СПИСОК переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 2012-2013 н.р.

 

з/п

П.І.Б.

учня

Нав-чальний заклад

Клас

Секція

Назва роботи

Науковий керівник

Педагогічний керівник

Місце на І етапі

Членство в МАН (слухач, кандидат, дійсний член МАН)

Відділення історії

Мащенко Сергій Сергійович

196

10

археологія

Підводні скарби

Рибченко О.М.

І

кандидат у члени МАН


Фунікова Ірина Дмитрівна

140

9

етнологія

Різдвяна обрядовість в при київських селах

Гурбік  С.М.

І

дійсний член МАH


Пивоварчук Олександра Валеріївна

198

9

етнологія

Символіка української писанки

Гладченко Н.М.

ІІ

слухач МАН


Павлушин Микита Андрійович

Свято-шинська

гімназія

9

етнологія

Фантастичні та реальні елементи народних вірувань козацької доби

Онімах Н.С.

ІІ

слухач МАН


Ільченко Катерина Миколаївна

196

10

етнологія

Соціально-побутові та родинно-побутові пісні в житті українців

Рибченко О.М.

ІІ

дійсний член МАН


Мехед Юлія Сергіївна

196

10

етнологія

Авторське бачення весільної обрядовості

Рибченко О.М.

 

ІІІ

кандидат у члени МАН


Демура Анна Кирилівна

196

11

етнологія

Магічні орнаменти українців

Рибченко О.М.

ІІ

кандидат у члени МАН


Ткаченко Катерина Олександрівна

131

11

етнологія

Український рушник-один  із видів декоративно-ужиткового  мистецтва

Пашкова О.М.

ІІ

кандидат у члени МАН


Жеребко Юлія Леонідівна

196

11

етнологія

Народна уява: первісні та сучасні демонологічні  вірування українців

Рибченко О.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

 

Щерба Діана Віталіївна

140

7

історичне  краєзнавство

Забудова Липок – історичного центру Києва

Гурбік С.М.

І

слухач МАН

 

Сопільняк Ксенія Олегівна

215

8

історичне  краєзнавство

Історія міста Донецька

Ободзинська І.М.

ІІІ

слухач МАН

 

Мошуренко Андрій Іванович

185

8

історичне  краєзнавство

 

Іван Іванович Фундуклей

Павленко С.І.

ІІІ

слухач МАН

 

Яндовла Олександр Костянтинович

304

8

історичне  краєзнавство

Історичний аспект еволюції ДОТу

 

Каран В.В.

ІІІ

слухач МАН

 

Николайчук Руслана Мирославівна

140

9

історичне  краєзнавство

Резиденція Митрополитів в Чернівцях - перлина всесвітньої  історичної спадщини

Гурбік С.М.

І

слухач МАН

 

Скоблюк Анастасія Русланівна

ЦТДЮ

9

історичне  краєзнавство

Економічна діяльність Києво-Печерської Лаври

Костирко С.В.

ІІ

слухач МАН

 

Павленко Олександра Михайлівна

ЦТДЮ

9

історичне  краєзнавство

Соціальна політика на «Станкобуді»

Костирко С.В.

ІІ

слухач МАН

 

Драник Тетяна Сергіївна

154

9

історичне  краєзнавство

Історія Київської гімназії № 154

Величко Н.Є.

ІІІ

слухач МАН

 

Шпак Тетяна Олександрівна

196

10

історичне  краєзнавство

Проблеми сучасної забудови в межах старого Києва

Рибченко О.М.

І

кандидат у члени МАН

19.

Плюта Олена Віталіївна

196

10

історичне  краєзнавство

Замуровані річки Києва

Рибченко  О.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

20.

Дириза Катерина Сергіївна

140

11

історичне  краєзнавство

Діяльність Агенора Артимовича  в контексті національного відродження України поч. ХХ ст.

Гурбік С.М.

І

кандидат у члени МАН

21.

Тімченко Ірина Сергіївна

196

11

історичне  краєзнавство

Трагедія Холмської землі

Рибченко О.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

22.

Бутник Марія Сергіївна

162

8

історія  України

Кошовий атаман – Іван Сірко

Свинціцька Г.В.

ІІ

слухач МАН

23.

Бухта Юлія Євгенівна

197

8

історія  України

Батурин – гетьманська резиденція

Куца С.В.

ІІ

слухач МАН

24.

Мохнюк Алла Миколаївна

50

8

історія  України

Державотворча діяльність Івана Мазепи

Крупіна О.Ю.

ІІІ

слухач МАН

25.

Гальчинська Ганна Андріївна

131

8

історія  України

Звичаєве право в Україні

Наумчук Т.М.

ІІ

слухач МАН

26.

Філіпчук Владислав Юрійович

288

9

історія  України

Чумацтво – торгово- візницький промисел в Україні

Скиба Н.О.

І

слухач МАН

27.

Деревянко Дарина Анатоліївна

288

9

історія  України

Історичні постаті :  Богдан Хмельницький та Олівер Кромвель

Скиба Н.О

ІІ

слухач МАН

28.

Злотник Владіслав Юрійович

288

9

історія  України

Моя  родина  на  тлі чорнобильської   трагедії

Скиба Н.О.

ІІІ

слухач МАН

29.

Зощенко Андрій Олександрович

50

9

історія  України

Особливості Воєнно-морського мистецтва українських козаків

Сокол  О.М.

ІІІ

слухач МАН

30.

Корнєва Олександра Миколаївна

198

9

історія  України

Соціально-економічне становище сільського насчелення України на початку ХІХ ст

Козич Р.М.

ІІІ

слухач МАН

31.

Прокопенко Владислав Олегович

288

9

історія  України

Історія виникнення монет на Русі

Скиба Н.О.

ІІІ

кандидат у члени МАН

32.

Рябуха Юлія Сергіївна

215

9

історія  України

Утворення Українського козацтва

Оцун О.І.

ІІІ

слухач МАН

33.

Білоус Вікторія Сергіївна

215

9

історія  України

Богдан Хмельницький та його сподвижники в національно-визвольній війні ХVII

Оцун О.І.

ІІІ

слухач МАН

34.

Тян Олена Олександрівна

ГСМ № 1

9

історія  України

Українська та Китайська діаспори – історія та сучасність

Давиденко Ю.М.

ІІІ

слухач МАН

35.

Бугайова Дар’я Олексіївна

198

10

історія  України

Василь Вишиваний – Габсбург у вишиванці

Матвійчук І.А.

І

кандидат у члени МАН

 

36.

Бабич Марія Павлівна

198

10

історія  України

Член   Української  Центральної Ради Богдан – Олександр Зарудний

 

Матвійчук І.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

37.

Усатенко  Анастасія Олегівна

198

10

історія  України

Культурницька  та  освітня  діяльність українських    січових  стрільців на території Волині

 

Матвійчук  І.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

38.

Буханенко  Андрій  Олександрович

198

10

історія  України

Розбудова системи правоохоронних  органів та служби безпеки в добу УЦР (1917-1918рр.)

 

Матвійчук І.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

39.

Трояновська Крістіна Володимирівна

131

10

історія  України

Українське питання в програмах  політичних партій наприкінці ХІХ ст.

Пашкова О.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

40.

Зубова Вікторія Вікторівна

254

10

історія  України

Історія української гривні

Ткаченко С.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

41.

Горбатюк Ярослав Юрійович

72

10

історія  України

Українська держава Павла Скоропадського

Друченко В.П.

ІІІ

кандидат у члени МАН

42.

Станевич Олександра Євгенівна

254

10

історія  України

Кирило Розумовський – останній гетьман України

Ткаченко С.В.

ІІІ

слухач МАН

43.

Міхалочкина Валерія Андріївна

185

10

історія  України

Українські меценати та їх внесок в культуру України

Пікалова Л.В.

ІІІ

слухач МАН

44.

Пащенко Ірина Андріївна

196

11

історія  України

Дослідження  «ворожих голосів» та аналіз їх впливу на радянську молодь

Рибченко О.М.

І

кандидат у члени МАН

45.

Чернуха  Анастасія Олександрівна

198

11

історія  України

Паволоцький полк – військово-адміністративний центр Української козацької державви

Швець Т.П.

ІІ

дійсний член МАН

46.

Гулуєва   Сабіна Байрамівна

185

11

історія  України

Раїса  Окіпна.  Повернення  із  забуття

Пікалова  Л.В.

ІІ

кандидат у члени МАН

47.

Січкар  Марина  Юріївна

254

11

історія  України

Українські жінки в суспільстві доби  Гетьманщини

Горбаченко Л.Т.

ІІІ

кандидат у члени МАН

48.

Білан  Аделіна  Василівна

196

11

історія  України

Цензура:  історія  та  сучасність

Рибченко  О.М.

ІІІ

Дійсний член

49.

Степаненко  Микола  Андрійович

13

11

історія  України

Селянська  кооперація  в  Наддніпрянській  Україні

Литвинчук Т.І.

ІІІ

кандидат у члени МАН

50.

Ангелова  Ольга  Олегівна

76

11

історія  України

Вивчення революційних подій 1905-1907рр. на сторінках  української преси

Морозюк Ж.Б.

ІІІ

кандидат у члени МАН

51.

Рейхерт Іван Євгенович

198

11

історія  України

Сучасні українсько-японські відносини: тенденції та перспективи

Гінетова РТ.Л.

ІІ

кандидат у члени МАН

52.

Палюх Андрій Костянтинович

254

11

історія  України

Маловідомі факти війни на території України

Горбаченко Л.Т.

ІІІ

кандидат у члени МАН

53.

Музика Олег Юрійович

72

11

історія  України

Українська Повстанська армія – історія нескорених

Друченко В.П.

ІІІ

кандидат у члени МАН

54.

Лупеха Олександра Володимирівна

215

11

історія  України

Голодомор 32-33 років

Оцун О.І.

ІІІ

слухач МАН

55.

Мелащенко  Олексій Володимирович

198

8

всесвітня історія

Стан Уганди (1971-1978)  у світлі  політичної діяльності

Каран  В.В.

ІІ

слухач МАН

56.

Шульга Ілля Сергійович

287

8

всесвітня історія

Золотий вік Іспанії

Курсенко Є.О.

ІІІ

слухач МАН

57.

Фуртас Анастасія Олександрівна

162

8

всесвітня історія

Христофор Колумб – Великий відкривач Нового Світу

Свінціцька Г.В.

ІІІ

слухач МАН

58.

Аввакумова  Ольга  Іллівна

196

9

всесвітня історія

Кохання Микола ІІ  і  Олександри  Федорівни

Рибченко  О.М.

І

слухач МАН

59.

Григор’єва Анастасія  Андріївна

288

9

всесвітня історія

Українські жінки в бойових діях  Афганістану

Скиба  Н.О.

ІІ

слухач МАН

60.

Ніколаєв Олександр Сергійович

288

9

всесвітня історія

Розвиток масонства  в Росії

Скиба  Н.О.

ІІ

слухач МАН

61.

Бабич Катерина  Олексіївна

254

9

всесвітня історія

Реформаторська діяльність  Петра І

Ткаченко С.В.

ІІ

слухач МАН

62.

Сидоренко Станіслав Сергійович

50

9

всесвітня історія

Голокост: різні погляди  на проблему

Сокол О.М.

ІІІ

слухач МАН

63.

Грицун Юрій Борисович

50

9

всесвітня історія

Відкриття Х. Колумба та відношення до нього тогочасного суспільства

Сокол О.М.

ІІІ

слухач МАН

64.

Кутузова Єлизавета Павлівна

288

9

всесвітня історія

Роксолана та Жанна Д’арк – жіночі постаті в Історії

Скиба Н.О.

ІІІ

слухач МАН

65.

Коломієць Ганна Валеріївна

55

9

всесвітня історія

Наполеонівські війни

Панасик А.М.

ІІІ

слухач МАН

66.

Снігірьова  Єлизавета  Василівна

198

10

всесвітня історія

Вікторія  та  Єлизавета:  діамантові  ювіляри на  британському  престолі

Матвійчук  І.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

67.

Фоміних  Олена  Сергіївна

198

10

всесвітня історія

Марлен Діріх  та  Лені Ріфеншталь:  одна  епоха  і  два вибори

Матвійчук  І.А.

ІІІ

кандидат у члени МАН

68.

Совінський  Микита Віталійович

198

10

всесвітня історія

Наука на службі Третього рейху

Матвійчук  І.А.

ІІІ

кандидат у члени МАН

69.

Грищенко Олександра Олександрівна

50

10

всесвітня історія

Біблія – світло для всього людства

Крупіна О.Ю.

ІІІ

слухач МАН

70.

Сидоренко Богдан Сергійович

50

10

всесвітня історія

Дайте миру шанс. Джон Ленон

Крупіна О.Ю.

ІІІ

слухач МАН

71.

Коробко  Ніна  Сергіївна

198

11

всесвітня історія

Вплив держав західних демократій на початок Другої Світової війни

Козич  Р.М.

І

дійсний член МАН

72.

Степаненко Микола Андрійович

13

11

всесвітня історія

Поправка Г. Джексона-Ч. Веніка

 

Литвинчук Т.І.

ІІ

кандидат у члени МАН

73.

Павлюк Богдан Юрійович

196

11

всесвітня історія

Вплив українських та польських легонів на встановлення кордонів у Європі

Рибченко О.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

74.

Буріко                     Андрій Олександрович

222

11

всесвітня історія

Бреттон-Вудська світова фінансова система як складова міжнародної геополітики ХХ ст..

Корда   Анжела Валентинівна

ІІІ

слухач МАН

75.

Чернищук Ярослава Андріївна

197

11

всесвітня історія

Інквізиція: сокира Папи чи меч Божий

Турчиняк К.С.

ІІІ

дійсний член МАН

Відділення наук про Землю

76.

Беленіціна Дар’я Олексіївна

СШ № 40

8

географія та ландшафто-знавство

Екологічні проблеми Карпат

Попадюк О.М.

ІІІ

слухач МАН

77.

Андрійченко Олена Русланівна

СЗШ № 35

8

географія та ландшафто-знавство

Село Гайсин

Тихонова Л.М.

ІІ

слухач МАН

78.

Ткаченко Олександра Геннадіївна

СШ №196

8

географія та ландшафто-знавство

Особливості клімату України та Київської області

Томпа Г.В.

ІІ

слухач МАН

79.

Федоренко Тетяна Юріївна

СШ №196

8

географія та ландшафто-знавство

Фізико-географічна характеристика водосховищ річки Дніпро

Сиворакша Т.В.

ІІІ

слухач МАН

80.

Юрченко Тетяна Олексіївна

Гімн. «Апогей»

8

географія та ландшафто-знавство

Край казкової краси гірських пейзажів Карпат

Безверха Ю.В.

ІІІ

слухач МАН

81.

Крюк Владислав Олександрович

СШ № 196

8

географія та ландшафто-знавство

Перлина Поділля – карстові печери України

Сиворакша Т.В.

ІІІ

слухач МАН

82.

Грицик Марія Андріївна

СЗШ № 13

8

географія та ландшафто-знавство

Індія

Скоробагатько В.В.

ІІІ

слухач МАН

83.

Грабовська Тетяна Андріївна

СЗШ № 35

 

8

географія та ландшафто-знавство

Село Микулинці

Тихонова Л.М.

ІІ

слухач МАН

84.

Чубенко Яна Олегівна

СЗШ № 13

8

географія та ландшафто-знавство

Карпати

Скоробагатько В.В.

ІІІ

слухач МАН

85.

Копаліані Софія Миколаївна

СЗШ № 13

8

географія та ландшафто-знавство

Легка промисловість України

Скоробагатько В.В.

І

слухач МАН

86.

Король-Королевський Кірілл Андрійович

СЗШ № 13

8

географія та ландшафто-знавство

Японія

Скоробагатько В.В.

ІІ

слухач МАН

87.

Скомороська Марія Ігорівна

СШ № 197

8

географія та ландшафто-знавство

Рекреаційні ресурси річки Південний Буг, їх вплив на розвиток присадибного господарства, дачних ділянок Вінницької області

Яненко Н.А.

І

слухач МАН

88.

Бухта Юлія Євгеніївна

СШ № 197

8

географія та ландшафто-знавство

Лікувальні властивості грязей узбережжя Чорного моря

Яненко Н.А.

І

слухач МАН

89.

Погиба Вікторія Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

8

географія та ландшафто-знавство

Вивітрювання. Види та значення вивітрювання

Біленевич Н.А.

ІІІ

слухач МАН

90.

Ковальчук Ганна Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

8

географія та ландшафто-знавство

Проблеми малих річок міста Києва на прикладі річки Нивки

Біленевич Н.А.

ІІ

слухач МАН

91.

Ярошовець Дарина Василівна

Гімн.  № 287

8

географія та ландшафто-знавство

Аналіз демографічних процесів у місті Києві

Дідкивська А.В.

ІІІ

слухач МАН

92.

Коваль Наталія Олександрівна

Гімн. «Апогей»

8

географія та ландшафто-знавство

Екскурсійний проект «Блажен, хто не навчився жити…»

Безверха Ю.В.

ІІІ

слухач МАН

93.

Каратаєв Артем Олегович

СЗШ № 55

8

географія та ландшафто-знавство

Водні стихії України

 

ІІІ

слухач МАН

94.

Краснова Таїсія Володимирівна

СШ №304

9

географія та ландшафто-знавство

Сучасний стан біогеоценозу гіпсових печер та розробка підходів його збереження

Бєлік Інна Володимирівна

І

слухач МАН

95.

Карпенко Марко Олександрович

гімназія східних мов №1

9

географія та ландшафто-знавство

Грязьові вулкани. Грязьові вулкани України.

Малахатка Лариса Олексіївна

І

слухач МАН

96.

Петрук Євгенія Богданівна

СЗШ №35

9

географія та ландшафто-знавство

Село Духове – перлина приудайських сіл.

Саранчук Оксана Миколаївна

І

слухач МАН

97.

Смоловик Надія Вікторівна

СЗШ 13

9

географія та ландшафто-знавство

Розвиток кондитерської промисловості на Україні

Валькова Жанна Віталіївна

І

слухач МАН

98.

Бугаєнко катерина Андріївна

Ліцей «Еко» №198

9

 

Прояв несприятливих атмосферних явищ в Україні

Недбайло л.О.

ІІІ

слухач МАН

99.

Шеревера Христина Петрівна

СШ № 200

9

географія та ландшафто-знавство

Порівняльна характеристика забрудненості атмосферного повітря районів Києва різними джерелами

Зацариннна Н.А.

ІІІ

слухач МАН

Дубик Дмитро Васильович

СЗШ №13

9

географія та ландшафто-знавство

Демографічна ситуація на території України

Валькова Ж.В.

ІІ

слухач МАН

Шупик Дарина Олексіївна

СШ №206

9

географія та ландшафто-знавство

Видобуток золота в Україні

Сиворакша Т.В.

ІІ

слухач МАН

Тодорович Олена Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

9

географія та ландшафто-знавство

Дослідження якості продукції дитячого харчування в місті Києві

Недбайло Л.О.

ІІ

слухач МАН

Стукаленко Артем Олександрович

СШ №254

9

географія та ландшафто-знавство

Україна – космічна держава

Оржахівська Аліна

ІІ

слухач МАН

Обметко Олександра Андріївна

Гімн. «Апогей»

9

географія та ландшафто-знавство

Водна артерія Житомирщини – річка Тетерів

Безверха Ю.В.

ІІІ

слухач МАН

Кулікова Анна Євгенієвна

СЗШ № 35

9

географія та ландшафто-знавство

Село Копачів

Саранчу О.М.

І

слухач МАН

Височинська Анастасія Андріївна

СШ № 200

9

географія та ландшафто-знавство

Карстові печери Тернопільської області

Зацаринна Н.А.

ІІІ

слухач МАН

Д’ячук Олександр Станиславович

СЗШ №  281

9

географія та ландшафто-знавство

Швацький біосферний резерват

 

ІІІ

слухач МАН

Гетманов Іван Дмитрович

Ліцей «Еко» №198

9

географія та ландшафто-знавство

Життя без домівки

Недбайло Л.О.

ІІІ

слухач МАН

Марченко Тарас Вікторович

СЗШ № 215

9

географія та ландшафто-знавство

 

Лісова деревообробна промисловість України

Сидоришиниа Л.І.

ІІІ

слухач МАН

Булах Ірина Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

10

географія та ландшафто-знавство

Особливості розвитку фармацевтичної промисловості світу

Недбайло Людмила Олександрівна

І

кандидат у члени МАН

Іщук Дарія Ростиславівна

СШ №200

10

географія та ландшафто-знавство

Порівняльна характеристика  факторів міграції населення по 11-му мікрорайону Святошинського р-ну та житловому будинку по вул.Доброхотова даного р-ну.

Зацаринна Наталія Андріївна

І

кандидат у члени МАН

Снігир Максим Сергійович

СШ №185

10

географія та ландшафто-знавство

Особливості зовнішньополітичного курсу України в зв’язку з сучасними світовими процесами 2009-2012р.р.

Постовіт Тетяна В’ячеславівна

ІІ

кандидат у члени МАН

Куриленко Олександр Михайлович

СШ №185

10

географія та ландшафто-знавство

Розвиток виноградарства та виноробства в межах Кримського півострова

Постовіт Тетяна В’ячеславівна

ІІ

кандидат у члени МАН

Дрозд Вікторія Юріївна

Ліцей «Еко» №198

10

географія та ландшафто-знавство

Зникаючі парки Києва

Недбайло Л.О.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Токмачова Дарина Михайлівна

СШ №197

10

географія та ландшафто-знавство

Сучасний стан атомної енергетики в країнах Західної Європи на прикладі Франції

Яненко Н.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

Малишев Андрій Олегович

СШ № 185

10

географія та ландшафто-знавство

Зміни клімату на Землі

Постовит Т.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Сисова Ольга Володимирівна

СШ № 196

10

географія та ландшафто-знавство

Альтернативні джерела електроенергії

Томпа Г.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Вітрук Глорія Гаврилівна

Ліцей «Еко» №198

10

географія та ландшафт-ознавство

Розвиток і сучасні тенденції в парфумерній промисловості

Недбайло Л.О.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Степаненко Микола Андрійович

СЗШ № 13

11

географія та ландшафто-знавство

Особливості міграційної політики Ізраїлю на межі 20-21 століть

Валькова Жанна Віталіївна

ІІ

дійсний член МАН

Мельниченко Анастасія Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

11

географія та ландшафт-ознавство

Розвиток шкільного туризму в Україні (на прикладі Київщини)

Обозний В.В.,

Недбайло Л.О.

