Text Size

Остаточні результати проведення ІІ етапу Київської учнівської олімпіади з комп’ютерної анімації, Web-дизайну, комп'ютерної графіки

Остаточні  результати

проведення ІІ етапу Київської учнівської олімпіади з комп’ютерної анімації 2017-2018 н.р.

6 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Дробіт Дарина

СШ №196

3

Сальницька Н.С.

2

Буханевич Артем

СЗШ №215

1

Шкот Н.В.

 

7 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Ненада Софія

СЗШ №235

2

Мойсеєнко

2

Ковган Дмитро

СЗШ №288

3

Ткачук І.І.

3

Миронюк Яна

СШ №317

1

Овдієнко І.В.

 

8 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Семенченко Анастасія

СШ №254

2

Куницький В.П.

2

Черній Антон

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л.

3

Жилінська Тетяна

гімназія Апогей

1

Грищенко Н.Г.

 

9 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Монахов Дмитро

СШ №196

1

Сальницька Н.С.

2

Рева Маргарита

ліцей №198Еко

3

Зінченко Л.А.

3

Осініна Анастасія

СШ №254

2

Дика Н.В.

 

Голова журі:  І.Ю. Толкачова

Члени журі: Ю.В.Услонцева, Г.І. Муха, Г.В. Єрмолаєва,  О.Л Бабюк., Л.А Зінченко,Т.І Комарець,                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Л.М. Безпрозванна,  Г.Г. Хоменко

 

 

Остаточні результати

проведення ІІ етапу Київської учнівської олімпіади з Web-дизайну 2017-2018 н.р.

6 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Піскун Валерій

СЗШ №206

2

Ващенко Н.В.

2

Буханевич Артем

СЗШ №215

2

Шкот Н.В.

3

Черній Артем

гімназія Академія

1

Повзун А.О.

4

Курилюк Юлія

гімназія Академія

3

Повзун А.О.

5

Левківська Анастасія

гімназія Академія

3

Повзун А.О.

6

Захарченко Єлизавета

МНВК

2

Комарець Т.І.

 

7 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Білов Максим

СЗШ №35

3

Коваленко А.О.

2

Томай Єва

СШ №185

1

Подковська Т.О.

3

Анісімов Сергій

СШ №185

3

Семишкур Н.В.

4

Ненада Софія

СЗШ №235

2

Мойсеєнко Я.М.

5

Лавриненко Поліна

СШ №254

3

Куницький В.П.

6

Ковган Дмитро

СЗШ №288

3

Ткачук І.І.

7

Ковган Олексій

СЗШ №288

2

Ткачук І.І.

8

Малиновський Ростислав

гімназія Академія

1

Суткова О.Ю.

9

Климов Михайло

МНВК

2

Комарець Т.І.

 

8 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Скоробогата Ольга

СЗШ №162

3

Хусаінова А.В.

2

Бункевич Максим

СШ №185

3

Комарець Т.І.

3

Ганноцький Дмитро

СШ №185

2

Комарець Т.І.

4

Кладова Софья

СШ №185

1

Комарець Т.І.

5

Пуцко Іван

СШ №185

2

Жук А.В.

6

Царенко Дмитро

СЗШ №235

3

Мойсеєнко Я.М.

7

Чеберяк Олександр

СЗШ №253

1

Кукуня П.С.

8

Жердєв-Олексіюк Микола

СШ №304

2

Горнікова І.Ю.

9

Кимачинський Кирил

СШ №304

1

Горнікова І.Ю.

10

Черній Антон

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л.

11

Рожанський Валерій

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л.

12

Толстіков Антон

гімназія Академія

2

Бабюк О.Л.

13

Суховій Ксенія

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л.

14

Блоха Ярослава

МНВК

3

Комарець Т.І.

15

Бойченко Артем

МНВК

3

Комарець Т.І.

16

Дзюбенко Діана

МНВК

3

Комарець Т.І.

 

9 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

Кондрашін Олексій

СШ №185

2

Жук А.В.

Москаленко Роман

СШ №185

3

Жук А.В.

Ларіонов Володимир

СШ №185

2

Комарець Т.І.

Ющенко Аліна

СШ №185

3

Комарець Т.І.

Мотрич Калерія

СШ №196

3

Шидловський Б.В.

Хелинюк Владислав

СШ №196

1

Сальницька Н.С.

Учень Данило

Ліцей №198Еко

3

Зінченко Л.А.

Кучерявенко Єгор

СЗШ №206

3

Ващенко Н.В.

Розум Артем

СЗШ №253

2

Кукуня П.С.

Шинкевич Максим

гімназія Академія

2

Суткова О.Ю.

Кандиба Роман

гімназія Апогей

3

Грищенко Н.Г.

Пилипенко Андрій

МНВК

3

Комарець Т.І.

Рубан Іван

МНВК

2

Жук А.В.

