Контрольна робота з української мови та літератури. ІІ етап конкурсу МАН

Інформація щодо контрольної роботи з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Увага!!!

 

Учасникам конкурсу на контрольні роботи 02 лютого 2019 року о 10-00

з базової дисципліни УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

необхідно:

для проведення реєстрації мати при собі  учнівські квитки, або інші документи з фотографіями, що посвідчують особу учасника;

на контрольну роботу прибути о 9:30

для підтримки роботи мозку візьміть з собою воду та легкий перекус.

 

Шановні учасники Конкурсу!

 

Уважно вивчіть графік проведення контрольних робіт! Запам’ятайте місце проведення, адресу місця проведення контрольних робіт з базових дисциплін!

 

Зверніть, будь ласка, увагу! Вихованці секції педагогіки пишуть контрольну роботу в школі I-III ступенів № 206 імені Леся Курбаса за адресою: проспект Леся Курбаса, 9 А

 

 

Святошинський

Місце проведення контрольної роботи

з української мови та літератури

Гімназія "Академія"

Адреса: вулиця Феодори Пушиної, 4

1. Гах Дмитро Віталійович 9

2. Гринько Анастасія Юріївна 9

3. Кудін Віталій Петрович 9

4. Левицька Єлизавета Ростиславівна 9

5. Ткаченко Ольга Андріївна 9

6. Томчук Кароліна Олександрівна 9

7. Бухта Дмитро Олександрович 10

8. Гук Анастасія Андріївна 10

9. Гук Софія Андріївна 10

10. Додяк Олена Іванівна 10

11. Максименко Катерина Олегівна 10

12. Максимчук Крістіна Олександрівна 10

13. Нінідзе Софія Кирилівна 10

14. Самойленко Євгенія Андріївна 10

15. Свистіль Яна Сергіївна 10

16. Селіфанов Тимур Владиславович 10

17. Сонько Олена Валентинівна 10

18. Спиченко Юлія Юріївна 10

19. Висоцька Марія Олександрівна 11

20. Вознюк Дар'я Вячеславівна 11

21. Ворошилова Анастасія Анатоліївна 11

22. Дочук Діана Денисівна 11

23. Костиленко Анастасія Олексіївна 11

24. Рогожинська Валерія Євгенівна 11

25. Саркісова Софія Павлівна 11

26. Сафонова Наталія Олегівна 11

27. Сидорова Віра Сергіївна 11

28. Тарасюк Василь Олександрович 11

29. Тітула Карина Михайлівна 11

30. Цюрупа Діана Віталіївна 11

 

Київська гімназія східних мов № 1

Адреса: вулиця Львівська, 25

1. Завірюха Анна Олександрівна 10

2. Задорожна Олександра Олегівна 10

3. Карачун Анастасія Ігорівна 10

4. Коверзнєва Ірина Олександрівна 10

5. Усенко Вікторія Леонідівна 10

6. Буряк Данило Ігорович 11

7. Горніцька Аполлінарія Вікторівна 11

8. Любіч Тетяна Антонівна 11

 

Місце проведення контрольної роботи

з української мови та літератури

Спеціалізована школа № 304

Адреса: вулиця Академіка Єфремова, 21 А

1. Бугаєва Яна Володимирівна 9

2. Васюк Юлія Сергіївна 9

3. Клявліна Дар'я Сергіївна 9

4. Котовський Ігор Олександрович 9

5. Рипінська Вероніка Олександрівна 9

6. Федосєєва Ніка Олександрівна 9

7. Якименко Артем Валерійович 9

8. Білошицький Ілля Вадимович 10

9. Гулюк Катерина Андріївна 10

10. Єременко Катерина Володимирівна 10

11. Козеренко Артем Вікторович 10

12. Михайлова Анна Єгорівна 10

13. Юзьків Віталіна Сергіївна 10

14. Якубович Наталія Валеріївна 10

15. Анікеєнко Євгенія Сергіївна 11

16. Бершов Денис Євгенійович 11

17. Бугар Єлізавета Леонідівна 11

18. Кирпач Вікторія Андріївна 11

 

 

 

Місце проведення контрольної роботи

з української мови та літератури

Школа I-III ступенів № 206 імені Леся Курбаса

Адреса: проспект Леся Курбаса, 9 А

1. Пронозка Анна Олександрівна 8

2. Великанова Наталія Олександрівна 9

3. Кеда Аріна Русланівна 9

4. Ковач Ольга Володимирівна 9

5. Колобашкіна Єлизавета Володимирівна 9

6. Курінна Анна Єгорівна 9

7. Кучеренко Анастасія Олександрівна 9

8. Ніканоркін Назар Миколайович 9

9. Поліщук Софія Олександрівна 9

10. Рашко Анна Олександрівна 9

11. Ружицька Божена Феліксівна 9

12. Сташко Анна Павлівна 9

13. Антоненко Анна Андріївна 10

14. Демедюк Марія Олексіївна 10

15. Коваленко Олександра Тарасівна 10

16. Кононенко Анастасія Олександрівна 10

17. Кучеренко Єлизавета Вадимівна 10

18. Кхудер Лейла Кассемівна 10

19. Рудь Валерія Сергіївна 10

20. Сопілка Аліна Юріївна 10

21. Степко Анастасія Віталіївна 10

22. Шмирков Олександр Олексійович 10

23. Шпиталь Владислава Сергіївна 10

24. Гашенко Петро Олександрович 11

25. Кардашова Анастасія Вадимівна 11

26. Кобець Максім Олександрович 11

27. Ковальчук Ангеліна Володимирівна 11

28. Коцурак Юлія Сергіївна 11

29. Настенко Тетяна Юріївна 11

30. Цибулько Оксана Сергіївна 11