Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з історії

Вітаємо переможців

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з історії

Журі олімпіади висловлює щиру подяку директору ЗЗСО № 253   Пізняхівській І.С. та педагогічному колективу закладу за сприяння в організації та проведенні олімпіади

Клас  8

 

№ з/п

 

ПІБ учасника (повністю)

 

ЗЗСО

 

Місце

 

ПІБ вчителя (повністю)

Безщасний Роман Русланович

№ 76

ІІІ

Галич Н.А.

 

Чернобай Софія Олександрівна

№ 96

ІІІ

Кузнєцова Н.А.

 

Пальчикова Анастасія Дмитрівна

№ 96

ІІІ

Кузнєцова Н.А.

 

Щербак Микита Олександрович

№ 185

ІІІ

Павленко С.І.

 

Сильченко Марія Олександрівна

№ 185

ІІІ

Павленко С.І.

 

Синьовид Вікторія Ігорівна

№ 197

ІІ

Рісаєва В.М.

 

Вінниченко Сергій Сергійович

№ 198

ІІІ

Матвійчук І.А.

 

Востріков Любомир Сергійович

№ 198

ІІ

Матвійчук І.А.

 

Руднік Богдан Романович

№ 200

ІІІ

Москальчук Ю.В.

 

Левченко Іван Сергійович

№ 287

ІІІ

Курсенко Є.О.

 

Цибко Владислав Віталійович

№ 287

ІІІ

Курсенко Є.О.

 

Тиран Віолетта Анатоліївна

№ 287

ІІІ

Курсенко Є.О.

 

Далека Марія Леонідівна

№ 288

ІІІ

Тицька А.Ю.

 

Олійник Валерія Сергівна

№ 304

ІІІ

Кам’янецька А.В.

 

Бездудний Олександр Андрійов.

№ 304

ІІІ

Кам’янецька А.В.

 

Сиромолот Максим Анатолійович

№ 317

ІІ

Опанасенко Т.В.

 

Коцур Катерина Андріївна

№ 317

ІІІ

Опанасенко Т.В.

 

Терещук Катерина Олександрівна

Академія

І

Корнієнко С.В.

 

Турчак Катерина Олександрівна

Академія

ІІІ

Корнієнко С.В.

 

Клас   9

 

№ з/п

 

ПІБ учасника (повністю)

 

ЗЗСО

 

Місце

 

ПІБ вчителя

Сімкіна Юлія Олегівна

№ 35

ІІІ

Маєвська Н.Л.

 

Кулешова Марія Олександрівна

№ 96

ІІ

Кузнєцова Н.А.

 

Брайко Олександра Олегівна

№ 140

ІІІ

Гурбік С.М.

 

Тарасенко Марія Юріївна

№ 140

ІІІ

Гурбік С.М.

 

Святненко Крістіна Ігорівна

№ 154

ІІІ

Величко Н.Є.

 

Зварич Віталій Васильович

№ 185

ІІІ

Павленко С.І.

 

Лучкевич Степан Михайлович

№ 185

ІІІ

Павленко С.І.

 

Ярмак Марія Олегівна

№ 197

ІІ

Зюзь О.М.

 

Опанасенко Дмитро Володимир.

Еко  № 198

ІІ

Смирна А.С.

 

Гострик Катерина Олександрівна

Еко  № 198

ІІІ

Смирна А.С.

 

Жоров Данило Сергійович

№ 206

ІІ

Доценко О.В.

 

Голіков Іван Андрійович

№ 215

ІІІ

Оцун О.І.

 

Медвідь Анастасія  Володимирівна

№ 253

ІІІ

Ушакова Т.М.

 

Хорольська Єлизавета Юріївна

№ 253

ІІІ

Ушакова Т.М.

 

Сурков Данило Євгенович

№ 253

ІІІ

Ушакова Т.М.

 

Клявіна Дар’я Сергіївна

№ 254

ІІ

Ткаченко С.В.

