Попередні результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у Святошинському районі м.Києва

Попередні результати

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови   у Святошинському районі м.Києва

8-і класи Дата проведення 09.11.2019

п/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Бали за види мовленнєвої діяльності

Зага льна к-ть балів

Місце

Учитель

 

 

аудіювання

читання

говоріння

письмо

1

Осипенко Антон Васильович

35

32

25

23

26

106

 

Кучер Т.М.

2

Ладіков-Роєв Микола Олександрович

35

38

19

24

18

99

 

Пушкарук Т.Л.

3

Журахівська Софія Олегівна

40

12

16

10

20

58

 

Бойко Л. П.

4

Ванджура Олена Русланівна

40

24

15

7

13

59

 

Бойко Л.П.

5

Тилтін Олексій Олексійович

55

36

25

29

24

114

 

Грушецька В.Г.

6

Куриляк Олександр Володимирович

55

34

22

24

21

101

 

Грушецька В.Г.

7

Барабаш Михайло Віталійович

55

32

20

17

23

92

 

Теленченко О.В.

8

Руденко Єлизавета Вадимівна

72

36

16

24

26

102

 

Магдебура О.В.

9

Антоненко Вікторія Сергіївна

76

26

23

12

29

90

 

Майданік Т.Й.

10

Когут Вікторія Андріївна

83

24

17

11

18

70

 

Федькова Г.А.

11

Сиротюк Дар’я Павлівна

83

24

14

15

11

64

 

Федькова Г.А.

12

Писаренко Олександра Олексіївна

96

26

10

9

7

52

 

Євтушенко Є.О.

13

Колесник Анна Олегівна

131

33

20

16

22

91

 

Воронько Ж.В.

14

Сидоренко Дар’я Михайлівна

131

26

9

14

15

64

 

Анісімова В.М.

15

Костров Назарій Олександрович

140

28

15

22

9

74

 

Ропій Л.В.

16

Машков Максим Андрійович

154

38

19

13

17

87

 

Шевченко І.Ю.

17

Лазоренко Владислав Євгенійович

154

36

17

15

24

92

 

Шевченко І.Ю.

18

Бачинська Христина Андріївна

162

34

18

26

29

107

 

Короленко Н.В

19

Урванцева Анастасія Вячеславівна

185

34

26

20

24

104

 

Мартинюк С.Є.

20

Прокушева Валерія Євгенівна

185

30

20

27

26

103

 

Зубко А.М.

21

Гаврилко Олександр Олександрович

196

38

22

28

30

118

 

Кошмал Т.І.

22

Войчишин  Іван  В’ячеславович

196

30

23

28

24

105

 

Чернявська О.В.

23

Терехова Олександра Станіславівна

196

40

24

25

29

118

 

Кошмал Т.І.

24

Кочеткова  Єлизавета  Віталіївна

196

40

23

18

24

105

 

Кошмал Т.І.

25

Гриців  Валерія  Василівна

197

38

26

30

29

123

 

Іванченко Т.Б.

26

Антонюк Анна Дмитрівна

197

28

19

17

22

86

 

Іванченко Т.Б.

27

Петренко Анна Тарасівна

197

38

23

26

25

112

 

Чепурко Т.О.

28

Нікітенко Богдан Дмитрович

197

36

22

22

29

109

 

Куцаченко Г. І.

29

Шепіль Анастасія Олександрівна

197

34

21

25

26

106

 

Поляничка С.М.

30

Волков Володимир Дмитрович

198

33

25

25

24

107

 

Вітрук Д.І.

31

Назаренко Марія Олександрівна

198

37

27

27

23

114

 

Сава Н.І.

32

Безверха Валерія Володимирівна

198

30

24

12

29

95

 

Вітрук Д.І.

33

Бєлялов Аслан Талятович

200

27

22

10

26

85

 

Швець О.О.

34

Маринчук  Мирослава  Олександрівна

200

38

22

22

29

11

 

Локайчук В.Ю.

35

Рудь  Марія  Петрівна

200

40

22

20

21

103

 

Євтушенко Ю.І.

36

Емайкін  Мовсес  Варданович

205

32

17

12

17

78

 

Мішук Г.П.

37

Гуманіцька  Софія  Вікторівна

206

38

19

19

24

100

 

Шаповалова І.В.

38

Охріменко Ольга Олександрівна

206

32

17

13

18

80

 

Нікітчук О.М.

39

Гнилицький  Максим  Олександрович

215

33

19

16

18

86

 

Хорольська У.І.

40

Буханевич Артем Богданович

215

26

17

23

22

88

 

Хорольська У.І.

41

Мирець Єлизавета Артурівна

222

27

19

20

18

84

 

Жолобак Н.М.

42

Корнійчук Олександр Сергійович

222

30

17

9

14

70

 

Жолобак Н.М.

43

Скибенко Михайло Олександрович

223

30

18

10

16

74

 

Іванова Т.І.

44

Ковальчук Марія Олегівна

230

36

20

23

22

101

 

Тітова Г.Д.

45

Саржан  Ярослав Володимирович

230

34

23

29

24

110

 

Костенко О.В.