І

дійсний член МАН

Покидько Вікторія Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

11

географія та ландшафт-ознавство

Економіко-географічна характеристика ВАТ «Меридіан»

Обозний В.В.,

Недбайло Л.О.

ІІ

дійсний член МАН

Гулкевич Анастасія Юріївна

Гімн. «Апогей»

11

географія та ландшафт-ознавство

Грязьові вулкани та термальні джерела Керченського півострова

Капіруліна С.Л.

Безверха Ю.В.

ІІ

дійсний член МАН

Відділення історії філософії та суспільствознавства

Чупіра Марія Вікторівна

185

8

правознавство

Справа Шрайбер

Павленко С.І.

ІІІ

слухач МАН

Павліченко Борис Олександрович

287

9

правознавство

Мова ненависті як прояв дискримінації в Україні

Непоп М.І.

ІІ

слухач МАН

Савицька Катерина Олександрівна

196

9

правознавство

Зміни до Конституції України

Рибчинко О.М.

ІІІ

слухач МАН

Бойковець Борис Андрійович

230

10

правознавство

Тендерна рівність: міф чи реальність

Борщевська Г.М.

І

слухач МАН

Горбаченко Анастасія Григорівна

140

10

правознавство

Кримінальні відносини в сфері обігу наркотичних речовин, учасниками яких є неповнолітні

Богатчук М.В.

ІІ

слухач МАН

Бадьора  Наталія Сергіївна

196

10

правознавство

Заходи запобігання бандитизму

Рибченко О.М.

ІІ

кандидат у члени МАН

Сідак Валерія Артемівна

140

10

правознавство

Авторське право як інститут цивільної галузі права в Україні

Богатчук М.В.

ІІІ

слухач МАН

Мініна Анастасія Олександрівна

ГСМ №1

10

правознавство

Реалізація права дитини на сім’ю

Новицька Н.І.

ІІІ

слухач МАН

Нагорнюк Анастасія Олегівна

196

10

правознавство

Банківська система України

Рибченко О.М.

ІІІ

слухач МАН

Кутузова Єлизавета Павлівна

288

9

соціологія та педагогіка

Досягнення психології успіху на прикладі С. Джобса

Буднік І.О.

ІІІ

слухач МАН

Ільченко Катерина Іванівна

196

11

соціологія та педагогіка

Вплив соціальної реклами в Україні

Рибченко О.М.

І

кандидат у члени МАН

Шенгель Анастасія Дмитрівна

196

11

соціологія та педагогіка

Міграційні процеси в Україні, їх причини та наслідки

Рибченко О.М.

ІІ

кандидат у члени МАН

Брильова Дарина Олегівна

ГСМ №1

11

філософія

Філософська система Моді

Савченко М.П.

ІІІ

кандидат у МАН

Поліщук Валерія Ігорівна

196

9

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Чудотворні ікони України

Рибченко О.М.

І

кандидат у члени МАН

Івлєва                                     Анастасія  Миколаївна

223

9

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Феномен християнства як світової релігії

Корда   Анжела Валентинівна

ІІІ

Слухач МАН

Муравська Ірина Анатоліївна

223

9

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Старообрядництво як невід’ємна частина історії

Маркова С.Г.

ІІІ

Слухач МАН

Калаба Марія Іванівна

196

10

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Нові релігії та сучасна молодь

Рибченко О.М.

ІІ

кандидат у члени МАН

Токмачова Дарина Михайлівна

197

10

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Становлення Православної церкви на українських землях

Зюзь О.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Гладких Аліна Олегівна

197

10

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Поширення ікон на теренах України

Зюзь О.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Зайцева Анастасія Олександрівна

196

11

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Релігійні пріоритети української молоді

Рибченко О.М.

І

кандидат у члени МАН

Бєлов Володимир Андрійович

ГСМ №1

11

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Святий Інокентій Іркутський

Савченко М.П.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Асєєва Анастасія Ігорівна

ГСМ №1

11

релігієзнав-ство та історія релігії, теологія

Буддизм в Японії

Савченко М.П.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Відділення технічних наук

Ліпко Дмитро Олегович

Ліцей ЕКО №198

9

електроніка та  приладо-будування

Прилад для автоматичного зрошування

Жмайло Олександр Васильович

I

Слухач МАН

Галаган Ганна Василівна

Сш №185

10

електроніка та  приладо-будування

Дослідження якості кави за допомогою спектрометра власного виробництва

Кондратенко Д. Ю.

Кузькова Тетяна Петрівна

I

Дійсний член МАН

Налбандова Вікторія Павлівна

Сш №185

10

електроніка та  приладо-будування

Вимірювання індикатриси світлодіоду

Кондратенко Денис Юрійович

Кузькова Тетяна Петрівна

I

Дійсний член МАН

Петренко Дмитро Олексійович

Сш №185

11

електроніка та  приладо-будування

Зміна в часі інтенсивності випромінювання газового лазера

Стукаленко В.В.

Коваленко І.І.

II

Дійсний член МАН

Карпенко Влад Миколайович

Сш №185

11

електроніка та  приладо-будування

Біомеханіка нижньої щелепи з елементами фіксації та імплантати. Вивчення проблеми в медицині. Побудова тривимірної моделі методом скінчених елементів

Крищук М.Г.

Шмалій Світлана Вікторівна

 

I

Дійсний член МАН

Хамровський Максим Миколайович

СШ №304

11

електроніка та  приладо-будування

Аплікатор для радіочастотної  синергетичної помірної гіпертермії злоякісних пухлин

Ніколов М.О.

Соколов В.А.

I

Дійсний член МАН

Неділько

Артем

Олександрович

СШ №131

6

електроніка та  приладо-будування

Датчик протягів

Янковська

Марія

Миколаївна

I

Слухач МАН

Сивун

Андрій

Сергійович

СШ №131

9

електроніка та  приладо-будування

Послідовне та па-

ралельнез’єднан-

ня провідників

Янковська

Марія

Миколаївна

II

Слухач МАН

Жукова

Катерина

Олександрівна

СШ №288

10

електроніка та  приладо-будування

Використання ре-

нтгенівського ви-

промінювання в

сучасній медицині

 

Ролік

Валентина

Андріївна

III

Дійсний член МАН

Москаленко

Олександр

Олегович

СШ №304

11

електроніка та  приладо-будування

Курсовертикаль

для моделі геліко-

птера

Соколов В.А.

II

Дійсний член МАН

Ігнатенко

Владислав

Едуардович

СШ №254

10

електроніка та  приладо-будування

Трансформатори

прогнозування де-

фектів електро-

обладнання за до-

помогою експериментних

систем

Шутікова

Олена

Миколаївна

II

Дійсний член МАН

Мазука Ілля Дмитрович

СШ №254

11

Машинобуду-вання та робототехніка

Пневматичні системи та їх використання в автоматизації виробництва

Губарєв О.П.

Шутікова О.М.

I

Дійсний член МАН

Янченко

Вадим

Георгійович

СШ №254

10

Машинобуду-вання та робототехніка

Дослідження систем

автоматизації на основі релейно…

Бур’ян С.О. (КПІ)

Шутікова О.М

I

Дійсний член МАН

Кралев

Артур

Вадимович

СШ №185

8

Машинобуду-вання та робототехніка

Ремонт блока циліндрів двигуна внутрішнього згорання

Тетерук

Надія

Панасівна

I

Слухач МАН

Лагущенко

Олексій

Юрійович

СШ №131

9

Машинобуду-вання та робототехніка

Штучний інтелект

Янковська

Марія

Миколаївна

II

Слухач МАН

Карпенко

Дмитро

Олександрович

СШ №304

11

Машинобуду-вання та робототехніка

Пристрій для читання та переробки сигналу

З ІМУ на основі…

Соколов

Віктор

Анатолійович

III

Дійсний член МАН

Петриченко

Євген

Юрійович

СШ №131

9

Машинобуду-вання та робототехніка

Робототехніка

Янковська

Марія

Миколаївна

I

Слухач МАН

Куцій Любомир Володимирович

СЗШ №83

9

авіабудування та ракето-будування

Історія виникнення і створення безпілотної авіації

Ульянова Юлія Миколаївна

I

кандидат у члени МАН

Маруда

Юрій

Олександрович

СШ №131

8

авіабудування та ракето-будування

Аеродинаміка літака

Янковська

Марія Миколаївна

I

Слухач МАН

Нужна Марія Євгенівна

СШ №200

9

технологічні процеси та перспективні технології

Кристали за якими майбутнє

Шенде-ровський В.А.

Маляренко Т.Л.

III

Слухач МАН

Яровікова Марія Михайлівна

СШ №185

11

технологічні процеси та перспективні технології

Зміцнення валу турбодетандеру шляхом лазерного зміцнення контактної поверхні

Блощицин Михайло Сергійович

I

дійсний член МАН

Безкоровайна

Катерина

Олексіївна

СШ №131

9

технологічні процеси та перспективні технології

 

Технологія рентгенівських знімків у медицині

Янковська

Марія

Миколаївна

II

Слухач МАН

Давиденко

Олександр

Костянтинович

СШ №304

11

технологічні процеси та перспективні технології

Побудова та дослідження фронтальних

кривих на основі OL-систем

Соколов В.А.

Сидоркін Є.М.

I

Дійсний член МАН

Кумуржи

Дар’я

Юріївна

СШ №185

9

технологічні процеси та перспективні технології

Перспективи нано-технологічної галузі

Ролік

Валентина
Андріївна

II

Слухач МАН

Мокляков

Владислав
Віталійович

СШ №317

11

технологічні процеси та перспективні технології

Моделювання руху

Розплаву в порожнині ливарної

форми

Гарницька

Ольга

Борисівна

I

Дійсний член МАН

Вдовик

Ігор

Олександрович

СШ №131

10

технологічні процеси та перспективні технології

 

Завантаженість великої кільцевої дороги

Янковська

Марія

Миколаївна

III

кандидат у члени МАН

Іваненко Світлана Леонідівна

Ліцей ЕКО №198

11

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Альтернативні джерела енергії та їх характеристика. Будівництво екобудинків

Жмайло О.В.

II

кандидат у члени МАН

Манелюк Андрій Олександрович

СШ №185

10

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Дослідження енергозбереження в побуті і на транспорті

Кузькова Т.П.

I

дійсний член МАН

Дьячук Олександр Станіславович

СЗШ №281

9

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Альтернативні джерела енергії. Біогаз.

Сомова О.М.

ІІ

слухач МАН

Дорохін

Орест

Олександрович

 

СШ №317

 

8

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Покращення якості пального у автомобіля шляхом переходу на рослинні палива,

Електромобілі

Гарницька

Ольга

Борисівна

I

Слухач МАН

Ільченко

Фаіна
Андріївна

СШ №185

8

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Альтернативні джерела енергії та перспективи  їх використання в Україні

Тетерук

Надія

Панасівна

II

Слухач МАН

Коростельова

Анна
Сергіївна

СШ №206

9

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Залежність сили струму між відстані між

електродами при процесі електролізу

Голобородько

Тетяна

Петрівна

III

Слухач МАН

Васківська

Яна
Леонідівна

СШ №206

9

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Природа звукових

хвиль

Голобородько

Тетяна

Петрівна

III

Слухач МАН

Каціман
Ольга

Ігорівна

СШ №131

10

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Технологія  використання метода Фарен-

гейта для тестування

чистої води Святошинського району

Янковська

Марія

Миколаївна

II

Дійсний член МАН

Лижін

Сергій

Валерійович

СШ №304

11

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Моделювання наслідків  опадів в місті Києві

Соколов

Віктор
Анатолійович

I

Дійсний член МАН

Махно

Антон

Олександрович

СШ №317

11

екологічно безпечні технології ресурсо-збереження

Електромобілі та автомобілі зі змішаним паливом

Гарницька

Ольга

Борисівна

III

Дійсний член МАН

Гунавардан Руслан Сісіра Джанакович

СШ №254

11

матеріало-знавство

Комп’ютерне моделювання формування структури металів та сплавів

Доній Олександр Миколайович

Шутікова О.М.

I

дійсний член МАН

Савченко Руслан Олегович

СШ №185

11

матеріало-знавство

Високопорисна оксидна кераміка складу алюміній окседу та сіліциум(4) окседу

Руденький С.О.

Коваленко І.І.

II

дійсний член МАН

Євсейчук

Катерина

Юріївна

СШ №317

10

матеріало-знавство

Властивості благородних металів, технологія  виготовлення

Кочетков А.С.

Гарницька О.Б.

 

I

Дійсний член МАН

Селик

Ніна

Петрівна

СШ №254

9

матеріало-знавство

Спосіб лиття за восковими моделями

 

Гарницька О.Б.

 

I

Слухач МАН

Цимбал Анна Миколаївна

Сш № 196

11

матеріало-знавство

Дослідження рідких кристалів

-

Пархоменко П.Ф.

ІІІ

Дійсний член МАН

Бєлік Євгеній Ігорович

СШ №304

11

інформаційно-телекомуніка-ційні системи

Метод стеганографічного захисту інформації

Сидоркін Є.М.

Соколов В.А.

I

дійсний член МАН

Коваль Денис Олександрович

СШ №185

11

інформаційно-телекомуніка-ційні системи

Використання оптоволоконних технологій для передачі інформації

Коваль Сергій Трохимович

Коваленко Ірина Іванівна

I

дійсний член МАН

Мащенко Сергій Сергійович

СЗШ №196

10

інформаційно-телекомуніка-ційні системи

Бомба в кішені

Пархоменко Павло Федорович

I

кандидат у члени МАН

Становська

Ірина

Ігорівна

СШ №131

8

інформаційно-телекомуніка-ційні системи

Використання мультимедійних технологій на уроках фізики

Янковська

Марія
Миколаївна

III

Слухач МАН

Іващенко

Марія

Олексіївна

СШ №131

8

інформаційно-телекомуніка-ційні системи

Мультимедійні технології для завдань з фізики. Оптика.

Янковська

Марія
Миколаївна

III

Слухач МАН

Орець

Радіон

Дмитрович

СШ №131

9

інформаційно-телекомуніка-ційні системи

Бездротові системи

зв’язку.WI-FIта

WIMAX. Їх пріоритети  та недоліки. Порівняння. Проблема перевантаження мереж GSM і способи її вирішення.

Янковська

Марія
Миколаївна

III

Слухач МАН

Морева

Вікторія

Олександрівна

СШ №206

9

інформаційно-телекомуніка-ційні системи

Дослідження сучасних телевізорів

Голобородько

Тетяна

Петрівна

III

Слухач МАН

Блізар

Анна

Ігорівна

СШ №185

10

інформаційно-телекомуніка-ційні системи

Дослідження розвитку засобів масового

зв’язку

Кузькова

Тетяна

Петрівна

III

Дійсний член МАН

Міхалочкіна Валерія Андріївна

СШ №185

10

науково-технічна творчість та винахідництво

Спосіб запобігання падіння бурульок на людей

Лунев Костянтин Вікторович

I

Дійсний член МАН

Цілик Олександр Вікторович

СЗШ № 72

8

науково-технічна творчість та винахідництво

Футбольні бутси

Лунєв К.В.

Лисак Г.В.

ІІІ

слухач МАН

Відділення комп’ютерних наук

Бабіч Тарас Павлович

Ліцей «Еко»№198

11

технології програму-вання

Розробка програми кластерного аналізу у формі модуля надбудови для програми MS Excel

Зінченко Л.А.

І

дійсний член МАН

Бабіч Марія Павлівна

Ліцей «Еко»№198

10

технології програму-вання

Розробка програми генерації рівномірно розподілених випадкових чисел у формі модуля MS Excel

Зінченко Л.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

Тригодько Дмитро Ігорович

СШ №185

10

технології програму-вання

Створення програмного забезпечення для керування діючим макетом робота-дефектоскопа для виявлення дефектів у повітряних лініях зв’язку

ДемяненкоВ.Б.,

Жук А.В.

І

кандидат у члени МАН

Чижик Олексій Станіславович

Ліцей «Еко»№198

8

технології програму-вання

Програма переведення чисел в різні системи числення

Зінченко Л.А.

І

слухач МАН

Гіртев Євген Миколайович

СШ № 131

9

технології програму-вання

Редагування прошивок мобільних телефонів

Двигун Н.О.

ІІІ

слухач МАН

Бєлік Євгеній Ігорович

СШ №304

11

безпека інформацій-них та телекому-нікаційних систем

Практична стеганографія на ВМР

Гайворонський М.В.

Соколов В.А.

І

дійсний член МАН

Кулівник Крістіна Олегівна

СШ №304

10

Internet-технології та WEB-дизайн

Княгині України – навчальний сайт з історії

Горнікова І.Ю.

І

кандидат у члени МАН

Сульдін Артур Едуардович

Центр позашкільної освіти

8

Internet-технології та WEB-дизайн

 

Сайт «Борщагівка», присвячений історії  Борщагівок

Саприкіна О.К.

ІІІ

слухач МАН

Думанський Володимир Валерійович

Ліцей «Еко» №198

10

Мульти-медійні системи, навчальні та ігрові програми

 

Розробка навчально-тестуваьних програм для вивчення мови програмування Pascal

Зінченко Л.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

Відділення української філології та мистецтвознавства

Масловська Аліна Ігорівна

КГСМ№1

8

Українська мова

Явище суржику в українській мові

Тихоненко Н.М.

 

Ір

слухач

Гальчинська Ганна Андріївна

СШ№ 131

8

Українська мова

Словникарство 20-30р.р. ХХст.

Сисова О.Г.

 

ІІІр

слухач

Рогаль Валерія Сергіївна

СШ№ 215

8

Українська мова

Семантико-синтаксична структура простих речень

Сафарова Г.Н.

 

ІІІр

слухач

Солосіч Олександр Сергійович

Гімназія №154

8

Українська мова

Історія появи і поширення прізвища Солосич

Білокінь Н.П.

ІІІр

слухач

Кушнірова Анна Олексіївна

СШ№76

8

Українська мова

Словотвірний потенціал англійських запозичених основ у сучасній українській мові

Коваленко Т.П.

ІІр

слухач

Мусієнко Діана Олегівна

СШ№76

8

Українська мова

Сучасна реклама та її лексичні особливості

Коваленко Т.П.

Ір

слухач

Скакун Наталія Володимирівна

СШ№ 197

8

Українська мова

Використання жаргонізмів та сленгів

Коваленко Ю.В.

ІІІр

слухач

Чередніченко Анастасія Романівна

СШ№ 297

8

Українська мова

Античні фразеологізми в українській мові

Єпіхіна Н.О.

ІІр

слухач

Ратушна Ольга В’ячеславівна

гімназія

№287

8

Українська мова

Сучасна реклама. Лексичні особливості

Рябовіл Т.В.

ІІІр

слухач

Алексєвич

Анастасія В'ячеславівна

«Еко» №198

9

Українська мова

Неологізми в українській мові

Гладченко Н.М.

Ім

кандидат

Ясинська Дарина Олександрівна

«Еко» №198

9

Українська мова

Антонімія як засіб іронії, гумору та сатири у творах Т.Шевченка

Лаговська С.В.

ІІІм

слухач

Коваль Надія Вікторівна

СШ №185

9

Українська мова

Перифрази в рекламі

Шемчук Н.П.

ІІІр

слухач

Шуліка Юлія Вікторівна

«Еко» №198

9

Українська мова

Лексико-семантичні та структурні особливості евфемізмів у сучасній українській газетній публіцистиці

Лаговська С.В.

ІІІм

слухач

Павленко Вікторія Вікторівна

СШ №200

9

Українська мова

Роль сленгу в сучасній українській мові

Алєксандрова Т.М.

ІІр

слухач

Заграбська Анастасія Андріївна

СШ №185

9

Українська мова

Росіянізми в українській мові

Шемчук Н.П.

ІІІр

слухач

Хмельницький Денис Сергійович

«Еко» №198

9

Українська мова

Переклад українських фразеологізмів романо-германськими мовами

Захарченко В.П.

ІІр

кандидат

Гуменюк Христина Михайлівна

«Еко» №198

9

Українська мова

Дослідження південно-західного наріччя української мови

Захарченко В.П.

ІІр

слухач

Шкаєва Анастасія Анатоліївна

СШ№76

9

Українська мова

Закарпатський діалект

Логвіна О.І.

ІІр

слухач

Коломієць Анастасія Валеріївна

СШ№55

9

Українська мова

Експресивність в українській фразеології

Сіренко О.Г.

ІІІр

слухач

Скоробагач Оксана Богданівна

«Еко» №198

9

Українська мова

Слова-символи як невід’єм-ний словник укр. мови

Гладченко Н.М.

ІІр

слухач

Цесаренко Олена Леонідівна

«Еко» №198

9

Українська мова

Грошові назви в українській мові

Гладченко Н.М.

ІІр

кандидат

Давиденко Юлія В’ячеславівна

СШ№ 297

9

Українська мова

Фразеологізми з назвами тварин, рослин,птахів, людей

Денисюк Л.М.

ІІр

кандидат

Чіканова Аріна Андріївна

«Еко» №198

9

Українська мова

Лінгвокреативність підлітків

Гладченко Н.М.

ІІІр

слухач

Зхані Діана

 

СЗШ№ 185

9

Українська мова

Українська фразеологія з погляду походження

Шемчук Н.П.

ІІІр

слухач

Смоловик

Надія Вікторівна

СЗШ № 13

9

Українська мова

Походження назв українських грошей

 

Павленко В.В.

 

ІІм

 

слухач

Костенко

Катерина  Сергіївна

СШ № 131

9

Українська мова

Історія походження займенників (на прикладі «Слова про похід Ігорів»)

 

Попова О.С.

ІІм

слухач

Гончарук

Анна Сергіївна

 

«Еко» №198

9

Українська мова

Розмовна лексика сучасної української молоді

Гладченко Н.М.

ІІІм

слухач

Баран

Катерина Сергіївна

СЗШ №50

9

Українська мова

Ономастичний простір «Московіади» Андруховича

Єфименко І.В.

