ПРОТОКОЛ проведення ІІ (районного) етапу олімпіади з лінгвістики 02.12. 2018 року

 

№ з/п

Код

ПІБ учня

Заклад освіти

Клас

Завдання / кількість балів

Загальна кількість балів

Місце

ПІБ учителя

І

ІІ

ІІІ

ІV

Старші класи

1.

9

Вус Анна Євгенівна

СШ № 197

11

0

9

7

15

35

 

Каніковська Тетяна Юріївна

2.

6

Куценко Олександра Ігорівна

СШ № 197

11

12

7

5

0

24

 

Каніковська Тетяна Юріївна

3.

19

Зубак Яна Олегівна

сш № 254

9-А

0

17

17

10

44

 

Деревінська Л.С.

4.

20

Батюжевський Андрій Олексійович

сш № 254

9-А

0

2

18

4

24

 

Деревінська Л.С.

5.

24

Філіппова Катерина Артемівна

сш № 254

9-В

0

14

12

0

26

 

Кузьменко І.В.

6.

18

Степанок Дмитро Сергійович

сш № 254

10-Б

0

14

17

12

43

 

Юхновець Н.П.

7.

17

Червоняк Андрій Олегович

сш № 254

10-Б

2

6

8

5

21

 

Золотарьова О.В.

8.

16

Палецька Альона Олегівна

сш № 254

10-А

10

9

8

5

32

 

Ходасевич О.П.

9.

4

Коваленко Денис Павлович

сш № 254

10-А

4

15

16

6

41

 

Ходасевич О.П.

10.

10

Висотіна Олеся Олегівна

сш № 254

11-Б

3

5

10

9

27

 

Єпішкіна С.П.

11.

15

Додяк Альона Іванівна

Гімназія

«Академія»

10

2

9

12

0

23

 

Тромса М.В.

12.

7

Нікіфорова Влада Олександрівна

Гімназія № 287

11-А

15

7

9

2

33

 

Волосович О.А.

13.

8

Талько Володимир Вікторович

Гімназія № 287

11-Б

20

20

7

0

47

 

Волосович О.А.

14.

23

Нос Анастасія

ЗЗСО № 253

9-Б

4

15

12

0

31

 

Ребрик О.М.

15.

21

Миронець Вікторія

ЗЗСО № 253

9-Б

0

17

13

1

31

 

Ребрик О.М.

16.

3

Головіна Анастасія Ігорівна

СШ № 196

9

4

20

17

0

41

 

Лисюченко Тетяна Миколаївна

17.

22

Сіманько Аліна Валеріївна

СШ № 196

9

0

9

15

20

44

 

Лисюченко Тетяна Миколаївна

18.

14

Михайлова Анна Єгорівна

СШ № 196

10

20

15

13

10

58

 

Янік Світлана Миколаївна

19.

13

Кононенко Єлизавета Андріївна

СШ № 196

10

0

8

14

0

22

 

Янік Світлана Миколаївна

20.

5

Корнієнко Марія Валентинівна

СШ № 196

11

0

10

18

0

28

 

Янік Світлана Миколаївна

21.

11

Пастухов Кирило Юрійович

Ліцей «Еко» № 198

11-Б

10

8

11

2

31

 

Нечипоренко-Воробйова С.О.

22.

12

Корнівський Марк Олександрович

Ліцей «Еко» № 198

11-Б

2

7

12

2

23

 

Нечипоренко-Воробйова С.О.

23.

1

Горак Маргарита Олександрівна

сш №40

9-В

18

19

17

0

54

 

Буренко Олеся Петрівна

24.

2

Терещенко Марія-Магдалєна Ігорівна

СШ № 40

9-В

16

17

18

1

52

 

Буренко Олеся Петрівна

25.

25

Юхименко Вікторія Олександрівна

СШ № 40

9-В

0

5

14

0

19

 

Буренко Олеся Петрівна

Молодші класи

1.

2

Алієв Тофік Ялчін огли

сш № 40

6-А

18

12

17

0

47

 

Маренкова Анна Олександрівна

2.

1

Слободянюк Тарас Володимирович

сш № 40

6-А

2

12

10

10

34

 

Маренкова Анна Олександрівна

3.

3

Шемет Артем Євгенович

сш № 40

6-А

0

16

18

14

48

 

Маренкова Анна Олександрівна

4.

4

Батрак Олександр Денисович

сш № 40

6-А

10

20

10

6

46

 

Маренкова Анна Олександрівна

5.

31

Онащук Вероніка Володимирівна

сш № 40

7-Б

0

16

0

14

30

 

Гончарук Ірина Олександрівна

6.

11

Гнатенко Владислав Романович

сш № 40

8-В

7

19

19

14

59

 

Томчак Вікторія Василівна

7.

22

Гуцал Анна Андріївна

сш № 40

8-В

2

8

12

11

33

 

Томчак Вікторія Василівна

8.

12

Задрановська Анастасія Валентинівна

сш № 40

8-В

10

16

11

15

52

 

Томчак Вікторія Василівна

9.

14

Шокол Станіслав Юрійович

СШ № 196

6

2

18

7

8

35

 

Лисюченко Тетяна Миколаївна

10.