46

Потьомкін  Нікіта  Сергійович

235

30

20

9

12

71

 

Пасенок О.В.

47

Сердега Владислав Євгенович

235

34

17

20

18

89

 

Пасенок О.В.

48

Ракітенко Софія Андріївна

253

36

23

21

27

107

 

Майструк  Я.І.

49

Опанасюк Сергій Сергійович

253

32

19

11

11

73

 

Юденко Н.І.

50

Редченко Єгор Олексійович

253

36

20

26

25

107

 

Майструк  Я.І.

51

Зотова Карина Юріївна

253

32

16

15

15

78

 

Ліснічук Л.О

52

Тугарєв  Єгор  Олександрович

253

30

22

18

13

83

 

Майструк  Я.І.

53

Кисіль Дар’я Дмитрівна

254

36

24

18

28

106

 

Деревінська Л.С.

54

Ференець Олександра Андріївна

254

38

26

26

28

118

 

Деревінська Л.С.

55

Грицишина Ольга Юріївна

254

36

20

24

28

108

 

Весельська Т.П.

56

Апецько Єва Олександрівна

254

34

25

24

26

109

 

Весельська Т.П.

57

Медведенко Катерина Олександрівна

254

38

23

27

24

112

 

Деревінська Л.С.

58

Шейко Мар’яна  Андріївна

254

30

24

10

24

88

 

Петрина А.С.

59

Лисач Марія Володимирівна

254

36

18

9

28

91

 

Петрина А.С.

60

Кожан Даніл Вікторович

281

34

21

18

15

88

 

Марченко Е.В.

61

Мошнянко Аріна Олегівна

281

30

17

11

12

70

 

Марченко Е.В.

62

Рибак Артем Владиславович

281

31

16

22

20

89

 

Марченко Е.В.

63

Мирон Діана Віталіївна

287

36

21

24

17

98

 

Дорофєєва Т.С.

64

Мамчич Михайло Владиславович

287

38

20

18

18

94

 

Дорофєєва Т.С.

65

Горон Катерина Олександрівна

287

29

14

14

16

73

 

Дорофєєва Т.С.

66

Лобас Олеся Олександрівна

287

34

22

24

18

98

 

Дорофєєва Т.С.

67

Перкова Ксенія Дмитрівна

288

28

15

13

14

70

 

Свиридова Т.А.

68

Юхименко Маргарита Олексіївна

288

32

17

17

18

84

 

Свиридова Т.А.

69

Прилипко Олександра Валентинівна

304

32

17

14

16

79

 

Маслова О.І

70

Шельвір Аліна Євгеніївна

304

32

17

15

18

82

 

Маслова О.І

71

Ігнатенко Анна Дмитріївна

304

36

22

24

27

109

 

Щербань С.О.

72

Головач Олександр Андрійович

304

36

20

20

26

102

 

Щербань С.О.

73

Шкарбан Олександр Вікторович

304

38

24

25

19

106

 

Омельянчук О.М.

74

Охременко Анастасія Анатоліївна

304

36

21

14

14

85

 

Гончаренко Т.А.

75

Бадір Захра  Ахмедівна

317

36

21

16

22

95

 

Олійник Т.С.

76

Пилипчук Вероніка Олексіївна

317

36

19

23

28

106

 

Павлик А.В.

77

Слободняк Анастасія Максимівна

317

24

20

26

21

91

 

Лисовец Т.О.

78

Романяк Марія Святославівна

317

36

14

14

17

81

 

Лисовец Т.О.

79

Балацька Валерія Олегівна

Академія

40

22

21

28

111

 

Дяків Я.М.

80

Гуменюк Ольга Ігорівна

Академія

40

26

29

30

125

 

Хомич Н.В.

81

Чорнопольська Софія Максимівна

Академія

38

25

24

27

114

 

Марченко Ж.Л.

82

Турчаніна Маргарита Олександрівна

Академія

34

26

28

25

113

 

Марченко Ж.Л.

83

Гай-Нижник Дзвенислава Павлівна

Академія

34

23

27

29

113

 

Хомич Н.В.

84

Карпенко Дмитро Леонідович

Академія

34

22

23

27

106

 

Трофимова Д.С.

85

Костюк Анна Тарасівна

Апогей

26

17

15

16

74

 

Томнікова В.К.

86

Покидько Семен Андрійович

Апогей

32

16

18

22

88

 

Томнікова В.К.

87

Ткаченко Марія Олександрівна

Апогей

34

15

20

22

91

 

Глобіна Н.О.

88

Небукіна Владислава Андріївна

Апогей

28

14

13

14

69

 

Глобіна Н.О.

89

Курамшина Софія Ваїдівна

КГСМ

36

25

28

28

117

 

Фомінова В.В.

90

Власова Валерія Євгеніївна

КГСМ

36

24

22

27

109

 

Завгородня Л.В.

91

Сахно Євдокія Сергіївна

Прем’єр

38

21

14

28

101

 

Куля Г.М.

92

Чечелєва Аріна Максимівна

Прем’єр

38

24

29

30

121

 

Меленівська Є.Г.

93

Антоненко Софія Олегівна

Св.гімназія

38

24

27

25

114

 

Маєрчук С.Ю.

