Результати ІІ ( районного) етапу конкурсу юних читців «У вінок Кобзареві», присвяченого Дню народження Т.Г.Шевченка 3-4 класи

 

ПІБ учасника

Навчальний заклад

Клас

Місце

Авторський твір

1.

Приймаченко Павло

ЗЗСО №222

3

 

2.

Група 4-В

ЗЗСО «ЕКО» №198

4

 

3.

Гримайло Софія

ЗЗСО №206

3

 

 

 

 

 

 

Композиція

4.

Група 3 класів

ЕКО №198

3

 

5.

Група 3 класів

ЗЗСО № 96

3

 

6.

Група 4 класів

ЗЗСО № 96

4

 

 

 

 

 

 

Вірші

7.

Телефус Артем

ЗЗСО №254

3

1

8.

Кузнєцов Артем

ЗЗСО №215

3

1

9.

Бондаренко Софія

ЗЗСО №317

3

1

10.

Русан Софія

ЗЗОС №35

3

1

11.

Заборовська Мілана

ЗЗСО №35

3

1

12.

Гаркуша Ярослав

ЗЗСО №196

3

1

13.

Савченко Кароліна

ЗЗСО№ 154

3

1

14.

Осадча Єлизавета

Гімназія східних мов

3

1

15.

Гаєвська Ганна

ЗЗСО № 40

3

1

16.

Алексійчук Анна

ЗЗСО«Лілея»

3

1

17.

Кондрашук Марія

ЗЗСО № 200

3

1

18.

Корташова Софія

Гімназія «Академія»

3

1

19.

Погребняк Ірина

ЗЗСО № 72

3

1

20.

Костенко Марія

ЗЗСО №254

4

1

21.

Плисюк Аліна

ЗЗСО № 215

4

1

22.

Фігус Олександр

ЗЗСО №215

4

1

23.

Дибська Катерина

ЗЗСО №196

4

1

24.

Стельмах Мар’яна

ЗЗСО №253

4

1

25.

Горкун Карина

ЗЗСО №76

4

1

26.

Вознюк Дар’я -  Марія

ЗЗСО «Довіра»

4

1

27.

Когут Вероніка

ЗЗСО № 304

4

1

28.

Петренко Христина

ЗЗСО №154

4

1

29.

Бакай Вероніка

ЗЗСО № 288

4

1

30.

Романенко Надія

Гімназія східних мов

4

1

31.

Брандибура Христина

Святош.гімназія

4

1

32.

Андрієнко Кароліна

ЗЗСО № 40

4

1

33.

Случинський Андрій

ЗЗСО№ 40

4

1

34.

Лановенко Вікторія

ЗЗСО«Лілея»

4

1

35

Гордовський Андрій

ЗЗСО № 72

4

1

 

 

 

 

 

36.

Мостепан Анна

ЗЗСО№223

3

ІІ

37

Маслянчук Маргарита

ЗЗСО №254

3

ІІ

38.

Григор’єва Кіра

ЗЗСО№253

3

ІІ

39.

Рибак Вікторія

ЗЗСО №281

3

ІІ

40.

Ліпіріді  Поліна

ЗЗСО «Інтел»

3

ІІ

41.

Альміз Дарина

ЗЗСО №76

3

ІІ

42.

Пучкова Ангеліна

ЗЗСО № 50

3

ІІ

43.

Костюк Софія

ЗЗСО № 203

3

ІІ

44.

Клименко Євгенія

ЗЗСО № 185

3

ІІ

45.

Кирилова Дарина

ЗЗСО №40

3

ІІ

46.

Ткачук Артем

ЗЗСО«Лілея»

3

ІІ

47.

Вітка Соломія

Гімназія «Академія»

3

ІІ

48.

Котенко Валерія

ЗЗСО №223

4

ІІ

49.

Приймук Ганна

ЗЗСО №235

4

ІІ

50.

БабінцеваАнастасія

ЗЗСО №197

4

ІІ

51.

Жидченко Марія

ЗЗСО №222

4

ІІ

52.

Мельник Віолета

ЗЗСО№35

4

ІІ

53.

Дьячук Юлія

ЗЗСО №196

4

ІІ

54.

Борщенко Михайло

ЗЗСО«Сузір’я»

4

ІІ

55.

Романова Анастасія

ЗЗСО № 140

4

ІІ

56.

Мрук Вікторія

ЗЗСО №162

4

ІІ

57.

ПавлюченкоЛюбомир

ЗЗСО№ 287

4

ІІ

58.

Притула Дмитро

ЗЗСО «Ямб»

4

ІІ

59.

Кулик Андрій

ЗЗСО № 185

4

ІІ

60.

Костюк Надія

Гімназія східних мов

4

ІІ

61.

Петрів Єлизавета

ЗЗСО № 55

4

ІІ

62.

Козленко Вікторія

ЗЗСО № 185

4

ІІ

63.

Ференець Софія

ЗЗСО №200

4

ІІ

64.

Ковальчук Роман

ЗЗСО № 235

4

ІІ

 

 

 

 

 

65.

Моспан Вероніка

ЗЗСО №131

3

ІІІ

66.

Хижняк Анастасія

ЗЗСО №83

3

ІІІ

67.

Красна Анна

ЗЗСО №297

3

ІІІ

68.

Янчев  Стефан

ЗЗСО№13

3

ІІІ

69.

Нетреба Даніїл

ЗЗСО №281

3

ІІІ

70.

Хомуцька Дарина

ЗЗСО №215

3

ІІІ

71.

Климук Мар’яна

ЗЗСО № 230

3

ІІІ

72.

Богатиренко Даніїл

Гімназія східних мов

3

ІІІ

73.

Оганесян Овсанна

ЗЗСО № 304

3

ІІІ

74.

Долгоп’ятова Вікторія

ЗЗСО №223

4

ІІІ

75.

Дзюбенко Ілля

ЗЗСО №197

4

ІІІ

76.

Рябоконь Валентина

ЗЗСО№206

4

ІІІ

77.

Голюга Анастасія

ЗЗСО«Євроленд»

4

ІІІ

78.

Петренко Марія

ЗЗСО«Інтел»

4

ІІІ

79.

Балацький Філіп

ЗЗСО «Ріка життя»

4

ІІІ

80.

Шеремет Карина

ЗЗСО №205

4

ІІІ

81.

Юсічева Юлія

ЗЗСО №254

4

ІІІ

82.

Осипенко Юлія

ЗЗСО № 50

4

ІІІ

83.

Луценко Софія

ЗЗСО №162

4

ІІІ

84.

Власюк Софія

ЗЗСО«Лісова казка»

4

ІІІ

85.

Беспалий Богдан

ЗЗСО № 200

4

ІІІ

86.

Сироватко Данієла

ЗЗСО № 35

4

ІІІ

87.

Гонтар Альона

ЗЗСО №72

4

ІІІ

88.

Пересятько Вікторія

ЗЗСО № 206

4

ІІІ

 

 

 

Журі конкурсу щиро вітає переможців та висловлює  подяку у сприянні  проведення конкурсу педагогічним колективам та директорам ЗЗСО № 40 Полторацькому О.Е.,  ЗЗСО № 222  Шевкоплясу В.М.