Переможці ІІ(районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови

 

Журі олімпіади висловлює щиру подяку директору ЗЗСО № 196   Мендель О.В та кафедрі іноземних мов закладу за сприяння в організації та проведенні олімпіади

8-і класи

ПІБ учня

ЗЗСО

Місце

Учитель

 

 

1

Котляр Анастасія Станіславівна

35

ІІІ

Дем’яненко О.О

2

Перун  Марта  Русланівна

40

ІІ

Кулик Г.В.

3

Чернишенко Катерина Іванівна

55

ІІІ

Грушецька В.Г.

 

4

Магдебура Єлізавета Володимирівна

72

ІІІ

Магдебура О.В.

 

5

Макогон Карина Ігорівна

72

І

Магдебура О.В.

 

6

Медведева Поліна Юріївна

72

ІІ

Магдебура О.В.

 

7

Шевчук Дарія В’ячеславівна

76

ІІІ

Гринець М.В.

 

8

Степикін Микола Дмитрович

131

ІІІ

Ткаченко І.П.

 

9

Мазуркова Олеся Олегівна

154

ІІІ

Палагеча Н.В.

 

10

Савченко Вікторія  Володимирівна

185

ІІІ

Барило.Л.М.

 

11

Чернова Ксенія Євгенівна

196

ІІ

Мяло Л.М.

 

12

Заріцька Надія Русланівна

196

ІІІ

Салюк Г.М.

 

13

Середюк Софія Євгенівна

197

ІІ

Чепурко Т.О.

 

14

Мазур Ольга Юріївна

197

ІІІ

Чепурко Т.О.

 

15

Налєйкіна Каміла Сергіївна

197

ІІІ

Криницька Е.В.

 

16

Поливода Діана Василівна

197

ІІ

Чепурко Т.О.

 

17

Синьовид  Вікторія Ігорівна

197

ІІ

Чепурко Т.О.

 

18

Реутенко Артем В'ячеславович

198

ІІІ

Нечипоренко-Воробйова С.О.

 

19

ДолгийМикита Сергійович

200

ІІІ

Люта В.В.

 

20

БезкоровайнийОлександр Валерійович

206

ІІІ

Кравець О. А.

21

Потапова Анна Олександрівна

230

ІІІ

Тітова Г.Д.

 

22

Баранчук Олександра Юріївна

253

ІІІ

Майструк Я.І

23

Cтепура Олексій Валентинович

254

ІІІ

Ходасевич О.П.

 

24

Алейнер Лідія Олександрівна

254

ІІІ

Креницька Т.А.

 

25

Бухал Віталіна Віталіївна

254

ІІІ

Креницька Т.А

 

26

Савчук Дарина Сергіївна

287

ІІІ

Волосович О.А.

 

27

Волошина Наталія Олегівна

287

ІІІ

Некрутенко Н.К.

 

28

Юхимець Поліна Максимівна

287

ІІІ

Некрутенко Н.К.

 

29

Мороз Костянтин Валерійович

287

І

Ткачук О.М.

 

30

Пархомчук Дмитро Русланович

287

ІІІ

Волосович О.А.

 

31

Шкарабан Олександр Вікторович

304

ІІ

Омельянчук О.М.

 

32

Пшенична Олександра Олегівна

304

ІІ

Сарієва Л.Г.

 

33

Олійник Валерія Сергіївна

304

ІІІ

Омельянчук О.М

 

34

Яцюк  Софія Володимирівна

317

ІІІ

Короткова Н.В.

 

35

Сиромолот Максим Анатолійович

317

ІІ

Рєзнік Ю.О.

 

36

Смігунов Микита В’ячеславович

Св. гімн

ІІІ

Пуга О.В.

 

37

Білоусова Софія Костянтинівна

Св. гімн

ІІ

Пуга О.В.

 

38

Сербінова Катерина Юріївна

Св. гімн

ІІІ

Пуга О.В.

 

39

Намоглу Вероніка Аріфівна

Академія

ІІ

Марченко Ж.Л.

 

40

Нікульченко Владислав Сергійович

Академія

ІІІ

Марченко Ж.Л.

 

41

Турчак Катерина Олександрівна

Академія

II

Хомич Н.В.

42

Ліпський Олександр Русланович

Академія

III

Марченко Ж.Л.

 

43

Соколова Анна Юріївна

Академія

III

Хомич Н.В.

 

44

Юрченко Марія Олексіївна

Апогей

III

Томнікова В.К.

 

45

Мамакос Лукас

Апогей

ІІ

Томнікова В.К.