94

Мітюк Федір Олексійович

Св.гімназія

38

24

29

25

116

 

Маєрчук С.Ю.

95

Зеленський Ілля Віталійович

Св.гімназія

34

21

28

27

110

 

Маєрчук С.Ю.

96

Хорощак Поліна Євгенівна

Св.гімназія

34

22

13

26

95

 

Маєрчук С.Ю.

97

Михайленко Володимир Вячеславович

Джерело

30

37

30

28

125

 

Олещенко Н.В.

98

Мисягіна Марта

Джерело

38

23

28

26

115

 

Олещенко Н.В.

Члени журі: Мяло Л.М., Сава Н.І., Бурлак О.В., Весельська Т.П.,  Бабич О.А.,   Волосович  О.А.,  Короткова Н.В.,  Олійник Т.С.,  Тромса М.В., Маврешко Л.А., Гончаренко Т.А.,  Шиян Г.В., Степанюк  О.М., Каніковська Т.Ю., Паланюк С.Д., Гринчук Н.О., Мартинюк С.Є., Нікітчук О.М., Петрина А.С.

 

9-і класи

п/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Бали за види мовленнєвої діяльності

Загальна к-ть балів

Місце

Учитель

аудіювання

читання

говорін ня

письмо

1

Соломко Дмитро Георгійович

13

24

17

9

12

62

 

Шевченко Я.В.

2

Євдун Олександр Анатолійович

35

22

21

24

17

84

 

Пушкарук Т.Л.

3

Васильєв Сергій Олександрович

35

21

21

12

19

73

 

Іванова І.Д.

4

Хоменко Володимир Миколайович

40

26

26

23

14

89

 

Бойко Л.П.

5

Петрик Марія Олександрівна

40

24

17

16

16

73

 

Кулик Г.В.

6

Полуміскова КатеринаАндріївна

50

16

20

14

10

60

 

Нагорна Е.І.

7

Красота Руслана Ярославівна

50

14

16

11

17

58

 

Нагорна Е.І.

8

Шковира Анастасія Русланівна

55

26

20

10

20

76

 

Теленченко О.В.

9

Чернишенко Катерина Іванівна

55

30

23

21

24

98

 

Грушецька В.Г.

10

Захандревич Анастасія Віталіївна

55

20

19

17

21

77

 

Теленченко О.В.

11

Медвєдєва Поліна Юріївна

72

30

22

29

19

100

 

Магдебура О.В.

12

Килівник Роман Олександрович

76

14

19

16

23

72

 

Гринець М.В.

13

Шевчук Дарія В’ячеславівна

76

20

23

25

19

87

 

Гринець М.В.

14

Горбунов Надім

96

32

20

12

23

87

 

Троцкова Т.В.

15

Бала Вікторія Сергіївна

131

30

20

10

26

86

 

Ткаченко І.П.

16

Токарєва Марія Олександрівна

131

18

12

19

15

64

 

Ткаченко І.П.

17

Дмитренко Софія Сергіївна

131

20

10

11

21

62

 

Ткаченко І.П.

18

Степикін Миколай Дмитрович

131

28

25

30

25

108

 

Ткаченко І.П.

19

Ковган Олексій Павлович

140

30

23

16

17

86

 

Ропій Л.В.

20

Ткачова Марія Юріївна

140

30

16

18

24

88

 

Ропій Л.В.

21

Ковтун Єлизавета Андріївна

140

16

22

18

18

74

 

Ропій Л.В.

22

Горшкова Юлія Віталіївна

140

32

25

15

16

88

 

Ропій Л.В.

23

Хіль Єкатерина Олександрівна

154

22

17

23

20

82

 

Шевченко І.Ю.

24

Никоненко Анастасія Олександрівна

154

26

15

12

21

74

 

Шевченко І.Ю.

25

Мазуркова Олеся Олегівна

154

31

21

16

22

90

 

Палагеча Н.В.

26

Ямкова Олександра Олександрівна

154

28

20

20

14

82

 

Палагеча Н.В.

27

Ковган Дмитро Павлович

185

30

25

19

19

93

 

Лебухорська О.Є.

28

Савченко Вікторія Володимирівна

185

24

23

16

19

82

 

Барило Л.М.

29

Заріцька Надія Русланівна

196

 

38

20

30

15

103

 

Салюк Г.М.

30

Мороз Анна Євгенівна

196

 

20

19

9

19

67

 

Мяло Л.М.

31

Тесьолкіна Єлизавета Андріївна

196

27

14

17

13

71

 

Макаркіна Н.С.

32

Тичинський Ярослав Ігорович

196

30

21

14

21

86

 

Салюк Г.М.

33

Середюк Софія Євгенівна

197

36

21

25

22

104

 

Чепурко Т.О.

34

Синьовид Вікторія Ігорівна

197

29

24

24

28

105

 

Чепурко Т.О.

35

Богомол Дарина Андріївна

197

36

22

30

23

111

 

Куцаченко Г.І.

36

Поливода Діана Василівна

197

34

24

28

23

109

 

Чепурко Т.О.

37

Реутенко Артем В'ячеславович

198

28

24

11

22

85

 

Нечипоренко-Воробйова С.О.