 

Зубак Яна Олегівна

№ 254

ІІІ

Ткаченко С.В.

 

Ковальчук Олександр Володимиров

№ 254

ІІІ

Ткаченко С.В.

 

Єремєєва  Вікторія    Юріївна

№ 281

ІІІ

Костирко С.В.

 

Ковпашко Дмитро Олегович

№ 287

ІІІ

Курсенко Є.О.

 

Азізпур Нарина Халілівна

№ 287

ІІ

Курсенко Є.О.

 

Сугак Тетяна Сергіївна

№ 287

ІІ

Курсенко Є.О.

 

Кондратюк Поліна Ігорівна

Академія

ІІ

Пастернак Р.В.

 

Левченко Артем Сергійович

Академія

ІІ

Пастернак Р.В.

 

Нагорний Назар Вікторович

Академія

ІІІ

Пастернак Р.В.

 

Лижніков Михайло Сергійович

КГСМ №1

ІІ

Довгань В.С.

Зеленський Павло Віталійович

Святош. гімназія

ІІІ

Сорокін О.Ю.

 

Махнюк Антон Юрійович

Святош. гімназія

ІІІ

Сорокін О.Ю.

 

Клас  10

 

№ з/п

 

ПІБ  учасника (повністю)

 

ЗЗСО

 

Місце

 

ПІБ вчителя

Шипка Антон Олександрович

№ 13

ІІІ

Литвинчук Т.І.

 

Стахов Дмитро Сергійович

№ 35

ІІІ

Маєвська Н.Л.

 

Любенко Софія Сергіївна

№ 40

ІІІ

Полторацький О.Е.

 

Обуховський Ігор Олегович

№ 55

ІІІ

Медвідь А.Ю.

 

Дубняк Юлія Володимирівна

№ 72

ІІІ

Друченко В.П.

 

Мартиненко Марія Олександрівна

№ 76

ІІІ

Морозюк Ж.Б.

 

Горупа Альона Сергіївна

№ 96

ІІІ

Кузнецова Н.А.

 

Журавська Ксенія Сергіївна

№ 154

ІІІ

Величко Н.Е.

 

Бойчук Микола Олексійович

№ 185

ІІІ

Пікалова Л.В.

 

Кононенко Єлизавета Андріївна

№ 196

ІІІ

Рибченко О.М.

 

Чехович Богдана Сергіївна

№ 197

ІІІ

Зюзь О.М.

 

Іванов Олександр Дмитрович

Еко № 198

ІІ

Козич Р.М.

 

Осадча Карина Олександрівна

Еко № 198

ІІІ

Козич Р.М.

 

Пилипченко Богдан Олегович

№ 206

ІІІ

Макаровець О.В.

 

Охтень Вероніка Сергіївна

№ 215

ІІІ

Оцун О.І.

 

Канило Ангеліна Ігорівна

№ 215

ІІІ

Оцун О.І.

 

Горбаченко Ірина Олегівна

№ 253

ІІІ

Ушакова Т.М.

 

Чупрун Вікторія Сергіївна

№ 253

ІІІ

Ушакова Т.М.

 

Білошицький Ілля Вадимович

№ 254

ІІІ

Руденко М.Д.

 

Федюк Юлія Ігорівна

№ 254

ІІІ

Руденко М.Д.

 

Сокол- Черніловська Софія Миколаївна

№ 281

ІІІ

Костирко С.В.

Сергієнко Юлія  Вікторівна

№ 281

ІІ

Костирко С.В.

 

Шевчук Богдан Дмитрович

№ 287

І

Непоп М.І.

 

Остапчук Іванна Олегівна

№ 287

ІІ

Непоп М.І.

 

Пашковський Євгеній Сергійович

№ 297

ІІІ

Шлапак А.С.

 

Федірко Іван Володимирович

№ 304

ІІІ

Жежера Ю.О.

 

Воробей Карина Ігорівна

Академія

ІІІ

Пастернак Р.В.

