Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з педагогіки та психології 2019-2020 навчальний рік.

Журі олімпіади щиро висловлює подяку директору ЗЗСО №206 Лаговській С.В. та педагогічному колективу закладу за сприяння в організації та проведенні олімпіади

 

9 клас

ПІБ учасника

Заклад освіти

Кількість балів

Загальна     кількість балів

Місце

Психологія

Педагогіка

Творче завдання

Письмове завдання

1

Шамія Софія Мухаммадівна

200

11

13

24

24

72

ІІІ

2

Коваленко Дар'я Романівна

200

6

9

20

25

60

 

3

Перебийніс Світлана Володимирівна

200

10

10

10

15

45

 

 

 

10 клас

ПІБ учасника

Заклад освіти

Кількість балів

Загальна     кількість балів

Місце

Психологія

Педагогіка

Творче завдання

Письмове завдання

1

Пятенко Софія Андріївна

50

12

12

25

25

74

ІІІ

2

Терещенко Борис Тарасович

185

10

13

20

20

63

 

3

Лісовська Аліна Сергіївна

185

16

12

30

30

88

ІІ

4

Сіухіна Катерина Михайлівна

185

10

9

0

10

29

 

5

Зборовський Артем Васильович

185

13

11

28

26

78

ІІІ

6

Зварич Віталій Васильович

185

17

10

20

20

67

 

7

Лучкевич Степан Михайлович

185

16

15

28

28

87

ІІ

8

Корань Катерина

196

9

10

23

21

63

 

9

Нечитайло Валерія Василівна

197

11

12

26

26

75

ІІІ

10

Безрукава Поліна Сергіївна

200

15

14

22

22

73

ІІІ

11

Морозенко Інга Олександрівна

200

12

11

24

24

71

ІІІ

12

Лупік Анастасія Вадимівна

200

11

8

28

28

75

ІІІ

13

Жоров Данило Сергійович

206

18

19

28

30

95

І

14

Кеда Аріна Русланівна

206

16

13

24

24

77

ІІІ

15

Копиловська Владислава Сергіївна

206

7

12

15

20

54

 

16

Мороз Дар"я Андріївна

206

11

13

25

25

74

ІІІ

17

Шмай Валерія Сергіївна

206

9

12

30

30

81

ІІ

18

Ковальова Софія Анатоліївна

254

19

15

25

25

84

ІІ

19

Стукало Лана Андріївна

254

20

19

30

28

97

І

20

Аблаєва Єлизавета Сергіївна

254

17

17

29

28

91

І

21

Філіппова Катерина Артемівна

254

20

15

26

26

87

ІІ

22

Потороча Олександр Олександрович

254

18

15

20

20

73

ІІІ

23

Комінська Марина Ігорівна

254

20

14

30

30

94

І

24

Станєва Вікторія Станіславівна

304

11

12

10

15

48

 

25

Хачатрян Анна-Луіза Селміківна

304

12

11

20

20

63

 

26

Богомаз Дарина Андріївна

Академія

15

13

25

25

78

ІІІ

 

 

 

11 клас

ПІБ учасника

Заклад освіти

Кількість балів

Загальна     кількість балів

Місце

Психологія

Педагогіка

Творче завдання

Письмове завдання

1

Шипка Антон Олександрович

13

8

11

23

22

64

 

2

Вуколова Софія Володимирівна

40

14

13

20

20

67

 

3

Сівко Вікторія Олексіївна

40

11

5

10

15

41

 

4

Сорока Ярослава Ігорівна

40

10

10

24

18

62

 

5

Реуцька Катерина Михайлівна

40

10

11

26

25

72

ІІІ

6

Красноліцька Ольга Віталіївна

40

10

9

22

22

63

 

7

Бишовець Катерина Юріївна

96

13

8

15

15

51

 

8

Шемена Ельвіра Павлівна

96

11

12

22

22

67

 

9

Урванцева Анастасія В’ячеславівна

185

14

15

26

26

81

ІІ

10

Юрченко Марта Володимирівна

185

11

13

15

0

39

 

11

Галкін Дмітрій Олександрович

185

13

14

22

22

71

ІІІ

12

Чуканова Олександра Євгеніївна

185

8

12

12

16

48

 

13

Таргонська Діана Анатоліївна

185

17

11

27

27

82

ІІ

14

Ющенко Аліна Володимирівна

185

14

15

30

30

89

ІІ

15

Крючкова Анастасія Ярославівна

197

9

9

28

28

74

ІІІ

16

Литвин Марина Віталіївна

197

9

8

20

25

62

 

17

Цепюк Анна Сергіївна

197

10

11

18

20

59

 

18

Осадча Карина Олександрівна

198

14

11

25

28

78

ІІІ

19

Мікушев Олександр

198

16

11

28

28

83

ІІ

20

Дедухно Анна

206

12

8

17

17

54

 

21

Решетнік Марія Ігорівна

206

11

10

21

21

63

 

22

Пороховата Єлизавета Олександрівна

206

12

9

20

20

61

 

23

Діденко Анастасія Ігорівна

222

12

14

15

15

56

 

24

Сакута Анастасія Анатоліївна

222

14

12

10

20

56

 

25

Мартинюк Вікторія

223

13

10

20

22

65

 

26

Шпичак Дарина Володимирівна

235

18

19

25

25

87

ІІ

27

Кузнєцова Анастасія Сергіївна

235

12

10

25

29

76

ІІІ

28

Горячко Діана Вадимівна

254

18

15

22

23

78

ІІІ

29

Палецька Альона Олегівна

254

19

15

24

28

86

ІІ

30

Казєєва Марія Ігорівна

254

19

16

27

29

91

І

31

Кулішенко Софія Тимофіївна

254

17

15

28

20

80

ІІ

32

Д’якова Анастасія Олександрівна

288

10

9

22

25

66

 

33

Луканіна Катерина Андріївна

288

16

14

10

15

55

 

34

Шепета Марія Олександрівна

288

11

11

10

15

47

 

35

Єпіфанова Катерина Вячеславівна

297

11

13

20

26

70

ІІІ

36

Марцифей Мирослава Іванівна

297

12

7

12

20

51

 

37

Казмірук Юлія Станіславівна

304

13

11

20

22

66

 

38

Неселевська Софія Володимирівна

304

16

13

20

18

67

 

39

Демедюк  Марія Олексіївна

Академія

14

14

28

28

84

ІІ

40

Домрачова Валерія Володимирівна

Академія

13

15

24

27

79

ІІІ

41

Бойко Ярослава Олегівна

Академія

14

16

26

26

82

ІІ

42

Бернацька Анна Юріївна

Академія

15

17

30

30

92

І

43

Галаєвська Олена Юріївна

Академія

9

12

20

24

65

 

44

Прохацький Олександр Анатолійович

МНВК

11

16

25

25

77

ІІІ