Склад журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у Святошинському районі м.Києва 9.11.2019

Шановні керівники!
ІІ (районний)  етап  Всеукраїнської  учнівської  олімпіади  з англійської мови відбудеться   9.11.2019  о 10.00  у  ЗЗСО  № 196.  Прохання  забезпечити участь  визначених  вчителів  в  роботі  журі олімпіади.
Склад  журі  ІІ етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови  у Святошинському районі м.Києва  9.11.2019

Члени журі  приходять  о 9.00

  1. Кошмал Т.І. –                  ЗЗСО  № 196
  2. Янік С.М. -                      ЗЗСО  № 196
  3. Лисюченко Т.М. –          ЗЗСО  № 196
  4. Гончар Л.І. –                   ЗЗСО  № 196
  5. Салюк Г.М.          –         ЗЗСО  № 196
  6. Мяло Л.М.             -        ЗЗСО  № 196
  7. Кобилинська О.А.-        ЗЗСО   № 35
  8. Ткаченко Т.А. -               ЗЗСО   № 35
  1. Пушкарук Т.Л.    -          ЗЗСО   № 35
  1. Грушецька В.Г. -            ЗЗСО   № 55
  2. Чепурна О.В.                  ЗЗСО   № 76
  3. Сава Н.І.                -        ліцей «Еко» №198
  4. Повар О.Р.    –                ЗЗСО  № 197
  5. Чепурко Т.О.            -     ЗЗСО  № 197
  6. Нечипоренко С.О. –       ліцей «Еко» №198
  7. Вітрук Д.І.             –        ліцей «Еко» №198

17.   Машкова О.В. –              ЗЗСО  № 185

  1. Жолобак Н.М. –              ЗЗСО  № 222
  2. Химич А.В.          –         ЗЗСО   № 222
  3. Косяк Н.Д.            -         ЗЗСО  № 254
  4. Деревінська Л.С. –         ЗЗСО  № 254
  5. Ходасевич О.П. –           ЗЗСО  № 254
  6. Бурлак О.В.     -              ЗЗСО  № 254
  7. Гуриненко Ю.П.             ЗЗСО  № 254
  8. Бабич О.А.              -       ЗЗСО  № 196
  9. Золотарьова О.В. -          ЗЗСО  № 254
  10. Сивак В.М. –                   гімназія № 287
  11. Некрутенко Н.К.   –        гімназія № 287
  12. Волосович  О.А. -           гімназія № 287
  13. Ткачук О.М.     –              гімназія № 287
  14. Скрипнікова Т.В. -         ЗЗСО  № 317
  15. Пітущенко Л.В.    -         ЗЗСО  № 317
  16. Олійник Т.С..        -         ЗЗСО  № 317
  17. Хомич Н.В..           -        гімназія «Академія»
  18. Тромса М.В. -                  гімназія «Академія
  19. Марченко Ж. Л. -            гімназія «Академія
  20. Шмадченко Д.М.   -        гімназія «Академія
  21. Завгородня Л.В.     -        КГСМ №1
  22. Маврешко Л.А.  -            КГСМ №1
  23. Беднарська І.І.           -     КГСМ №1
  24. Шихненко В.В.    -          ЗЗСО №297

 

Члени журі (письмо) приходять об 11.00

 

  1. Одинець І.М.  -             ЗЗСО  №197
  2. Васильчук Т.Г. –           ЗЗСО № 197
  3. Кривошапка І.А. –        ЗЗСО № 197
  4. Поляничка  С.М. -        ЗЗСО № 197
  5. Каніковська Т.Ю. -       ЗЗСО № 197
  6. Майданік Т.Й.–             ЗЗСО № 76
  7. Омельяненко А.І. -        ліцей «Єко» №198
  8. Ковпак  Т.В.  -               ЗЗСО № 200
  9. Колесник Л.Г. –            ЗЗСО № 200

10.  Алієва О.В.  –                ЗЗСО № 200

11.  Гуреш Н.О.  -                 ЗЗСО № 200

12.  Марченко Н.О.  -           ЗЗСО № 215

13.  Хорольська У.І.   –        ЗЗСО № 215

14.   Дмитренко О.М.   –     ЗЗСО № 254

15.   Гончаренко Т.А.   -      ЗЗСО  № 304

16.   Шиян Г.В.      -              КГСМ №1

17.   Степанюк  О.М. -         КГСМ №1

18.   Палагеча  Н.В. -            гімназія  № 154

19.   Глобіна Н.О.  -              гімназія «Апогей»

20.   Сіднєва М.П.         -      гімназія «Апогей»

21. Томнікова В.К        -     гімназія «Апогей»

22. Черноус Н.М.        -      ЗЗСО № 254

23. Паланюк С.Д.        -      ЗЗСО № 235

24. Лиман К.В.             -     гімназія «Апогей»

 

 

Члени журі  (аудіювання, читання)   приходять о 12.00

 

  1. Гринчук Н.О.           –    ЗЗСО № 222
  2. Мартинюк С.Є.  –          ЗЗСО № 185
  3. Нікітчук О.М.  –             ЗЗСО № 206
  4. Польова А.Ю.    -           ЗЗСО № 254
  5. Креницька Т.А. -         ЗЗСО № 254
  6. Литвинська Т.Ю.    -      гімназія  № 287
  7. Вареник Т.В.  -               гімназія  № 287
  8. Резнік Ю.О.      -             ЗЗСО № 317
  9. Тіхонова Н.М.   -            ЗЗСО № 317
  10. Петрик Г.В.           -        гімназія «Академія

11.   Вітенко С.В.      -           ЗЗСО № 297

  1. Супліченко  Г.Ю.   -      гімназія «Академія
  2. Куцаченко Г.І.–             ЗЗСО № 197

14. Макаркіна Н.С.  -           ЗЗСО  № 196

15. Маслова О.І.          -        ЗЗСО  № 304

16. Білоцька А.В.       -         ЗЗСО  № 304