46

Приставська Поліна Юріївна

Апогей

III

Глобіна Н.О.

 

47

Білецька Катерина Василівна

КГСМ №1

ІІ

Шиян Г.В.

 

48

Коваленко Олена Олександрівна

КГСМ №1

I

Степанюк О.М.

 

9-і класи

ПІБ учня

ЗЗСО

Місце

Учитель

1

Семіда Аліса Ігорівна

13

ІІІ

Хівацька І.В.

2

Сімкіна Юлія Олегівна

35

ІІ

Кобилинська О.А.

 

3

Пацьора Поліна Олегівна

35

ІІІ

Ткаченко Т.А.

 

4

Касьянова Катерина Ігорівна

40

ІІІ

Кулик Г.В.

5

Ступак Артем Дмитрович

76

ІІ

Гринець М.В.

6

Полосенко Юлія Сергіївна

76

ІІІ

Прищепа Л.О.

 

7

Міщенко Захар Сергійович

83

ІІІ

Федькова Г.А.

 

8

Горбунова Євгенія Сергіївна

96

ІІІ

Мельник О.В.

 

9

Брайко Олександра  Олегівна

140

ІІ

Ропій Л.В.

 

10

Глушко Поліна Олексіївна

154

ІІІ

Палагеча Н.В.

 

11

Кравчук Марина Ігорівна

162

ІІІ

Кулинич Л.М.

 

12

Зюкова Анастасія   Григорівна

185

ІІ

Машкова О.В.

 

13

Сівер  Іван Русланович

185

ІІІ

Целіщева О.В.

 

14

Ткачевська Валерія Ігорівна

196

ІІІ

Янік С.М.

15

Савенко Григорій

196

ІІІ

Лисюченко Т.М.

16

Цілуйко Вікторія Вікторівна

196

ІІІ

Лисюченко Т.М.

17

Буістов Михайло Олексійович

196

ІІІ

Коханенко Т.М.

 

18

Кононенко Аліса Андріївна

196

ІІ

Лисюченко Т.М.

 

19

Ярмак Марія Олегівна

197

І

Ошкало І. М.

 

20

Щенніков Дмитро Денисович

197

ІІ

Драпей Т.І.

 

21

Ілляшенко Наталія Олександрівна

197

ІІ

Васильчук Т.Г.

 

22

Зайшлий Віктор Анатолійович

198

ІІІ

Вітрук Д.І.

 

23

Куриленко Артем олексійович

198

ІІІ

Вітрук Д.І.

24

Федосєєва Олеся Валентинівна

198

ІІІ

Галак С.Є.

 

25

Дадіверіна Марія Олександрівна

200

ІІ

Колесник Г.Л.

26

Семеняка Анастасія Василівна

200

ІІІ

Люта В.В.

 

27

Мишанич Мілена Ярославівна

200

ІІ

Сальнікова А.О.

28

Білаш Єлизавета Володимирівна

200

ІІІ

Люта В.В.

29

Вієвський Лука Анатолійович

223

І

Муха М.М.

 

30

Банасевич Михайло Олексійович

253

ІІ

Ребрик О.М.

 

31

Леонов Олексій Вікторович

254

ІІ

Деревінська Л.С.

32

Резнік Дарій Сергійович

254

ІІІ

Деревінська Л.С.

 

33

Решетова Анна Олексіївна

254

ІІІ

Гребньова І.М.

 

34

Єремеєва Вікторія Юріївна

281

ІІІ

Шевченко І.І.

 

35

Гальченко Поліна В’ячеславівна

287

ІІ

Білик О.Ю.

 

36

Омельчук Анастасія Ярославівна

287

ІІ

Білик О.Ю.

 

37

Азізпур Наріна Халілівна

287

ІІ

Волосович О.А.

 

38

Белібов Микита Вячеславович

287

ІІІ

Сивак В.М.

 

39

Шембель Сніжана Андріївна

288

ІІІ

Брунько В.Л.

 

40

Зарицька Анастасія Олександрівна

297

ІІІ

Шихненко В.В.

 

41

Ілюк Олена Дмитрівна

304

ІІІ

Сарієва Л.Г.

 

42

Коган Вероніка Леонідівна

304

ІІ

Каніщева Т.П.

 

43

Домашевська Віолета Володимирівна

304

ІІІ

Маслова О.І.

 

44

Недєлько Софія Сергіївна

317

ІІІ

Скрипнікова Т.В.

 

45

Бондар Анастасія Вікторівна

Св. гімн

ІІІ

Кокоша О.А.