 

10 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Синьковський

СЗШ №72

3

 

2

Мамонов Володимир

СШ №185

3

Лозовська Л.П.

3

Обухов Илля

СШ №185

1

Комарець Т.І.

4

Петренко Володимир

СШ №185

2

Комарець Т.І.

5

Копилов Микита

СШ №200

2

Гаврильченко І.В.

6

Тітула Карина

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л.

7

Шкоденко Костянтин

МНВК

1

Лозовська Л.П.

 

11 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Стародуб Валентина

СШ №40

3

Ляшенко Н.М.

2

Іванченков Максим

СШ №185

3

Жук А.В.

3

Ракович Поліна

СШ №185

2

Комарець Т.І.

4

Іванкова Олександра

СЗШ №235

2

Мойсеєнко Я.М.

5

Захарченко Леонід

МНВК

1

Комарець Т.І.

6

Остапенко Вікторія

МНВК

2

Лозовська Л.П.

 

Голова журі:  І.Ю. Толкачова

Члени журі: Ю.В.Услонцева, Г.І. Муха, Г.В. Єрмолаєва,  О.Л Бабюк., Л.А Зінченко,Т.І Комарець,                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Л.М. Безпрозванна,  Г.Г. Хоменко

 

Остаточні  результати

проведення ІІ етапу Київської учнівської олімпіади з комп´ютерної графіки 2017-2018 н.р.

6 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Чікунова Анастасія

СШ №96

2

Нікітіна М.І.

2

Семенюк Анна

гімназія №154

3

Артеменко Т.В.

3

Тяжкороб Андрій

СШ №185

2

Марховська І.В.

4

Мисів Владислав

СШ №185

2

Марховська І.В.

5

Онищенко Вікторія

СШ №185

3

Марховська І.В.

6

Сіухіна Катерина

СШ №185

1

Марховська І.В.

7

Чуканова Олександра

СШ №185

3

Марховська І.В.

8

Індік Ярослав

СШ №185

3

Марховська І.В.

9

Нем¢ята Юлія

СШ №185

2

Марховська І.В.

10

Биценко Олег

СШ №185

2

Марховська І.В.

11

Прокушева Валерія

СШ №185

1

Марховська І.В.

12

Галкін Дмітрій

СШ №185

2

Марховська І.В.

13

Зборовський Артем

СШ №185

2

Марховська І.В.

14

Мальцев Максим

СШ №185

2

Марховська І.В.

15

Чомко Ольга

Ліцей№198Еко

2

Зінченко Л.А.

16

Хижна Катерина

Ліцей№198Еко

1

Зінченко Л.А.

17

Кривоконь Злата

СЗШ №206

3

Ващенко Н.В.

18

Ільчишина Анастасія

СЗШ №206

3

Ващенко Н.В.

19

Буханевич Артем

СЗШ №215

3

Шкот Н.В.

20

Шевчук Іванна

СЗШ №235

3

Мойсеєнко Я.М.

21

Пшець Вікторія

СЗШ №235

3

Мойсеєнко Я.М.

22

Корнієнко Поліна

СЗШ №235

3

Мойсеєнко Я.М.

23

Тараненко Ольга

СШ №254

1

Куницький В.П.

24

Пустовойтова Крістіна

СШ №254

1

Куницький В.П.

25

Дуда Олена

СЗШ №297

1

ЯновськаА.Г.Мельник Т.М.

26

Пономаренко Наталія

СШ №317

1

Овдієнко І.В.

27

Кайдаш Артур

СШ №317

2

Савченко Б.П.

28

Гай-Нижник Дзвенислава

гімназія Академія

1

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

29

Дольова Марія

гімназія Академія

1

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

30

Іванюк Анна

гімназія Академія

1

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

31

Міщенко Марія

гімназія Академія

3

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

32

Мухіна Ліна

гімназія Академія

2

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

33

Повзун Юлія

гімназія Академія

1

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

34

Радчук Марія

гімназія Академія

3

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

35

Рокита Ірина

гімназія Академія

3

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

36

Светенко Тимофій

гімназія Академія

1

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

37

Черній Артем

гімназія Академія

2

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

38

Чорнопольська Анна

гімназія Академія

2

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

39

Шамич Ксенія

гімназія Академія

2

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

40

Підгорна Марія

гімназія Академія

2

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

 

7 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Зуєва Христина

гімназія №154

1

Артеменко Т.В.

2

Балясевич Софія

гімназія №154

3

Артеменко Т.В

3

Кудельська Оксана

гімназія №154

3

Артеменко Т.В

4

Фіялковський Ярослав

гімназія №154

2

Дорошенко Я.Д.

5

Кондратюк Софія

СШ №185

3

Подковська Т.О.

6

Ненада Софія

СЗШ №235

2

Мойсеєнко Я.М.

7

Бабіченко Дарія

СЗШ №297

1

ЯновськаА.Г.,Мельник Т.М.

