Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

Результати

ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

27 листопада 2019 р.

№ з/п

Прізвище. ім'я, по батькові учасника

ЗЗСО

Місце

Прізвище, ім'я, по батькові вчителя

 

 

7 клас

Юрчик Дарина Василівна

196

1

Услонцева Ю.В.

Морозова Маргарита Максимівна

317

1

Яковлєва В.М.

Шматок Ілля Євгенович

254

1

Щербина Н.І.

Кисельова Зоя Данилівна

254

1

Щербина Н.І.

Удовенко Дар’я Олександрівна

206

1

Онищук О.І.

Чернуха Віолетта Олександрівна

297

2

Ємчук Г.В.

Рінас Олена Олександрівна

Академія

2

Чорнокожа Л.В.

Ткаченко Зоряна Володимирівна

Еко

2

Петров А.І.

Дембицька Марія Дмитрівна

254

2

Щербмна Н.І.

10.

Крутій Алла Миколаївна

317

2

Яковлєва В.М.

11.

Коврига Софія Тарасівна

317

2

Убивовк В.Ю.

12.

Степанова Дарина Олександрівна

297

2

Ємчук Г.В.

13.

Средіна Софія Дмитрівна

253

2

Корякіна Є.О.

14.

Красноштан Анна Олександрівна

185

2

Шкарупська Н.В.

15.

Топорівська Олеся Русланівна

206

2

Онищук О.І.

16.

Атаманенко Олександра Сергіївна

215

3

Вахрушева В.Ф.

17.

Стрельченко Ксенія Кирилівна

317

3

Яковлєва В.Ю.

18.

Криводуб Даша Сергіївна

35

3

Конончук А.В.

19.

Грідіна Аліна Олександрівна

297

3

Ємчук Г.В.

20.

Яковлєва Олеся Андріївна

96

3

Ласькова Я.А.

21.

Никонович Софія Олександрівна

196

3

Услонуева Ю.В.

22.

Круглова Анастасія Ігорівна

254

3

Щербина Н.І.

23.

Прохвотілова Марина Олексіївна

72

3

Гейко Г.В.

24.

Малич Олеся Іванівна

254

3

Щербина Н.І.

25.

Осіпчук Інна Олександрівна

131

3

Кравченко Ю.А.

26.

Дудчак Анастасія Анатоліївна

35

3

Конончук А.В.

27.

Морозова Діана Максимівна

317

3

Яковлєва В.М.

28.

Щербакова Анастасія Дмитрівна

55

3

Кириленко Є.В.

29.

Титорчук Марія Олександрівна

253

3

Корякіна Є.О.

30.

Кравчук Аліна Юріївна

197

3

Кизуб С.Д.

 

8 клас

1.

Грабовська Олена Валентинівна

196

1

Услонцева Ю.В.

2.

Тараненко Ольга Сергіївна

254

1

Щербина Н.І.

3.

Грицуля Олександр Андрійович

Академія

1

Чернокожа Л.В.

4.

Шахов Святослав Олегович

254

1

Щербина Н.І.

5.

Мумладзе Катерина Антонівна

317

2

Муха Г.І.

6.

Прокушева Валерія Євгеніївна

185

2

Шкарупська Н.В.

7.

Галета Роман Дмитрович

317

2

Муха Г.І.

8.

Ткаченко Марія Олександрівна

281

2

 

9.

Гай-Нижник Дзвенислава Павлівна

Академія

2

Чорнокожа Л.В.

10.

Ромас Надія Романівна

235

2

Данковська А.О.

11.

Кукдрик Софія Ігорівна

223

2

Носова О.О.

12.

Герак Злата Романівна

317

2

Убийвовк В.Ю.

13.

Примепко Олександра Валентинівна

304

3

Сигалова О.В.

14.

Міщенко Марія Юріївна

Академія

3

Чорнокожа Л.В.

15.

Романяк Марія Юріївна

317

3

Убийвовк В.Ю.

16.

Стіна Поліна Олексіївна

Академія

3

Чорнокожа Л.В.

17.

Горобей Анна Володимирівна

Академія

3

Чорнокожа Л.В.

18.

Вертій Дарія Святославівна

206

3

Онищук О.І.

19.

Баранова Дар’я Олександрівна

223

3

Носкова О.О.

20.

Ракітенко Софія Андріївна

253

3

Корякіна Є.О.

21.

Кайдаш Артур Віфкторович

317

3

Муха Г.І.