Дубчак Т.О.

 

 

ІІІм

слухач

Ткаченко

Анастасія Анатоліївна

СЗШ № 206

9

Українська мова

Подвійне наголошення слів у системі української мови

Грачова О.В.

ІІІм

слухач

Токмачова

Дарина Михайлівна

СШ 197

10

Українська мова

Сучасний сленг молоді Києва як соціолінгвістичне явище

Кузіна Л.М.

Ім

кандидат

Бабіч

Марія Павлівна

«Еко» №198

10

Українська мова

Використання фразеологічних одиниць у повісті І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

Гончарук Л.М.

ІІм

дійсний член

Яциняк

Маркіян Михайлович

СШ № 131

10

Українська мова

Скрипниківський (харківський) правопис.

Сисова О.Г.

ІІм

слухач

Гордійчук

Тетяна Петрівна

СШ № 197

10

Українська мова

Українські антропоніми

Гордійчук І.В.

ІІІм

слухач

Терлецька

Юлія Андріївна

СЗШ № 253

10

Українська мова

Іменники – фемінітиви у складі особових назв

Лесик Г.В.

Наглюк Т.В.

ІІІм

кандидат

Сидоренко

Володимир Костянтинович

СШ№ 196

10

Українська мова

Без мови немає нації

Слєпцова О.В.

ІІІр

слухач

Кузьменко Андрій

Олександрович

СШ№ 254

10

Українська мова

Роль фразеологізмів в українській культурі та історії

Дудник Т.В.

ІІр

слухач

Міхалочкіна Валерія Андріївна

СШ№ 185

10

Українська мова

Неологізми в сучасній українській мові

Нарадова О. С.

ІІр

слухач

Перепелиця Кіра Євгенівна

СШ№76

10

Українська мова

Культура мови сучасної молоді

Одинецька С.О.

ІІр

слухач

Зубова Вікторія Вікторівна

СШ№ 254

10

Українська мова

Просторічна лексика як засіб створення сатиричного й гумористичного ефекту у творі І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я »

Дудник Т.В.

Ір

слухач

Рога Тетяна Олександрівна

СЗШ№ 13

10

Українська мова

Кількісна та якісна характеристика фразеологізмів-антонімів

Стасюк Н.М.

ІІр

дійсний член

Тян

Юлія Олександрівна

 

КГСМ №1

11

Українська мова

Явище інтерференції в сучасній українській мові

Луцак О.В.

Ім

кандидат

Чорногуз Олена Михайлівна

СШ № 40

11

Українська мова

Вплив лексичних засобів сучасної реклами на мовлення українців

Костенко Л.С.

ІІм

дійсний член

Павлова

Анастасія Юріївна

СЗШ № 50

11

Українська мова

Синоніми як засіб емоційного й образного відображення дійсності в українській мові

Ющук І.П.

Підгора М.А.

ІІІм

кандидат

Гетьман

Марія Олексіївна

СЗШ № 13

11

Українська мова

Базові концепти української фраземіки : вогонь, вода, земля

Андрюкова О.Д.

ІІІм

дійсний член

Поберезська Софія Михайлівна

СШ№ 288

11

Українська мова

Комп’ютерна мова

Жулинська М.П.

ІІр

дійсний член

Матвієнко Віталіна Анатоліївна

Гімназія №154

11

Українська мова

Історія і сучасність української мови

Іващенко Г.І.

ІІІр

слухач

Стельмах Христина Володимирівна

СШ №76

11

Українська мова

Культура телефонного діалогу

Кравчук Л.В.

 

ІІр

кандидат

Овсяннікова

Марія Сергіївна

СШ№ 197

8

Українська література

Війна у віршах Д.Луценка

-

Азарова О.І.

ІІр

слухач

Лузанчук Юлія Ігорівна

Гімназія №154

8

 

Українська література

Петро Ластівка – український поет, драматург, актор

 

-

Білокінь Н.П.

Ір

слухач

Харченко Максим Сергійович

СЗШ№ 13

8

Українська література

Згубний вплив грошей на персонажів п’єси Карпенка-Карого «Сто тисяч»

-

Литовченко С.В.

ІІІр

слухач

Іванина Юлія Віталіївна

СШ№ 196

8

Українська література

І.Карпенко-Карий – утверджував комедії як універсальної форми зображення

-

Момот О.Г.

ІІІр

слухач

Соловей Любов Володимирівна

СЗШ№ 72

8

Українська література

Образи дітей та засоби їх художнього втілення у прозі С.Васильченка

-

Лузіна С.А.

ІІІр

слухач

Раддо Дарина Вікторівна

СШ№ 223

9

Українська література

Пісня її життя . Христя Алчевська.

-

Журавель О. М.

ІІІр

слухач

Райчева Аліна Олександрівна

Гімназія №154

9

Українська література

Жанри українського фольклору

Іващенко Г. І.

ІІр

слухач

Важницька Валерія Дмитрівна

СШ№ 196

9

Українська література

Палітра орнітологічних літературно-художніх образів у творах української літератури

-

Олейничук І. М.

ІІІр

слухач

Веселова Катерина Андріївна

СШ№ 223

9

Українська література

Українські народні думи

-

Журавель О. М.

ІІр

слухач

Драник Тетяна Сергіївна

Гімназія №154

9

Українська література

Жінки в житті Шевченка

-

Іващенко Г. І.

ІІІр

слухач

Синявська Альона Володимирівна

СШ№ 83

9

Українська література

Філософія серця Г. Сковороди

-

Сидорчук Е. І.

ІІІр

слухач

Андрійчук Наталія Андріївна

СШ №76

9

Українська література

Літературна Україна

-

Логвінова О. І.

ІІр

слухач

Пакулко Анастасія Олександрівна

СЗШ№ 72

9

Українська література

Творча манера Коцюбинського

-

Лузіна С. А.

ІІІр

слухач

Новицька Оксана Володимирівна

СШ №76

9

Українська література

Метафори у творах Шевченка

-

Морозовська Н. Ф.

ІІІр

слухач

Турченюк Катерина Володимирівна

СЗШ №223

9

Українська література

Література та письменники Середньовіччя

-

Журавель О. М.

ІІІр

слухач

Хижняк Марія Сергіївна

СШ№ 185

9

Українська література

Марина та Сергій Дяченки

-

Нарадова О. С.

ІІІр

слухач

Ткачук Ольга Сергіївна

СЗШ №223

9

 

Українська література

Білі плями в українській літературі (Лесь Курбас)

-

Журавель О.М.

 

ІІІм

слухач

Ліщова  Ірина Сергіївна

СШ№83

9

Українська література

Фольклорна основа прози О. Стороженка

-

Сидорчук Е. І.

ІІ

слухач

Лаговська Юлія Олександрівна

Ліцей «Еко»№198

9

Українська література

Літературний образ Марусі Чурай – української піснетворки

Лаговська С.В.

Ім

слухач

Турик Анастасія  Леонідівна

Ліцей «Еко»№198

9

Українська література

Особливості сюжетики драматургії Лесі Українки (західноєвропейський аспект)

-

Гладченко Н. М.

ІІм

слухач

Сисова Ольга Володимирівна

СШ №196

10

Українська література

Мовно-виражальні особливості порівнянь у повісті І.Нечуя-Левицького «Князь Єремія Вишневецький»

-

Момот О.Г.

 

Ім

дійсний член

Сікорська Анастасія Сергіївна

СШ№35

10

Українська література

Світ поезії Петра Медянки

-

Солонина Н. О.

ІІІр

кандидат

Шейкіна Анна Олександрівна

СШ№35

10

Українська література

Світ фантастики М. і С. Дяченків

-

Солонина Н. О.

ІІІр

кандидат

Томашевська Катерина Михайлівна

СШ№35

10

Українська література

Пісенна творчість Д. Луценка

-

Соломина Н. О.

ІІІр

кандидат

Жело Наталія Євгенівна

СШ№35

10

Українська література

Літературні премії

-

Соломина Н. О.

ІІІр

кандидат

Дювенжи Катерина Іорданівна

СШ№ 297

10

Українська література

Образ жінки в українській літературі на межі ХІХ-поч.ХХст.

Мосейчук Л. М.

ІІр

кандидат

Ведернікова Анастасія Володимирівна

СШ№ 185

10

Українська література

Голодомор в українській літературі на прикладі роману «Жовтий князь»

Яблонська О. П.

ІІІр

кандидат

Бадьора Наталія Сергіївна

СШ №196

10

Українська література

Авторське бачення біблійних образів у поемах Байрона, І.Франка та В.Сосюри

-

Момот О.Г.

 

ІІм

дійсний член

Нагорнюк Анастасія Олегівна

СШ №196

10

Українська література

Порівняльний аналіз комедій І.Карпенка-Карого «Мартин Боруля» та Мольєра «Міщанин-шляхтич»

-

Шелінська В.А.

 

ІІм

дійсний член

Ярош Олександра Сергіївна

Ліцей «Еко»№198

10

Українська література

Портрет як засіб творення образу в літературному творі

-

Данилейко О.Л.

 

ІІІм

слухач

Матієк Наталія Вікторівна

СШ№ 317

10

Українська література

Античні традиції у творчості М.Зерова

-

Рипінська О.В.

1р.

кандидат

Жубер Єлизавета Русланівна

СШ№ 197

10

 

Українська література

Лексико-семантичні особливості концепту море в українській літературі

-

Кузіна Л.М.

І

кандидат

Гульченко Анна Григорівна

СШ№ 131

10

Українська література

Компаративний аналіз творів М.Старицького та М.Лермонтова

-

Сисова О.Г.

ІІ

кандидат

Мащенко

Сергій Сергійович

СШ №196

10

Українська література

Повість «Земля» О.Кобилянської – оповідь про Каїна та Авеля в контексті обставин життя українського села

ХІХ ст.

-

Момот О.Г.

 

ІІІм

кандидат

Дзей Жанна

Вікторівна

СЗШ №13

10

Українська література

Розвиток жанру мелодрами у сучасній українській літературі

-

Андрюкова О.Д.

 

ІІІм

слухач

Ракітіна Марина Вікторівна

СШ№83

10

Українська література

Художній стиль творів В.Стефаника

-

Горохова

ІІ

кандидат

Кацімон Ольга Ігорівна

СШ№ 131

10

 

Українська література

Верлібр в українській література

-

Сисова О.Г.

ІІр

кандидат

Хівацький Ярослав Сергійович

СШ №76

11

Українська література

«Один із найбільших геніїв сучасності». Олександр Довженко у «Щоденнику» Олеся Гончара

-

Рубан Л.Й.

 

Ім

дійсний член

Лапітан Анастасія Павлівна

СШ№ 288

11

Українська література

Особливості поетики Лесі Українки

Жулинська Н.П.

ІІІр

кандидат

Білан Аделіна

Василівна

СШ №196

11

Українська література

Інтерпретація образу І.Мазепи у вітчизняній та світовій літературі

-

Білан Л. С.

 

ІІм

дійсний член

Шипова Анастасія Владиславівна

СШ№ 254

11

Українська література

Кохання в поезіях Ахматової та Костенко

-

Крилевець М.С.

ІІр

дійсний член

Зайцева Анастасія Олександрівна

СШ№ 196

11

 

Українська література

Оказіоналізми як засіб художнього переосмислення дійсності В.Стуса

-

Олейничук І.М.

Ім

дійсний член

Макаревич Валерія Олександрівна

СШ№ 185

11

Українська література

Незламна душа українського народу

Яблонська О.П.

ІІр

дійсний член

Лісова Анастасія

Віталіївна

КГСМ №1

11

Українська література

Психологізм романів Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» та «Повія»

-

Тихоненко Н.М.

 

ІІм

кандидат

Лисак Тетяна Михайлівна

СЗШ№ 72

11

Українська література

Гендерні питання у сучасній українській літературі

-

Дорошенко Є.М.

ІІр

кандидат

Голуб Артем Ігорович

КГСМ №1

11

Українська література

Символізм української хатньої ікони в прозових творах (від давнини до сучасності)

-

Тихоненко Н.М.

 

ІІм

дійсний член

Павлюк Богдан Юрійович

СШ №196

11

 

Українська література

Вплив пісень українських січових стрільців на роз-виток української націо-нальної самосвідомості

-

Пащенко Л.Р.

 

ІІІм

кандидат

Портянко Анна Миколаївна

Гімназія №154

11

Українська література

Життя та творчий шлях Лесі Українки

-

Іващенко Г.І.

ІІІр

кандидат

Юзвенко Юлія Василівна

СЗШ№ 50

11

Українська література

Особливості імпресіоністичної манери М.Коцюбинського

-

Підгора М.А.

ІІр

кандидат

Січкар Марина Юріївна

СШ№ 254

11

Українська література

Багатогранність особистості Ліни Костенко

-

Крилевець М.С.

ІІм

дійсний член

Хом’як

Анастасія Ігорівна

СШ№ 197

8

Фолькло-ристика

Козак Мамай - носій ду-ховних цінностей українців

Коваленко Ю.В.

ІІр

слухач

Рябова Ольга Ігорівна

СЗШ№ 13

8

Фолькло-ристика

Свято Івана Купала в Україні

-

Литовченко С.В.

ІІр

слухач

Цапок Адріана Олександрівна

«Еко»

№ 198

9

Фолькло-ристика

Особливості пісенного фольклору Вінниччини

 

Гладченко Н.М.

ІІр

слухач

Седанкіна Анастасія Олександрівна

СЗШ№ 35

9

Фолькло-ристика

Народні прикмети і повір’я

Шляхова Н.М.

ІІр

слухач

Давиденко Юлія Миколаївна

СЗШ№ 288

9

Фолькло-ристика

Пісні купальських свят

Філіпчук М.М.

ІІІр

слухач

Литвинова Олександра Петрівна

Еко»

№ 198

9

Фолькло-ристика

Український народний танець як невід’ємна частина фольклору

Гладченко Н.М.

ІІр

 

слухач

Григор’єва

Анастасія Андріївна

СЗШ№ 288

9

Фолькло-ристика

Українські історичні події в українських піснях

-

Філіпчук М.М.

ІІІр

слухач

Залеська Вікторія Олегівна

«Еко»

№ 198

9

Фолькло-ристика

Різдвяні звичаї та традиції українців

-

Захарченко В.П..

ІІм

слухач

Червоненко

Єлизавета Ростиславівна

КГСМ №1

9

Фолькло-ристика

Вшанування батьків. Проведення паралелі між українською та китайською родиною на прикладі народних казок, притч, легенд

-

Ушакова Т.С.

ІІм

слухач

Гладка

Анастасія Миколаївна

Ліцей «Еко»

№ 198

9

Фолькло-ристика

Українська весільна обрядовість у творах Т.Шевченка,                               І. Котляревського,                                І. Квітки-Основ'яненко, М. Матіас

-

Захарченко В.П.

.

ІІІм

слухач

Назірі

Діана Заріфівна

КГСМ №1

10

Фолькло-ристика

Аналіз міжкультурних особливостей українських та перських прислів’їв та приказок

Мазепова О.В.

Ушакова Т.С.

Ім

дійсний член

Гладких Аліна Олегівна

СШ№ 197

10

Фолькло-ристика

Фольклоризм як явище

-

Кузіна Л.М.

ІІр

кандидат

Сендзік Анастасія Олегівна

СШ№ 317

10

Фолькло-ристика

Образи рослин як національні символи в контексті усної народної творчості

Рипінська О.В.

ІІр

кандидат

Курносов

Віталій Ярославович

КГСМ №1

11

Фолькло-ристика

Порівняльна характеристика українських та японських прислів’їв та приказок

Сегеда С.П.

Масловська Л.Г.

Ім

дійсний член

Томільченко

Марія Наталія

СШ № 131

11

Фолькло-ристика

Українські замовляння як жанр фольклору

-

Попова О.С.

ІІм

кандидат

Стельмах

Христина Володимирівна

СШ № 76

11

Фолькло-ристика

Традиційний національний одяг українців у дзеркалі народної пісні

-

Кравчук Л.В.

ІІІм

кандидат

Хижний Олександр Юрійович

Ліцей «Еко» №198

8

Літературна творчість

Збірка «І покотилось колесо життя…»

Гончарук Л.М.

Ір

слухач

Дорошина Олександра Сергіївна

Гімназія

№287

8

Літературна творчість

Вплив філософських мотивів лірики Лесі Українки на власне поетичне світобачення

Рябовіл Т.В.

ІІр

слухач

Гладка Марія

Володимирівна

Ліцей «Еко» №198

9

Літературна творчість

Оповідання

Гладченко Н.М.

ІІІр

слухач

Корнєва Олександра Миколаївна

Ліцей «Еко» №198

9

Літературна творчість

Оповідання «Втеча»

Гладченко Н.М.

ІІІр

слухач

Джурик

Крістіна Вікторівна

КГСМ №1

10

Літературна творчість

Я донька твоя, Україно

Паламар С.П.

Ушакова Т.С.

Ім

Дійсний член

Одинецька Вікторія Олегівна

КГСМ №1

11

Літературна творчість

Можливо, ти в цьому світі лише людина, проте для когось – цілий світ

Масловська Л.Г.

ІІм

дійсний член

 

Брильова

Дарина Олегівна

 

КГСМ №1

11

Літературна творчість

Вогонь мого серця

Галака О.І.

Темченко Л.В.

ІІм

кандидат

Котенко

Людмила Валеріївна

КГСМ №1

11

Літературна творчість

Ми – автори кожної наступної миті

Тихоненко Н.М.

ІІІм

дійсний член

 

Фролова Олександра Андріївна

СШ №287

11

Літературна творчість

Співоче серце

Рябовіл Т.В.

ІІІм

дійсний член

Тихоненко Ганна Сергіївна

КГСМ№1

8

Мистецтво-знавство

Вітчизняні митці, письменники , науковці та українська гривня

-

Тихоненко Н.М.

Ір

слухач

Черняк Тетяна Миколаївна

ЦПР

8

Мистецтво-знавство

S- символ родючості

-

Проценко Л.І.

Ір

слухач

Штефан Єлизавета Ярославівна

СШ№ 235

6

Мистецтво-знавство

Чарівність образів у творчості М.Приймаченко

Данковська А.О.

ІІІр

слухач

Залеська

Вікторія Олегівна

 

Ліцей «Еко» № 198

9

Мистецтво-знавство

Ювелірне мистецтво в Україні

-

Грідіна І.І.

Ім

слухач

Гуменюк

Христина Михайлівна

Ліцей «Еко» № 198

9

Мистецтво-знавство

Порівняння собору Святої Софії та Михайлівського Золотоверхого монастиря як двох пам'яток української культури

-

Грідіна І.І

ІІм

слухач

Бугаєнко

Катерина Андріївна

Ліцей «Еко» № 198

9

Мистецтво-знавство

Творча спадщина Миколи Леонтовича в контексті розвитку національної та світової культур

-

Зозульова В.В.

ІІм

слухач

Тихоненко

Юлія Костянтинівна

СЗШ № 297

9

Мистецтво-знавство

Проблема розвитку рок-музики в Україні

-

Полянський П.В.

ІІм

слухач

Цапок Адріана Олегівна

Ліцей «Еко» № 198

9

Мистецтво-знавство

Класицизм в архітектурному обличчі Києва (на прикладі комплексу Національного університету ім..Т.Шевченка

Ковбасенко Л.В.

ІІр

слухач

Балабановська Валерія Василівна

Ліцей «Еко» № 198

9

Мистецтво-знавство

Живопис стилю модерн М.Врубель «Густав Клінт»

Царькова Т. Ю.

ІІр.

слухач

Скоробагач Оксана Богданівна

Ліцей «Еко» № 198

9

Мистецтво-знавство

Пересопницьке Євангеліє – видатна пам’ятка давньої української культури та мистецтва, перший рукописний переклад святого письма українською мовою

Зозульова В.В.

ІІр

слухач

Шматко Денис Олександрович

СЗШ № 13

9

Мистецтво-знавство

Бджільництво як промисел українців

Павленко В.В.

ІІр.

слухач

Ястребінська Яна Євгенівна

СЗШ № 35

9

Мистецтво-знавство

Чарівний світ художниці Катерини Білокур

Бабуріна О.Г.

ІІІр

слухач

Хоменко

Станіслава Іллівна

СЗШ № 13

10

Мистецтво-знавство

Імпресіонізм у живописі

-

Гуріненко Ю.М.

Ім

слухач

Сергієнко

Вікторія Сергіївна

 

СШ №317

 

10

Мистецтво-знавство

Розвиток українського музичного мистецтва у другій половині ХІХ – на початку ХХ століть

-

Рипінська О.В.

ІІм

слухач

Зубар

Микола

Анатолійович

СЗШ № 13

10

Мистецтво-знавство

Лозоплетення – вид мистецтва, народний промисел

-

Стасюк Н.М.

ІІм

дійсний член

Чернуха

Анастасія Олександрівна

Ліцей «Еко» № 198

11

Мистецтво-знавство

Художня деталь як засіб розкриття філософської проблематики фільму «Артист»

Куріло Н.Я.

Ковбасенко Л.В.

Ім

дійсний член

Мельниченко

Анастасія Сергіївна

 

Ліцей «Еко» № 198

11

Мистецтво-знавство

Філософська проблематика фільму «Загадкова історія Бенджаміна Баттона»

Куріло Н.Я.

Ковбасенко Л.В.

ІІм

дійсний член

Козлова

Дар'я Геннадіївна

 

 

Ліцей «Еко» № 198

11

Мистецтво-знавство

Проблема духовного катарсису в житті сучасної людини на прикладі фільму О.Байрак «Аврора»

Куріло Н.Я.

Ковбасенко Л.В

ІІм

дійсний член

Шиленко

Ганна Юріївна

Ліцей «Еко» № 198

11

Мистецтво-знавство

Мистецькі пам'ятки заповідника «Софія Київська»: діалог поколінь

-

Грідіна І.І.

ІІм

дійсний член

Відділення іноземної філології та світової літератури

Федоренко Тетяна Юріївна

196

8

англійська  мова

Вживання італійських слів в англійській мові

 

Янік С.М.

І

слухач МАН

Скакун

Наталія

Володимирівна

197

8

англійська  мова

 

Особливості мовного етикету в англійській мові

Репа

Наталія

Іванівна

ІІ

слухач МАН

Глоба Марія Сергіївна

13

8

англійська  мова

Державна символіка Великобританії

Шевченко Я.В.