 

Поліщук Марина Вікторівна

Академія

ІІ

Пастернак Р.В.

 

Коверзнева Ірина Олександрівна

КГСМ №1

ІІІ

Довгань В.С.

 

Карандась Марк Вікторович

КГСМ №1

ІІІ

Довгань В.С.

 

Маловичко Єлизавета Євгенівна

Апогей

ІІІ

Карпенко Е.С.

 

Швидченко Андрій Олександрович

Прем’єр

ІІІ

Петренко І.П.

 

Сахно Катерина Сергіївна

Прем’єр

ІІІ

Петренко І.П.

 

Клас  11

№ з/п

 

ПІБ   учасника (повністю)

 

ЗЗСО

 

Місце

 

ПІБ вчителя

1

Мельников Вадим Миколайович

№ 35

ІІІ

Маєвська Л.Н.

 

2

Лісс Вадим Олегович

№ 35

ІІІ

Маєвська Л.Н.

 

3

Любинський Даниїл Володимирович

№ 35

ІІ

Маєвська Л.Н.

 

4

Пушкарь Аліна Олексіївна

№ 40

ІІІ

Полторацький О.Е.

 

5

Послушна Аліса Олексіївна

№ 83

ІІІ

Чуб І.М.

 

6

Сокол Олександра Іванівна

№ 96

ІІ

Кузнєцова Н.А.

 

7

Ситниченко Діана Сергіївна

№ 154

ІІІ

Величко Н.Є.

 

8

Узюкіна Юлія Павліна

№ 154

ІІІ

Величко Н.Є.

 

9

Киничак Ольга Романівна

№ 154

ІІІ

Величко Н.Є.

 

10

Мосійчук Юлія Олександрівна

№ 185

ІІІ

Пікалова Л.В.

 

11

Литвин Михайло  Олегович

№ 185

ІІІ

Пікалова Л.В.

 

12

Куценко Олександра Ігорівна

№ 197

ІІ

Зюзь О.М.

 

13

Бурдейний Артем Олександрович

Еко № 198

ІІІ

Козич Р.М.

 

14

Кварацхелія Марина Ладівна

Еко № 198

ІІІ

Козич Р.М.

 

15

Гончарук Олександра Олексіївна

№ 200

ІІ

Доріченко Т.А.

 

16

Христофоров Владислав Вікторов.

№ 200

ІІ

Доріченко Т.А.

 

17

Драч Микита Сергійович

№ 206

ІІІ

Мунтян В.М.

 

18

Омеляшко Іван Олексійович

№ 206

ІІ

Мунтян В.М.

 

19

Охмакевич Анастасія Миколаївна

№ 215

ІІ

Оцун О.І.

 

20

Антюхов Олександр Павлович

№ 222

ІІІ

Яценко І.В.

 

21

Скульбіда Діана Євгенівна

№ 230

ІІІ

Скрипник І.В.

 

22

Уткіна Аліна Дмитрівна

№ 235

ІІІ

Майорова С.О.

 

23

Маслянчук Діана Юріївна

№ 254

ІІІ

Ткаченко С.В.

 

24

Ковтун Костянтин  Григорович

№ 281

ІІІ

Дяченко Т.В.

 

25

Гнатенко Марія Максимівна

№ 287

ІІІ

Непоп М.І.

 

26

Кириленко Тимофій Євгенович

№ 287

ІІІ

Непоп М.І.

 

27

Беспала Анастасія Валеріївна

№ 288

ІІІ

Нізельська О.В.

 

28

Малих Артем Сергійович

№ 304

ІІІ

Жежера Ю.О.

 

29

Салієнко Анна Тарасівна

№ 304

ІІІ

Жежера Ю.О.

 

30

Хомич Ілля Русланович

Академія

ІІІ

Пастернак Р.В.

 

31

Левадський Данило Артемович

Академія

ІІІ

Пастернак Р.В.

 

32

Ахметшин Роман Радікович

КГСМ №1

ІІІ

Андрук Л.М.