Попередні результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Попередні результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Дата проведення 01 грудня 2018 рік                     Клас 9

ПІБ учасника

ЗЗСО №

Кількість балів за завдання

Всього балів

Місце

Вчитель

1

2

3

4

5

6

Терешонок Дарина Володимирівна

13

2

5

3.5

1

1.5

4

17

 

Гуріненко Ю.М.

Пацьора Поліна Олегівна

35

6

3

1.5

0

1

6

17.5

 

Колгадіна І.П.

Сімкіна Юлія Олегівна

35

2

3

4

1

2

5

17

 

Колгадіна І.П.

Радченко Аріана Русланівна

40

0.5

1

5.5

2

3

4.5

16.5

 

Іващенко Т.А.

Зуйко Владислав Олексійович

40

2

1

0

1

2

4

10

 

Іващенко Т.А.

Щербак Меланія Олексіївна

40

0

3

1

0

3

4.5

11.5

 

Іващенко Т.А.

Юхименко Вікторія Олександрівна

40

0

0

0

0

0

2

2

 

Іващенко Т.А.

Полеха Мар’яна Миколаївна

40

1

2

0

0

1

2

6

 

Іващенко Т.А.

Чепусова Анна Костянтинівна

76

0.5

2

2.5

2

0

6

13

 

Шевченко В.П.

Яковлева Олександра Олександрівна

76

3.5

2

0

1

0

5.5

12

 

Шевченко В.П.

Міщенко Захар Сергійович

83

1.5

2

1.5

1

1

3

10

 

Андріяш У.О.

Кулешова Марія Олександрівна

96

5.5

0

2

5.5

2

6

21

 

Цибок А.А.

Мацак Дарія Олегівна

154

3

0

1

1

1.5

2

8.5

 

Величко Н.Є.

Глушко Поліна Олексіївна

154

4

8

9

4.5

3

6.5

35

 

Величко Н.Є.

Святненко Крістіна Ігорівна

154

0

2

5

2

2

5

16

 

Величко Н.Є.

Зварич Віталій  Васильович

185

1

5

12

4

3

7.5

32.5

 

Свинціцька І.Ю.

Сівер Іван  Русланович

185

4

1

7

3

3

8

26

 

Свинціцька І.Ю.

Целованський Єлисей Романович

196

4

5

1

2

1.5

6

19.5

 

Даценко В.В.

Паламарчук Єлизавета Юріївна

196

6

2

6

2

3

4

23

 

Рибченко О.М.

Білоус Діана Русланівна

197

5

7

0

1

1

4

18

 

Зюзь О.М.

Опанасенко Дмитро  Володимирович

198

2.5

4

0.5

2

1

4

14

 

Смирна А.С.

Колосніченко Дмитро Сергійович

198

0

4

0.5

0.5

1

4

10

 

Смирна А.С.

Білошицький Антон Сергійович

198

0

4

0

1

3

5.5

14.5

 

Смирна А.С.

Гідора Олександр Русланович

200

1

3

0.5

2

0

3

9.5

 

Москальчук Ю.В.

Медведчук Анна Сергіївна

200

0

1

0

2

0

2.5

5.5

 

Москальчук Ю.В.

Селіхов  Ігор Євгенович

200

2

1

3

0

1.5

4.5

12

 

Москальчук Ю.В.

Макаренко Катерина Олексіївна

200

1

1

4

1

0

5.5

12.5

 

Москальчук Ю.В.

Синіцький  Дарій  Володимирович

205

0

0

2

2

0

3

7

 

Бойко В.П.

Крутько Ірина Андріївна

205

2

0

3

1

1

10

17

 

Бойко В.П.

Жоров Данило Сергійович

206

1

8

2.5

2

4

6.5

24

 

Доценко О.Ю.

Поліщук Софія Олександрівна

206

2

0

0

1

1

4

8

 

Мунтян В.М.

Бережна Дар’я Олегівна

206

2

3

1.5

0

1

3

10.5

 

Мунтян В.М.

Голіков Іван Андрійович

215

6

2

0.5

5

1

4

18.5

 

Оцун О. І.

Звегенцова Зоя Олександрівна

222

1

1

0

0

0

3

5

 

Бєлан Н.В.

Курєнков Олександр Вадимович

223

1

2

0

1

1

3.5

8.5

 

Котєльников Г.О.

Степаненко Ігор Андрійович

230

1

4

0.5

2

0

4

11.5

 

Борщевська Г.М.

Носова Анна Володимирівна

230

2

4

4

5

3

9.5

27.5

 

Борщевська Г.М.

Ноздрін Олексій Сергійович

230

3

0

0.5

1

1

6.5

12

 

Борщевська Г.М.