38

Совінська Ванда Віталіївна

198

36

21

14

19

90

 

Нечипоренко-Воробйова С.О.

39

Золотих Поліна Кирилівна

198

28

22

22

11

83

 

Вітрук Д.І.

40

Саможкіна Анастасія Ігорівна

200

36

22

24

28

110

 

Колесник Г.Л.

41

Перевожчикова Єва Романівна

200

22

25

20

18

85

 

Колесник Г.Л.

42

Кислицька Софія Олегівна

200

22

19

29

23

93

 

Люта В.В.

43

Осічнюк Марія Дмитрівна

200

28

22

21

23

94

 

Люта В.В.

44

Зінич Максим Олександрович

205

16

12

7

13

48

 

Мішук Г.П.

45

Мигоус Максим Вікторович

206

26

14

14

18

72

 

Пірус Л.В.

46

Гуро Уляна Анатоліївна

206

30

22

19

22

93

 

Пірус Л.В.

47

Марченко Катерина Олександрівна

215

28

19

15

20

82

 

Марченко Н.О.

48

Топоровська Таїсія Олександрівна

215

22

16

20

11

69

 

Марченко Н.О.

49

Тітова Карина Олегівна

222

 

28

23

14

19

84

 

Химич А.В.

50

Колобова Вікторія Євгенівна

222

22

18

13

24

77

 

Химич А.В.

51

Потапова Ганна Олександрівна

230

24

19

24

26

93

 

Тітова Г.Д.

52

Цвіткович Антоніна Дмитрівна

235

26

22

13

8

69

 

Пекло В.П.

53

Згода Валерія Валентинівна

235

16

11

11

18

56

 

Пекло В.П.

54

Іванов Олександр Іванович

253

28

20

6

19

73

 

Юденко Н.І.

55

Кисельова Олександра Володимирівна

253

22

12

11

14

59

 

Майструк  Я.І.

56

Бабенко Валерія Валеріївна

254

30

18

12

21

81

 

Ходасевич О.П.

57

Cтепура Олексій Валентинович

254

30

26

28

15

99

 

Ходасевич О.П.

58

Замаєва Анастасія Святославівна

254

40

26

26

24

116

 

Креницька Т.А.

59

Бухал Віталіна Віталіївна

254

36

21

24

15

96

 

Креницька Т.А

60

Алейнер Лідія Олександрівна

254

30

25

24

22

101

 

Креницька Т.А

61

Мельник Олег Євгенович

281

26

19

14

17

76

 

Марченко Е.В.

62

Савчук Дарина Сергіївна

287

28

26

26

22

102

 

Волосович О.А.

63

Мороз Костянтин Валерійович

287

24

26

28

29

107

 

Некрутенко Н.К.

64

Грищенко Дар`я Віталіївна

287

26

21

15

25

87

 

Некрутенко Н.К

65

Рогальський Ярослав Олександрович

287

26

21

12

22

81

 

Волосович О.А

66

Юхимець Поліна Максимівна

287

28

23

30

24

105

 

Некрутенко Н.К.

67

Буднік Валерія Євгенівна

288

20

12

9

7

48

 

Свиридова Т.А.

68

Котенко Валентин Валерійович

288

22

17

17

23

79

 

Валієва О.М.

69

Мартинюк Анна Дмитрівна

304

32

19

10

14

75

 

Щербань С.О.

70

Надьожкін Максим Ігорович

304

32

24

25

23

104

 

Щербань С.О.

71

Олійник Валерія Сергіївна

304

24

18

28

26

96

 

Омельянчук О.М.

72

Яцюк  Софія Володимирівна

317

32

23

20

25

100

 

Короткова Н.В.

73

Коцур Катерина АндріЇвна

317

26

19

15

21

81

 

Короткова Н.В.

74

Рябко Юлія  Василівна

317

26

20

27

13

86

 

Короткова Н.В.

75

Сиромолот Максим

Анатолійович

317

28

22

29

23

102

 

Рєзнік Ю.О.

76

Намоглу Вероніка Аріфівна

Академія

34

25

28

28

115

 

Марченко Ж.Л.

77

Ліпський Олександр Русланович

Академія

30

25

29

20

104

 

Марченко Ж.Л.

78

Квятковський Андрій Вікторович

Академія

30

13

25

28

96

 

Марченко Ж.Л.

79

Терещук Катерина Олександрівна

Академія

32

25

21

23

101

 

Хомич Н.В.

80

Турчак Катерина Олександрівна

Академія

30

24

22

28

104

 

Хомич Н.В.

81

Приставська Поліна Юріївна

Апогей

32

19

18

29

98

 

Глобіна Н.О.

82

Павлова Софія Іванівна

Апогей

19

14

16

18

67

 

Томнікова В.К.

83

Трубій Ілона Владиславівна

Апогей

27

16

10

16

69

 

Глобіна Н.О.

84

Захарченко Анна Олександрівна

Апогей

34

22

17

28

101

 

Томнікова В.К.

85

Цириленко Артем Андрійович

КГСМ

30

22

30

23

105

 

Беднарська І.І

86

Дученко Вадим Олегович

КГСМ

28

23

16

16

83

 

Степанюк О.М.