6

Кайло Михайло Михайлович

СШ № 196

6

10

5

9

2

26

 

Зеленецька Тетяна Олексіївна

11.

9

Близнюк Артем Борисович

СШ № 196

6

4

10

2

4

20

 

Зеленецька Тетяна Олексіївна

12.

32

Войчишин Іван В’ячеславович

СШ № 196

7

9

7

5

7

28

 

Чернявська Олександра Вікторівна

13.

28

Гаврилко Олександр Олександрович

СШ № 196

7

10

18

0

14

42

 

Кошмал Тамара Іванівна

14.

27

Малиновський Роман Тарасович

СШ № 196

7

2

14

13

11

40

 

Кошмал Тамара Іванівна

15.

23

Журавська Софія Миколаївна

СШ № 196

8

7

12

4

7

30

 

Гончар Лідія Іванівна

16.

24

Поливода Діана Василівна

СШ № 197

8-Г

2

8

20

7

37

 

Чепурко Тетяна Олодарівна

17.

21

Середюк Софія Євгенівна

СШ № 197

8-А

5

7

18

3

33

 

Чепурко Тетяна Олодарівна

18.

33

Журавлевич Єлизавета Андріївна

СШ № 197

7-В

4

11

19

4

38

 

Іванченко Тетяна Борисівна

19.

19

Ничипоренко Софія Вячеславівна

сш № 254

8-Б

0

12

3

13

28

 

Креницька Т.А.

20.

18

Звада Дарина Сергіївна

сш № 254

8-Б

2

12

16

8

38

 

Ходасевич О.П.

21.

20

Безпризорна Олена Антонівна

сш № 254

8-Б

0

17

4

14

35

 

Зубак М.В.

22.

10

Cтепура Олексій Валентинович

СШ № 254

8-Б

2

6

0

3

11

 

Ходасевич О.П.

23.

25

Крук Вероніка Вікторівна

Гімназія № 287

8-Б

0

0

12

11

23

 

Волосович О.А.

24.

26

Мінін Петро Олексійович

Гімназія № 287

8-В

2

0

0

10

12

 

Волосович О.А.

25.

5

Нодь Ерік

ЗЗСО № 253

6-Б

0

10

4

6

20

 

Ліснічук Л.О.

26.

15

Козовцева Діана

ЗЗСО № 253

6-А

6

13

4

4

27

 

Ліснічук Л.О.

27.

8

Діхтярук Маргарита

ЗЗСО № 253

6-В

7

6

0

10

23

 

Ліснічук Л.О.

28.

7

Кравченко Марина

ЗЗСО № 253

6-В

8

5

4

5

22

 

Ліснічук Л.О.

29.

34

Ангелова Анастасія

ЗЗСО № 253

7-Б

5

5

19

5

34

 

Ліснічук Л.О.

30.

16

Пахомова Аліна

ЗЗСО № 253

6-А

2

17

6

0

25

 

Редька Л.В.

31.

29

Тугарєв Єгор

ЗЗСО № 253

7-Б

0

8

20

5

33

 

Майструк Я.І.

32.

30

Редченко Єгор

ЗЗСО № 253

7-Б

2

14

20

8

44

 

Майструк Я.І.

33.

13

Крижанівська Євгенія

ЗЗСО № 253

7-В

0

8

8

7

23

 

Юденко Н.І.

34.

17

П’ятничук Віталіна

ЗЗСО № 253

8-Б

0

17

2

5

24

 

Юденко Н.І.

Голова журі: Хоменко Г.Г.

Оргкомітет та журі: Тромса М.І.,   Полторацький О.Е., Томчак В.В.

Капшук Олександра Валеріївна, вчитель англійської мови ЗЗСО № 197;

Поляничка Світлана Миколаївна, вчитель англійської мови ЗЗСО № 197;

Кривошапка Інна Анатоліївна, вчитель англійської мови ЗЗСО № 197;

Нікулін О.В., вчитель математики ЗЗСО № 254;

Савченко О.В., вчитель математики ЗЗСО № 254;

Зубко Н.А., вчитель математики ЗЗСО № 254;

Ходасевич О.П., вчитель англійської мови ЗЗСО № 254;

Гуриненко Ю.П.,  вчитель англійської мови ЗЗСО № 254;

Денисова Анастасія Олександрівна, вчитель англійської мови гімназії № 287;

Єфіменко Ольга Миколаївна,  вчитель математики гімназії № 287;

Литвинська Тетяна Юріївна, вчитель англійської мови гімназії № 287;

Потурецька Катерина Богданівна, вчитель англійської мови гімназії № 287;

Саградіян Людмила Василівна,  вчитель французької мови гімназії № 287;

Маренкова Ганна Олександрівна, вчитель української мови ЗЗСО № 40;

Зеленецька Т.О., вчитель англійської мови ЗЗСО № 196;

Заіка С.А.,  вчитель німецької мови ЗЗСО № 196;

Дяків Л.М., вчитель англійської мови гімназії «Академія»;

Петрик І.Ю.,  вчитель англійської мови гімназії «Академія»;

Дідус Т.І., вчитель німецької мови ЗЗСО № 40.

 

 

 

Апеляція -    05.12.2018 р. о 15.00 в РУОМС (каб. 206).