Text Size

Результати районної олімпіади – квесту з математики серед учнів 4 класів 16 квітня 2018р.

 

Вітаємо переможців та висловлюємо щиру подяку  директору

ЗЗСО № 281 Цимбал Л.Я., педагогічному колективу за  високий рівень      організації та проведення олімпіади

Журі олімпіади

п/п

ЗЗСО

К-сть

балів

Прізвище, ім'я

учасника

ПІБ

вчителя

Сертифікат

1

Ліцей „Еко”

32

Будьонний Іван

Мохова В.В.

золотий

2

Гімназія

східних мов

32

Макаренко Ліза

Шененко І.В.

золотий

3

№76

32

Андрющенко Тимофій

Борисова І.В.

золотий

4

№230

31

Пєшков Ростислав

Ставинога В.М.

золотий

5

№287

30

Береснєва Ліза

Коваль Т.Л.

золотий

6

Академія”

29

Бірюков Олег

Осєннікова Л.А.

срібний

7

№40

29

Солов'янчин Аринія

Марченко Л.В.

срібний

8

№162

29

Парусов Єгор

Решетняк Н.І.

срібний

9

№254

29

Клокун Михайло

Пазинич А.В.

срібний

10

№205

28

Коренченко Семен

Рибіна О.Т.

срібний

11

№55

28

Грищенко Артем

Яремчук В.Г.

срібний

12

№76

28

Якименко Дмитро

Кудревська О.Л.

срібний

13

№297

27,5

Кришталян Анастасія

Трач Л.Л.

срібний

14

№200

27

Зеленюк Ангеліна

Корсуненко І.В.

срібний

15

№304

27

Трофимчук Володимир

Лляна В.М.

срібний

16

№185

27

Дяченко Богдан

Макарчук О.М.

срібний

17

№235

27

Луценко Віталій

Мотузинська І.Л.

срібний

18

№154

27

Кушнірчук Тимофій

Лисак О.І.

срібний

19

Святош.

гімназія

26,75

Ковальчук Даніїл

Устинова О.М.

срібний

20

№162

26,25

Барабаш Леонід

Вернигора Л. А.

срібний срібний

21

№154

25,75

Васюк Микола

Лисак О.І.

срібний

22

№35

25,75

Жук Аліна

Силенко Н.І.

срібний

23

№317

25

Краснокутський Святослав

Злобіна В.М.

срібний

24

№40

25

Ткач Богдан

ДемченкоО. В.

срібний

25

№72

24,75

Явтушенко Поліни

Розколодько Т.П.

бронзовий

26

Святош.

гімназія

24,5

Філатов Олександр

Устинова О.М.

бронзовий

27

№254

24

Макара Вероніка

Стотика С.А.

бронзовий

28

№215

24

Борщ Артем

Носова Н.М.

бронзовий

29

№287

24

Чубучний Петро

Потьомкіна Ж.С.

бронзовий

30

№131

24

Гладков Микола

Ніколайчук Н.П.

бронзовий

31

№223

24

Баланенко Дмитро

Петюх О.О.

бронзовий

32

№185

23,75

Московченко Кіра

Макарчук О.М.

бронзовий

33

№197

23,75

Ільїнчик Євген

Фещук Л.І.

бронзовий

34

№50

23,5

Вовченко Єгор

Бондарчук Т. П.

бронзовий

35

№96

23,25

Мазаєв Микита

Якубенко М. Е.

бронзовий

36

№13

23

Ліщук Ксенія

Семенихіна Т.Д.

бронзовий

37

№288

23

Товстига Тетяна

Олейнікова О.О.

бронзовий

38

№288

22,5

Загорний Валентин

Полюх І. В.

бронзовий

39

«Довіра»

22,25

Михальов Андрій

Шкурат О.В.

бронзовий

40

«Євроленд»

22,25

Білявська Софія

Таран В.Г.

бронзовий

41

№205

22

Бузницький Данил

Рачинська Н.Ю.