87

Миряєва Вікторія Максимівна

КГСМ

26

25

29

19

99

 

Шиян Г.В.

88

Смігунов Микита Вячеславович

Св.гімназія

28

21

23

19

91

 

Пуга О.В.

89

Злотнікова Майя Вікторівна

Св.гімназія

30

21

24

28

103

 

Пуга О.В.

90

Мощенко Зоряна Павлівна

Св.гімназія

24

20

17

19

80

 

Пуга О.В.

91

Педченко  Дар’я  Григорівна

Св.гімназія

24

23

25

17

89

 

Пуга О.В.

92

Власова Марія Володимирівна

КиМУ

20

15

9

19

63

 

Щудла Н.М.

Члени журі: Скрипнікова Т.В., Химич А.В.,  Ходасевич О.П.,  Ткаченко Т.А.,  Пушкарук Т.Л.,  Семенова І.В.,  Машкова О.В., Салюк Г.М., Марченко Ж.Л., Беднарська І.І., Марченко Н.О. , Хорольська У.І.,  Глобіна Н.О., Сіднєва М.П.,  Томнікова В.К., Лиман К.В., Креницька Т.А., Литвинська Т.Ю., Вареник Т.В., Шаповалова І.В.

10-і класи

ПІБ учня

ЗНЗ

Бали за види мовленнєвої діяльності

Загальна к-ть балів

Місце

Учитель

аудіювання

читання

говоріння

письмо

89

Семіда Аліса  Ігорівна

13

22

16

16

19

73

 

Хівацька І.В.

90

Сімкіна Юлія Олегівна

35

36

21

18

25

100

 

Ткаченко Т.А.

91

Гур’янов Владислав Андрійович

35

26

18

21

22

87

 

Кобилинська О.А.

92

Ткачук Ніна Костянтинівна

35

33

16

13

15

77

 

Кобилинська О.А.

93

Комар Олександр Олександрович

40

22

8

16

10

56

 

Бойко Л.П.

94

Касьянова Катерина Ігорівна

40

36

23

25

22

106

 

Кулик Г.В.

95

Гарбовський Дмитро Антонович

50

14

14.5

0

0

28.5

 

Безсмертна І.С.

96

Мороз Марія Сергіївна

55

23

14

15

19

71

 

Наконечна С.В.

97

Ступак Артем Дмитрович

76

40

20

19

25

104

 

Гринець М.В.

98

Полосенко Юлія  Сергіївна

76

28

20

30

20

98

 

Майданік Т.Й.

99

Міщенко Захар Юрійович

83

29

20

23

18

90

 

Федькова Г.А.

100

Барбарський Єгор Євгенійович

83

28

16

12

10

66

 

Федькова Г.А.

101

Горбунова Євгенія  Сергіївна

96

18

12

25

21

76

 

Євтушенко Є.О.

102

Кулешова Марія Олександрівна

96

12

11

17

18

58

 

Троцкова Т.В.

103

Василенко Ілля Дмитрович

131

20

19

24

15

78

 

Лосевічева А.М.

104

Брайко Олександра  Олегівна

140

39

26

18

21

104

 

Мазуренко А.Ю.

105

Глушко Поліна Олексіївна

154

34

21

21

12

88

 

Палагеча Н.В.

106

Бойко Софія Богданівна

154

20

16

24

19

79

 

Палагеча Н.В.

107

Кравчук Марина Ігорівна

162

28

14

17

15

74

 

Кулинич Л.М.

108

Сівер  Іван  Русланович

185

30

24

30

23

107

 

Целіщева О.В.

109

Зюкова Анастасія  Григорівна

185

30

20

27

27

104

 

Машкова О.В.

110

Ткачевська Валерія Ігорівна

196

34

22

26

22

104

 

Янік С.М.

111

Головіна Анастасія Ігорівна

196

34

22

13

19

88

 

Лисюченко Т.М.

112

Цілуйко Вікторія Вікторівна

196

32

19

25

20

96

 

Лисюченко Т.М.

113

Буістов Михайло Олексійович

196

34

22

21

15

92

 

Коханенко Т.М.

114

Підлісний Юрій Олександрович

197

30

24

29

20

103

 

Драпей Т.І.

115

Ілляшенко Наталія Олександрівна

197

28

24

23

23

98

 

Кривицька С.А.

116

Абутідзе Олеся Сергіївна

197

16

16

18

23

73

 

Васильчук Т.Г.

117

Григор̓єв Михайло Артурович

197

28

23

26

22

99

 

Васильчук Т.Г.

118

Федосєєва Олеся Валентинеівна

198

30

17

14

13

74

 

Галак С.Є.

119

Куриленко Артем Олексійович

198

20

19.5

20

22

81.5

 

Вітрук Д.І.

120

Василенко Іванна Сергіївна

198

22

18

27

19

86

 

Галак С.Є.

121

Дадіверіна Марія Олександрівна

200

32

13

22

29

96

 

Колесник Г.Л.

122

Тухар Роман Сергійович

200

30

19

23

21

93

 

Ковальова Л.Д.