ІІІ

слухач МАН

Коцюк Дмитро Виталійович

198

8

англійська  мова

 

Еволюція модальних дієслів в сучасній англійській мові

Нечипоренко С.О.

ІІІ

слухач МАН

Моргун Ганна Валеріївна

254

8

англійська  мова

 

Фразеологізми з анімалістичним компонентом в англійській мові

Ходасевич О.П.

ІІ

слухач МАН

Нідельчук Анна Георгіївна

254

9

англійська  мова

Англійські прислівя

Лучко І.І.

ІІІ

слухач МАН

Давиденко Юлія      Василівна

200

9

англійська  мова

Фразеологізми у французькій мові

Солдатова Л.П.

Заброцька Л.В.

ІІІ

слухач МАН

Бабич Катерина Олексіївна

254

9

англійська  мова

Неологізми в сучасній англійській мові

Ходасевич О.П.

ІІІ

слухач МАН

Прокопчук Софія Юріївна

ГСМ № 1

9

англійська  мова

Контамінація в сучасній лінгвистиці

Вохмяніна О.І.

ІІІ

слухач МАН

Давиденко Юлія Миколаївна

288

9

англійська  мова

Фразеологізми в англійській пресі

Чижевські В.І.

ІІІ

слухач МАН

Коваленко Світлана Віталіївна

196

10

англійська  мова

Лінгвокультурні особливості компліменту в англійській мові

Лисюченко Т.М.

І

кандидат у члени МАН

Грегуль Аліна Олександрівна

254

10

англійська  мова

Порушення мовних норм у мові соціальних мереж

Кучер О.В.

ІІ

кандидат у члени МАН

Гусак Марія Володимирівна

254

10

англійська  мова

Двозначність у газетних загололовках

Кучер О.В.

ІІ

кандидат у члени МАН

Найда Карина Олегівна

254

10

англійська  мова

Мовно – стилістичні засоби привернення  уваги читачів у газетних заголовках

Кучер О.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Мороз Юлія Миколаївна

200

10

англійська  мова

Особливості вживання складних слів у сучасній англійській мові

Гуреш Н.О.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Попова Тетяна

Ігорівна

 

200

10

англійська  мова

Вираження модальності засобами англійської мови

(на прикладі модальних дієслів)

Солдатова Л.П.

Гуреш Н.О.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Чернищук Ярослава Андріївна

197

11

англійська  мова

Символізм кольорів в історії та культурі людства

Кривицька С.А.

І

дійсний член МАН

Голубєва  Валерія Андріївна

196

11

англійська  мова

Британський та американський тип вимови в акторському мовленні

 

Косяченко В.М.

ІІ

дійсний член МАН

Скиба Олександр Юрійович

197

11

англійська  мова

Використання англомовних скорочень у мережі Інтернет

 

Ошкало І.М.

ІІ

дійсний член МАН

Смірнов Георгій Георгійович

Євроленд

11

англійська  мова

Засоби ефективної комунікативної стратегії англомовної реклами

Чугай О.Ю.

ІІІ

дійсний член МАН

Білан Аделіна Василівна

196

11

англійська  мова

Комунікативні особливості функціювання

Доля Л.М.

ІІІ

дійсний член МАН

Чадюк Марія Олександрівна

35

11

англійська  мова

Фразові дієслова-невідємна частина англійської мови

Сєвєргіна О.В.

ІІІ

дійсний член МАН

Шапорда Анна Петрівна

35

11

англійська  мова

Лексичні,граматичні,фонетичні та інші відмінності в сучасному британському та американському варіантах англійської мови

Ткаченко Т.А.

ІІІ

дійсний член МАН

Снопкова Наталія Іванівна

222

11

англійська  мова

Експресія англомовних текстів зовнішньої реклами

Троценко С.П.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Єрьомін Сергій Алканович

198

8

теорія перекладу

Складнощі перекладу Шекспіра «Фенікс і голубка»

Нечипоренко С.О.

ІІ

слухач МАН

Сорока Юлія Володимирівна

297

9

теорія перекладу

Текстові комп’ютерні перекладачі у вивченні англійської  мови

 

Шихненко В.В.

І

слухач МАН

Сірий Дмитро Олесандрович

83

9

теорія перекладу

Особливості мовного стилю при перекладі статей із англійських  газет

Федькова Г.А.

ІІ

слухач МАН

Петрина Андрій Олексійович

196

10

теорія перекладу

Особливості лінгвістично-комунікативного забезпечення Євро-2012

Янік С.М.

І

кандидат у члени МАН

Гуменний Костянтин  Юрійович

198

10

теорія перекладу

Англомовні інтерпретації творів Т.Г.Шевченка

 

Нечипоренко С.О.

ІІ

кандидат у члени МАН

Станевич Олександра Євгенівна

254

10

теорія перекладу

Система англійських фразеологічних одиниць

Кучер О.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Пенькова Аліна Сергіївна

254

10

теорія перекладу

Порівняльна характеристика системи кольорів рослинної номінації в англійськіх та українській мовах

Кучер О.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Аль Маріді Сюзанна Алієва

235

10

теорія перекладу

Англійські абревіатури та акр оніми

 

Пекло В.П.

ІІ

слухач МАН

Сікорська Анастасія Сергіївна

35

10

теорія перекладу

Відтворення англійського каламбуру в казках

Кобилинська О.А.

ІІІ

слухач МАН

Пащенко Ірина Андріївна

196

11

теорія перекладу

Фразеологічні одиниці з компонентом власної назви та особливості їх перекладу

Лисюченко Т.М

І

дійсний член МАН

Січкар Марина Юріївна

254

11

теорія перекладу

Хибні друзі перекладачів

Косяк Н.Д.

ІІ

дійсний член

Гапон Ольга Сергіївна

254

11

теорія перекладу

Прагматика заголовку у газетному тексті

Косяк Н.Д.

ІІ

дійсний член

Жученко Ілля Сергійович

197

11

теорія перекладу

Порівняльна характеристика твору «Ромео і Джульєтта»

Одинець І.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Васильковський Сергій Володимирович

254

9

англійська література

Символіка в романі Е.Хемінгуея «Прощавай, зброє»!

Омельянчук О.М.

І

слухач МАН

Осейко Вікторія Миколаївна

Святошин.

гімназія

9

англійська література

Фантастичні складові комедії В.Шекспіра «Сон в літню ніч»

Пуга О.В.

ІІ

слухач МАН

Жукова Маргарита Володимирівна

197

9

англійська література

Проблематика твору «Портрет Доріана Грея»

Репа Н.І.

ІІ

слухач МАН

Ільченко Катерина Миколаївна

196

10

англійська література

Художні засоби виразності у першої американської поетеси сучасності Тарні

Лисюченко Т.М.

І

кандидат у члени МАН

Джиджора Надія Миколаївна

76

10

англійська література

Ідейно-тематичне спрямування і сюжетна характеристика в комедії У. Шекспіра «Сон в літню ніч»

Чепурна О.В.

ІІ

кандидат у члени МАН

Мусієвич Марія Анатоліївна

Євроленд

10

англійська література

Конфлікт Колдена Колфілда з дорослим світом

 

Григорян М.М.

ІІ

слухач МАН

Іващенко Ольга Олексіївна

КГСМ №1

10

англійська література

Абсурд у творах Л.Керола

 

Вохмяніна О.І.

ІІІ

слухач МАН

Гаврилюк Ганна Олександрівна

196

10

англійська література

Джейн Остін про фактори впливу на розвиток особистості в її творі

Янік С.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Тімченко Ірина Сергіївна

196

11

англійська література

Взаємна допомога , як джерело подолання дискримінації жінок-в’язнів у англійському суспільстві в романі «Чарівні створіння»

Янік С.М.

І

дійсний член МАН

Зайцева Анастасія Олександрівна

196

11

англійська література

Внутрішній світ Холдена Колфілда в романі Д. Селінджера «Над прірвою у житі»

Янік С.М.

ІІ

дійсний член МАН

Шишкін Станіслав Валерійович

185

11

англійська література

Формування світогляду молоді під впливом соціуму американського суспільства за творами Д. Селінджера та Ч. Буковські

Барило Л.М.

ІІ

кандидат у члени МАН

Симонян Альберт Едуардович

197

11

англійська література

Порівняльна характеристика висвітлення тяжких жіночих доль в творчості Ш. Бронте

Кривицька С.А.

ІІІ

дійсний член МАН

Гілевич Аліна Валентинівна

197

11

англійська література

Американська трагедія в сучасній Україні на прикладі роману Т. Драйзера «Американська трагедія»

Грищенко Н.М.

ІІІ

дійсний член МАН

Шенгель Анастасія Дмитрівна

196

11

англійська література

Ціна успіху за романом Ф. Фіцджеральда «Великій Гетсбі»

Кошмал Т.І.

ІІІ

дійсний член МАН

Недзельська Олександра Сергіївна

196

8

англійська література

Вільям Вордсворт – найвидатніший британський представник пейзажної лірики ХУІІІ ст..

Бабич О.А.

І

слухач МАН

Ткаченко Олександра Геннадіївна

196

8

англійська література

Ідея безмежної свободи у творі Р. Баха  «Чайка»

Ткачук М.Л.

ІІ

слухач МАН

Чижик Олексій Станіславович

198

8

англійська література

Прислів’я англійської  мови їх  українські еквіваленти

Галак С.

ІІІ

слухач

Попович Сергій Всеволодович

198

8

англійська література

Класичне та сучасне в творах Беовульфа

Нечипоренко С.О.

ІІ

слухач

Іщенко Ірина Валеріївна

197

8

англійська література

Прислів’я та приказки  в англійській  мови

Чепурко Т.О.

ІІ

слухач

Щеннікова Вікторія Юріївна

196

8

англійська література

Реалістична фантастика у творчості Ф. Пуллмана

Коханенко Т.М.

ІІ

слухач

Куц  Анастасія Володимирівна

198

8

англійська література

Автобіографічні риси К. Дойля в образі доктора Ватсона

Нечипоренко С.О.

ІІІ

слухач

Корнєва  Олександра Миколаївна

198

9

англійська література

Ш. Холмс-герой, що прославив А. Конан Дойля

Вітрук Д.І.

ІІІ

слухач

Синчук Вероніка Володимирівна

197

9

англійська література

Магічне світосприйняття дійсності в романі «Гаррі Поттер»

Репа Н.І.

ІІІ

слухач

Булах Ірина  Сергіївна

198

10

англійська література

Дослідження впливу автобіографічних творів

Вітрук Д.І.

ІІІ

слухач

Онанко Анастасія Максимівна

185

10

англійська література

Світ очима дитини в творах Ч.Діккенса та М.Твена

Машкова О.В.

ІІІ

слухач

Атаманенко  Владіслав  Борисович

185

11

англійська література

Прислів’я, приказки англійської  мови . їх  українські еквіваленти

Кулакова В.О.

ІІІ

слухач

Живоглядова Дарина Юріївна

Апогей

11

англійська література

Творчість Д.Лессінга

Лиман К.В.

ІІІ

слухач

Тюріна Вікторія Андріївна

131

8

німецька   література

Моральні орієнтири у творах В. Гауфа

Говоруха Н.В.

І

слухач МАН

Пелещук Дарина Володимирівна

131

8

німецька   література

Народні мотиви у творчості братів Грімм

Говоруха Н.В.

ІІ

слухач МАН

Рудик Анастасія Олександрівна

40

9

німецька   література

Соціальна сатира у творі Г.А. Бюргера  «Пригоди Барона  Мюнхгаузена»

Миронченко М.М.

І

слухач МАН

Кацімон Ольга Ігорівна

131

10

німецька   література

Тіль Уленшпігель - втілення Вільного духу

Горбанська Н.М.

І

кандидат у члени МАН

Голота Анастасія Андріївна

131

10

німецька   література

Дуалізм та протистояння романтичного і бюргерського світів у творчості Гофмана

Говоруха Н.В.

ІІ

кандидат у члени МАН

Гелашвілі Інна Гелаївна

131

11

німецька   література

Мова та література лужицьких сорбів. Зейлер та його творчість

Гук І.В.

І

дійсний член МАН

Коваленко Наталія Сергіївна

40

8

німецька   література

Життя і творчість  братів Грімм

Труш М.М.

ІІІ

слухач

Архипенко Анастасія Олександрівна

131

9

німецька   література

Жорстокість ХХ століття в новелі Кафки «Перевтілення»

Шевчук І.В.

ІІІ

 

Машкова Аліна Олександрівна

196

9

німецька   література

Розкриття моральних якостей людини

Іщенко Т.П.

ІІ

 

Васильченко Валерія Валентинівна

196

9

німецька   література

Закон єдності і боротьби В трагедії  «Фауст»

Іщенко Т.П.

ІІ

 

Зуб Дмитро Андрійович

131

10

німецька   література

Дослідження балад Фрідріха Шиллера

Говоруха Н.В.

ІІІ

Кандид.

Назарчук Олександра Вікторівна

131

10

німецька   література

Мала проза Ф.Кафки (метафорика, символіка творів)

Гук І.В.

ІІІ

Кандид.

Крячок Артем Вячеславович

198

11

німецька   література

Образ фашизму в новелі Т. Манна

 

Кісіль І.Д.

ІІІ

 

Цвігун   Даніїл Олександрович

198

11

німецька   література

Проблеми суспільства в романі Ремарка «Чорний обеліск»

Кісіль І.Д

ІІІ

 

Бондаренко Єлизавета

254

8

німецька   мова

Неологізми в сучасній німецькій мові

Юхновець Н.П.

І

слухач МАН

Павленко Валерія

40

9

німецька   мова

Запозичені слова та інтернаціоналізму в сучасній німецькій  мові

Чорна В.В.

І

слухач МАН

Синенко

Катерина Олександрівна

СШ № 96

9

російська  мова  та література

Стилистика фразеологизмов и языковых афоризмов

-

Болгар А.О.

І

кандидат у члени МАН

Іващенко Мєліна Євгеніївна

китайська

КГСМ№1

8-А

китайська мова (сходо-знав-ство)

Древні винаходи Китаю

Захарченко О.О.

II

слухач МАН

Сташевська Анастасія Сергіївна

китайська

КГСМ№1

8-А

китайська мова (сходо-знавство)

Древні винаходи Китаю

Захарченко О.О.

II

слухач МАН

Никитюк Ірина Юріївна                                                китайська

КГСМ№1

8-Б

китайська мова (сходо-знавство)

«Своєрідність мистецтва: триєдність каліграфія, поезія, живопис»

Сократова Л.Г.

I

слухач МАН

Побережна Ганна Євгеніївна

китайська

КГСМ№1

8-Б

китайська мова (сходознав-ство)

«Китайська родина: традиції і тенденції»

Сократова Л.Г.

II

слухач МАН

Стороженко Анастасія Олександрівна

китайська

КГСМ№1

8-Б

китайська мова (сходознав-ство)

«Етика стародавнього Китаю»

Сократова Л.Г.

III

слухач МАН

Неженець Антон Володимирович

китайська

КГСМ№1

8-Б

китайська мова (сходознав-ство)

«Науковий геній давнього Китаю»

Сократова Л.Г.

III

слухач МАН

Островерха Яна Олегівна

китайська

КГСМ№1

9-Б

китайська мова (сходознав-ство)

Традиції  святкування китайського Нового року

Захарченко О.О.

III

кандидат у члени МАН

Ткаченко Вікторія  Олегівна

китайська

КГСМ№1

9-Б

китайська мова (сходознав-ство)

Чайна  культура Китаю

Захарченко О.О.

II

кандидат у члени МАН

Цен Цзі Лон                                                китайська

КГСМ№1

8-Б

китайська мова (сходознав-ство)

«Великий шовковий шлях» - культурна спадщина

Сократова Л.Г.

III

слухач МАН

Ярмолюк Анна Михайлівна

арабська

КГСМ№1

9-Б

китайська мова (сходознав-ство)

Арабська спадщина на території Іспанії. Архітектура.

Саліх Саліх Абд

III

кандидат у члени МАН

Зубенко Яніна Володимирівна

китайська

КГСМ№1

9-Г

китайська мова (сходознав-ство)

Традиції харчування в Китаї

Захарченко О.О.

III

слухач МАН

Брожина Богдан Володимирович

китайська

КГСМ№1

9-Г

китайська мова (сходознав-ство)

Конфуцій та його вчення у формуванні особистості

Захарченко О.О.

II

слухач МАН

Загребельна Ксенія Андріївна

китайська

КГСМ№1

9-Г

китайська мова (сходознав-ство)

Національний характер в прислів’ях і приказках Китаю

Захарченко О.О.

III

кандидат у члени МАН

Іващенко Ольга Олексіївна

китайська

КГСМ№1

10-В

 

китайська мова (сходознав-ство)

Вплив буддизму на середньовічний Китай

Павленок Т.В.

I

кандидат у члени МАН

Видай Анастасія Андріївна

китайська

КГСМ№1

10-В

китайська мова (сходознав-ство)

Архітектура сучасного Китаю: від глибин стародавніх споруд до сучасності

Павленок Т.В.

II

кандидат у члени МАН

Маркіна Єлизавета  Андріївна

китайська

КГСМ№1

10-А

китайська мова (сходознав-ство)

Історико-культурна типологія китайської та російської народної картинки – лубка.

Павленок Т.В.

I

кандидат у члени МАН

Голобородько Андрій Дмитрович                                               китайська

КГСМ№1

11-А

китайська мова (сходознав-ство)

«Місце буддизму в китайській культурі»

Сократова Л.Г.

III

дійсний член МАН

Горло Ольга Олександрівна                                                  японська

КГСМ№1

11-А

китайська мова (сходознав-ство)

Ономатопеї в японській мові

Кондратьєва Г.Б.

III

дійсний член МАН

Одинецька Вікторія Олегівна

турецька

КГСМ№1

11-Б

китайська мова (сходознав-ство)

Сленг в турецькій мові

Ухіна Н.М.

III

дійсний член МАН

Антіпов Микола Едуардович

китайська

КГСМ№1

11-Б

китайська мова (сходознав-ство)

Особливості невербальної комунікативної поведінки китайців та українців

Сократова Л.Г.

II

дійсний член МАН

Моргун Любов Сергіївна

китайська

КГСМ№1

11-Б

китайська мова (сходознав-ство)

Унікальність китайської культури: ритуали і етика  в традиційнім Китаї

Сократова Л.Г.

III

кандидат у члени МАН

Жованик Василь Андрійович

арабська

КГСМ№1

11-Б

китайська мова (сходознав-ство)

Українська арабістика на рубежі XIX-XXI століть

Саліх Саліх Абд

III

дійсний член МАН

Комлєва Маріанна Олександрівна

китайська

КГСМ№1

11-В

китайська мова (сходо-знавство)

Ментальність китайців та сучасність

Мілюк К.С.

I

дійсний член МАН

Хмелькова Роксолана Валіуллівна

перська

КГСМ №1

11-А

китайська мова (сходо-знавство)

Посольська діяльність Грибоєдова О.С. у Персії.

Подгорний Г.В.

III

кандидат у члени МАН

Костяк  Денис  Дмитрович

перська

КГСМ №1

10-Б

китайська мова (сходо-знавство)

«Економічний розвиток Ірану після другої світової війни».

Подгорний Г.В.

III

кандидат у члени МАН

Тихончук Світлана Ігорівна

китайська

КГСМ №1

10-Б

китайська мова (сходо-знавство)

Нрави Древнього Китаю

Чжен В.А.

III

слухач МАН

Рогоза Сергій Вадимович

китайська

КГСМ №1

10-А

китайська мова (сходо-знавство)

Християнство в Китаї

Павленок Т.В.

II

кандидат у члени МАН

Червоненко Єлізавета Ростиславівна

китайська

КГСМ №1

9-А

китайська мова (сходо-знавство)

Порівняння родинних відносин у Китаї та Україні - анкетування

Чжен В.А.

I

кандидат у члени МАН

Толмачова Марія Олегівна

гінді

КГСМ №1

9-Г

китайська мова (сходо-знавство)

Спільні та відмінні риси давньоіндійського епосу «Махабхарата» та давньославянського епосу «Слово про похід Ігорів»

Дудник М.О.

III

слухач МАН

Ракович Поліна Олександрівна

СШ№

297

6

світова література

Міфи у світовій літературі

-

Вернигора О.І.

Ір

слухач

Масловська

Аліна Ігорівна

КГСМ№1

8

світова література

Взаємодія ідейної системи поеми Данте «Божественна комедія» з художньо – естетичними принципами митців різних епох

Ігнатенко Е.В.

Ім

слухач

Чернявська Уляна Володимирівна

СЗШ№

72

8

світова література

В.Шекспір «Гамлет»

-

Малихіна С.О.

ІІІр

слухач

Гринюк Андрій Андрійович

СШ№

196

8

світова література

Використання детективних елементів у новелах О.Генрі

-

Поліщук Н.М.

ІІІр

слухач

Ткаченко Олександра Геннадіївна

СШ№

196

8

світова література

Ідея безмежної свободи у творі р.Баха «Чайка донатан Лінгвістон»

-

Поліщук Н.М.

ІІр

слухач

Глуговський Сергій Олександрович

СШ№

196

8

світова література

Проблема виховання дітей у творах Р.Кіплінга «Кім» і М.Твена «Пригоди Тома Сойєра»

-

Поліщук Н.М.

ІІІр

слухач

Сьомушкіна Маргарита Юріївна

КГСМ№1

9

світова література

Людина і добро, влада і зло у п’єсі Шекспіра «Магбет» та її втілення в музичному мистецтві і кінематографі

Плотнікова Т. М.

Семенюк С.І.

Ім

слухач

Гладка

Анастасія Миколаївна

Ліцей «Еко» №198

9

світова література

Війна в романі Е.М. Ремарка «Три товариші»

Вернигора О.І.

Грідіна І.І.

ІІм

слухач

Гончарук

Дар'я Григорівна

КГСМ№1

9

світова література

Проблема особистості в науково – фантастичних творах Г. Уелса «Війна світів» та О. Толстого «Аеліта»: перевірка часом

Семенюк С.І.