 

46

Сокур Поліна Сергіївна

Св. гімн

ІІ

Кокоша О.А.

 

47

Зеленський Павло Віталійович

Св. гімн

ІІ

Кокоша О.А.

 

48

Купрієнко Юлія Федорівна

Академія

ІІ

Шмадченко Д.М.

 

49

Соломанчук Єлизавета Костянтинівна

Академія

ІІІ

Тромса М.В.

 

50

Нагорний Назар Вікторович

Академія

ІІ

Тромса М.В.

 

51

Хомякова Маргарита Дмитрівна

Академія

ІІ

Тромса М.В.

 

52

Галімов Еміль Рустемович

Академія

ІІІ

Тромса М.В.

 

53

Каюк Ярослав Володимирович

КГСМ № 1

ІІІ

Цільмак С.О.

 

54

Поліщук Олександра Сергіівна

КГСМ № 1

ІІІ

Степанюк О.М.

 

10-і класи

ПІБ учня

ЗЗСО

Місце

Учитель

1

Поліщук Богдан Олександрович

35

 

ІІІ

Пушкарук Т.Л.

 

2

Мартиненко Марія Олександрівна

76

ІІІ

Прищепа Л.О.

 

3

Юрченко Анна Сергіївна

76

ІІІ

Прищепа Л.О.

 

4

Сафронов Євгеній Володимирович

83

ІІ

Федькова Г.А.

 

5

Сисов Олександр Володимирович

131

ІІІ

Пустова С.П.

 

6

Рудковський Михайло Матвійович

185

ІІІ

Зубко А.М.

 

7

Третяченко Андрій Юрійович

185

ІІІ

Зубко А.М.

 

8

Кононенко Єлизавета Андріївна

196

ІІІ

Янік С.М.

 

9

Михайлова Анна Єгорівна

196

ІІ

Янік С.М

10

Литвин Іван Юрійович

196

ІІІ

Янік С.М

11

Велічко Анна Миколаївна

197

ІІ

Кривицька С.А.

 

12

Чехович Богдана Сергіївна

197

ІІІ

Ошкало І.М.

 

13

Мікушев Олександр Андрійович

198

ІІІ

Вітрук Д.І.

 

14

Осадча Карина Олександрівна

198

ІІІ

Вітрук Д.І.

 

15

Маліцька Юлія Єгорівна

200

ІІІ

Ковпак Т.В.

 

16

Пилипченко Богдан Олегович

206

ІІІ

Пірус Л.В

 

17

Лазарєв Іван Андрійович

253

ІІІ

Позднякова Л.І.

 

18

Білошицький Ілля Вадимович

254

ІІ

Гуриненко Ю.П.

 

19

Червоняк Андрій Олегович

254

ІІІ

Бурлак О.В.

 

20

Остапчук Іванна Олегівна

287

ІІ

Ткачук О.М.

 

21

Щевчук Богдан Дмитрович

287

ІІ

Ткачук О.М.

 

22

Куценко Катерина Андріївна

288

ІІІ

Горобченко В.Д.

 

23

Пашковський Євгеній Сергійович

297

ІІІ

Шихненко В.В.

 

24

Павлік Катерина Олександрівна

304

ІІІ

Омельянчук О.М

 

25

Христенко Вікторія Сергіївна

317

ІІІ

Павлик А.В.

 

26

Ченський Костянтин  Юрійович

317

ІІІ

Олійник Т.С.

 

27

Скрипкіна  Даріна Владиславівна

Ліцей КиМУ

ІІІ

Щудла Н.М.

 

28

Бухта Дмитро Олександрович

Академія

ІІІ

Тромса М.В.

 

29

Додяк Альона Іванівна

Академія

ІІІ

Тромса М.В.

 

30

Воробей Карина Ігорівна

Академія

ІІ

Тромса М.В.

 

31

Мартинюк Віталій Віталійович

Апогей

ІІІ

Сіднева М.П

 

32

Сафонюк Анастасія Андріівна

Апогей

ІІІ

Зінченко О.І

 

33

Гуменюк Валерія Владиславівна

Апогей

ІІІ

Сіднева М.П

 

34

Халабаджах Євгенія Романівна

КГСМ №1

ІІІ

Цільмак С.О.

 

35

Сахно Катерина Сергіївна

Прем’єр

ІІІ

Куля Г.М.

 

36

Рибитва Іван Олександрович

Прем’єр

ІІІ

Куля Г.М.

37

Зубко Ксенія Петрівна

Св.гімназ

ІІІ

Кича С.В.