8

Скакодуб Світлана

СШ №317

1

Овдієнко І.В.

9

Жарова Поліна

СШ №317

1

Овдієнко І.В.

10

Миронюк Яна

СШ №317

2

Овдієнко І.В.

11

Яцюк Софія

СШ №317

3

Овдієнко І.В.

12

Галушко Єлизавета

гімназія Академія

3

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

13

Сокотюк Валерія

гімназія Академія

3

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

14

Чистікова Уляна

гімназія Академія

3

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

15

Амос Наталія

гімназія Академія

1

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

16

Анікусько Дмитро

гімназія Академія

3

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

17

Гіндікіна Анастасія

гімназія Академія

1

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

18

Кудімова Діана

гімназія Академія

2

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

19

Гісем Максим

гімназія Академія

3

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

20

Чернічко Ольга

гімназія Академія

1

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

21

Ковтун Марія

гімназія Академія

2

ПовзунА.О.,ЧорнокожаЛ.В.

 

8 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Гірич Софія

СШ №76

2

Безпрозванна Л.М.

2

Басан Антон

СШ №76

3

Безпрозванна Л.М.

3

Лукашенко Олександра

СШ №76

3

Безпрозванна Л.М.

4

Данченко Анна

СШ №185

1

Комарець Т.І.

5

Опанасюк Руслан

СШ №185

1

Жук А.В.

6

Макарчук Вероніка

СЗШ №253

2

Кукуня П.С.

7

Стукало Лана

СШ №254

3

Куницький В.П.

8

Числова Софія

СЗШ №288

3

Ткачук І.І.

9

Каплюк Наталія

СШ №304

2

Шпаченко О.І.

10

Недєлько Софія

СШ №317

1

Овдієнко І.В.

11

Черній Антон

гімназія Академія

2

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

12

Ковальова Марія

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

13

Ковальова Софія

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

14

Кондратюк Поліна

гімназія Академія

2

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

15

Косс Світлана

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

16

Левченко Артем

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

17

Реу Яніна

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

18

Стецюк Олександра

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

19

Безсмертний Максим

гімназія Академія

2

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

20

Жуков Іван

гімназія Академія

2

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

21

Горбатюк Надія

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

22

Гринько Анастасія

гімназія Академія

2

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

23

Грибанов Михайло

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

24

Демиденко Аліна

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

25

Левицька Єлизавета

гімназія Академія

2

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

26

Лугиня Софія

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

27

Шемуда Ольга

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

28

Жилінська Тетяна

гімназія Апогей

1

Грищенко Н.Г.

 

9 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Пешко Вероніка

СЗШ №50

2

Масло Л.В.

2

Бурмака Аліса

СШ №76

1

Безпрозванна Л.М.

3

НастевичСніжана

СШ №76

2

Безпрозванна Л.М.

4

Яновська Марина

СШ №76

3

Безпрозванна Л.М.

5

Барладим Олександр

СШ №96

1

Нікітіна М.І.

6

Сидоренко Марія

СШ №196

1

Сальницька Н.С.

7

Іващенко Поліна

Ліцей№198Еко

1

Зінченко Л.А.

8

Будзінська Олександра

СЗШ №215

1

Шкот Н.В.

9

Думанська Вікторія

СШ №254

3

Дика Н.В.

10

Башкиревич Анна

гімназія Академія

3

СутковаО.Ю.,ЧорнокожаЛ.В.

11

Шаблій Андрій

гімназія Академія

3

СутковаО.Ю.,ЧорнокожаЛ.В.

12

Жуковіна Вікторія

гімназія Академія

1

СутковаО.Ю.,ЧорнокожаЛ.В.

 

10клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Лазурченко Геннадій

СШ №185

3

Комарець Т.І.

2

Котенко Марія

СЗШ №223

1

Брухно В.І.

3

Литвинчук Дарина

МНВК

2

Комарець Т.І.

 

11 клас

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Місце

ПІБ вчителя

1

Коврига Аліса

СЗШ №162

3

Хусаінова А.В.

2

Пінчук Анна

СШ №185

1

Комарець Т.І.

3

Бородчак Олександра

СШ №196

3

Сальницька Н.С.

4

Діденко Михайло

СШ №196

3

Сальницька Н.С.

5

Коваленко Катерина

СШ №317

1

Овдієнко І.В.

6

Дука Ольга

СШ №317

1

Овдієнко І.В.

7

Папушенко Іванна

гімназія Академія

1

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

8

Буграк Анастасія

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

9

Васильєва Марія

гімназія Академія

3

Бабюк О.Л. Чорнокожа Л.В.

 

Голова журі:  І.Ю. Толкачова

Члени журі: Ю.В.Услонцева, Г.І. Муха, Г.В. Єрмолаєва,  О.Л Бабюк., Л.А Зінченко,Т.І Комарець,                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Л.М. Безпрозванна,  Г.Г. Хоменко