123

Семеняка Анастасія Василівна

200

30

18

20

22

90

 

Ковпак Т.В.

124

Мишанич Мілена Ярославівна

200

11

15

30

18

74

 

Колесник Г.Л.

125

Безрукава Поліна Сергіївна

200

26

15

29

21

91

 

Ковпак Т.В.

126

Будзан  Петро  Олегович

206

28

16

14

16

74

 

Пірус Л.В.

127

Мартиненко Даніїл Вадимович

206

16

18

20

14

68

 

Пірус Л.В.

128

Мартиненко  Олександра В'ячеславівна

215

25

15

14

12

66

 

Марченко Н.О.

129

Голіков  Іван  Андрійович

215

16

14

10

16

56

 

Марченко Н.О.

130

Синіцький Дарій Сергійович

222

14

11.5

11

7

43.5

 

Жолобак Н.М.

131

Баштова Анна Сергіївна

223

14

14

8

15

51

 

Муха М.М.

132

Банасевич Михайло Олексійович

253

26

13.5

26

18

83.5

 

Позднякова Л.І.

133

Кутовий Олег Володимирович

253

20

13

19

11

63

 

Позднякова Л.І.

134

Чеберяк Олександр Володимирович

253

18

11

12

9

50

 

Позднякова Л.І.

135

Клявліна Дар’я Сергіївна

254

34

18

23

29

104

 

Деревінська Л.С.

136

Леонов Олексій Вікторович

254

34

17

25

20

96

 

Деревінська Л.С.

137

Бугаєва Яна Володимирівна

254

32

20

27

21

100

 

Косяк Н.Д.

138

Котовський Ігор Олександрович

254

34

20

19

17

90

 

Косяк Н.Д.

139

Решетова Анна Олексіївна

254

36

22

21

24

103

 

Гребньова І.М.

140

Єремеєва  Вікторія Юріївна

281

20

17

19

18

74

 

Шевченко І.І.

141

Матковська  Соф`я Владиславівна

281

18

15

13

13

59

 

Шевченко І.І.

142

Лозинська  Світлана Віталіївна

281

24

19

12

16

71

 

Шевченко І.І.

143

Кричевська Марія Олександрівна

287

36

25

16

24

101

 

Білик О.Ю.

144

Азізпур Нарина Халілівна

287

38

25

29

24

116

 

Білик О.Ю.

145

Чирка Єлизавета Станіславівна

287

30

10

26

18

84

 

Волосович О.А.

146

Жабіна Дар`я Олександрівна

287

36

17

27

18

98

 

Білик О.Ю.

147

Заборіна Олександра Дмитрівна

288

38

25

22

22

107

 

Брунько В.Л.

148

Шембель Сніжана Андріївна

288

18

17

13

17

65

 

Брунько В.Л.

149

Зарицька Анастасія Олександрівна

297

34

21

22

17

94

 

Шихненко В. В.

150

Ілюк Олена Дмитріїва

304

34

21

27

15

97

 

Сарієва Л.Г.

151

Васельківскій Назарій Володимирович

304

36

22.5

14

24

96.5

 

Сарієва Л.Г.

152

Кисимес Олеся Ростіславівна

317

22

12

16

10

60

 

Павлючок В.В.

153

Недєлько Софія Сергіївна

317

34

23

19

13

89

 

Скрипнікова Т.В.

154

Шульга Данило Олександрович

317

25

10

12

18

65

 

Скрипнікова Т.В.

155

Нагорний Назар Вікторович

Академія

22

21

23

21

87

 

Тромса М.В.

156

Шапорда Ярослава Володимирівна

Академія

36

24

30

24

114

 

Шмадченко Д.М

157

Купрієнко Юлія Федорівна

Академія

32

21

22

28

103

 

Шмадченко Д.М.

158

Суховій Ксенія Миколаївна

Академія

30

23

22

20

95

 

Шмадченко Д.М

159

Кондратюк Поліна Ігорівна

Академія

32

21

24

17

94

 

Шмадченко Д.М

160

Голєніщев Ігор Костянтинович

Апогей

13

10

14

16

53

 

Глобіна Н.О.

161

Розен Олександр Павлович

Апогей

19

17

11

23

70

 

Глобіна Н.О.

162

Сафоник Дарина Андріївна

КГСМ

34

19

27

22

102

 

Цільмак С.О.

163

Кальчук Михайло Ігорович

КГСМ

26

18

29

11

84

 

Цільмак С.О.

164

Скрябін Станіслав Сергійович

КГСМ

14

14

18

23

69

 

Степанюк О.М.

165

Шуманський Ігор Олександрович

Прем’єр

26

16

19

14

75

 

Куля Г.М.

166

Мощенко Іван Павлович

Св.гімназія

32

21

23

13

89

 

Кокоша О.А.

167

Зеленський Павло Віталійович

Св.гімназія

40

21

30

27

118

 

Кокоша О.А.

168

Литвин Єлизавета  Олексіївна

Св.гімназія

30

16

27

18

91

 

Кокоша О.А.

