ЗАЯВКА на участь команди Святошинського району міста Києва у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2018 році

ЗАЯВКА

на участь команди Святошинського району міста Києва у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови    у   2018 році.

За рішенням оргкомітету і журі II етапу Всеукраїнської олімпіади на IІІ етап Всеукраїнської олімпіади направляються такі учні-переможці II етапу олімпіади:

з/п

Прізвище, ім’я

та по батькові учня

Повне найменування навчального закладу

 

Клас, за який виступає

 

Місце

ПІБ  пра­­ців­ника, який підго­тував учня

Додаткова

інфор­мація

Сафронов Євгеній Володимирович

83

10

ІІІ

Федькова Г.А.

 

Михайлова Анна Єгорівна

196

10

ІІІ

Янік С.М.

 

Велічко Анна Миколаївна

197  ім. Д. Луценка

10

ІІ

Кривицька С.А.

 

Білошицький Ілля Вадимович

254

10

І

Гуриненко Ю.П.

 

Червоняк Андрій Олегович

254

10

І

Бурлак О.В.

 

Остапчук Іванна Олегівна

Гімназія №287

10

ІІ

Ткачук О.М.

 

Шевчук Богдан Дмитрович

Гімназія №287

10

ІІ

Ткачук О.М.

 

Христенко Вікторія Сергіївна

317

10

ІІ

Павлик А.В.

 

Гуменюк Валерія Владиславівна

Гімназія Апогей

10

ІІ

Сіднева М.П

 

Рибитва Іван Олександрович

Гімназія Прем’єр

10

ІІІ

Куля Г. М.

 

Сахно Катерина Сергіївна

Прем’єр

10

І

Куля Г. М.

 

Зубко Ксенія Петрівна

НВК Святошин. гімназія

10

ІІІ

Кича С.В.

 

Суржак Софія Русланівна

Центр дистанційної освіти «Джерело»

10

ІІ

Веселка О.Л.

 

Лісс Вадим Олегович

35

11

ІІІ

Кучер Т.М.

 

Маслянчук Діана Юріївна

254

11

ІІ

Єпішкіна С.П.

 

Куничак Ольга Романівна

154

11

ІІ

Чинчлей С.П.

 

Литвин Михайло Олегович

185

11

ІІ

Зубко А.М.

 

Василенко Олексій Анатолійович

185

11

ІІ

Зубко А.М.

 

Пивовар Марія Дмитрівна

196

11

ІІ

Янік С.М.

 

Молочнікова Олександра Юріївна

196

11

ІІІ

Янік С.М.

 

Демченко Марія Тарасівна

197  ім. Д. Луценка

11

ІІ

Поляничка С.М.

 

Таєвський Дмитро Олександрович

197  ім. Д. Луценка

11

ІІІ

Поляничка С.М.

 

Уманець Марія    Олександрівна

200

11

ІІІ

Ковальова Л.Д.

 

Жиденко Андрій Сергійович

200

11

ІІІ

Ковпак Т.В.

 

Камєннова  Ірина   Вікторівна

200

11

ІІ

Гуреш Н.О.

 

Прус Маргарита Геннадіївна

206 ім. Л. Курбаса

11

ІІ

Пірус Л,В.

 

Маслянчук Діана Юріївна

254

11

ІІІ

Єпішкіна С.П.

 

Зайченко Анастасія Володимирівна

254

11

ІІІ

Деревінська Л.С.

 

Казарін Широн Дисанакович

254

11

ІІІ

Єпішкіна С.П.

 

Кнурьова Валерія Сергіївна

Гімназія №287

11

ІІІ

Некрутенко Н.К.

 

Гура Маргарита Андріївна

Гімназія №287

11

ІІ

Дорофеєва Т.С.

 

Гнатенко Марія  Максимівна

Гімназія №287

11

ІІ

Некрутенко Н.К.

 

Ярошенко Ірина Павлівна

Гімназія Апогей

11

ІІ

Зінченко О.І.

 

Шульга Софія Володимирівна

Ліцей КиМУ

11

ІІ

Сахнова Н.М.

 

Білоконь Олександра  Олександрівна

НВК Святошин. гімназія

11

ІІ

Маєрчук С.Ю.

 

Соловйова Марта Дмитрівна

НВК Святошин. гімназія

11

ІІ

Маєрчук С.Ю.