ІІм

слухач

Чепурна

Олександра Андріївна

СШ № 76

9

світова література

Психологічний портрет Джейн Ейр (за романом Ш.. Бронте «Джейн Ейр»)

Язепова А.В.

ІІІм

слухач

Войновська Ірина Сергіївна

СШ№

185

9

світова література

«Мандрівним світом осяяти природу…» А.Міцкевич «Кримські сонети»

-

Лупішко Т.М.

ІІІр

слухач

Городиський Роман Владиславович

СШ№

185

9

світова література

Тема Різдва в українській літературі

-

Лупішко Т.М.

ІІІр

слухач

Комащук Ірина Ігорівна

СШ№

222

9

світова література

Святошинський район і російська література

-

Троценко С.П.

ІІІр

слухач

Овсієнко Марія Ігорівна

СШ№

140

9

світова література

Роль жінок у долі Гамлета

Чабанова О.Є.

Барцева Н.Л.

ІІІр

слухач

Колумбет Марія Костянтинівна

СШ№

288

9

світова література

Романістика Гі де Мопассана на прикладі роману «Життя»

-

Музика Ю.М.

ІІІр

слухач

Мостова Віта Сергіївна

СШ№

131

9

світова література

Образність та поетичність поеми «Реквієм» А.Ахматової

-

Липа Н.І.

ІІр

слухач

Іванова Марія Андріївна

СШ№

154

9

світова література

Давньогрецький театр

-

Омельчук О..А.

ІІІр.

слухач

Пивоварчук Олександра Валеріївна

Ліцей «Еко» №198

9

світова література

Історична правда у романі Ч. Діккенса «Олівер Твіст»

-

ГрідінаІ.І.

ІІр

слухач

Васильченко Валерія Валентинівна

СШ№

196

9

світова література

Боротьба світла та темряви у циклі романів С.Лук’яненка «Варта»

-

Поліщук Н.М.

ІІр

слухач

Моникова Аліна Олександрівна

СШ№

196

9

світова література

Виникнення і розвиток роману як жанру літератури

-

Поліщук Н.М.

ІІр

слухач

Чепурна Олександра Андріївна

СШ№

76

9

світова література

Психологічний портрет Джейн Ейр ( за романом Ш.Бронте «Джейн Ейр»)

-

Язепова  А.В.

ІІІм

слухач

Тішко Ярослава Геннадіївна

СШ№

196

9

світова література

Гуманізм та толерантність у житті та літературних творах Б.Ахмадуліної

-

Поліщук Н.М.

ІІІр

слухач

Красінько Дар’я Дмитрівна

СШ№

185

9

світова література

Людина і природа в поезії Японії

-

Лупішко Т.М.

ІІІр

слухач

Турик Анастасія Леонідівна

Ліцей «Еко» №198

9

світова література

Світ дитинства в книгах різних історичних часів

-

Грідіна І.І.

ІІр

слухач

Скоробагач

Оксана Богданівна

Ліцей «Еко» №198

9

світова література

Дослідження особливості творчості Д. Остін на прикладі роману «Гордість і упередження»

Ковбасенко Л.В.

ІІІм

слухач

Корнєва Олександра Миколаївна

Ліцей «Еко» №198

9

світова література

Інтерпретація образу Агасфера у романі Е.Сю

Ковбасенко Л.В.

ІІр

слухач

Лебединська Анастасія Михайлівна

СШ №317

9

світова література

Образ України в творчості                             письменників            світової літератури

Романюк Г.  Й

ІІІр.

Слухач

Сікорська Анастасія Сергіївна

СШ№35

10

світова література

Мотиви та образи творчості Г.Лавкрафта в сучасних фільмах жаху

-

Мугир А.В.

ІІІр

слухач

Дзюба Катерина Євгенівна

СШ№35

10

світова література

Творчий спадок В.Ірвінга

-

Мугир А.В.

ІІІр

слухач

Тарасова Яна Русланівна

СШ№35

10

світова література

Мотив одержимості нечистою силою в романі П.Блетті «Екзорцист»

-

Мугир А.В.

ІІІр

слухач

Томашевська Катерина

Михайлівна

СШ№35

10

світова література

Порівняльна характеристика «Кентервільського привида» О.Уайльда з міфологічними джерелами

-

Мугир А.В.

ІІІр

слухач

Терещенко Єлизавета Олександрівна

СШ№35

10

світова література

Образ ідеальної жінки в очах чоловіка в повісті  Л. фон Захер-Мазоха «Венера в хутрі»

-

Мугир А.В.

ІІІр

слухач

Жело Наталія Євгеніївна

СШ№35

10

світова література

Інтерпретація образу вампіра у сучасній літкратурі

-

Мугир А.В.

ІІр

слухач

Щука Аліна Володимрівна

СШ№35

10

світова література

Магія чисел в романі Д.Зельцера «Знамення»

-

Мугир А.В.

ІІІр

слухач

Калаба Марія Іванівна

СШ№

196

10

світова література

Літературні здобутки сентименталізму у розвитку літератури ХVIII-XIXcт.

-

Слободенюк Л.В.

ІІр

слухач

Бадьора Наталія Сергіївна

СШ№

196

10

світова література

Авторське баченя біблійних образів у поемах Дж.Байрона, І.Франка, В.Сосюри

-

Слободенюк Л.В.

ІІр

слухач

Бабіч

Марія Павлівна

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

А. Міцкевич в творчості українських письменників ХІХ століття

Вернигора О.І.

Матвієнко А.М.

Ім

кандидат

Гуменний

Костянтин Юрійович

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

Погляди Дж. Орвелла та О. Хакслі на розвиток тоталітаризму

Вернигора О. І.

Грідіна І. І.

Ім

кандидат

Вітрук Глорія

Андріївна

 

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

Вплив готичної літератури на творчість Е.По

Вернигора О. І.

Грідіна І. І.

ІІм

кандидат

Снігірьова

Єлизавета Василівна

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

Концепція співіснування добра і зла в сазі   С. Лук'яненко «Дозори»

Вернигора О. І.

Ковбасенко Л. В.

ІІм

кандидат

Гапич

Олег Вікторович

КГСМ №1

10

світова література

Особистість і творчість арабського письменника Михайла Нуайме як плід змішання східної і західної культур

Сегеда С.П.

Сегеда Ж.П.

ІІм

дійсний член

Кириченко Наталія Андріївна

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

Автобіографічний дискурс в романі

Ш. Бронте «Джейн Ейр»

-

Ковбасенко Л.В.

ІІІм

кандидат

Найда

Карина Олексіївна

СШ № 254

10

світова література

Християнські мотиви в світовій літературі ( в трагедії Шекспіра «Гамлет»)

Вакуленко Т.О.

Кухар М.Д.

ІІІм

кандидат

Станевич

Олександра Євгенівна

СШ № 254

10

світова література

Чи можна сучасного підлітка зацікавити романом Сервантеса «Дон Кіхот»

Андрусь Л,А.

Кухар М.Д.

ІІІм

кандидат

Ярош

Олександра Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

Проблеми перекладу сонетів В.Шекспіра

Ковбасенко Л.В.

ІІІм

кандидат

Олійник Діна Олександрівна

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

Антифашистські ідеї Т.Манна «Маріо і чарівник»

Грідіна І.І.

ІІр

кандидат

Федоренко Марія Анатоліївна

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

Лейтмотив ляльковості та проблема становлення особистості в драмі Ібсена «Ляльковий дім»

Ковбасенко Л.В.

ІІр

кандидат

Гаврилюк Тетяна Сергіївна

СШ№

297

10

світова література

Нащадки Пушкіна

Яковенко С. О.

ІІр

кандидат

Дрозд Вікторія Юріївна

Ліцей «Еко» №198

10

світова література

Україна в долі польського поета А. Міцкевича

Грідіна І.І.

ІІр

кандидат

Ільченко Ганна Володимирівна

СШ№

131

10

світова література

Патріотизм та ностальгія як провідний настрій «Кримських сонетів» А. Міцкевича

-

Липа Н. І.

ІІІр

кандидат

Безерова Надія Валентинівна

СШ№

131

10

світова література

Поезія стихій у творчому доробку Абу

А. Рудакі та О. Хайама

-

Липа Н. І.

ІІІр

кандидат

Зубова Вікторія Вікторівна

СШ№

254

10

світова література

Образ скупого у світовій літературі

Желуденко М. О.

Кухар М. Д.

ІІр

кандидат

Чудновська Анастасія Сергіївна

СШ№

223

10

світова література

Калина і сакура у співавторстві з красою

Іщенко Л. М.

ІІр

кандидат

Шахрай Ельвіра    Сергіївна

“Еко “ №198

10

світова література

Проблеми суспільства та їх рецепсії в казках  братів  Грімм

Ковбасенко Л.В

ІІр.

кандидат

Цвігун

Даніїл Олександрович

Ліцей «Еко» №198

11

світова література

Проблеми суспільства в романі Ремарка «Чорний обеліск»

Ковбасенко Л.В

ІІм

кандидат

Крячок

Артем В'ячеславович

Ліцей «Еко» №198

11

світова література

Засудження та попередження фашизму в новелі Т.Манна «Маріо і чарівник»

Ковбасенко Л.В

ІІм

кандидат

Градовенко

Юлія Михайлівна

Ліцей «Еко» №198

11

світова література

Зображення краху ідеї індивідуалізму в романі Д. Лондона «Мартін Іден»

Ковбасенко Л.В

ІІІм

кандидат

Петухова

Анастасія Олександрівна

СШ № 222

11

світова література

Фігури замовчування у романі І. Альєнде «Будинок духів»

Троценко С.П.

ІІІм

кандидат

Чечко Марія Олександрівна

СШ№

196

11

світова література

Багатогранність особистісних і внутрішніх конфліктів роману В. Набокова «Лоліта»

-

Поліщук Н. М.

ІІр

кандидат

Сорокін Андрій Анатолійович

СШ№

297

11

світова література

Ісланські саги у світовій літературі

-

Вернигора О. І.

ІІр

кандидат

Цесаренко Ганна Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

11

світова література

Тисяча сенсів японської культури у повісті Я. Кавабата «Тисяча журавлів»

-

Ковбасенко Л.В.

ІІр

кандидат

Жеребко Юлія Леонідівна

СШ№

196

11

світова література

Слов’янська демонологія у світовій літературі

Поліщук Н. М.

ІІІр

кандидат

Шенгель Анастасія Дмитрівна

СШ№

196

11

світова література

Успіх та його ціна за романом Фіцджеральда «Великий Гетсбі»

Поліщук Н. М.

ІІр

кандидат

Кондратьєва Анна Сергіївна

СШ№35

11

світова література

Достовірність зображення образу сирійного вбивці в романі П. Зюскінда «Парфумер»

-

Мугир А. В.

ІІІр

кандидат

Ромащенко Ніна Олександрівна

СШ№35

11

світова література

Теорія літератури та смислове навантаження у текстах пісень гурту «Металліка»

-

Мугир А. В.

ІІІр

кандидат

Бойченко Наталія Сергіївна

СШ№

297

11

світова література

Сюжет Троянської війни у світовій літературі та мистецтві

Яковенко С. О.

ІІр

кандидат

Саричев Василь Валерійович

СШ№

297

11

світова література

Аналіз роману М. Булгакова «Майстер і Маргарита»

Вернигора О. І.

ІІр

Кандидат

Відділення математики

Карізадда Каміла Ассалуллівна

СЗШ № 281

8

алгебра і початки аналізу

Метод математичної індукції

Власюк Т.С.

3

Слухач МАН

 

Піскальова Ярослава Володимирівна

СЗШ № 281

8

алгебра і початки аналізу

Тотожності цікаві і корисні

Власюк Т.С.

3

Слухач МАН

 

Ханенко Юлія Юріївна

СШ № 185

8

алгебра і початки аналізу

Круги Ейлера

Спалило О.С.

2

Слухач МАН

 

Бордун Дарина Степанівна

СЗШ № 281

8

алгебра і початки аналізу

Теорема Крамера та її використання

Власюк Т.С.

3

Слухач МАН

 

Скуратов Богдан Ігорович

СЗШ № 83

8

алгебра і початки аналізу

Деякі способи швидких обчислень

Науменко А.А.

Удовиця Л.А.

2

Слухач МАН

 

Мохнок Алла Михайлівна

СЗШ № 50

8

алгебра і початки аналізу

Завдання з параметрами

Єфіменко Н.О.

2

Слухач МАН

 

Білоконь Денис Максимович

СЗШ № 288

8

алгебра і початки аналізу

Многочлени та дії над ними

Хащевич В.І.

3

Слухач МАН

 

Іванина Юлія Віталіївна

СШ № 196

8

алгебра і початки аналізу

Л. Ейлер та його відкриття в галузях математики

Пашкова В.А.

3

Слухач МАН

 

Коцюк Дмитро Вітальович

Ліцей «ЕКО»    № 198

8

алгебра і початки аналізу

Графічні способи розв’язування рівнянь з параметрами

Зінькова Л.В.

2

Слухач МАН

 

10.

Сокол Ярослав Володимирович

СШ № 185

8

алгебра і початки аналізу

Квадратні корені. Дійсні числа

Спалило О.С.

3

Слухач МАН

 

11.

Терещенко Анна Віталіївна

СШ № 185

8

алгебра і початки аналізу

 

Діафантові рівняння

Спалило О.С.

2

Слухач МАН

 

12.

Ціпак Катерина Андріївна

СШ № 185

8

алгебра і початки аналізу

Комбінаторика

Спалило О.С.

2

Слухач МАН

 

13.

Глуговський Сергій Олександрович

СШ № 196

8

алгебра і початки аналізу

Діафантові рівняння

Пашкова В. А.

2

Слухач МАН

 

14.

Наскальна Олександра Сергіївна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

8

алгебра і початки аналізу

 

Рівняння з модулем

Зінькова Л.В.

3

Слухач МАН

 

15.

Табанець Віталій Олександрович

СШ № 185

8

алгебра і початки аналізу

Проблема 4 кольорів

Спалило О.С.

3

Слухач МАН

 

16.

Майструк Олесь Миколайович

СШ № 185

8

алгебра і початки аналізу

Магічні квадрати

Спалило О.С.

3

Слухач МАН

 

17.

Чупіра Марія Вікторівна

СШ № 185

8

алгебра і початки аналізу

Антьє і мантиса

Спалило О.С.

1

Слухач МАН

 

18.

Фещенко Маргарита Олександрівна

СШ № 196

8

алгебра і початки аналізу

Ділення чисел

Пашкова В. А.

3

Слухач МАН

 

19.

Ткаченко Олександра Геннадіївна

СШ № 196

8

алгебра і початки аналізу

Магічні квадрати та їх властивості

Пашкова В. А.

2

Слухач МАН

 

20.

Дичкун Тарас Миколайович

СШ № 196

8

алгебра і початки аналізу

Теорія ймовірностей. Від теорії до практики

 

Пашкова В. А.

3

Слухач МАН

 

21.

Дичко Євген Сергійович

 

СШ № 200

9

алгебра і початки аналізу

Рівняння вищих степенів

Бевзюк Н.Р.

1

Слухач МАН

22.

Шепелевич Оксана Костянтинівна

 

СШ № 185

9

алгебра і початки аналізу

Побудова графіків функцій з модулем

Задира Л.М.

1

Слухач МАН

23.

Тодорович Олена Сергіївна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

9

алгебра і початки аналізу

Екстремальні задачі та методи їх розв’язування

Матушевич О.В.

2

Слухач МАН

24.

Перепелиця Ірина Василівна

СЗШ № 235

9

алгебра і початки аналізу

Доведення нерівностей

Ткаченко Л.І.

2

 

Слухач МАН

25.

Гуменюк Христина Михайлівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

9

алгебра і початки аналізу

Текстові задачі на рух

Федоренко Н.М.

2

Слухач МАН

26.

Авакумова Ольга- Анастасія Іллівна

СШ № 196

9

алгебра і початки аналізу

Задачі з параметрами

Чумак Н.С.

2

Слухач МАН

27.

Важницька Валерія Дмитрівна

СШ № 196

9

алгебра і початки аналізу

Магічні квадрати та їх властивості

Чумак Н.С.

2

Слухач  МАН

 

28.

Шадріна Дар’я Олександрівна

СШ № 196

9

алгебра і початки аналізу

Задачі на складання рівнянь і систем

Чумак Н.С.

2

Слухач  МАН

 

29.

Іванюта Анастасія Олексіївна

СШ № 185

9

алгебра і початки аналізу

 

Розв’язування деяких нестандартних рівнянь

Задира Л.М.

2

Слухач  МАН

 

30.

Кумуржи Дар’я Юріївна

СЗШ № 288

9

алгебра і початки аналізу

Штучні способи розв’язування систем лінійних рівнянь

Орденко Л.В.

3

Слухач МАН

31.

Бабич Катерина Олексіївна

СШ № 254

9

алгебра і початки аналізу

Лінійні та квадратні рівняння з параметрами

Нікулін О.В.

Яременко В.Д.

 

3

 

Слухач МАН

32.

Куценко Анна Сергіївна

СШ № 185

9

алгебра і початки аналізу

Нерівності та способи їх доведення

Задира Л.М.

3

Слухач МАН

 

33.

Ягодзінський Костянтин Андрійович

Ліцей «ЕКО»

№ 198

9

алгебра і початки аналізу

Лінійні діафантові рівняння

Зінькова Л.В.

3

Слухач МАН

 

34.

Гудзь Дар’я Іванівна

СЗШ № 297

9

алгебра і початки аналізу

Застосування властивостей функцій для розв’язування рівнянь

Куцик Н.М.

3

Слухач МАН

 

35.

Вихор Ярослав Костянтинович

СШ № 96

9

алгебра і початки аналізу

Магічні квадрати та їх властивості

Терехова О.Г.

3

Слухач МАН

 

36.

Медвідь Світлана Сергіївна

СЗШ № 288

9

алгебра і початки аналізу

Застосування теореми Вієта

Орденко Л.В.

3

Слухач МАН

 

37.

Радо Дарина Вікторівна

СЗШ № 223

9

алгебра і початки аналізу

Принцип Діріхле

Лиса В.В.

3

Слухач МАН

 

38.

Пащенко Анастасія Олегівна

ГСМ № 1

9

алгебра і початки аналізу

Логіка і ми

Литвин Н.С.

3

Слухач МАН

 

39.

Сусленко Єгор Олегович

СШ № 304

9

алгебра і початки аналізу

Обчислювана математика. Методи швидких обчислень

Кірєєва К.Р.

3

Слухач МАН

 

40.

Колесник Дар’я Вікторівна

Ліцей «ЕКО» № 198

9

алгебра і початки аналізу

Функція антьє в рівняннях і графіках

Матушевич О.В.

3

Слухач МАН

 

41.

Шадріна Анастасія Олександрівна

СШ № 196

9

алгебра і початки аналізу

Системи алгебраїчних рівнянь

Чумак Н.С.

3

Слухач МАН

 

42.

Господаренко Людмила Антонівна

Гімназія «Апогей»

9

алгебра і початки аналізу

Деякі способи доведення нерівностей

Джемула Л.М.

3

Слухач МАН

 

43.

Климков Валерій Юрійович

СЗШ № 83

9

алгебра і початки аналізу

Принцип Діріхле

Третяк О.А.

3

Слухач МАН

 

44.

Сорока Юлія Володимирівна

СЗШ № 297

9

алгебра і початки аналізу

Швидке усне обчислювання

Шевченко С.Є.

3

Слухач МАН

 

45.

Троценко Євген Станіславович

СШ № 185

9

алгебра і початки аналізу

Властивості модуля

Задира Л.М.

3

Слухач МАН

 

46.

Пастухов Володимир Юрійович

Ліцей «ЕКО» № 198

9

алгебра і початки аналізу

Графіки min (f (x), g(x))

Зінькова Л.В.

3

Слухач МАН

 

47.

Саввакін Володимир Дмитрович

Ліцей «ЕКО» № 198

10

алгебра і початки аналізу

Графіки рівнянь та нерівності, які містять max і min функцій

Назаренко М.О.

Зінькова Л.В.

1

 

 

Кандидат МАН

48.

Борсук Марія Миколаївна

СЗШ № 140

10

алгебра і початки аналізу

Діафантові рівняння

Нікулін О.В.

Кісіль Ю.В.

 

2

 

Кандидат МАН

49.

Буханенко Андрій Олександрович

Ліцей «ЕКО»

№ 198

10

алгебра і початки аналізу

Рівняння, які містять знаки цілої і дробової частини

Назаренко М.О.

Зінькова Л.В.

2

 

 

 

Кандидат МАН

50.

Керімова Севда Ільчарівна

СЗШ № 205

10

алгебра і початки аналізу

Математична індукція

Майтова Т.М.

2

Кандидат МАН

51.

Хлопченко Олександр Вікторович

СЗШ № 83

10

алгебра і початки аналізу

Границя функції. Неперервність функції.

Савицька К.Б.

2

Слухач МАН

 

52.

Григорук Карина Русланівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

 

10

алгебра і початки аналізу

Рівняння вищих степенів

Цесаренко О.Ю.

3

Кандидат МАН

53.

Богомол Родіон Петрович

СШ№

196

10

алгебра і початки аналізу

Ірраціональні рівняння

Пашкова В.А.

 

3

Кандидат МАН

54.

Бацман Владислав Юрійович

 

СШ № 196

10

алгебра і початки аналізу

Ірраціональні нерівності

Нікулін О.В.

Пашкова В.А.

 

3

 

 

Кандидат МАН

55.

Бадьора Наталія Сергіївна

СШ№

196

10

алгебра і початки аналізу

Задачі з параметрами

 

Пашкова В.А.

3

 

 

Кандидат МАН

56.

Мащенко Сергій Сергійович

СШ№

196

10

алгебра і початки аналізу

Прсті математичні моделі

Пашкова В.А.

 

3

Слухач МАН

57.

Ігнатенко Владислав Єдуардович

СЗШ № 254

10

алгебра і початки аналізу

Класичні нерівності та їх використання

Нікулін О.В.

3

Слухач МАН

 

58.

Фастовська Тетяна Сергіївна

СЗШ № 83

10

алгебра і початки аналізу

Елементи математичної логіки

Савицька К. Б.

3

Слухач МАН

59.

Дорундяк Ксенія Миколаївна

СЗШ № 253

10

алгебра і початки аналізу

Ірраціональні рівняння

Цимбалова Н.В.