бронзовий

42

№206

22

Веремчук Ярослав

Чечко Г.П.

бронзовий

43

№13

22

Кирпа Іван

Надводнюк О.А.

бронзовий

44

№215

22

Атаманенко Гліб

Манойлова Л.В.

бронзовий

45

№230

22

Ломоносова Анастасія

Друченко І.Б.

бронзовий

46

« Довіра»

22

Дорощук Вадим

Шкурат О.В.

бронзовий

47

«Академія»

21,5

Федоренко Арсен

Осєннікова Л.А.

бронзовий

48

«Лілея»

21,25

Бріцький Роман

Лаповенко Ю.І.

бронзовий

49

« Ямб»

21

Притула Дмитро

Куришко Ю.А.

бронзовий

50

№288

21

Кравець Владислав

Шашкова Н.П.

бронзовий

51

«Інтел»

21

Онопрієнко Єгор

Голоцван О. Л.

бронзовий

52

№200

21

Реденський Кирило

Загородня Т.М.

бронзовий

53

№281

20

Мельниченко Артем

Штефанець Н.П.

учасник

54

№35

20

Чубатов Микита

Силенко Н.І.

учасник

55

№83

20

Карпенко Даніїл

Горохова Н.М.

учасник

56

№72

20

Ліхачова Діана

Балабанова Н.І.

учасник

57

№96

20

Рудий Кирил

Сорокіна Т.Г.

учасник

58

«Еко» №198

20

Коновал Єгор

Артисюк І.В.

учасник

59

№196

19,5

Колодочка Ніна

Гальчук Л.П.

учасник

60

№297

19,25

Семененко Данило

Трач Л.Л.

учасник

61

«Лісова казка»

19

Красій Ілля

ГерасимоваН. П.

учасник

62

№196

19

Бадасян Михайло

Соловйова Т.В.

учасник

63

№253

19

Вялкова Анна

Синиця М.О.

учасник

64

№131

19

Барабановська Ірина

Войцюх Т.Д.

учасник

65

№197

19

Вазінський Артур

Сапожник О.Л.

учасник

66

«Лілея»

18,25

Каграманян Ольга

Лановенко Ю.І.

учасник

67

№222

18

Леоненко Анастасія

Томіна С.В.

учасник

68

№72

18

Босяк Макар

Янович Н.О.

учасник

69

№50

17,75

Сокол Максим

Дмитренко С.М.

учасник

70

«Лісова казка»

17

Добрянський Тимофій

Чепак Т. І.

учасник

71

№317

16,5

Кайданович Ольга

Вишневська Т.В.

учасник

72

№222

17

Семаков Давид

Кухаренко Н. М.

учасник

73

№235

17

Лень Роман

Білоус Т. О.

учасник

74

«Сузір”я»

16,25

Борщенко Михайло

Швень А.А.

учасник

75

« Ямб»

16

Есмаил Пур Ельяс

Куришко Ю.А.

учасник

76

«Інтел»

16

Полтавець Владислав

Голоцван О. Л.

учасник

77

№281

15,25

Черних Антон

Царенок Л.М.

учасник

78

№55

15,25

Замлинський Іван

Дядило Є.І.

учасник

79

Гімназія

східних мов

15

Яковишен Назар

Білоножко В.С.

учасник

80

№203

15

Золотов Вадим

Ліскунова Т.С.

учасник

81

№197

13,5

Мельничук Даніель

Фещук Л.І.

учасник

82

№253

14

Рябенко Ренат

Музика Н.В.

учасник

83

№140

12

Давиденко Марія

Міхеєва Л.В.

учасник

84

№206

11

Литвиненко Анастасія

Степанова О.В.

учасник

85

№140

11

Романова Анастасія

Міхеєва Л.В.

учасник

86

№203

10

Романчук Гліб

ЗалевськаТ. О.

учасник

Засідання апеляційної комісії відбудеться  3 травня о 14-00 ( РУО каб. №203)