Text Size

Заявка На участь команди Святошинського району міста Києва у III етапи Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва у 2018 році

Заявка

На участь команди Святошинського району міста Києва у III етапи Всеукраїнської олімпіади

з образотворчого мистецтва у 2018 році.

За рішенням оргкомітету і журі II етапу направляються такі учні-переможці:

1

Воробйова Ксенія В’ячеславівна

СЗШ № 35

7

І

Конончук А.В.

2

Д’яченко Єва Юріївна

СШ № 317

7

І

Яковлєва В.М.

3

Юрченко Катерина Євгеніївна

СЗШ № 235

7

І

Данковська А.О.

4

Перекупка Тетяна Дмитрівна

СШ № 40

7

І

Фастівець О.Ю.

5

Скакодуб Світлана Олександрівна

СШ № 317

7

І

Яковлєва В.М.

6

Чайка Анастасія Вікторівна

СЗШ № 55

7

І

Ющенко Т.М.

7

Мироненко Ангеліна Олексіївна

СШ №196

7

І

Услонцева Ю.В.

8

Бєлєвітіна Анастасія Валеріївна

«Джерело»

8

І

Гура Т.Д.

9

Васюк Юлія Сергіївна

СШ № 317

8

І

Муха Г.І.

10

Каплюк Наталія Андріївна

СШ № 304

8

І

Сигалова О.В.

11

Біба Дмитро Сергійович

СШ № 254

8

І

Щербина Н.І.

12

Стукало Лана Андріївна

СШ № 254

8

І

Щербина Н.І.

13

Клипкіна Софія Володимирівна

Г«Академія»

8

І

Чорнокожа Л.В.

14

Прасолова Вероніка Юріївна

СЗШ№206

9

І

Матвєєва Л .В.

15

Пороховата Єлизавета Олександівна

СЗШ№206

9

І

Матвєєва Л.В.

16

Левінська Дарія Олександрівна

СШ № 317

10

І

Яковлева В.М.

17

Кучерява Марина Олександрівна

СШ № 206

10

1

Матвєєва Л.В.

18

Марчук Маргарита Володимирівна

Г. «Академія

10

II

Чорнокожа Л.В.

19

Трубіцина Ольга Євгеніївна

СШ № 206

10

II

Матвєєва Л.В.

20

Сафонова Наталія  Олегівна

Академія

10

II

Чорнокожа Л.В.

21

Горбачова Софія Денисівна

СШ № 197

11

І

Кизуб С.Д.

22

Коваленко Катерина Романівна

СШ № 317

11

І

Муха Г.І.

23

Бородчак Олександра Юріївна

СШ № 196

11

II

Услонцева Ю.В.

24

Штефан Єлизавета Ярославівна

СЗШ № 235

11

ІІ

Данковська А.О.

25

Брайна Єва Аркадіївна

СЗШ № 222

11

ІІ

Хіміч А.В.

26

Іванкова Олександра Петрівна

СЗШ № 235

11

ІІ

Данковська А.О.