Наказ РУОМС "Про підсумки проведення відкритого Святошинського фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена»"

№ 133 від 26.03.2018

 

Про підсумки проведення відкритого

Святошинського фестивалю-конкурсу

дитячих театральних колективів навчальних

закладів «Об'єднана Святошинська сцена»

 

19, 20, 21, 22, 23 березня  2018 року з 15.00 до 19.00 на базі Київського міжнародного університету (вул. Львівська, 49) відбувся огляд театральних колективів у рамках відкритого Святошинського фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена». У фестивалі-конкурсі взяли участь учні 11-ти закладів освіти № 96, 140, 206, 215, 223, 230, 235, 254, КГСМ № 1, Центру позашкільної роботи та Центру дитячого розвитку «Холлі». Всього для перегляду було представлено 17 вистав.

За підсумками проведення

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Нагородити грамотами управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за перемогу у відкритому Святошинському фестивалі-конкурсі дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена»:

гран-прі фестивалю-конкурсу - дитячий музично-драматичний театр «ВІВАТ» ЗЗСО № 96 імені О. К. Антонова та гімназії «Академія», вистава «Пригоди у країні Гудзи-Мудзи» за мотивами казки Лани Ра;

серед шкільних театральних колективів:

І місце

-         шкільний театр «Струни мистецтва» ЗЗСО № 223, вистава за мотивами твору Миколи Куліша «Мина Мазайло»;

-         ляльковий театр «Чарівники» ЗЗСО № 254, вистава «Новорічні пригоди Аліси в країні чудес» за мотивами казки Л. Керролла «Аліса в країні чудес»;

ІІ місце

-         драматична студія «Синій птах» ЗЗСО № 140, вистава за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня»;

-         театральна група «Березіль» школи І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса вистава за мотивами твору Миколи Куліша «Мина Мазайло»;

-         театральний колектив «ПозитивЧик» Центру дитячого розвитку «Холлі», вистава «Чарівний корінець» за п'єсою П.Морозова «Заяц и волкшебство»;

ІІІ місце

-         театральний гурток «Живе джерело» ЗЗСО № 235 імені В'ячеслава Чорновола, вистава «Кожне слово має бути прекрасним», А.І. Штефан;

-         театральна студія «Веселка»  ЗЗСО № 215, вистава «Жил-был Геракл», М. Бартенев;

серед театральних колективів позашкільних закладів освіти:

І місце - зразковий художній колектив театр-студія «Грайленд» Центру позашкільної роботи Святошинського району, вистава «Коза-дереза prostoversiya», Олена Олійник;

ІІ місце - зразковий художній колектив театральна студія «Експромт» Центру позашкільної роботи Святошинського району, вистава «Снігова королева» за мотивами однойменних казок Є. Л. Шварца та Г. К. Андерсена;

ІІІ місце - музично-драматична студія «Інтонація» Центру позашкільної роботи Святошинського району, міні-вистава «Хай щастить вам у дорозі».

Номінація «Краща вистава шкільного театру» - «Снігова Королева» за мотивами казки  Г. Х. Андерсена, автор Михайленко Т. А., клас-театр «Східна зірка» Київської гімназії східних мов № 1.

Номінація «Краща вистава лялькового театру» - «Люби та поважай закон», ляльково-театральний гурток «Казка двері відчиняє» ЗЗСО № 230.

Номінація «Краща вистава приватного театру» - тіньовий театр, інсценізація пісні з мультфільму «Попелюшка», слова І. Рєзніка, музика І. Цвєткова, театральний колектив «ПозитивЧик» Центру дитячого розвитку «Холлі».

Номінація «Краща головна жіноча роль» :

-         Єлизавета Хлевінська (ЗЗСО № 140) за роль Мавки;

-         Вікторія Жуковіна (гімназія «Академія») за роль Королеви Гудзи-Мудзи;

-         Стефанія Дец (ЦПР) за роль Кози-Дерези;

-         Яна Лєрмонтова (ЗЗСО № 223) за роль Рини;

-         Катерина Семенець (ЗЗСО № 223) за роль Улі.

Номінація «Краща головна чоловіча роль»:

-         Олексій Паламарчук (ЦПР) за роль Господаря;

-         Богдан Прокопенко (ЗЗСО № 140) за роль Лукаша;

-         Владислав Мельниченка (ЗЗСО № 223) за роль Мокія.

Номінація «За оригінальність» - вистава «Душа подушки» Олжаса Жанайдарова, театральний колектив «ПозитивЧик» Центру дитячого розвитку «Холлі».

2. Нагородити дипломами управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за якісну підготовку театральних колективів для участі у відкритому Святошинському фестивалі-конкурсі дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена» керівників дитячих театральних колективів:

-         Наталія Леонідівна Барцева, керівник театральної студії «Синій птах»  школи № 140,

-         Вадим Миколайович Мунтян, керівник шкільної театральної студії «Березіль»     школи № 206,

-         Надія Миколаївна Воробйова, керівник дитячого театрального колективу «ПозитивЧик» Центру дитячого розвитку «Холлі» та лялькового театру «Чарівники» школи № 254,

-         Анастасія Іванівна Штефан та Анастасія Олександрівна Ткаченко, керівники театрального колективу «Живе джерело» школи № 235 ім. В'ячеслава Чорновола,

-         Світлана Вікторівна Павлова, керівник театрального колективу «Веселка» школи № 215,

-         Марія Олегівна Писаренко, керівник ляльково-театрального гуртка «Казка двері відчиняє» школи № 230,

-         Леся Петрівна Калуга-Семенкова та Єлизавета Анатоліївна Шморгунова, керівники зразкового художнього колективу театральної студії «Експромт» Центру позашкільної роботи,

-         Світлана Антонівна Жуковіна, керівник дитячого музично-драматичного театру «Віват» школи  № 96 та гімназії «Академія»,

-         Жанна Петрівна Сегеда, керівник клас-театру «Східна зірка» Київської гімназії східних мов № 1,

-         Олена Павлівна Олійник та Олексій Анатолійович Алєксєєв, керівники зразкового художнього колективу театру-студії «Грайленд» Центру позашкільної роботи,

-         Валентина Анатоліївна Петрушенко, керівник шкільного театру «Струни мистецтва» школи № 223,

-         Ірина Михайлівна Танська, Анастасія Юріївна Дерягіна та Тетяна Дмитрівна Челнокова, керівники музично-драматичної студії «Інтонація» Центру позашкільної роботи.

 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідувача сектором з питань позашкільної освіти Ревуцьку Л.Й.

 

 

 

Начальник                                                                            Ю. Дубовецький