 

Прядко Ілля Артемович

Гімназія Академія

11

І

Хомич Н.В.

 

Курочка Злата Павлівна

Гімназія Академія

11

ІІ

Трофимова Д.С.

 

Карпенко Ірина Олексіївна

Гімназія Академія

11

ІІІ

Трофимова Д.С.

 

Чжан Хань

КГСМ №1

11

ІІ

Цільмак С.О.

 

Кірейцева Ярослава Максимівна

КГСМ №1

11

ІІ

Цільмак С.О.

 

Дроздовська Анна Олексіївна

Ріка життя

11

ІІІ

Гриб А.О.

 

Сімкіна Юлія Олегівна

35

9

ІІ

Ткаченко Т.А.

 

Ступак Артем Дмитрович

76 ім. О. Гончара

9

ІІ

Гринець М.В.

 

Полосенко Юлія Сергіївна

76  ім. О. Гончара

9

ІІІ

Прищепа Л.О.

 

Брайко Олександра  Олегівна

140

9

ІІ

Ропій Л.В.

 

Зюкова Анастасія   Григорівна

185

9

ІІ

Машкова О.В.

 

Сівер  Іван Русланович

185

9

ІІІ

Целіщева О.В.

 

Ткачевська  Валерія  Ігорівна

196

9

ІІІ

Янік С.М.

 

Савенко Григорій Володимирович

196

9

ІІІ

Лисюченко Т.М.

 

Цілуйко Вікторія Вікторівна

196

9

ІІІ

Лисюченко Т.М.

 

Кононенко Аліса Андріївна

196

9

ІІ

Лисюченко Т.М.

 

Ярмак Марія Олегівна

197 ім. Д. Луценка

9

І

Ошкало І. М.

 

Щенніков Дмитро Денисович

197 ім. Д. Луценка

9

ІІ

Драпей Т.І.

 

Ілляшенко Наталія Олександрівна

197 ім. Д. Луценка

9

ІІ

Васильчук Т.Г.

 

Дадіверіна Марія Олександрівна

200

9

ІІ

Колесник Г.Л.

 

Мишанич Мілена Ярославівна

200

9

ІІ

Сальнікова А.О.

 

Вієвський Лука Анатолійович

223

9

І

Муха М.М.

 

Банасевич Михайло Олексійович

253

9

ІІ

Ребрик О.М.

 

Леонов Олексій Вікторович

254

9

ІІ

Деревінська Л.С.

 

Клявліна Дар’я Сергіївна

254

9

ІІІ

Деревінська Л.С.

 

Гальченко Поліна В’ячеславівна

Гімназія №287

9

ІІ

Білик О.Ю.

 

Омельчук Анастасія Ярославівна

Гімназія №287

9

ІІ

Білик О.Ю.

 

Азізпур Наріна Халілівна

Гімназія №287

9

ІІ

Волосович О.А.

 

Белібов Микита В’ячеславович

Гімназія №287

9

ІІІ

Сивак В.М.

 

Ілюк  Олена  Дмитрівна

304

9

ІІІ

Сарієва Л.Г.

 

Коган Вероніка Леонідівна

304

9

ІІ

Каніщева Т.П.

 

Недєлько Софія Сергіївна

317

9

ІІІ

Скрипнікова Т.В.

 

Сокур Поліна Сергіївна

НВК Святошин. гімназія

9

ІІ

Кокоша О.А.

 

Зеленський Павло Віталійович

НВК Святошин. гімназія

9

ІІ

Кокоша О.А.

 

Купрієнко Юлія Федорівна

Гімназія Академія

9

ІІ

Шмадченко Д.М.

 

Соломанчук Єлизавета Костянтинівна

Гімназія Академія

9

ІІІ

Тромса М.В.

 

Нагорний Назар Вікторович

Гімназія Академія

9

ІІ

Тромса М.В.

 

Хомякова Маргарита Дмитрівна

Гімназія Академія

9

ІІ

Тромса М.В.

 

Поліщук Олександра Сергіівна

КГСМ № 1

9

ІІІ

Степанюк О.М.

 

 

Начальника  управління                                                                                                                   Ю. Дубовецький

 

Ільюк О.Є.  274 81 61

 

27грудня 2018 року