3

Кандидат МАН

 

60.

Петров Юрій Олександрович

СЗШ № 140

10

алгебра і початки аналізу

Історичний розвиток математики як науки

Кісіль Ю.В.

3

Слухач МАН

 

 

61.

Коваленко Світлана Віталіївна

СШ№

196

10

алгебра і початки аналізу

Рівняння зі знаком модуля

Пашкова В.А.

 

3

Слухач МАН

 

62.

Гаврилюк Ганна Олександрівна

СШ№

196

10

алгебра і початки аналізу

Системи лінійних алгебраїчних рівнянь

Пашкова В.А.

 

3

Слухач МАН

63.

Коробко Ніна Сергіївна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

11

алгебра і початки аналізу

 

Функціональні рівняння

 

Цесаренко О.Ю.

1

Дійсний член МАН

64.

Стельмах Христина Володимирівна

СШ № 76

11

алгебра і початки аналізу

Метод Гаусса або виключення змінних при розв’язуванні систем лінійних рівнянь

Шеремет О.В.

2

 

Кандидат МАН

65.

Гапон Ольга Сергіївна

СЗШ № 254

11

алгебра і початки аналізу

Деякі нестандартні прийоми розв’язування рівнянь

Нікулін О.В.

Яременко В.Д.

2

Слухач МАН

 

66.

Яструбінська Антоніна Євгенівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

11

алгебра і початки аналізу

Ймовірність. Геометрична ймовірність

Федоренко Н.М.

2

 

Кандидат МАН

67.

Нестерук Поліна Юріївна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

11

алгебра і початки аналізу

Основні методи доведення нерівностей

Плаксій О.П.

3

Кандидат МАН

68.

Юзвенко Юлія Василівна

СЗШ № 50

11

алгебра і початки аналізу

Варіації на тему Фібоначчі

Баклан Н.Є.

3

Слухач МАН

 

69.

Орлов Євгеній Андрійович

СЗШ № 50

11

алгебра і початки аналізу

Метод математичної індукції

Баклан Н.Є.

3

Слухач МАН

 

70.

Батуревич Ярослав Анатолійович

СЗШ № 50

11

алгебра і початки аналізу

Комплексні числа

Баклан Н.Є.

3

Слухач МАН

 

71.

Антонюк Максим Вітальйович

ГСМ № 1

11

алгебра і початки аналізу

Актуальність і доцільність допустимих значень

Литвин Н.С.

3

Слухач МАН

72.

Войтюк Оксана Романівна

СЗШ № 253

11

алгебра і початки аналізу

Показникові рівняння

Цимбалова Н.В.

3

Кандидат МАН

73.

Білан Аделіна Василівна

СШ № 196

11

алгебра і початки аналізу

 

Доведення нерівностей

Чумак Н.С.

3

Кандидат МАН

74.

Тімченко Ірина Сергіївна

Сш № 196

11

алгебра і початки аналізу

Класичні математичні нерівності та їх застосування

Чумак Н.С.

3

Дійсний член МАН

75.

Тимочко Арсен Тарасович

Ліцей «ЕКО»

№ 198

11

алгебра і початки аналізу

 

Гіперболічні функції

 

Зінькова Л.В.

3

Слухач МАН

76.

Вишняк Наталія Ігорівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

8

Прикладна математика і математичне моделювання

Нумерологія за датою народження

Зінькова Л.В.

1

Слухач МАН

77.

Борисичова Владислава Олександрівна

СШ № 185

8

Прикладна математика і математичне моделювання

Видатні математики

Спалило О.С.

2

 

Слухач МАН

78.

Каширіна Ольга Юріївна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

8

Прикладна математика і математичне моделювання

Математика і музика

Зінькова Л.В.

2

Слухач МАН

79.

Керімов Хікмет Немат Огли

Ліцей «ЕКО»

№ 198

8

Прикладна математика і математичне моделювання

 

Елементи математичної логіки

Зінькова Л.В.

2

Слухач МАН

 

80.

Редькін Олександр Олександрович

СШ № 185

8

Прикладна математика і математичне моделювання

 

Прикладні задачі на коло Аполонія

Сітенко Н.О.

2

Слухач МАН

 

81.

Кореняк Катерина Сергіївна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

8

Прикладна математика і математичне моделювання

Задачі на висловлювання гіпотез

Цесаренко О.Ю.

3

Слухач МАН

 

82.

Кувшинов Юрій Вадимович

СШ № 185

8

Прикладна математика і математичне моделювання

Роботи Діріхле з алгебри і комбінаторики

Спалило О.С.

3

Слухач МАН

 

83.

Гончаренко Віалетта Вадимівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

8

Прикладна математика і математичне моделювання

Метематика та нумерологія

Зінькова Л.В.

3

Слухач МАН

 

84.

Куц Анастасія Володимирівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

8

Прикладна математика і математичне моделювання

Друїди

Зінькова Л.В.

3

Слухач МАН

 

85.

Корнєва Олександра Миколаївна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

8

Прикладна математика і математичне моделювання

Незвичайні прикладні задачі з курсу математики

Несміян В.В.

2

Слухач МАН

 

 

86.

Грицанчук Олександр Вікторович

СШ № 185

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Елементарні функції та їх застосування в єкономіці

 

Задира Л.М.

1

 

Слухач МАН

87.

Прохоренко Максим Володимирович

Ліцей «ЕКО»

№ 198

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Економіко-математичне моделювання

Матушевич О.В.

2

Слухач МАН

 

88.

Скуратовський Владислав Олександрович

СШ № 200

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Розв’язування задач про стратегію гри

Бевзюк Н.Р.

2

 

Слухач МАН

89.

Васильковський Сергій Володимирович

СШ № 304

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Математичні методи в теорії гри

Кіреєва К.Р.

2

 

 

Слухач МАН

 

90.

Майборода Єлизавєта Петрівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Геометричні закономірності мистецтва орнаменту

Матушевич О.В.

2

 

Слухач МАН

91.

Петрук Євгенія Богданівна

СЗШ № 35

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Застосування чисел Фібоначчі

Коваленко В.І.

2

 

Слухач МАН

 

92.

Крамар Олександра Владиславівна

СЗШ № 131

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Еленти Фрактальної геометрії

Нижник Т.Ю.

2

Слухач МАН

 

93.

Харченко Вікторія Олександрівна

СШ №72

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Математична фізика

Самохвалова Л.І.

3

 

Слухач  МАН

 

94.

Кокоша Ірина Володимирівна

СЗШ № 35

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Математика у світі гармонії

Коваленко В.І.

3

Слухач  МАН

 

95.

Скоробогач Оксана Богданівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Створення і розв’язування прикладних задач з алгебри

Несміян В.В.

3

Слухач  МАН

 

96.

Чумак Ганна Олександрівна

Ліцей «ЕКО»

№ 198

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Математичні задачі про шкідливість куріння

Федоренко Н.М.

3

Слухач  МАН

 

 

97.

Кириченко Вероніка Олегівна

СШ № 185

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Золотий переріз

Задира Л.М.

3

Слухач  МАН

 

 

98.

Рябков Артем Сергійович

СШ № 40

9

Прикладна математика і математичне моделювання

Золотий перетин

Самойленко Г.М.

3

Слухач  МАН

 

99.

Янауер Мечислав Мирославович

СШ № 185

10

Прикладна математика і математичне моделювання

Орігамі та математика. Ров’язок задач, використовуючи орігамі

Нікулін О.В.

Спалило О.С.

1

 

 

Дійсний член МАН

Бабіч Марія Павлівна

Ліцей «ЕКО» № 198

10

Прикладна математика і математичне моделювання

Застосування ЛПЧ рівномірно розподілених  чисел при розв’язуванні задач оптимізації

Назаренко М.О.

Цесаренко О.Ю.

2

 

 

Дійсний член МАН

 

Совінський Микита Вітальйович

Ліцей «ЕКО» № 198

10

Прикл.матем.  і математ. моделювання

Застосування системи лінійних рівнянь для роз-в’язку економічних задач

Цесаренко О.Ю.

 

2

Кандидат МАН

Блінов Микита Сергійович

СШ № 304

10

Прикладна математика і математичне моделювання

Детермінована модель управління запасами в прикладних задачах

Нікулін О.В.

Киреєва К.Р.

 

3

 

 

 

Кандидат МАН

 

Яцюк Каріна Олександрівна

СШ № 304

10

Прикладна математика і математичне моделювання

Математичні несподіванки та курьези

Жерносекова Н.В.

3

Слухач МАН

 

Виноградова Олександра Олександріна

Ліцей «ЕКО» № 198

10

Прикладна математика і математичне моделювання

Предикати

Назаренко М.О.

Цесаренко О.Ю.

3

 

Кандидат МАН

 

Синишин Юлія Тарасівна

СЗш № 13

10

Прикладна математика і математичне моделювання

Розв’’язування задач з використанням теорії графів

Пахомова М.В.

3

 

Кандидат МАН

 

Бабіч Тарас Павлович

Ліцей «ЕКО» № 198

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Модифікований метод кластерного аналізу для розподілу на кластери об’єктів, що характеризуються двома кількісними змінними

Назаренко М.О.

Федоренко Н.М.

1

 

 

 

 

Дійсний член МАН

 

Самсонік Ірина Валентинівна

 

СШ № 185

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Полярна система координат в архітектурі

Нікулін О.В.

Спалило О.С.

2

 

Дійсний член МАН

 

Давиденко Олександр Костянтинович

СШ № 304

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Математичні моделі в хімії

Нікулін О.В.

Хіценко Л.Є.

2

 

Дійсний член МАН

Супруненко Христина Сергіївна

Ліцей «ЕКО» № 198

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Використання похідної для пошуку оптимального ровв’язку

Федоренко Н.М.

2

 

Дійсний член МАН

Мурашова Марина Вікторівна

Ліцей «ЕКО» № 198

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Чи завжди ми бачимо те, що бачимо

Федоренко Н.М.

2

Дійсний член МАН

 

 

Костомаха Олена Іванівна

ГСМ № 1

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Геометричні ілюзії

 

Литвин Н.С.

 

3

 

Дійсний член МАН

 

Ковальчук Альона Вадимівна

 

ГСМ № 1

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Комбінаторні задачі та їх властивості

Литвин Н.С.

 

3

 

Дійсний член МАН

Біла Анна Володимирівна

СЗШ№

253

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Задачі на максимум і мінімум

Цимбалова Н.В.

3

Дійсний член МАН

Колесник Антон Миколайович

СШ № 185

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Нетранзитивна гра в кості та інші парадокси теорії ймовірностей

Спалило О.С.

3

Дійсний член МАН

 

Павлюк Богдан Юрійович

СШ № 196

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Математичні нерівності та їх застосування

Пашкова В.А.

3

Дійсний член МАН

 

Дейнека Катерина Ігорівна

ГСМ № 1

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Геометрія в кристалах

Литвин Н.С.

3

Дійсний член МАН

Мазнев Дмитро Олександрович

ГСМ № 1

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Криптографія

Литвин Н.С.

3

Дійсний член МАН

 

Моргун Любов Сергіївна

ГСМ № 1

11

Прикладна математика і математичне моделювання

Софізми та парадокси

Литвин Н.С.

3

Дійсний член МАН

 

Хижний Олександр Олессандрович

Ліцей «ЕКО» № 198

8

геометрія

Формули Брахмагутти та їх застосування

Зінькова Л.В.

1

Слухач МАН

Марчук Вікторія Ярославівна

СШ № 196

8

геометрія

Теорема Піфагора

Пашкова В.А.

2

Слухач МАН

Ціленко Георгій Юрійович

Гімназія № 287

8

геометрія

Метод базисного трикутника

Романюк О.В.

3

Слухач МАН

Шевченко Олександра Олександрівна

СШ № 185

8

геометрія

Визначення недоступних відстаней

Спалило О.С.

3

Слухач МАН

Захаренко Євген Володимирович

СШ № 185

8

геометрія

Теорема Птоломея та її застосування

Сітенко Н.О.

3

Слухач МАН

Лопата Олександр Олександрович

СШ № 185

8

геометрія

Вписані та описані кола

Спалило О.С.

3

Слухач МАН

Мошуренко Андрій Андрійович

СШ № 185

9

геометрія

Мозаїки Пенроуза

Спалило О.С.

1

Слухач МАН

Гордієнко Валентин Сергійович

СШ № 185

9

геометрія

Застосування властивостей правильних многокутників при розв’язуванні прикладних задач

Задира Л.М.

2

 

Слухач МАН

Бурмагін Ярослав Олександрович

СШ № 185

9

геометрія

Практичнее застосування площ многокутників

Задира Л.М.

2

Слухач МАН

 

 

Красінько Дар’я Дмитрівна

Сш № 185

9

геометрія

Властивості вписаних і описаних многокутників

Задира Л.М.

2

Слухач МАН

 

Турик Анастасія Леонідівна

 

Ліцей «ЕКО» № 198

9

геометрія

Алгебраїчний метод розв’язування геометричних задач на побудову

Матушевич О.В.

3

 

 

Слухач МАН

 

Пивоварук Олександра Валеріївна

Ліцей «ЕКО» № 198

9

геометрія

Геометрія архітектурної гармонії

Матушевич О.В.

3

 

Слухач МАН

Романовська Людмила Андріївна

СШ № 304

9

геометрія

Багатогранники та їх властивості

Кірєєва К.Р.

3

Слухач МАН

Мамай Роман Миколайович

СШ № 185

9

геометрія

Застосування векторів при розв’язуванні геометричних задач

 

Задира Л.М.

3

Слухач МАН

 

Д’яченко Валерія Олегівна

СЗШ № 253

9

геометрія

Симетрія

Біла О.В.

3

Слухач МАН

Тавенко Богдан Євгенович

Ліцей «ЕКО» № 198

9

геометрія

Багатоваріантні геометричні задачі

Матушевич О.В.

3

Слухач МАН

 

Саражинський Ярослав Андрійович

СЗШ №50

9

геометрія

Важливі теореми та задачі

Баклан Н.Є.

3

Слухач МАН

 

Підоприга Оксана Володимирівна

СЗШ №50

9

геометрія

Коперник геометрії

Баклан Н.Є.

3

Слухач МАН

Думанський Володимир Валерійович

Ліцей «ЕКО» № 198

10

геометрія

Внутрішні і зовнішні дотичні Джироламо Кардано

 

Назаренко М.О.

Цесаренко О.Ю.

1

Дійсний член МАН

Фоміних Олена Сергіївна

 

Ліцей «ЕКО» № 198

10

геометрія

Векторно-координатний метод розв’язування геометричних задач

Назаренко М.О.

Цесаренко О.Ю.

 

2

Кандидат МАН

 

Сіренко Ігор Олександрович

СШ № 185

10

геометрія

Кути в стереометрії

 

 

Нікулін О.В.

Спалило О.С.

2

Слухач МАН

Сергатий Андрій Геннадійович

СШ № 185

10

геометрія

Задачі на пошук найбільших і найменших геометричних величин

Спалило О.С.

3

 

Слухач МАН

 

Іващенко Анастасія Григорівна

СШ № 185

10

геометрія

Застосування прямої Ейлера на практиці

 

Спалило О,С.

3

Слухач МАН

Куриленко Олександр Михайлович

СШ № 185

10

геометрія

Розв’язування стереометричних задач методом координат

Нікулін О.В.

Спалило О.С.

3

 

Кандидат МАН

 

Онанко Анастасія Максимівна

СШ № 185

10

геометрія

Конічні перетини

Нікулін О.В.

Спалило О.С.

3

Дійсний член МАН

Федорова Марина Ігорівна

Ліцей «ЕКО» № 198

10

геометрія

Афінне перетворення

Цесаренко О.Ю.

3

Дійсний член МАН

Сидоренко Богдан Сергійович

СЗШ № 50

10

геометрія

Задачі на побудову трикутників

Єфіменко Н.О.

3

Слухач МАН

Морозов Максим Вадимович

 

СШ № 185

11

геометрія

Перерізи геометричних тіл

Нікулін О.В.

Галушко Л.Л.

1

Дійсний член МАН

Мазука Ілля Дмитрович

СШ № 254

11

геометрія

Геометрія мас

Нікулін О.В.

Яременко В.Д.

2

Слухач МАН

Великий Артем Сергійович

СШ № 185

11

геометрія

Трикутник Рело

Нікулін О.В.

Спалило О.С.

2

Кандидат МАН

Камишний Максим Валерійович

СШ № 185

11

геометрія

Піфагорови і геронові трійки

Спалило О,С.

3

Слухач МАН

Пєтєлін Михайло Сергійович

СШ № 185

11

геометрія

Аналітичні дослідження задач на побудову

Нікулін О.В.

Спалило О.С.

3

Кандидат МАН

Василенко Олександр В’ячеславович

Ліцей «ЕКО» № 198

 

11

геометрія

Розв’язування задач методом векторів

Плаксій О.П.

3

Кандидат МАН

Відділення фізики та астрономії

Вісьолкін Дмитро Русланович

СЗШ №206

9

астрономія і астрофізика

Перші штучні супутники Землі

Жеведь М.А.

I

Слухач МАН

Благодир Іванна Іванівна

СШ №196

10

астрономія і астрофізика

Планета Сатурн

Пархоменко П.Ф.

II

Слухач МАН

Благодир Іванна Іванівна

СШ №196

10

астрономія і астрофізика

Планета Сатурн

Пархоменко Павло Федорович

II

Слухач МАН

Шевцов

Микола

Олександрович

СШ №131

8

астрономія і астрофізика

Чумацький шлях

Янковська

Марія

Миколаївна

II

Слухач МАН

Гнатюк

Максим

Едуардович

СШ №131

8

астрономія і астрофізика

Теорія Великого вибуху

Янковська

Марія

Миколаївна

III

Слухач МАН

Зайцева

Анастасія

Олександрівна

СШ №196

11

астрономія і астрофізика

Планети-карлики

Пархоменко Павло Федорович

III

Слухач МАН

Голубєва

Валерія

Андріївна

СШ №196

11

астрономія і астрофізика

Сила тяжіння. Закон гравітації.

Пархоменко Павло Федорович

 

III

Дійсний член МАН

Беліновець

Катерина

Ігорівна

СШ №131

10

астрономія і астрофізика

Діри в космічному просторі

Янковська

Марія

Миколаївна

III

кандидат у члени МАН

Новіцька

Аліна

Леонідівна

СШ №83

10

астрономія і астрофізика

Туманності у космічному просторі

Ульянова

Юлія

Миколаївна

 

II

кандидат у члени МАН

Агеєв

Вадим

Русланович

СШ №185

8

астрономія і астрофізика

Астрономія від стародавніх часів  до сьогодення

Тетерук

Надія

Панасівна

II

Слухач МАН

Вісьолкін

Дмитро

Русланович

СШ №206

9

астрономія і астрофізика

Перші штучні супутники Землі

Жеведь

Микола

Анатолійович

I

Слухач МАН

Дорошенко

Наталія

Олегівна

СШ №297

11

астрономія і астрофізика

Квазари

Яновська

Антоніна

Георгіївна

II

Дійсний член МАН

Плюта

Олена

Віталіївна

СШ №196

10

астрономія і астрофізика

Планета Нептун

Пархоменко Павло Федорович

III

кандидат у члени МАН

Бойко

Тетяна

Василівна

СШ №185

11

астрономія і астрофізика

Вплив інфрачервоного випромінювання на живі організми

Коваленко І.І.

III

Дійсний член МАН

Распутний

Богдан

Сергійович

СШ №198

10

астрономія і астрофізика

Всесвіт та зоряні системи

Жмайло

Олександр

Васильович

III

кандидат у члени МАН

Мурашова Марина Вікторівна

Ліцей ЕКО №198

11

теоретична фізика

Чи завжди ми бачимо те, що бачимо

Жмайло О.В.

I

кандидат у члени МАН

Бадьора Наталія Сергіївна

СШ №96

10

теоретична фізика

Сонячні батареї

Пархоменко П.Ф.

I

Дійсний член МАН

Корнєва Олександр Миколайович

Ліцей ЕКО №198

9

теоретична фізика

Блискавка в природі

Жмайло О.В.

I

Слухач МАН

Фуртас

Анастасія

Олександрівна

СШ №162

8

теоретична фізика

Технології 3D

Шелкова Наталія

Іванівна

III

Слухач МАН

Дебела

Анастасія

Сергіївна

СШ №185

8

теоретична фізика

Роль українських вчених у світові

Тетерук

Надія

Панасівна

I

Слухач МАН

Некрячевський

Максим

Сергійович

СШ №297

8

теоретична фізика

Дослідження механічних коливань

Яновська

Антоніна

Георгіївна

III

Слухач МАН

Цимбал

Анна

Миколаївна

СШ №196

11

теоретична фізика

Дослідження рідких кристалів

Пархоменко Павло Федорович

II

Дійсний член МАН

Гаврилюк

Ганна

Олександрівна

СШ №196

10

теоретична фізика

І. Ньютон та йог закон всесвітнього тяжіння

Пархоменко Павло Федорович

III

кандидат у члени МАН

Мельник

Денис

Олександрович

СШ №297

10

теоретична фізика

Вплив сонячної активності на організм людини

Яновська

Антоніна

Георгіївна

II

кандидат у члени МАН

Ходарченко

Андрій

Олександрович

СШ №185

9

теоретична фізика

Професії маятників

Олійник

Людмила

Володимирівна

II

Слухач МАН

Сіфоров

Андрій

Олуксандрович

СШ №185

9

теоретична фізика

Магнетизм. Магніт.

Магнітне поле

Шмалій

Світлана

Вікторівна

II

Слухач МАН

Дукура

Анна

Кирилівна

СШ №196

11

теоретична фізика

Вологість повітря і вплив її на життє-діяльність людини

 

Пархоменко Павло Федорович

II

Дійсний член МАН

Горбатюк Ярослав Юрійович

СЗШ №72

10

біофізика

Теплове поле людини

Лисак Г.В.

II

кандидат у члени МАН

Янауер Мечеслав Мирославович

СШ №185

10

біофізика

Дослідження впливу хвиль міліметрового діапазону на шкіру людини

Януков А.В.

Кузькова Т.П.

