Заявка на участь команди Святошинського р-ну у ІІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

За рішенням оргкомітету і журі ІІ етапу  ІХ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

на ІІІ етап направляються такі учні-переможці:

з/п

Прізвище, імя та по батькові учня

Дата народження

Навчальний заклад

Клас

Міс

це

на ІІ етапі

Прізвище, імя та по батькові працівника, який підготував учня

1

Макаренко Єлизавета Юріївна

29 травня 2008

КГСМ №1

5

І

Тихоненко Н.М.

Манжелій О.В.

2

Белоусова Ольга Олександрівна

17 червня 2008

ЗЗСО №40

5

І

Томчак В.В.

3

Голотюк Катерина Денисівна

25 вересня 2007

ЗЗСО №317

5

І

Рипінська О.В.

4

Удовенко Артем Володимирович

14 квітня 2008

ЗЗСО №206

5

І

Мельничук Н.В.

5

Малич Олеся Іванівна

04 листопада 2006

ЗЗСО №254

6

І

Крилевець М.С.

6

Агєєв Артем Євгенович

10 вересня 2007

ЗЗСО №197

6

І

Кузіна Л.М.

7

Титорчук Марія Сергіївна

12 травня 2007

ЗЗСО №253

6

І

Зяхор О.В.

8

Давиденко Ганна Костянтинівна

06 червня 2006

ЗЗСО №215

7

І

Сушко Н.М.

9

Пилипчук Вероніка Олексіївна

18 лютого 2006

ЗЗСО №317

7

І

Ващенко Т.М.

10

Омельчук  Марія Володимирівна

14 січня 2006

ЗЗСО №200

7

І

Федорович Н.С.

11

Самойленко Олексій Валерійович

02 жовтня 2005

ЗЗСО №200

7

І

Біла Л.М.

12

Алейнер Лідія Олександрівна

03 листопада 2004

ЗЗСО №254

8

І

Крилевець М.С.

13

Коцур Катерина Андріївна

08 грудня 2004

ЗЗСО №317

8

І

Кушнір І.М.

14

Бала Вікторія Сергіївна

08 травня 2005

ЗЗСО №131

8

І

Островська Н.В.

15

Байда Софія Олександрівна

22 жовтня 2004

ЗЗСО №206

8

І

Блізніченко О.А.

16

Терещук Катерина Олександрівна

22 березня 2005

Гімназія «Академія»

8

І

Назарова Н.П.

Спиченко Н.В.

17

Пазенко Анастасія Олегівна

04 квітня 2004

Гімназія «Академія»

8

І

Назарова Н.П.

Савчук Т.А.

18

Бугайова Ніна Олександрівна

28 серпня 2005

ЗЗСО №83

8

І

Смага Л.А.

19

Дев’яткіна Анастасія Сергіївна

02 березня 2004

ЗЗСО №76

9

І

Кравчук Л.В.

20

Клявліна Дарія Сергіївна

13 листопада 2003

ЗЗСО №254

9

І

Плешкун Л.В.

21

Турчина

Софія Тарасівна

22 серпня 2003

ЗЗСО №55

9

І

Харицька Л.І.

22

Шапорда Ярослава Володимирівна

26 грудня 2003

Гімназія «Академія»

9

І

Круценко С.В.

23

Любенко Софія Сергіївна

01 червня 2003

ЗЗСО №40

10

І

Костенко Л.С.

24

Мироненко Єкатерина Євгеніївна

25 липня 2003

Ліцей «ЕКО» №198

10

І

Гончарук Л.М.

25

Осадча Карина Олександрівна

09 березня 2003

Ліцей «ЕКО» №198

10

І

Гончарук Л.М.

26

Бібік Міла Сергіївна

07 червня 2003

Гімназія «Академія»

10

І

Круценко С.В.

27

Єркєєва Аліна Артурівна

21 травня 2002

Ліцей «ЕКО» №198

11

І

Хлєбік Ю.В.

28

Хмелик Юлія Сергіївна

18 травня 2001

Ліцей «ЕКО» №198

11

І

Хлєбік Ю.В.

29

Мельников Вадим Миколайович

01 лютого 2002

ЗЗСО №35

11

І

Солонина Н.О.

30

Яшкіна Вероніка Олександрівна

29 січня 2002

Гімназія «Академія»

11

І

Загорулько Ю.Ф.

31

Кириленко Тимофій Євгенійович

06 березня 2002

Гімназія №287

11

І

Кравець О.С.

32

Кирпач Вікторія Андріївна

29 квітня 2001

ЗЗСО №254

11

І

Плешкун Л.В.

33

Тимошенко Олександра Віталіївна

14 липня 2002

ЗЗСО №254

11

І

Нечипоренко Л.П.

Крилевець М.С.

 

Керівниками команди призначено вчителів української мови та літератури закладів освіти.

 

Начальник управління освіти                                                         Ю. Дубовецький

Директор РНМЦ, голова оргкомітету                                            О. Ільюк

Голова журі конкурсу                                                                     О.Вернигора

 

05 грудня  2018 року