Клявліна Дар’я Сергіївна

254

2

5

3

0

1

4

15

 

Побережець С.В.

Стукало Лана Андріївна

254

2

2

1

0

1

4

10

 

Побережець С.В.

Скринник Аліна Василівна

254

3

2

1.5

1

2

3

12.5

 

Побережець С.В.

Дейнега  Ангеліна Олександрівна

281

1

1

1.5

1

0.5

4.5

9.5

 

Панченко К.М.

Ковпашко Дмитро Олегович

287

4

5

6

3

4

7

29

 

Непоп М.І.

Азізпур Нарина Халілівна

287

4

9

14

5

3

6.5

41.5

 

Непоп М.І.

Зайченко Лєрія Олегівна

288

6

1

1

0

1

1

10

 

Тицька А. Ю.

Криницька Єлизавета Андріївна

297

4

4

1.5

1

1.5

3.5

15.5

 

Шлапак А.С.

Вінник Тетяна Олександрівна

304

6

4

3

2

3

7

25

 

Ромазанова М.О.

Михайлова Софія Русланівна

304

8

5

3.5

1.5

2

3

23

 

Ромазанова М.О.

Просалова Валерія Євгенівна

317

4

3

3

2.5

3

5.5

21

 

Опанасенко Т.В

Васюк Юлія Сергіївна

317

6

5

4

3

1

6.5

25.5

 

Опанасенко Т.В

Кондратюк Поліна Ігорівна

Академія

8

8

8

5

4

7

40

 

Олексієнко А.Т.

Левченко Артем Сергійович

Академія

6

11

8

2

2

6.5

35.5

 

Олексієнко А.Т.

Соломанчук Єлизавета Костянтин

Академія

4

2

3.5

2

3

3.5

18

 

Олексієнко А.Т.

Кузьмич Крістина Олександрівна

Академія

6

7

2.5

0

3.5

6

25

 

Олексієнко А.Т.

Ткаченко Ольга Андріївна

Академія

5.5

4

7

4

4

9

33.5

 

Олексієнко А.Т.

Лижніков Михайло Сергійович

КГСМ №1

8

5

6

1

1.5

3

24.5

 

Новицька І.І.

Шевчишина Аліна Русланівна

КГСМ №1

2

2

1.5

0

1.5

7

14

 

Новицька І.І.

Голова журі: Андрушко Т.О.  Члени журі: Непоп М.І., Оцун О.І., Новіцька Н.І., Олексієнко А.Т., Суховецька Л.В., Дяченко Т.В.

Клас 10 - 11

ПІБ учасника

ЗЗСО №

Кількість балів за завдання

Всього балів

Місце

Вчитель

1

2

3

4

5

6

Обуховський Ігор Олегович

55

2

1

0

1

1

0

5

 

Медвідь А.В.

Григоренко Крістіна Сергіївна

55

2

0

1

1

0

0

4

 

Медвідь А.В.

Карпусь Назар Вікторович

185

0

0

0

0

1

0

1

 

Свинцицька І.О.

Таргонська  Діана Анатоліївна

185

3

0

1

1

1

1

7

 

Свинцицька І.О.

Кононенко Єлизавета Андріївна

196

9,5

3

4

8

3

3

30,5

 

Рибченко О.М.

Бадюк  Владислав Віталійович

196

1

3

2,5

0

0

0

6,5

 

Рибченко О.М.

Чехович Богдана Сергіївна

197

2

1

6

4

6

3

22

 

Зюзь О.М.

Шумська  Єва Олександрівна

230

2

0

3

0

2

1,5

8,5

 

Борщевська Г.М.

Чупрун  Вікторія Сергіївна

253

2,5

2

0

3

1

0

8,5

 

Кузьменко Г.М.

Пірожок Павло Михайлович

253

0

0

0

0

0

0

0

 

Кузьменко Г.М.

Пашковський Євгеній Сергійович

297

6

0

2

3

0

1

12

 

Шлапак А.С.

Ложачевська Анна Олексіївна

297

2

0

2

1

1

2

8

 

Шлапак А.С.

Поліщук Дарина Олександрівна

297

0

1

0

0

1

1

3

 

Шлапак А.С.

Христенко Вікторія Сергіївна

317

3

1

1

4

4

0

13

 

Опанасенко Т.В.

Алпатова Марія Андріївна

72

1

2

7

1

4

2,5

17,5

 

Друченко В.П.

Суярко Анна Вячеславівна

297

0

0

7

1

2

1,5

11,5

 

Шлапак А.С.

Члени журі: Борщевська Г.М., Козич Р.М., Гузій І.І.

 

Апеляція відбудеться 11.12.2018 року о 15:00 в ЗЗСО № 253