22.

Охріменко Ольга Олександрівна

206

3

Онищук О.І.

 

9 клас

1.

Богуславська Аліна Андріївна

254

1

Щербина Н.І.

2.

Бабіченко Дарія Вадимівеа

297

1

Ємчук Г.В.

3.

Скакодуб Світлана Олександрівна

317

1

Яковлєва В.М.

4.

Карпільова  Анастасія Костянтинівна

297

2

Ємчук Г.В.

5.

ГорничДарія Олексіївна

205

2

Мельник О.І.

6.

Георгієва Юлія Євгенівна

317

2

Яковлєва В.М.

7.

Дяченко Аліна Олегівна

297

2

Ємчук Г.В.

8.

Чайка Анастісія Вікторівна

55

3

Куріленко Є.В.

9.

Чумак Олександра Олександрівна

КГСМ

3

Фузік Л.М.

10.

Ветчинкина Поліна Олександрівна

235

3

Данковська А.О.

11.

Юрченко Катерина   Євгенівна

235

3

Данковська А.О.

12.

Животовська Вероніка Володимирівна

Академія

3

Чорнокожа Л.В.

13.

Заріцька Надія Русланівна

196

3

Услонцева Ю.В.

 

10 клас

1.

Стукало Лана Андріївна

254

1

Щербина Н.І.

2.

Васюк Юлія Сергіївна

317

1

Муха Г.І.

3.

КлипкінаСофія Володимирівна

Академія

1

Чорнокожа Л.В.

4.

Камінська Ангеліна Володимирівна

317

2

Муха Г.І.

5.

Кашич Єлизавета Віталіївна

297

2

Ємчук Г.В.

6.

Просалова  Валерія Євгеніівна

317

2

Убийвовк В .Ю.

7.

Мартиненко Олександра Вячеславівна

215

3

Вахрушева В.Ф.

8.

Трушкіна Вікторія Дмитрівна

317

3

Муха Г.І.

9.

Бовтрук  Анастасія Олександрівна

Академія

3

Чорнокожа Л.В.

10.

Макаренко Дарія Костянтинівна

297

3

Ємчук Г.В.

11.

Петрук Ріта Антонівна

83

3

Ковбаса М.І.

12.

Лукашенко Олександра Максимівна

76

3

Ажеганова М.Г.

13.

Кулешова Марія Олександрівна

96

3

Ласькова Я А.

14.

Лазенко Анна Петрівна

297

3

ЄмчукГ.В.

 

11 клас

1.

Радченко Катерина Євгенівна

297

1

Ємчук Г.В.

2.

Юхименко Юліана Геннадіївна

317

1

Муха Г.І.

3.

Пороховата Єлазавета Олександрівна

206

2

Онищук О.І.

4.

Волошин Аліна Василівна

297

2

Ємчук Г.В.

5.

Комарська Анна Сергіївна

223

3

Носкова О.О.

6.

Скороход Майя Павлівна

40

3

Фастівець  О.Ю.

7.

Золотаренко Ганна-Софія

317

3

Муха Г.І

8.

Змитрук Яня Тимурівна

198

3

Петров А.І.

 

6 клас

1.

Поліщук Анастасія Анатоліївна

297

1

Ємчук Г.В.

2.

Янчишина Анна Євгенівна

223

1

Носкова О.о.

3.

Бець Анастасія Олегівна

40

2

Фастівець О.Ю.

4.

Бородавка Дарія Геннадіївна

40

2

Фастівець О.Ю.

5.

Бородавка Марія Максимівна

281

2

Юрченко А.І.

6.

Гордійко Вікторія Олекіївна

40

2

Фастівець О.Ю.

7.

Петренко Марія Тарасівна

197

3

Кизуб С.Д.

8.

Варшані Єлизавета Дмитрівна

197

3

Кизуб С.Д.

9.

Осадчук  Вероніка  Сергіївна

196

3

Услонцева Ю.В.

10.

Остапенко Тетяна Олександрівна

206

3

Онищук О.І.

11.

Кондріна  Анастасія Дмитрівна

304

3

Сигалова О В.

12.

Кучерук Назар Вікторович

197

3

Кизуб С.Д.

13.

Будяк Вікторія Олександрівна

297

3

Емчук Г.В.

14.

Денисенко   Марина  Миколаївна

196

3

Услонцева Ю.В.

15.

Громадська Анастасія  Олександрівна

281

3

Юрченко А.І.