I

Дійсний член МАН

Івщенко Анастасія Григорівна

СШ №185

9

біофізика

Дослідження гостроти зору учнів молодших класів

Кузькова Т.П.

I

кандидат у члени МАН

Хамровський Максим Миколайович

СШ №304

11

біофізика

Вплив просторово-неоднорідного радіочастотного електромагнітного поля на злоякісні пухлини

Ніколов М.О.

Соколов В.А.

I

Дійсний член МАН

Тимочко Арсен Тарасович

Ліцей ЕКО №198

11

біофізика

Проблеми енергозбереження та впливу на екологічний стан навколишнього середовища. Способи вирішення цих проблем

Жмайло О.В.

II

Слухач МАН

Скоробогач Оксана Богданівна

Ліцей ЕКО №198

9

біофізика

Дослідження властивості магнітної води

Жмайло О.В

II

кандидат у члени МАН

Ільченко Катерина Іванівна

Ліцей ЕКО №198

11

біофізика

Застосування неїонизуючого випромінювання в медицині

Пархоменко П.Ф.

II

Дійсний член МАН

Бузовіч

Лілія

Володимирівна

Київськагімназія

№287

8

біофізика

Шуми. Вплив шумів на живі організми

Вальорка

Марія

Василівна

I

 

Сисова

Ольга

Володимирівна

СШ №196

10

біофізика

Вплив навушників на слух людини

Пархоменко

Павло
Федорович

III

 

Пащенко Ірина Андріївна

СШ №196

11

аерофізика та космічні дослідження

 

Дослідження нейтронних зірок, пульсарів та магнетарів

Пархоменко П.Ф.

II

Дійсний член МАН

Чечко Марія Олександрівна

СШ №196

11

аерофізика та космічні дослідження

Теореми існування паралельних всесвітів

Пархоменко П.Ф.

I

Дійсний член МАН

Іващенко Надія Григорівна

СШ №185

10

аерофізика та космічні дослідження

Дослідження методів та засобів астрономічних телескопів

Кузькова Т.П.

I

Дійсний член МАН

Булах Ірина Сергіївна

Ліцей ЕКО №198

10

аерофізика та космічні дослідження

Етапи розвитку космонавтики України

Жмайло О.В.

I

Слухач МАН

Чижик

Олексій

Станіславович

Ліцей «Еко»

№198

8

аерофізика та космічні дослідження

Зоопарк на орбіті

Матушевич

Олена

Валентинівна

I

 

Федяй

Дмитро
Олександрович

СШ №297

8

аерофізика та космічні дослідження

 

Супутникові лінії

зв’язку

Яновська
Антоніна

Георгіївна

III

 

Роговий Михайло Дмитрович

СШ №304

10

Експери-ментальна фізика

Король камнеметів - Требушет

Сидоркін Є.М.

I

Слухач МАН

Мамишев Андрій Олегович

СШ №185

10

Експери-ментальна фізика

Дослідження способів підвищення ККД гармати Гауса, як зброї майбутнього

Кузькова Т.П.

I

Дійсний член МАН

Онанко Анастасія Максимівна

СШ №185

10

Експери-ментальна фізика

Поляризація випромінювання і зміна в часі енергії моделі газового лазера

Кузькова Т.П.

I

Дійсний член МАН

Бабіч Марія Павлівна

Ліцей ЕКО №198

10

Експери-ментальна фізика

Метод отримання графену, та способи його застосування

Жмайло О.В.

I

Дійсний член МАН

Сіренко

Максим

Олександрович

СШ №185

8

Експери-ментальна фізика

Історія дослідження

електричних явищ

Тетерук

Надія

Панасівна

III

 

Котенко

Людмила

Валеріївна

КГСМ №1

8

Експери-ментальна фізика

Визначення періду н/р довго живучого

В-актив. товст.препар

Бусал

Раїса

Миколаївна

I

 

Майструк

Олесь

Миколайович

СШ №185

8

Експери-ментальна фізика

Використання фізичних фондів для розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках фізики

Тетерук

Надія

Панасівна

I

 

Шобля

Костянтин

Юрійович

СШ №72

9

Експери-ментальна фізика

Електродинамічний гучномовець

Лисак

Ганна

Володимирівна

II

 

Янович

Олександр

Сергійович

СШ №304

9

Експери-ментальна фізика

Вимірювання в’язкості речовин

Сидоркін
Євген

Миколайович

II

 

Біла

Анна

Володимирівна

СШ №253

11

Експери-ментальна фізика

Кипіння і пароутворення.сфера застосування

Нінікало Л.М.

II

 

Сусленко

Єгор
Олегович

СШ №304

9

Експери-ментальна фізика

Магнітний потяг

Сидоркін
Євген

Миколайович

I

 

Тодоренко

Максим
Миколайович

СШ №131

9

Експери-ментальна фізика

Експериментальна перевірка формули Ньютона

Янковська
Марія

Миколаївна

III

 

Дьячук
Назар

Олексійович

СШ №131

9

Експери-ментальна фізика

Левітація в магнітному полі. Антигравітація.

Янковська
Марія

Миколаївна

II

 

Васильковський

Сергій

Володимирович

СШ №304

9

Експери-ментальна фізика

Поїзд на магнітній подушці

Сидоркін
Євген

Миколайович

I

 

Терещенко

Анна

Выталыъвна

СШ №185

8

Експери-ментальна фізика

Геніальні винахідники

Тетерук

Надія

Панасівна

I

 

Відділення економіки

Давиденко Олександр Костянтинович

СШ № 304

11

Економічна теорія та історія економічної думки

 

Математичні моделі в економіці

Волошина А.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Жав рук Вероніка Вікторівна

СЗШ № 72

9

Економічна теорія та історія економічної думки

Економіко-математичні моделі

Самохвалова Л.І.

ІІІ

Слухач МАН

Смірнов Георгій Юрійович

Гімназія «Євроленд»

11

секція фінанси, грошовий обіг і кредит

 

Банківська система як інфраструктурний елемент сучасної ринкової економіки

Ковальчук Д.Ф.

І

дійсний член МАН

Покідько Вікторія Сергіївна

Ліцей «Еко» №198

11

секція фінанси, грошовий обіг і кредит

Діяльність державної податкової служби України

Пєшкова І.І.

І

дійсний член МАН

Бєлік Євгеній Ігорович

СШ №304

11

секція фінанси, грошовий обіг і кредит

Світоглядні засади активізації кредитування

Волошина А.Н.

ІІ

дійсний член МАН

Одарченко Дарія Андріївна

Ліцей «Еко» №198

11

секція фінанси, грошовий обіг і кредит

 

Кредитна система України

Пєшкова І.І.

ІІ

дійсний член МАН

Сніжко Валерія Вікторівна

Ліцей «Еко» №198

11

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

 

Пенсійна реформа в Україні

Пєшкова І.І.

І

дійсний член МАН

Гришкова Вікторія Володимирівна

СЗШ № 215

11

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Гроші як економічна цинність: філософсько-психологічний аспект

Чернова А.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Жученко Ілля Сергійович

СШ № 197

11

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Перспективи розвитку та аналіз системи іпотечного кредитування в Україні

Удовиченко В.О.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Старинська Марина Юріївна

Ліцей «Еко» №198

11

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Економіко-географічні дослідження світової валютної кредитної системи

Пешкова І.І.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Кірієвська Вікторія Сергіївна

СЗШ № 50

9

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Безробіття в Україні

Роман О.К.

ІІІ

Слухач МАН

Манжула Владислав Олегович

Ліцей «Еко» №198

9

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Інфляція

Пєшкова І.І.

І

Слухач МАН

Дрозд Вікторія Юріївна

Ліцей «Еко» №198

10

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Процес управління організацією на матеріалах ВАТ «Київський маргариновий завод»

Пєшкова І.І.

І

кандидат у члени МАН

Могиленко Яна Юріївна

СЗШ №13

10

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Функції підприємства та роль підприємця

Висотіна Н.В.

І

кандидат у члени МАН

Генова Маргарита Володимирівна

СЗШ №13

10

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Динаміка рівня безробіття у країні

Висотіна Н.В.

ІІ

кандидат у члени МАН

Ряднова Аліна Юріївна

Ліцей «Еко» №198

10

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Конкуренція, її види та функції в економічному ринку

Пєшкова І.І.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Красіна Анастасія Костянтинівна

Ліцей «Еко» №198

10

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Потенціал і перспективи розвитку міжнародного туризму в Італії

Пєшкова І.І.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Зйцева Анастасія Олександрівна

СШ №196

11

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Дослідження ринку морозива України

Кучеревська Т.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

Тимченко Ірина Сергіївна

СШ №196

11

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Процес управління малим підприємством на матеріалах Міжнародного агентства з культурних обмінів та туризму

Кучеревська Т.А.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Шенгель Анастасія Дмитрівна

СШ №196

11

мікроеконо-міка  та макроеко-номіка

Розробка рекламної кампанії для ВАТ «Житомирський маслозавод» ТМ «Рудь»

 

Кучеревська Т.А.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Відділення хімії та біології

Кочергіна Світлана Валентинівна

Еко №198

10

Практична медицина

Вплив роботи за комп’ютером на функціонування зорового апарату

Литвиненко В.В.

І

дійсний член МАН

Янауер Мчислав Мирославович

СШ № 185

10

Практична медицина

Дослідження впливу електромагнітних хвиль на шкіру людини

 

Свиридова Н.К.

І

дійсний член МАН

Ткачук Ольга Сергіївна

СШ №223

10

Практична медицина

Сколіоз:профілактика захворювань опорно-рухового апарату

 

Савлюк О.В.

І

дійсний член МАН

Гончаренко Анна Іванівна

СШ 200

11

Практична медицина

Вивчення особливостей мовного і психічного розвитку дітей хворих на церебральний параліч

 

Перегой І.П.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Книрта Олена Вікторівна

Еко №198

10

Практична медицина

Структура  і особливості соц. фобій у підлітків, що розвиваються на фоні сімейних негараздів

 

Костюченко О.Л.

ІІ

кандидат у члени МАН

Вінокурова Галина Олександрівна

ЦПР

11

Практична медицина

Нетрадиційні методи лікування хвороб людини

Литвиненко В.В.

ІІІ

дійсний член МАН

Мовчан Марія Миколаївна

СШ №  96

8

Практична медицина

Інфаркт-міокарда

Яковенко Ж.А.

ІІІ

слухач МАН

Ковриженко Катерина Сергіївна

СЗШ  №253

8

Практична медицина

Стрес та шляхи його подолання

Скрипиць В.Г.

І

слухач МАН

Рогаль Валерія Сергіївна

СЗШ №215

8

Практична медицина

Вплив мікроелементів на організм людини

Пешкова Л.В.

ІІ

слухач МАН

Мохнюк Олександр Анатолійович

ЦПР

7

Практична медицина

Вивчення захворювань людини пов’’язаних з малорухливим способом життя

Литвиненко В.В.

ІІІ

слухач МАН

Проценко Антон Юрійович

ЦПР

8

Практична медицина

Вивчення сучасних методів лікування головного болю

Литвиненко В.В.

ІІ

слухач МАН

Ванецян Олег Артурович

СЗШ № 131

8

Практична медицина

Медицина та ліки

Кривуль в.м.

ІІІ

слухач МАН

Єгорова Світлана Сергіївна

СЗШ № 223

9

Практична медицина

Аскаридоз: профілактика та лікування

Савенок О.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Романюк Вікторія Миколаївна

СЗШ № 215

9

Практична медицина

Роль кальцію в організмі людини

Пешкова Л.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Білоус Вікторія Сергіївна

СЗШ № 215

9

Практична медицина

Здоров’я людства ціною власного життя

 

Сафоннікова В.А.

ІІ

слухач МАН

Таранько Дар’я Олександрівна

СЗШ № 205

 

Практична медицина

Актуальні медичні проблеми пов’язані з вмістом фтору у воді

 

Полтавська В.О.

ІІІ

слухач МАН

Гулевата Яна Анатоліївна

СЗШ № 55

9

Практична медицина

Лікарські рослини,я кі використовують для лікування грипу

 

Юрченко М.В.

ІІ

кандидат у члени МАН

Важницька валерія Дмитрівна

СШ № 196

9

Практична медицина

Вірусні захворювання їх лікування та профілактика

 

Задорожня О.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

Корнєва Олександра Миколаївна

Еко №198

9

Практична медицина

Вади зору у дітей шкільного віку

Постнікова І.Д.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Шепелевич Оксана Костянтинівна

СШ №185

9

Мікробіологія

Вивчення бактеріального забруднення монет паперових грошей та пластикових карток

 

 

Маначинська О.П.

І

слухач МАН

Потапова Олександра Георгіївна

СЗШ №288

11

Мікробіологія

Сумісне використання  симбітеру з зітроміцином

Кручек О.А.

І

дійсний член МАН

Мітяєв Олександр Ігорович СЗШ № 288

СЗШ № 288

9

Мікробіологія

Мікробіологічне дослідження грошових купюр на предмет наявності патогенної мікрофлори

Кручек О.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

Цимбал Анна Миколаївна

СШ № 196

11

Мікробіологія

Мікроорганізми на мобільних телефонах

Задорожня О.А.

І

кандидат у члени МАН

Красунько Дар’я Дмитрівна

СШ № 185

9

Мікробіологія

Про біотична мікрофлора кисломолочних продуктів

Моначинська О.П.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Раддо Дарина Вікторівна

СЗШ № 223

9

Мікробіологія

Хелінобактерний гастрит

Савенок О.В.

ІІ

слухач МАН

Веселова Катерина Андріївна

СЗШ № 223

9

Мікробіологія

Вплив мікроорганізмів на органи дихання

Савенок О.В.

ІІІ

слухач МАН

Вознюк Вероніка Анатоліївна

СШ №197

9

Біохімія

Вплив каталіту та аналізу на розвиток рослин

Усата О.А.

І

кандидат у члени МАН

Поліщук Світлана Олександрівна

СШ № 131

8

Біохімія

Генетично модифіковані організми в харчових продуктах

 

Криваль В.М.

І

слухач МАН

Хоменко Світлана Вікторівна

СЗШ № 35

11

Біохімія

Феномен близнюків

Саранчу О.М.

ІІ

дійсний член МАН

Міщенко Марія Анатоліївна

СШ № 196

9

Біохімія

Хімічний склад крові

Шпильова В.В.

ІІ

кандидат у члени МАН

Дьячук Назар Олексійович

СШ № 131

9

Біохімія

Генетично-модифіковані організми

Лісовенко Ю.П.

ІІ

слухач МАН

Голобородько Андрій Михайлович

СШ № 131

11

Біохімія

Мутації та їх вплив на живі організми

Лісовенко Ю.П.

І

кандидат у члени МАН

Корованенко Валерія Володимирівна

КГСМ

9

Валеологія

Літотерапія

Романова І.Ю.

І

слухач МАН

Мельник Ірина Олександрівна

Еко №198

10

Валеологія

Вплив ПК на здоров’я та психологічний статус підлітків

Кучеренко Н.О.

І

кандидат у члени МАН

Іванова Ангеліна Максимівна

СШ№ 235

9

Валеологія

Дослідження гостроти зору у учнів школи

Жгут О.А.

І

слухач МАН

Гладкіх Аліна Олегівна

СШ№ 197

10

Валеологія

Сири з пліснявою

Загоруй В.П.

І

кандидат у члени МАН

Бургазлій Олександра Ігорівна

СШ №196

8

Валеологія

Вплив шкільного портфеля на формування постави

Задорожна О.А.

І

слухач МАН

Гаспарян Катерина Артурівна

СШ №196

10

Валеологія

Вплив музики на нервову систему

Задорожна О.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

Авдєєва Тетяна Сергіївна

СШ №197

8

Валеологія

Вплив гіподинамії на опорно-рухову систему підлітка

Онищук О.М.

ІІ

слухач МАН

Ворона Володимир В’ячеславович

СЗШ № 253

8

Валеологія

Як зберегти зуби здоровими

Скрипиць В.Г.

ІІ

слухач МАН

Скоробогач Оксана Богданівна

Еко №198

9

Валеологія

Дослідження в науці геронтології – секрети довголіття

Кучеренко Н.О.

ІІ

слухач МАН

Могиленко Яна Ігорівна

СЗШ № 13

10

Валеологія

Вплив фізичних вправ на організм школяра

Огієвська О.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Темненко Надія Володимирівна

Еко №198

11

Валеологія

Дослідження вагомих аспектів використання одноразових підгузків

Постнікова І.Д.

ІІІ

слухач МАН

Гурківська Альоша Ігорівна

Еко №198

11

Валеологія

Алкоголізм підлітків України

Постнікова І.Д.

І

дійсний член МАН

Тодорович Олена Сергіївна

Еко №198

9

Валеологія

Оцінка інтегрального стану здоров’я учнів

Кучеренко Н.О.

ІІІ

слухач МАН

Дейнека Владислав Юрійович

СШ №197

9

Валеологія

Вплив монітора комп’ютера на організм людини

Загоруй В.П.

ІІІ

слухач МАН

Чміль Анастасія Сергіївна

СЗШ № 235

9

Валеологія

Аналіз фізичного розвитку учнів

Жгут О.А.

ІІ

слухач МАН

Поліщук Андрій Володимирович

Еко №198

11

Валеологія

Фізичні та хімічні властивості питної води і методи її дослідження

Постнікова І.Д.

ІІІ

дійсний член МАН

Сергієчко Вікторія Сергіївна

СШ № 317

10

Валеологія

Шкідливий вплив комп’ютера на зір школяра

Задорожна Т.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Чечко Марія Олександрівна

СШ № 196

11

Валеологія

Шкільне харчування та психоемоційний стан молодшого школяра

Задорожна О.А.

ІІІ

дійсний член МАН

Кучер Надія Андріївна

СШ № 131

8

Валеологія

Роль грибів у житті людини

Лісовенко Ю.П.

ІІ

слухач МАН

Голубєва Валерія Андріївна

СШ № 196

11

Валеологія

Значення сну в житті людини

Задорожна О.А.

ІІ

дійсний член МАН

Винник Вікторія Євгенівна

СШ № 196

10

Валеологія

Вплив комп’ютера на успішність учня

Задорожна О.А.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Кочерган Влада Ярославівна

Еко №198

11

Загальна біологія та біологія людини

 

Дія засобів для відновлення волосся на його структуру

Костюченко О.Л.

І

дійсний член МАН

Безушко Богдан Васильович

СШ №304

9

Загальна біологія та біологія людини

Добове мониторювання серцевого рітму

Волошина А.М.

І

слухач МАН

Міхалочкіна Валерія Андріївна

СШ №185

10

Загальна біологія та біологія людини

Передстартові реакції у спортсменів під час фізичних навантажень

Свиридова Н.К.

І

дійсний член МАН

Хижняк Марія Сергіївна

СШ № 185

9

Загальна біологія та біологія людини

Вітамін А і його вплив на організм людини

Маначчинська О.П.

ІІІ

слухач МАН

Гироль Андрій Віталійович

СШ № 304

9

Загальна біологія та біологія людини

Роль дикорослих рослин в повноцінному харчуванні людини

Волошина А.Н.

ІІ

кандидат у члени МАН

Ніколаєва Світлана Сергіївна

СЗШ № 288

8

Загальна біологія та біологія людини

Вплив ароматичних масел на емоційний стан і працездатність

Кручек О.А.

ІІ

слухач МАН

Григорьєва Анастасія Андріївна

СЗШ № 288

9

Загальна біологія та біологія людини

Вплив біоритмів на працездатність учнів

Кручек О.А.

ІІ

слухач МАН

Куценко Анна Сергіївна

СШ № 185

9

Загальна біологія та біологія людини

Забезпечення організму людини вітамінами та мікроелементами

Маначчинська О.П.

ІІІ

слухач МАН

Пинтя Інесса Сергіївна

СЗШ № 72

10

Загальна біологія та біологія людини

Використання біоніки у різних сферах людської діяльності

Власик В.М.

ІІ

кандидат у члени МАН

Малько Марія Владиславівна

СШ №131

9

Клінічна медицина

Акустична невринома слухового нерва

Лісовенко Ю.Л.

ІІ

слухач МАН

Винокурова Галина Олександрівна

ЗНЗ №72

11

Клінічна медицина

Фітотерапія лікування гастриту фітопрепаратами

Власюк В.М.

ІІ

дійсний член МАН

Осницька Яна Генадіївна

КГСМ

10

Клінічна медицина

Некаріоїдні хвороби зубів у дітей молодшого віку

Романова І.Р.

ІІ

дійсний член МАН

Проскурякова Анастасія Юріївна

Гімназія №154

9

Клінічна медицина

Вплив адвентивних рослин на здоров’я людини

Петренко О.П.

ІІ

слухач МАН

Юзвенко Юлія Василівна

СЗШ №50

11

Клінічна медицина

Стан слухової оболонки порожнини рота за умов пасивного паління

Кузнецова Л.В.

І

дійсний член МАН

Дяченко Валерія Олегівна

ЗНЗ №253

9

Клінічна медицина

Туберкульоз легень проблеми та  наслідки

Оверки І.С.

І

слухач МАН

Калініна Анна Сергіївна

Гімназія Апогей

9

Клінічна медицина

Особливості будови клітин крові при порушеннях дифенціонування стовбурових клітин

Мірошніченко Л.В.

ІІ

слухач МАН

Лісовець Володимир Вадимович

СЗШ №83

11

Клінічна медицина

Дослідження актив-ності креатинкінази у сироватці крові

Макеєва С.О.

ІІ

дійсний член МАН

Бабич Марія Павлівна

Еко №198

10

Клінічна медицина

Порівняльна характеристика профілю безпеки деяких НЗПЗП

Кучеренко Н.В.

І

дійсний член МАН

Герасимов Данило Олександрович

Гімназія №154

10

Клінічна медицина

Вплив електоромагнітного поля на здоров’я людини

Петренко О.П.

І

дійсний член МАН

Харб Лінда Алієвна

ЦПР

8

Клінічна медицина

Вітаміни в житті людини

Величко А.М.

ІІІ

слухач МАН

Вороніна Таїсія Юріївна

СЗШ № 72

11

Клінічна медицина

Отрута Тварин – ліки для людини

Власик В.М.

ІІ

дійсний член МАН

Фокін Генадій Геннадійович

СШ № 196

9

Клінічна медицина

Хірургічні методи лікування набутої патології мі трального клапана

Задорожна О.А.

