Заявка на участь команди Святошинського району у ІІІ (міському) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2018-2019н.р. За рішенням журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Заявка

на участь команди Святошинського району у ІІІ (міському) турі    Всеукраїнської учнівської     олімпіади з історії у 2018-2019н.р. За рішенням журі та оргкомітету   ІІ етапу  Всеукраїнської        олімпіади   з  історії   направляються   такі   учні -  переможці   ІІ етапу   олімпіади:

 

 

 

з/п

 

 

Прізвище, ім’я

та по батькові учня

 

Повне найменування навчального закладу

Клас

навчання

 

 

Прізвище, ім’я та по батькові пра­­ців­ника, який підго­тував учня

Додаткова інфор­мація (комп’ю­терна мова програ­мування, умови для дітей з особливими потребами тощо)

Лісс Вадим Олегович

35

11

Маєвська Л.Н.

 

Любинський Даниїл Володимирович

35

11

Маєвська Л.Н.

 

Сокол Олександра Іванівна

96

11

Кузнєцова Н.А.

 

Мосійчук Юлія Олександрівна

185

11

Пікалова Л.В.

 

Куценко Олександра Ігорівна

197

11

Зюзь О.М.

 

Гончарук Олександра Олексіївна

200

11

Доріченко Т.А.

 

Христофоров  Владислав Вікторов.

200

11

Доріченко Т.А.

 

Омеляшко Іван Олексійович

206

11

Мунтян В.М.

 

Драч  Микита Сергійович

206

11

Мунтян В.М.

 

Охмакевич Анастасія Миколаївна

215

11

Оцун О.І.

 

Маслянчук  Діана  Юріївна

254

11

Ткаченко С.В.

 

Гнатенко  Марія  Максимівна

Г.№287

11

Непоп М.І.

 

Кононенко Єлизавета Андріївна

196

10

Рибченко О.М.

 

Чехович  Богдана  Сергіївна

197

10

Зюзь О.М.

 

Іванов  Олександр  Дмитрович

Л «Еко» №198

10

Козич Р.М.

 

Білошицький  Ілля  Вадимович

254

10

Руденко М.Д.

 

Сергієнко  Юлія   Вікторівна

281

10

Костирко С.В.

 

Шевчук  Богдан  Дмитрович

Г.№287

10

Непоп М.І.

 

Остапчук  Іванна  Олегівна

Г. №287

10

Непоп М.І.

 

Поліщук Марина Вікторівна

Академія

10

Пастернак Р.В.

 

Сімкіна Юлія  Олегівна

35

9

Маєвська Н.Л.

 

Кулешова Марія Олександрівна

96

9

Кузнєцова Н.А.

 

Святненко Крістіна Ігорівна

154

9

Величко Н.Є.

 

Брайко Олександра Олегівна

140

9

Гурбик С.М.

 

Ярмак Марія Олегівна

197

9

Турчиняк К.С.

 

Опанасенко  Дмитро Володимирович

Л.«Еко» № 198

9

Смирна А.С.

 

Жоров  Данило  Сергійович

206

9

Доценко О.В.

 

Сурков  Данило  Євгенович

253

9

Ушакова Т.М.

 

Клявліна  Дар’я  Сергіївна

254

9

Ткаченко С.В.

 

Зубак  Яна  Олегівна

254

9

Ткаченко С.В.

 

Сугак Тетяна Сергіївна

287

9

Курсенко Є.О.

 

Азізпур Нарина Халілівна

287

9

Курсенко Є.О.

 

Кондратюк Поліна Ігорівна

Академія

9

Пастернак Р.В.

 

Левченко Артем Сергійович

Академія

9

Пастернак Р.В.

 

Нагорний Назар Вікторович

Академія

9

Пастернак Р.В.

 

Лижніков Михайло Сергійович

КГСМ №1

9

Довгань В.С.

 

Махнюк Антон Юрійович

Святош. гімназія

9

Сорокін О.Ю.

 

Синьовид Вікторія Ігорівна

197

8

Рісаєва В.М.

 

Востріков Любомир Сергійович

198

8

Матвійчук І.А.

 

Сиромолот Максим Анатолійович

317

8

Опанасенко Т.В.

 

Терещук Катерина Олександрівна

Академія

8

Корнієнко С.В.

 

 

 

Начальник                                                                                                                        Ю. Дубовецький

 

Ільюк О.Є.

274 81 61

 

«29» грудня  2018 року.