Г Р А Ф І К засідань районної атестаційної комісії за підсумками атестації педагогічних працівників у 2017-2018 н.р. 03,04.04.2018 року

“ЗАТВЕРДЖУЮ”

Начальник управління освіти, молоді та спорту

________________ Ю.Дубовецький

Г Р А Ф І К

засідань районної атестаційної комісії за підсумками

атестації педагогічних працівників у 2017-2018 н.р. 03,04.04.2018 року

№ ЗНЗ, ДНЗ, НВК ДНЗ-ЗНЗ та ПНЗ

Дата

проведення

Час

проведення

Примітка

Заклади загальної середньої та позашкільної освіти

СЗШ № 222

03.04.2018

09-30

 

Л. «Еко» № 198

03.04.2018

09-50

 

КГСМ № 1

03.04.2018

09-55

 

СШ № 76

03.04.2018

10-10

 

СШ № 254

03.04.2018

10-20

 

СШ № 317

03.04.2018

10-30

 

СШ № 200

03.04.2018

10-45

 

Г. «Академія»

03.04.2018

10-55

 

СШ № 96

03.04.2018

11-10

 

СШ № 197

03.04.2018

11-20

 

Г. № 287

03.04.2018

11-35

 

СЗШ № 35

03.04.2018

11-45

 

Г. № 154

03.04.2018

11-50

 

«Джерело»

03.04.2018

11-55

 

Г. «Прем’єр»

03.04.2018

12-10

 

ЦТДЮ

03.04.2018

12-25

 

СЗШ № 297

03.04.2018

12-30

 

Г. «Євроленд»

03.04.2018

12-40

 

СЗШ № 13

03.04.2018

12-50

 

СЗШ № 50

03.04.2018

12-55

 

СЗШ № 55

03.04.2018

13-00

 

СЗШ № 83

03.04.2018

14-10

 

СЗШ № 215

03.04.2018

14-20

 

СШ № 131

03.04.2018

14-25

 

НМЦ РУОМС

03.04.2018

14-30

 

СЗШ № 162

03.04.2018

14-40

 

СЗШ № 223

03.04.2018

14-50

 

СПІ № 16

03.04.2018

15-00

 

СЗШ № 230

03.04.2018

15-10

 

СЗШ № 235

03.04.2018

15-25

 

СЗШ № 205

03.04.2018

15-40

 

СШ № 196

03.04.2018

15-50

 

СШ № 203

03.04.2018

16-05

 

ШДС «Лісова казка», гімназія «Апогей»

03.04.2018

16-15

 

ЦПР

03.04.2018

16-25

 

ЦВПСВМ «Десантник»

03.04.2018

16-35

 

Заклади дошкільної та загальної середньої освіти

НВК ”Довіра”

04.04.2018

9.30

 

НВК “Сузір’я”

04.04.2018

9.35

 

НВК “Інтел.”

04.04.2018

9.40

 

НВК “Свічадо”

04.04.2018

9.45

 

НВК “Обрій”

04.04.2018

9.55

 

НВК “Лілея”

04.04.2018

10.05

 

НВК “Лісова казка”

04.04.2018

10.10

 

ЗДО № 33

04.04.2018

10.20

 

ЗДО № 71

04.04.2018

10.25

 

ЗДО №  80

04.04.2018

10.35

 

ЗДО № 95

04.04.2018

10.40

 

ЗДО № 127

04.04.2018

10.45

 

ЗДО № 139

04.04.2018

10.50

 

ЗДО № 156

04.04.2018

11.00

 

ЗДО № 200

04.04.2018

11.05

 

ЗДО № 203

04.04.2018

11.10

 

ЗДО № 219

04.04.2018

11.20

 

ЗДО № 249

04.04.2018

11.25

 

ЗДО № 251

04.04.2018

11.30

 

ЗДО № 257

04.04.2018

11.40

 

ЗДО №276

04.04.2018

11.45

 

ЗДО № 463

04.04.2018

11.50

 

ЗДО № 560

04.04.2018

11.55

 

ЗДО № 567

04.04.2018

12.00

 

ЗДО № 571

04.04.2018

12.05

 

ЗДО № 599

04.04.2018

12.10

 

ЗДО № 615

04.04.2018

12.15

 

ЗДО №  669

04.04.2018

12.20

 

ЗДО № 682

04.04.2018

12.25

 

ЗДО № 693

04.04.2018

12.30

 

ЗДО № 747

04.04.2018

12.40

 

ЗДО № 786

04.04.2018

12.45

 

ЗДО № 789

04.04.2018

12.50

 

ЗДО № 819

04.04.2018

12.55

 

НВК «Ямб»

04.04.2018

13.00

 

Святошинська гімназія

04.04.2018

14-15

 

СЗШ № 288

04.04.2018

14-25

 

СЗШ № 281

04.04.2018

14-40

 

СЗШ № 253

04.04.2018

14-55

 

СЗШ № 206

04.04.2018

15-10

 

СЗШ № 140

04.04.2018

15-20

 

В(з) № 7

04.04.2018

15-25

 

СШ № 304

04.04.2018

15-30

 

СШ № 185

04.04.2018

15-40

 

СЗШ № 72

04.04.2018

15-50

 

СШ № 40

04.04.2018

15-55

 

СПІ № 15

04.04.2018

16-05

 

Ліцей КиМУ

04.04.2018

16-20