Члени журі: Золотарьова О.В., Майструк Я.І.,  Грушецька В.Г., Гончар Л.І., Жолобак Н.М., Завгородня Л.В., Хомич Н.В., Некрутенко Н.К., Косяк Н.Д.,  Повар О.Р., Одинець І.М., Васильчук Т.Г., Кривошапка І.А., Поляничка  С.М., Дмитренко О.М., Тіхонова Н.М.,  Петрик Г.В.,  Вітенко С.В., Супліченко  Г.Ю.

 

11-і класи

п/п

ПІБ учня

ЗЗСО

Бали за види мовленнєвої діяльності

Загальна к-ть балів

Місце

Учитель

аудіювання

читання

говоріння

письмо

1

Жилінський Артем Віталійович

13

28

16

15

23

82

 

Хівацька І.В.

2

Гулюк Катерина Андріївна

35

26

17

16

23

82

 

Ткаченко Т.А.

3

Поліщук Богдан Олександрович

35

30

19

15

7

71

 

Анікіна І.В.

4

Кучеревенко Олександр Олександрович

35

36

15.5

25

17

93.5

 

Пушкарук Т.Л.

5

Кондратенко Георгій Дмитрович

40

24

18

19

13

74

 

Мила В.О.

6

Стрельцова Анастасія Вячеславівна

40

22

6

11

17

56

 

Бойко Л.П.

7

Семененко Дар’я  Сергіївна

50

22

11

12

8

53

 

Нагорна Е.І.

8

Фалько Надія Віталіївна

55

28

18

17

20

83

 

Грушецька В.Г.

9

Юрченко Анна Сергіївна

76

34

24

26

23

107

 

Прищепа Л.О.

10

Шпот  Іван Ростиславович

76

36

27

23

18

104

 

Прищепа Л.О.

11

Дмитрієнко Олександра Сергіївна

83

30

16

13

13

72

 

Федькова Г.А.

12

Мазур Олександр Олексійович

83

26

20

20

7

73

 

Федькова Г.А.

13

Терсенова Анастасія Яківна

96

30

13

13

17

73

 

Троцкова Т.В.

14

Барладим Олександр Сергійович

96

26

8

12

17

63

 

Троцкова Т.В.

15

Шот  Ян  Ігорович

140

22

17

20

9

68

 

Кривець С.М.

16

Пошвін  Владислав  Сергійович

154

36

23

27

19

105

 

Чинчлей С.П.

17

Мельниченко Анна Едуардівна

162

28

17

13

12

70

 

Короленко Н.В

18

Рудковський Михайло Матвійович

185

26

21

19

20

86

 

Зубко А.М.

19

Третяченко Андрій  Юрійович

185

28

12

25

25

90

 

Зубко А.М.

20

Михайлова Анна Єгорівна

196

38

23

27

28

116

 

Янік С.М.

21

Кононенко Єлизавета Андріївна

196

36

21

29

22

108

 

Янік С.М.

22

Пилипенко Євгенія Олександрівна

196

 

34

13

22

13

82

 

Салюк Г.М.

23

Велічко Анна Миколаївна

197

37

26

29

16

108

 

Кривицька С.А.

24

Сабадаха Ксенія Валеріївна

197

34

25

20

22

101

 

Одинець І.М.

25

Чехович Богдана Сергіївна

197

32

24

19

29

104

 

Ошкало І. М.

26

Блохін Артемій Валерійович

197

26

15

25

14

80

 

Ошкало І.М.

27

Лємєсов Кирило Геннадійович

197

28

17

27

9

81

 

Іванченко Т.Б.

28

Подима  Катерина  Віталіївна

197

36

21

19

18

94

 

Поляничка С.М.

29

Тарасенко Тетяна Олександрівна

198

36

15

23

21

95

 

Сава Н.І.

30

Балюк Іван Владиславович

198

36

21

15

10

82

 

Галак С.Є.

31

Антоненкова Варвара Сергіївна

200

22

6

24

21

73

 

Ковпак Т.В.

32

Маліцька Юлія Єгорівна

200

36

19

26

29

110

 

Ковпак Т.В.

33

Пилипчук  Ігор Русланович

200

30

14

11

19

74

 

Швець О.О.

34

Пилипченко Богдан Олегович

206

28

22

23

14

87

 

Нікітчук О.М.

35

Адаменко Анастасія Дмитрівна

206

28

11

17

18

74

 

Пірус Л.В.

36

Канило  Ангеліна  Ігорівна

215

18

13

12

13

56

 

Марченко Н.О.

37

Діденко   Анастасія Ігорівна

222

32

9

7

18

66

 

Гринчук Н.О.

38

Белашевська Діана Шекерлівна

222

12

17

0

18

47

 

Гринчук Н.О.

39

Сиклитенко Ксенія Олегівна

223

18

13

0

16

47

 

Іванова Т.І.

40

Редька Даная  Сергіївна

230

26

16

14

17

73

 

Юхимець О.О.

41

Шумська Єва Олександрівна

230

30

20

15

11

76

 

Юхимець О.О.

42

Нужнов Владислав Ігорович

235

24

16

17

8

65

 

Пекло В.П.

43

Гейнц Марія Віталіївна

253

38

22

13

13

86

 

Майструк Я.І.

