

№ 203

Лук’янчук І.А.

зав.відділом з питань загальної середньої освіти

№ 205

Андрушко Т.О.

методист НМЦ

№ 206

Бабкова С.В.

головний спеціаліст

№ 215

Макаровець О.В.

завідуюча сектором з кадрових питань

№ 222

Грищук І.С.

методист НМЦ

№ 223

Вернигора О.І.

методист НМЦ

№ 230

Григорович Р.В.

методист НМЦ

№ 235

Лаговська С.В.

директор НМЦ

№ 253

Новикова Г.Й.

методист НМЦ

№ 254

Макаровець О.В.

завідуюча сектором з кадрових питань

№ 281

Макаровець О.В.

завідуюча сектором з кадрових питань

№ 287

Тромса М.І.

методист НМЦ

№ 288

Огородник О.П.

провідний спеціаліст

№ 297

Вернигора О.І.

методист НМЦ

№ 304

Грищук І.С.

методист НМЦ

№ 317

Лаговська С.В.

директор НМЦ

Г. “Академія”

Лук’янчук І.А.

зав.відділом з питань загальної середньої освіти

ГСМ № 1

Лаговська С.В.

директор НМЦ

Г.”Євроленд”

Андрушко Т.О.

методист НМЦ

Г. ”Прем’єр”

Хоменко Г.Г.

методист НМЦ

Г.”Апогей”, “Лісова казка”

Хоменко Г.Г.

методист НМЦ

Святошинська гімназія

Тромса М.І.

методист НМЦ

«Ріка життя»

Новикова Г.Й.

методист НМЦ

Ліцей КиМУ

Бабкова С.В.

головний спеціаліст

В(з)Ш № 7

Хоменко Г.Г.

методист НМЦ

СПІ № 15

Огородник О.П.

провідний спеціаліст

СПІ № 16

Огородник О.П.

провідний спеціаліст

МНВК

Хоменко Г.Г.

методист НМЦ

ЦПР, ЦТДЮ, МТК, ЦВПСВМ

Лаговська С.В.

директор НМЦ

СШ “Ріка життя”

Новикова Г.Й.

методист НМЦ

ДНЗ № 463, «Інтел», 599, «Дзвіночок»

Павлиш В.М.

зав.відділом з питань дошкільної освіти

ДНЗ № 669, 249, 694,571 , 693 «Волошка»

Корощенко В.П.

головний спеціаліст

ДНЗ № 71, 532, 682, 747, 601, 786

Сімінська Г.П.

методист НМЦ

ДНЗ № 785, 156, «Євроленд» 203, «Довіра»

Дем’яненко О.М.

головний спеціаліст

ДНЗ № 251, 469, 276, 145, «Схід»

Гамова М.Ю.

методист НМЦ

ДНЗ № 60, 214, 819, 134, «Обрій»

Двойніна Л.Ф.

завідуюча ДНЗ № 80

ДНЗ № 218,  814, 199, «Святошинська гімназія»

 

Волошинець Л.М.

директор ДНЗ № 693 «Волошка»

ДНЗ № 139, 565, 587, 615, «Лісова казка»

Григорович М.В.

завідуюча ДНЗ № 200

ДНЗ № 80, 516, 560, 547,  85

Ковальчук Л.В.

завідуюча ДНЗ № 71

ДНЗ № 257, 277, 390, «Сузір’я»

Мірошниченко Т.В.

завідуюча ДНЗ № 669

 

 

ДНЗ № 219, 127, 200, 95, 674, «Свічадо»

Гризодуб Д.М.

завідуюча ДНЗ № 139

ДНЗ № 789, 735, 681, 472, «Лілея»

 

Городнича І.А.

вихователь-методист ДНЗ    № 819

НВК ДНЗ-ЗНЗ “Довіра”, «Сузір’я», «Інтел», «Свічадо», «Євроленд», «Обрій»,  «Лілея», «Схід»

Голованенко Л.М. (шкільний підрозділ)

головний спеціаліст

“Дзвіночок”

Макаровець О.В.

завідуюча сектором з кадрових питань