ІІІ

слухач МАН

Вороніна Таїсія Юріївна

ЦПР

11

Клінічна медицина

Дослідження вад зору в різних вікових групах учнів школи № 72

Литвиненко В.В.

ІІІ

дійсний член МАН

Помазан Микола Володимирович

СЗШ № 206

9

Клінічна медицина

Фагоцитоз нейтро-фільних гранулоцитів крові людини

Щербак Г.О.

ІІІ

слухач МАН

Коба Юлія Олександрівна

СШ № 196

10

Клінічна медицина

Дерматологічні прояви гормонального дисбалансу у підлітків в пубертатному періоді

Задорожна О.А.

ІІ

кандидат у члени МАН

Матієк Наталія Вікторівна

СЗШ № 317

10

Клінічна медицина

Вплив фізичного навантаження на рівень гормонів в крові спортсменів

Задорожна Т.М.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Муравська Ірина Анатоліївна

СЗШ № 223

9

Клінічна медицина

Панкреатит

Савенок О.В.

ІІІ

слухач МАН

Чечко Дарина Валеріївна

ЦПР

9

Клінічна медицина

Цукровий діабет

Величко А.М.

ІІ

слухач МАН

Сюх Артем Геннадійович

Еко №198

9

Клінічна медицина

Передові ортодонтичні технології. Інвізілайн

Кучеренко Н.В.

ІІ

слухач МАН

Ігнатенко Валерій Олександрович

Гімн. № 154

10

Клінічна медицина

Стільниковий телефон та безпека здоров’я

Петренко О.П.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Пивоварчук Олександра Валеріївна

Еко №198

9

Клінічна медицина

Тромбоемболія легеневої артерії. Оцінка положення і причини кількості захворювань в Україні.

Кучеренко Н.О.

ІІІ

слухач МАН

Дейнега Анастасія Сергіївна

СЗШ № 223

9

Клінічна медицина

Ішемічна хвороба серця

Савенок О.В.

ІІІ

слухач МАН

Баран

Данило

Романович

СШ № 185

9

психологія

Сон та психічне здоров’я підлітків

-

Маначинська

Оксана

Петрівна

І

кандидат у члени МАН

Загребельна

Ксенія

Андріївна

ЦПР

«Північне

сяйво»

9

психологія

Вплив молодіжних субкультур на учнівську молодь

Кириченко

Валентина

Іванівна

Ковганич

Галина Григорівна

 

ІІ

слухач МАН

Батуріна

Ольга

Віталіївна

ЦПР

«Північне

сяйво»

 

9

психологія

Шкідливі звички в способі життя підлітків

Кириченко Валентина

Іванівна

Ковганич Галина Григорівна

 

ІІІ

кандидат у члени МАН

Малюшицька

Вікторія

Володимирівна

СШ № 131

 

9

психологія

СНІД як хвороба людства

Швайка

Аліна

Олександрівна

 

ІІІ

слухач МАН

Ясинський

Артем

Олександрович

СШ № 304

 

9

психологія

Процес формування соціуму через призму історичного досвіду людства

Волошина Аліна

Михайлівна

 

ІІІ

слухач МАН

Сопронюк

Євгенія

Вікторівна

СЗШ № 13

 

10

психологія

Психологія музикотерапії

Огієвська Оксана

Михайлівна

 

 

І

слухач МАН

Гупало

Тетяна

Олександрівна

СШ № 304

 

10

психологія

Сприйняття кольорів людиною

Медвідь Наталія

Юріївна

 

ІІ

дійсний

член

МАН

Кроль

Анастасія

Ігорівна

СШ № 304

 

10

психологія

Вплив самооцінки підлітка на формування саморегуляції

Медвідь Наталія

Юріївна

 

ІІ

дійсний

член

МАН

Григорук

Карина

Русланівна

Ліцей «Еко»

№ 198

 

10

психологія

Психологія особливості розвитку Я-концепції молодшого школяра

Кучеренко

Наталія

Олександрівна

 

ІІ

слухач МАН

Калініна

Анна

Олегівна

ЦПР

«Північне

сяйво»

 

10

психологія

Інтернет та його вплив на підлітків

Кириченко Валентина

Іванівна

Гук Марія

Юріївна

 

ІІІ

кандидат у члени МАН

Рога

Тетяна

Олександрівна

СЗШ №13

10

психологія

Психологія успіху

Огієвська Оксана

Михайлівна

 

ІІІ

слухач МАН

Сендзік

Анастасія

Олегівна

СШ № 317

 

10

психологія

Вплив стресового середовища на здоров’я людини

Задорожна

Тетяна

Михайлівна

 

ІІІ

дійсний

член

МАН

Плашенко

Сергій

Сергійович

Ліцей «Еко»

№ 198

 

11

психологія

Психологія впливу реклами.

Політтехнології.

Костюченко

Олена

Леонідівна

 

І

дійсний

член

МАН

Мокренко

Дар’я

Володимирівна

Ліцей «Еко»

№ 198

 

11

психологія

Дослідження впливу фаз місяця на інтелектуальну діяльність людини

Постнікова

Ірина

Дмитрівна

ІІ

дійсний

член

МАН

Чернуха

Анастасія

Олександрівна

Ліцей «Еко»

№ 198

 

11

психологія

Робота сновидіння та специфіка його символіки (згідно з поглядами З. Фрейда)

Постнікова

Ірина

Дмитрівна

ІІІ

дійсний

член

МАН

Мурник

Крістіна

Вікторівна

СЗШ № 13

 

11

психологія

Формування здорового способу життя в умовах сучасної школи

Скоробагатько

Вікторія

Василівна

 

ІІІ

слухач МАН

Сичугова

Богдана

Костянтинівна

СЗШ № 162

 

11

психологія

Вплив сімейної ситуації на формування акцентуацій характеру у підлітків

Недлінська

Діана

Вадимівна

 

ІІІ

слухач МАН

Ніколаєва Світлана Сергіївна

СЗШ №288

8

хімія довкілля

Індикатори

Бабицька В.П.

ІІ

слухач МАН

Шоферова Анастасія Костянтинівна

СШ № 196

8

хімія довкілля

Виготовлення вторинного паперу

Шпильова В.В.

І

слухач МАН

Грищенко Маргарита Олегівна

СЗШ №288

8

хімія довкілля

Шоколад

Бабицька В.П.

ІІ

слухач МАН

Кучер Надія Андріївна

СШ № 131

8

хімія довкілля

Вплив радіації на живі організми

Кривуль В.Н.

ІІІ

слухач МАН

Максименко Аріна Миколаївна

СШ № 197

8

хімія довкілля

Харчові добавки

Горбоконь О.Є.

ІІІ

слухач МАН

Буханенко Катерина Володимирівна

СШ №196

9

хімія довкілля

Чарівний світ таємних ароматів

Шпильова В.В

І

кандидат у члени МАН

Скоробогач Оксана Богданівна

Еко №198

9

хімія довкілля

Моніторинг несанкціонованих звалищ побутових відходів Святошинського району

Скиба Ю.А

Постнікова І.Д.

ІІ

кандидат у члени МАН

Аввакумова Ольга-Анастасія Іллівна

СШ №196

9

хімія довкілля

Мило своїми руками

Шпильова В.В

ІІ

кандидат у члени МАН

Рябуха Юлія Сергіївна

СЗШ № 215

9

хімія довкілля

Властивості бджолиного меду та способи визначення його натуральності

Пешкова Л.В.

ІІІ

слухач МАН

Мітяєв Олександр Ігорович

СЗШ № 288

9

хімія довкілля

Нітрати і соки

Бабицька В.П.

ІІІ

слухач МАН

Сисова Ольга Володимирівна

СШ №196

10

хімія довкілля

Хімія і косметика

Шпильова В.В

І

дійсний член МАН

Бончак Яніна Олександрівна

СШ №13

10

хімія довкілля

Зв'язок хімії та живопису. Природні та синтетичні барвники.

Виговська Л.В.

ІІ

слухач МАН

Бабіч Марія Павлівна

ЕКО № 198

10

хімія довкілля

Дослідження хімічного складу морських солей

Найдиш Н.С.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Вінник Дана Олександрівна

СЗШ № 13

10

хімія довкілля

Визначення вмісту вітаміну С в продуктах харчування

 

Виговська Л.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Каті ман Ольга Ігорівна

СШ № 131

10

хімія довкілля

Властивості молочного шоколаду

Кривуль В.М.

ІІІ

кандидат у МАН

Коба Юлія Олександрівна

СШ №196

10

хімія довкілля

Вплив лікарських засобів на організм людини

Шпильова В.В

ІІ

кандидат у члени МАН

Євсєєва Ганна Сергіївна

СШ №196

11

хімія довкілля

Алюміній на кухні «За» та «Проти»

Шпильова В.В

І

дійсний член МАН

Томільченко Єдуард Єдуардович

Еко №198

11

хімія довкілля

Радіоактивність

Постнікова І.Д.

ІІ

слухач МАН

Андрусішин Андрій Володимирович

СШ №197

11

хімія довкілля

Порівняння сорбційних властивостей оксиду алюмінію у воді в залежності від розмірів його частинок

Горбоконь О.В.

ІІ

дійсний член МАН

Котенко Людмила Валеріївна

КГСМ № 1

11

хімія довкілля

Вплив енергетичних напоїв на організм людини

Спіріна Л.О.

ІІІ

дійсний член МАН

Белов Володимир Андрійович

КГСМ № 1

11

хімія довкілля

Хімія у військовій справі

Спіріна Л.О.

ІІІ

дійсний членМАН

Кочерган Влада Ярославівна

Еко №198

11

хімія довкілля

Доведення еквівалентності лікарських засобів шляхом визначення та порівняння їх фізико-хімічних показників

Постнікова І.Д.

ІІІ

дійсний член МАН

Іваненко Світлана Леонідівна

Еко №198

11

хімія довкілля

Дослідження хлібного квасу

Постнікова І.Д.

ІІІ

дійсний членМАН

Ходарченко Андрій Андрійович

СЗШ №35

8

хімія

Визначення якості меду

АбабарчукА.М.

Шаборда І.Є.

ІІ

слухач МАН

Кучер Надія Андріївна

СШ №131

8

хімія

Вплив радіації на живі організми

Кривуль В.М.

ІІІ

слухач МАН

Хом’як Анастасія Ігорівна

СШ №197

8

хімія

Значення заліза в організмі людини

Горбоконь О.Є.

ІІ

слухач МАН

Чижик Олексій Станіславович

Еко №198

8

хімія

Виготовлення мила в домашніх умовах

Найдиш Н.С.

І

слухач МАН

Безкоровайна Катерина Олегівна

СШ №131

9

хімія

Вивчення процесу відновлення срібла у водних розчинах

Криваль В.М.

І

кандидат у члени МАН

Цапок Адріана Олександрівна

Еко №198

9

хімія

Дослідження отруйних речовин

Постнікова І.Д.

ІІ

кандидат у члени МАН

Кокоша Ірина Володимирівна

СЗШ №35

9

хімія

Дослідження якостей хліба і безалкогольних напоїв

-

Шаборда І.Є.

ІІ

слухач МАН

Корованенко Валерія Володимирівна

КГСМ № 1

9

хімія

Хімія каменю та її вплив на людину

Грищук І.С.

ІІ

кандидат у члени МАН

Готва Дор’я Володимирівна

Гімн. № 287

9

хімія

Дослідження вітамінного складу ягід горобини

Стеценко Н.О. Харенко Н.М.

ІІ

слухач МАН

Луневський Олександр Миколайович

СШ №196

9

хімія

Вибухові речовини

Шпильова В.В.

ІІІ

слухач МАН

Щербатюк  Мирослав Русланович

СЗШ № 13

9

хімія

Денатурація білка під дією різних факторів

Виговська Л.В.

ІІІ

слухач МАН

Команчук Станіслав Володимирович

СШ №196

9

хімія

Хімія і фотографія

Шпильова В.В.

ІІІ

слухач МАН

Булах Ірина Сергіївна

Еко №198

10

хімія

Хімічний склад та дослідження флавоноїдів у природі та житті людини

Найдиш Н.С.

І

слухач МАН

Петрук Наталія Володимирівна

СШ №254

10

хімія

Створення та дослідження газового сенсору на основі поліаніліну

Миронюк О.В.

Галкіна О.С.

ІІ

слухач МАН

Коваль Дмитро Сергійович

СШ №254

10

хімія

Попередження карбонатного накипоутворення в теплообмінних системах

Миронюк О.В.

Галкіна О.С.

ІІ

слухач МАН

Кочерги на Світлана Валентинівна

Еко №198

10

хімія

Хімічний склад і значення мінеральної води

Найдиш Н.С.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Синишин Юлія Тарасівна

СЗШ № 13

10

хімія

Експериментальні дослідження якості харчової продукції

Виговська Л.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Зінченко Анастасія Олексіївна

СЗШ № 13

10

хімія

Експериментальні дослідження якості таблеток аспірину

Виговська Л.В.

ІІІ

кандидат у члени МАН

Діхтярук Євген Вікторович

СШ №253

11

хімія

Синтез калій хлорату в умовах домашньої лабораторії

Нечипоренко Л.В.

І

дійсний член МАН

Демура Анна Кирилівна

СШ №196

11

хімія

Магія скла

Шпильова В.В

ІІ

дійсний член МАН

Сніжко Валерія Вікторівна

Еко №198

11

хімія

Дослідження впливу мінеральних добрив на рослини

Постнікова І.Д.

ІІ

дійсний член МАН

Цимбал Анна Миколаївна

СШ №196

11

хімія

Рідкі кристали

Шпильова В.В

ІІІ

дійсний член МАН

Лісова Анастасія Віталіївна

КГСМ №1

11

хімія

Розділення і виявлення катіонів Hg2+, Cd2+, Bi3+, Cu2+ методами аналітичної хімії

Спіріна Л.О.

ІІІ

Слухач МАН

Голобородько Андрій Дмитрович

КГСМ №1

11

хімія

Вплив поверхнево-активних речовин на рослини

Спіріна Л.О.

ІІІ

Слухач МАН

Відділення екології та аграрних наук

Червоненко Єлізавета Ростиславівна

КГСМ 1

9

Екологія тварин

Стерилізація собак та кішок

Яворська К.І.

Романова І.Ю

І

кандидат у члени МАН

Ходань Діана Вікторівна

СЗШ №35

9

Екологія тварин

Акваріумні рибки «Особливості утримання»

Софієнко О.М.

ІІ

кандидат у МАН

Фещенко Валерія Олегівна

СШ №197

9

Екологія тварин

Безпритульні тварини як засіб поширення інфекційних хвороб

Онищук О.М.

ІІ

кандидат у члени МАН

Тарасенко Світлана Вадимівна

СШ №196

10

Екологія тварин

Дослідження дресирування  англійських кокер-спанієлів

Задорожна О.А.

І

дійсний член МАН

Снігірьова Єлізавета Василівна

Еко №198

10

Екологія тварин

Особливості поведінки Шотландської очварки

Костюченко О.Н.

Мелешкіна С.М.

ІІ

слухач МАН

Чернищук Ярослава Андріївна

СШ №197

11

Екологія тварин

Роль бджіл у природі та дослідження і встановлення залежності складу цукру

Загоруй В.П.

Ландеман О.О.

І

дійсний член МАН

Коренєва Яна Ігорівна

СШ № 196

8

Екологія тварин

Умови утримання дельфінів у  дельфінаріях

Задорожна О.А.

І

слухач МАН

Шоферова Анастасія Костянтинівна

СШ № 196

8

Екологія тварин

Метелики – живі квіти

Задорожна О.А.

ІІ

слухач МАН

Гринюк Андрій Андрійович

СШ № 196

8

Екологія тварин

Амурський тигр

Задорожна О.А.

ІІІ

слухач МАН

Єпінекін Євгеній Олександрович

СШ № 254

8

Екологія тварин

Гідробіонти

Тиква Н.М.

ІІ

слухач МАН

Петрик Ольга Сергіївна

СШ № 317

8

Екологія тварин

Шин шила та її поведінка

Задорожна Т.М.

ІІІ

слухач МАН

Митрофанов Артем Віталійович

Еко №198

8

Екологія тварин

Змії України та їх поведінка

Крстюченко О.Л.

ІІІ

слухач МАН

Шумяк Ольга Сергіївна

СШ № 185

8

Екологія тварин

Проблема безпритульних тварин

Свиридова Н.К.

ІІІ

слухач МАН

Ніколайчук Руслана Мирославівна

СЗШ № 140

9

Екологія тварин

Вплив Світла різної інтенсивності на процеси життя молюсків

Литвиненко Т.А.

ІІІ

слухач МАН

Степанюк Наталія Сергіївна

СЗШ № 254

9

Екологія тварин

Колібрі в житті природи

Селезньова В.О.

ІІІ

слухач МАН

Скуратівський Андрій Генадійович

СЗШ № 254

9

Екологія тварин

Порівняльна характеристика гадюки звичайної і гадюки степової

Селезньова В.О.

ІІІ

слухач МАН

Побережець Яна Сергіївна

СЗШ № 254

9

Екологія тварин

Особливості поведінки собаки породи такса

Селезньова В.О.

ІІІ

слухач МАН

Фунікова Ірина Дмитрівна

СЗШ №140

9

Екологія тварин

Особливості формування інстинктів у собак

Литвиненко Т.А.

ІІІ

слухач МАН

Гарбуз Марина Володимирівна

СШ № 131

9

Екологія тварин

Порода собаки лабрадор

Лисовенко Ю.П.

ІІІ

слухач МАН

Аксьонов Максим Сергійович

СШ № 197

10

Екологія тварин

Поширення та особливості прояву різних типів агресії у кішок

Загоруй В.П.

ІІІ

дійсний член МАН

Чижик Олексій Станиславович

Еко №198

8

Екологія рослинного світу

Лікарські рослини. Особливості збору та зберігання

Костюченко О.Л.

І

слухач МАН

Трухім Аліна Іванівна

СШ №197

11

Екологія рослинного світу

Дослідження цитостатичного ефекту впливу біологічно активних речовин

Загоруй В.П.

ІІ

дійсний член МАН

Германюк Олександра Станіславівна

ЦПР

7

Екологія рослинного світу

Отримання каталіту  і аноліту та їх дослідження на щепах

Литвиненко В.В.

І

слухач МАН

401.

Развін Сергій Евгенович

КГСМ

9

Екологія рос-линного світу

Вплив музики на ріст і розвиток рослин

Романова І.Ю.

ІІ

кандидат у члени МАН

402.

Куриленко Олекандр Михайлович

ЦПР

10

Екологія рослинного світу

Дослідження поширення лікарських рослин в Святошинському р-ні

Литвиненко В.В.

І

кандидат у члени МАН

403.

Покідько Вікторія Сергіївна

Еко №198

11

Екологія рослинного світу

Вивчення впливу іонів цинку на ростові процеси у рослин

Постнікова І.Д.

І

дійсний член МАН

404.

Цапок Адріана Олександрівна

Еко №198

9

Екологія рос-линного світу

Біоморфологічні та популяційні особливості близькоспоріднених представників роду р.н.

Кучеренко Н.А.

І

слухач МАН

405.

Фурса Іван Захарович

СШ №197

9

Екологія рос-линного світу

Дослідження стану нав-колишнього середовища

Загоруй В.П.

ІІІ

слухач МАН

406.

Давиденко Юлія Миколаївна

СШ № 288

9

Екологія

Санітарно-геьмінтологічне дослідження грунтів

Кручек О.А.

І

слухач МАН

407.

Хмельницький Денис Сергійович

Еко №198

9

Екологія

Оцінка вмісту органічних речовин у грунтовому покриві Святошинського району

Скиба Ю.А.

Постнікова І.Д

ІІ

слухач МАН

408.

Федоренко Марія Анатоліївна

Еко №198

10

Екологія

Визначення рівня забруднення атмосферного повітря автострад

 

Скиба Ю.А.

КостюченкоО.Л.

ІІ

кандидат у члени МАН

409.

Токмачева Дарина Михайлівна

СШ №197

10

Екологія

Вплив автотранспорту на навколишнє середовище

Соляник О.В.

Загоруй В.П.

І

кандидат у МАН

410.

Палієнко Ганна Андріївна

Еко №198

11

Екологія

Вивчення екологічного стану атмосферного

Скиба Ю.А.

Костюченко О.Л.

ІІ

дійсний член МАН

411.

Скиба Олександр Юрійович

СШ №197

11

Екологія

Дослідження рівня радіаційного забруднення с/г продукції ринку м.Києва

 

Скиба Ю.А.

Загоруй В.П.

І

дійсний член МАН

412.

Згуровська Ольга Петрівна

ЦПР

7

Екологія

Ліс – це наше багатство

Величко А.М.

ІІ

слухач МАН

413.

Фоя Яна Володимирівна

ЦПР

7

Екологія

Чарівна флора

Величко А.М.

ІІ

слухач МАН

414.

Куранда Тетяна Михайлівна

ЦПР

7

Екологія

Червона книга України

Величко А.М.

ІІІ

слухач МАН

415.

Колесник Дар’я Вікторівна

Еко №198

9

Екологія

Екологія моєї вулиці

Кучеренко Н.О.

ІІІ

слухач МАН

416.

Веретеннікова Вікторія Костянтинівна

СШ №197

11

Лісознавство, агрономія

Оцінка кількісного і якісного складу зелених насаджень в районах з різними антропогенними навантаженнями

Загоруй В.П.

І

дійсний член МАН

417.

Нагорнюк Анастасія Олегівна

СШ №196

10

Лісознавство, агрономія

Охорона флори «Феофанія»

Задорожна О.А.

І

кандидат у члени МАН

418.

Корнеєва Олександра Миколаївна

Еко №198

9

Лісознавство, агрономія

Особливості вирощування хвойних дерев в лісопаркові зоні Києва та Київської області

Кучеренко Н.О.

І

слухач МАН

419.

Андрусишин Андрій Володимирович

СШ №197

11

гідроекологія

Екологічна оцінка впливу важких металів на біорізномаїття  супраліторалі Чорного моря

Андрусишина І.М.

Удовиченко В.О.

І

дійсний член МАН

 

 

Начальник управління         освіти                                                                                    І.І. Адаменко