44

Рудаметкін Вячеслав Ігорович

253

32

15

14

17

78

 

Майструк Я.І.

45

Лазарєв Іван Андрійович

253

40

26

18

23

107

 

Позднякова Л.І.

46

Ходасевич Валерія Юріївна

254

36

26

16

29

107

 

Гуриненко Ю.П.

47

Федюк Юлія Ігорівна

254

34

25

15

25

99

 

Ходасевич О.П.

48

Деревінська Вікторія Андріївна

254

34

25

14

24

97

 

Гуриненко Ю.П

49

Червоняк Андрій Олегович

254

36

25

26

21

108

 

Золотарьова О.В.

50

Сергієнко Юлія Вікторівна

281

18

13

15

13

59

 

Марченко Е.В.

51

Остапчук Іванна Олегівна

287

36

26

27

15

104

 

Ткачук О.М.

52

Шевчук Богдан Дмитрович

287

36

23

28

18

105

 

Ткачук О.М.

53

Павліченко Катерина Олександрівна

287

24

20

15

19

78

 

Сивак В.М.

54

Нещебна  Регіна  Ігорівна

288

28

12

15

8

63

 

Валієва О.М.

55

Куценко Катерина Андріївна

288

39

21.5

14

21

95.5

 

Валієва О.М.

56

Пашковський Євгеній Сергійович

297

36

19.5

14

16

85.5

 

Шихненко В. В

57

Науменко Аліса Дмитріївна

304

30

16

17

14

77

 

Сарієва Л.Г.

58

Павлик Катерина Олександрівна

304

26

13.5

22

18

79.5

 

Омельянчук О.М

59

Архіпова  Марина  Анатоліївна

304

24

5

16

17

62

 

Сарієва Л.Г.

60

Юхименко Юліана Геннадіївна

317

26

14

25

24

89

 

Олійник Т.С.

61

Христенко Вікторія Сергіївна

317

36

23

28

18

105

 

Павлик А.В.

62

Ченський Костянтин  Юрійович

317

40

23

15

18

96

 

Олійник Т.С.

63

Бондаренко Катерина Денисівна

317

35

19

13

5

72

 

Скрипнікова Т.В.

64

Шаталова Валерія  Ігорівна

317

34

19

17

14

84

 

Коваленко Л.В.

65

Князєва Олександра Станіславівна

ЦДО «Джерело»

26

15

24

25

90

 

Веселка О.Л.

66

Суржак Софія Русланівна

ЦДО «Джерело»

40

24

30

27

121

 

Веселка О.Л.

67

Бухта Дмитро Олександрович

Академія

34

22

16

21

93

 

Тромса М.В.

68

Максимчук Крістіна Олександрівна

Академія

26

18

18

23

85

 

Шмадченко Д.М.

69

Башкиревич Анна Ігорівна

Академія

24

18

17

14

73

 

Тромса М.В.

70

Додяк Альона Іванівна

Академія

30

18

22

22

92

 

Тромса М.В.

71

Зеленкова Марія Олександрівна

Академія

32

22

12

9

75

 

Тромса М.В.

72

Мартинюк Віталій Віталійович

Апогей

26

19

21

17

83

 

Сіднева М.П.

73

Гуменюк Валерія Владиславівна

Апогей

36

22.5

27

8

93.5

 

Сіднева М.П.

74

Сафонюк Анастасія Андріївна

Апогей

26

13

27

16

82

 

Сіднева М.П.

75

Мережко Інесса Ярославівна

Апогей

26

18.5

20

17

81.5

 

Сіднева М.П.

76

Дубініна Ольга Андріївна

КГСМ

38

21.5

23

16

98.5

 

Маврешко Л.А.

77

Приз Арсеній Андрійович

КГСМ

6

7.5

21

11

46.5

 

Цільмак С.О.

78

Овчаренко Дар'я Олександрівна

КГСМ

28

11

18

18

75

 

Цільмак С.О.

79

Рибитва Іван Олександрович

Прем’єр

32

26

22

19

99

 

Куля Г.М.

80

Сахно Катерина Сергіївна

Прем’єр

36

20

22

18

96

 

Куля Г.М.

81

Юрченко Максим  Олександрович

Прем’єр

28

23

18

25

94

 

Куля Г.М.

82

Зубко Ксенія  Петрівна

Св.гімназія

36

26

18

23

103

 

Пуга О.В.

83

Науменко Ірина Олександрівна

Св.гімназія

36

18

28

19

101

 

Пуга О.В.

84

Сізова  Єва  Дмитрівна

Св.гімназія

38

23

20

24

105

 

Пуга О.В.

Члени журі: Янік С.М.,  Лисюченко Т.М., Чепурна О.В., Чепурко Т.О., Деревінська Л.С.,Ткачук О.М., Шмадченко Д.М., Сивак В.М., Кобилинська О.А, Шихненко В.В., Омельяненко А.І., Ковпак  Т.В., Колесник Л.Г., Алієва О.В., Гуреш Н.О., Палагеча  Н.В., Куцаченко Г.І., Макаркіна Н.С., Маслова О.І.,  Білоцька А.В.

 

Апеляція  відбудеться  14.11.2019  о 15.30  НМЦ РУОМС