Результати районної олімпіади – квесту з математики серед учнів 4 класів навчальних закладів Святошинського району 9 квітня 2019р.

 

Вітаємо призерів олімпіади- квесту та висловлюємо щиру подяку     директору ЗЗСО № 281 Цимбал Л.Я., педагогічному колективу за сприяння в проведенні олімпіади-квесту

 

п/п

Школа

Прізвище, ім'я

учасника

ПІБ

вчителя

К-сть

балів

Гран - Прі

1.

ЗЗСО № 35

Забурмеха Родіон

Закусило В.В.

33

2.

ЗЗСО № 304

Короткий Богдан

Лижина І.М.

33

Золотий призер

3.

ЗЗСО №198

Хоменко Світлана

Запольська О.Д.

32

4.

ЗЗСО № 96

Пінчукова Марія

Демеденко Н.В.

32

5.

ЗЗСО №76

Гнатюк Станіслав

Прус Н.С.

32

6.

ЗЗСО«Інтел»

Корзур Денис

Блохіна І.В.

30

7.

ЗЗСО «Євроленд»

Мотовілін Костянтин

Блохіна Т.В.

30

8.

ЗЗСО№ 281

Шроль Тимофій

Копач Н.Й.

30

9.

Київська гімназія східних мов №1

Тимцясь Кароліна

Старченко І.М.

30

10.

ЗЗСО№ 215

Кузнєцов Артем

Колесніченко Л.О.

30

11.

ЗЗСО №200

Гіщак Остап

Шалупіна Н.О.

29,75

Срібний призер

12.

ЗЗСО №196

Лавренчук Єлізавета

Мазур О.П.

29

13.

ЗЗСО №254

Ляшкович Софія

Заріцька О.С.

29

14.

ЗЗСО №185

Мухін Олександр

Квятковська О.В.

29

15.

ЗЗСО №72

Крюк Христина

Білоносова О.К.

28,5

16.

ЗЗСО №140

Костромін Дмитро

Іонова І. М.

28,5

17.

ЗЗСО №72

Голенко Марія

Білоносова О.В.

28,5

18.

ЗЗСО №198

Хоменко Поліна

Запольська О.Д.

28,5

19.

ЗЗСО №154

Лук’яненко Дмитро

Хмірова Х.Ю.

28,25

20.

ЗЗСО №83

Яковенко Андрій

Андрющенко А.Ю.

28,25

21.

ЗЗСО №55

Лопушинський Олександр

Вавака Т.О.

28

22.

ЗЗСО №206

Гримайло Софія

Фільова О.В.

28

23.

ЗЗСО №35

Андерс Гліб

Ковальська І.Б.

28

24.

ЗЗСО №185

Сердюк Денис

Квятковська О.В.

27,5

25.

ЗЗСО №223

Вірьовкіна Ксенія

Вєрьовко О.В.

27

26.

ЗЗСО №281

Васьковський Артем

Можар Н.Ю.

27

27.

ЗЗСО №154

Хомініч Катерина

Рощенко Т.М.

27

28.

ЗЗСО №40

Оберемко Марія

Барташевич Л.Л.

26,75

29.

ЗЗСО №96

Дубовик Лука

Васильєва І.М.

26,5

Бронзовий призер

30.

ЗЗСО «Лілея»

Пахомова Марія

Андрусенко Н.І.

26

31.

ЗЗСО №76

Єрмаков Ростислав

Прус Н.С.

25,5

32.

Гімназія східних мов №1

Дадівєрін Артем

Старченко І.М.

25

33.

ЗЗСО «Євроленд»

Мельник Іван

Блохіна Т.В.

25

34.

ЗЗСО №253

Боденко Ілля

Сафронова Н.М.

24,5

35.

ЗЗСО №222

Дьомін Ілля

Цилюрик Т.В.

24

36.

ЗЗСО №83

Шепетко Максим

Катюха А.А.