 

38

Сізова Єва Дмитрівна

Св.гімназ

ІІІ

Кича С.В.

 

39

Суржак Софія Русланівна

Джерело

ІІ

 

 

11-і класи

ПІБ учня

ЗЗСО

Місце

Учитель

1

Ліс Вадим Олегович

35

ІІІ

Кучер Т.М.

 

2

Усенко Нікіта Павлович

76

ІІІ

Чепурна О.В.

 

3

Куничак Ольга Романівна

154

ІІ

Чинчлей С.П.

 

4

Россінська Дар’я Леонідівна

154

ІІІ

Чинчлей С.П.

 

5

Литвин Михайло Олегович

185

І

Зубко А.М.

 

6

Василенко Олексій Анатолійович

185

ІІ

Зубко А.М.

 

7

Геденідзе Вахтанг Георгійович

185

ІІІ

Зубко А.М.

 

8

Пивовар Марія Дмитрівна

196

ІІ

Янік С.М.

 

9

Молочнікова Олександра Юріївна

196

ІІІ

Янік С.М.

 

10

Корнієнко Марія Валентинівна

196

ІІІ

Янік С.М.

 

11

Прудченко Данііл Сергійович

197

ІІІ

Поляничка С.М.

 

12

Таєвський Дмитро Олександрович

197

ІІІ

Поляничка С.М.

 

13

Вус Анна Євгенівна

197

ІІІ

Каніковська Т.Ю.

 

14

Демченко Марія Тарасівна

197

ІІ

Поляничка С.М.

15

Пастухов Кирило Юрійович

198

ІІІ

Нечипоренко-Воробйова С.О

 

16

Камєннова Ірина  Вікторівна

200

ІІ

Гуреш Н.О.

 

17

Лещенко Микита Олександрович

200

ІІІ

Колесник Г.Л.

 

18

Уманець Марія Олександрівна

200

ІІІ

Ковпак Т.В.

 

19

Жиденко Андрій  Сергійович

200

ІІІ

Ковпак Т.В.

 

20

Прус Маргарита Геннадіївна

206

ІІ

Пірус Л.В.

 

21

Уткіна Аліна Дмитрівна

235

ІІІ

Литвин Л.К.

 

22

Кощіньський Даріуш Міколай

253

ІІІ

Майструк Я.І.

 

23

Маслянчук Діана Юріївна

254

ІІ

Єпішкіна С.П.

 

24

Казарін Широн Дисанакович

254

ІІІ

Єпішкіна С.П.

 

25

Зайченко Анастасія Володимирівна

254

ІІІ

Деревінська Л.С.

 

26

Гура Маргарита Андріївна

287

ІІ

Дорофеєва Т.С.

 

27

Кнурьова Валерія Сергіївна

287

ІІІ

Некрутенко Н.К.

 

28

Гнатенко Марія  Максимівна

287

ІІ

Некрутенко Н.К.

 

29

Нікіфорова Влада Олександрівна

287

ІІІ

Россоха Л.О.

 

30

Краснова Інна Вікторівна

288

ІІІ

Брунько В.Л

 

31

Соколан Ольга Артемівна

317

ІІ

Скрипнікова Т.В.

 

32

Ярошенко Ірина Павлівна

Апогей

ІІ

Зінченко О.І.

 

33

Шульга Софія Володимирівна

Ліцей КиМУ

ІІ

Сахнова Н.М.

 

34

Білоконь Олександра  Олександрівна

Свят. гімназія

ІІ

Маєрчук С.Ю.

 

35

Соловйова Марта Дмитрівна

Свят. гімназія

ІІ

Маєрчук С.Ю.

 

36

Прядко Ілля Артемович

Академія

І

Хомич Н.В.

 

37

Курочка Злата Павлівна

Академія

ІІ

Трофимова Д.С.

38

Новикова Онисія Сергіївна

Академія

ІІІ

Хомич Н.В.

 

39

Карпенко Ірина Олексіївна

Академія

ІІІ

Трофимова Д.С.

 

40

Саркісова Софія Павлівна

Академія

ІІІ

Хомич Н.В.

 

41

Чжан Хань

КГСМ №1

ІІ

Цільмак С.О.

42

Кірейцева Ярослава Максимівна

КГСМ №1

ІІ

Цільмак С.О.

 

43

Горобець Валентина Олександрівна

Євроленд

ІІІ

Григорян М.М.

 

44

Паламарчук Максим Андрійович

Євроленд

ІІІ

Григорян М.М.

 

45

Дроздовська Анна Олексіївна

Ріка життя

ІІ

Гриб А.О.