23,5

37.

ЗЗСО №230

Іваненко Дмитро

Шиян В.В.

23

38.

ЗЗСО №131

Свєтлова Дарина

Цвик Т.А.

22,75

39.

ЗЗСО №40

Гавриш Катерина

Грінчак С.П.

21,5

40.

ЗЗСО №288

Омельчук Софія

Брусова О.В.

21,25

41.

ЗЗСО №197

Моторнюк Євгеній

Білоус Н.В.

21

42.

ЗЗСО №288

Скочок Єгор

Марченко Н.В.

21

43.

ЗЗСО №72

Приходченко Микита

Паска О.Б.

20,75

44.

ЗЗСО №205

Жомір Тимур

Сидоренко І.В.

20,5

45.

ЗЗСО «Лілея»

Гайдай Артем

Андрусенко Н. І.

20,5

46.

ЗЗСО №215

Білоконь  Ірина

Ніканоркіна М.Н.

20,25

47.

ЗЗСО №196

Ганчук Уляна

Мазур О.П.

20

48

ЗЗСО №304

Шеремет Дмитро

ПасіченкоЛ.В.

19,75

Учасники

49.

ЗЗСО №317

Пелагеша Єгор

Плес В.А.

19

50.

ЗЗСО №254

Скляренко Олександр

Заріцька О.С.

19

51.

ЗЗСО «Інтел»

Мереніс Єгор

Блохіна І.В.

18,5

52.

ЗЗСО №317

Добровольський Андрій

Плес В.А.

18

53.

ЗЗСО «Ріка життя»

Ребрін Самуїл

Кобрин О.С.

18

54.

ЗЗСО  «Лісова казка»

Рудяк Іван

Панченко І.П.

17,25

55.

ЗЗСО №203

Городній  Петро

Годунок Ю.С.

17

56.

ЗЗСО №230

Іліх Олександр

Бровченко О.К.

17

57.

ЗЗСО №200

Шаповал Давид

Ланіна В.В.

16,5

58.

ЗЗСО №253

Фроль Артем

Литвин В.П.

16,5

59.

ЗЗСО №131

Азізов Соід

Красіна-Ященко О.Є.

16,5

60.

ЗЗСО №297

Макар Богдан

Сидорова О.О.

16,25

61.

ЗЗСО №203

Пасько Максим

Годунок Ю.С.

16

62.

ЗЗСО №223

Юрчик Тимур

Вєрьовко О.В.

15,5

63.

ЗЗСО №222

Макаров Владислав

Подзерей Н.В.

15

64.

ЗЗСО №223

Філоненко Артем

Вєрьовко  О.В.

15

65.

ЗЗСО «Лісова казка»

Удовенко Валерія

Мельник І.В.

14,75

66.

ЗЗСО №297

Луговенко Дмитро

Сидорова О.О.

14,5

67.

ЗЗСО «Сузір’я»

Луценко Валерія

Олянчук Л.В.

13

68.

ЗЗСО «Сузір’я»

Остапчук Олеся

Олянчук Л.В.

13

69.

ЗЗСО №206

Голуб Арсеній

Фільова О.В.

12,25

70.

ЗЗСО №55

Єфремов Іван

Кучеренко О.В.

12

71.

ЗЗСО №205

Мазур Євген

Кошляк І.М.

11,5

72.

ЗЗСО №72

Поліщук Софія

Білоносова О.К.

10

73.

ЗЗСО «Ріка життя»

Сугай Валерія

Кобрин О.С.

10

74.

ЗЗСО №140

Насонова Аліса

Машир Е.Е.

9

75.

ЗЗСО №197

Бурківська Кіра

Ященко Г.І.

8

76.

ЗЗСО №235

Дмітріченко  Ірина

Даунієнє С.Г.

8

77.

ЗЗСО №235

Тертична Дарія

Парфенюк Т.Г.

5

 

 

Журі конкурсу