Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з історії

.

Вітаємо переможців

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з історії

Журі олімпіади висловлює щиру подяку директору ЗЗСО № 253 Пізняхівській І.С. та педагогічному колективу закладу за сприяння в організації та проведенні олімпіади

Клас 8

з/п

Прізвище. ім'я, по батькові учасника

ЗЗСО

Місце

Прізвище. ім'я, по батькові вчителя

  1. 1

Тараненко Ольга Сергіївна

№ 254

І

Руденко М.Д.

  1. 2

Осипенко Антон Васильович

№ 35

ІІ

Рой М.А.

 

  1. 3

Гаврилко Олександр Олександрович

№ 196

ІІ

Даценко В.В.

  1. 4

Прибиш Микола Олександрович

№ 198

ІІ

Матвійчук І.А.

 

  1. 5

Безверха Валерія Володимирівна

№ 198

ІІ

Матвійчук І.А.

 

  1. 6

Ангелова Анастасія Дмитрівна

№ 253

ІІ

Кузьменко О.В.

 

  1. 7

Шевчук Юлія Ігорівна

№ 253

ІІ

Кузьменко О.В.

 

  1. 8

Асєєв Іван Ігорович

№ 185

ІІІ

Пікалова Л.В.

 

  1. 9

Грабовська Олена Валентинівна

№ 196

ІІІ

Даценко В.В.

 

Хижна Катерина Юріївна

№ 198

ІІІ

Матвійчук І.А.

 

Давиденко Ганна Костянтинівна

№ 215

ІІІ

Оцун О.І.

 

Ракітенко Софія Андріївна

№ 253

ІІІ

Кузьменко О.В.

 

Ференець Олександра Андріївна

№ 254

ІІІ

Руденко М.Д.

 

Богодвид Андрій В’ячеславович

№ 254

ІІІ

Ткаченко С.В.

 

Земляний Дмитро Олександрович

№ 317

ІІІ

Моклякова О.О.

 

Гвоздовська Богдана Вікторівна

Академія

ІІІ

Корнієнко С.В.

 

Пархоменко Олександра Станіславівна

Академія

ІІІ

Корнієнко С.В.

 

Ліпко Артем Ігорович

№ 206

ІІІ

Мунтян В.М.

 

Зеленський Ілля Віталійович

Св.гімназія

ІІІ

Сорокін О.Ю.

 

Клас 9

з/п

Прізвище. ім'я, по батькові учасника

ЗЗСО

Місце

Прізвище. ім'я, по батькові вчителя

Сиромолот Максим Анатолійович

№ 317

І

Опанасенко Т.В.

Соломко Дмитро Георгійович

№ 13

ІІ

Литвинчук Т.І

 

Проценко Єлизавета Ігорівна

№ 185

ІІ

Павленко С.І.

 

Богомол Дарина Андріївна

№ 197

ІІ

Зюзь О.М.

 

Прокопенко Крістіна Андріївна

№ 253

ІІ

Кузьменко О.В.

 

Матійко Ольга Олегівна

№ 253

ІІ

Кузьменко О.В.

 

Ничипоренко Софія В’ячеславівна

№ 254

ІІ

Руденко М.Д.

 

Тиран Віолета Анатоліївна

№ 287

ІІ

Курсенко Є.О.

 

Левченко Іван Сергійович

№ 287

ІІ

Курсенко Є.О.

 

Білов Максим Олександрович

№ 35

ІІІ

Маєвська Н.Л.

 

Грицюк Марія Вікторівна

№ 40

ІІІ

Полторацький О.Е.

 

Бровкін Владислав Вікторович

№ 40

ІІІ

Полторацький О.Е.

 

Зуєва Христина Юріївна

№ 40

ІІІ

Полторацький О.Е.

 

Безщасний Роман Русланович

№ 76

ІІІ

Галич Н.А.

 

Шевчук Дар’я В’ячеславівна

№ 76

ІІІ

Галич Н.А.

 

Пальчикова Анастасія Дмитрівна

№ 96

ІІІ

Кузнецова Н.А.

 

Конецул Валерій Ростиславович

№ 185

ІІІ

Павленко С.І.

 

Синьовид Вікторія Ігорівна

№ 197

ІІІ

Зюзь О.М.

 

Вінниченко Сергій Сергійович

ЕКО № 198

ІІІ

Матвійчук І.А.

 

Востріков Любомир Сергійович

ЕКО № 198

ІІІ

Матвійчук І.А.

 

Хоменко Богдан Олександрович

№ 200

ІІІ

Доріченко Т.А.

 

Тітова Карина Олегівна

№ 222

ІІІ

Бєлан Н.В.

 

Колобова Вікторія Євгенівна

№ 222

ІІІ

Бєлан Н.В.

 

Грищенко Дар’я Віталіївна

№ 287

ІІІ

Курсенко Є.О.

 

Рябова Крістіна Віталіївна

№ 304

ІІІ

Каменецька А.В.

 

Коцур Катерина Андріївна

№ 317

ІІІ

Опанасенко Т.В.

 

Михальчук Євгенія Богданівна

№ 317

ІІІ

Опанасенко Т.В.

 

Терещук Катерина Олександрівна

Академія

ІІІ

Корнієнко С.В.

 

Клас 10

№ з/п

Прізвище. ім'я, по батькові учасника

ЗЗСО

Місце

Прізвище. ім'я, по батькові вчителя

1.

Клявліна Дар’я Сергіївна

№ 254

І

Ткаченко С.В.

2.

Левченко Артем Сергійович

Академія

І

Маслов В.Е.

3.

Зеленський Павло Віталійович

Св. гімназія

І

Сорокін О.Ю.

4.

Опанасенко Дмитро Володимиров.

ЕКО №198

ІІ

Козич Р.М.

5.

Брайко Олександра Олегівна

№ 140

ІІ

Гурбік С.М.

6.

Ковпашко Дмитро Олегович

№ 287

ІІ

Курсенко Є.О.

7.

Сурков Данило Євгенович

№ 253

ІІ

Ушакова Т.М.

8.

Махнюк Антон Юрійович

Св. гімназія

ІІ

Сорокін О.Ю.

9.

Жоров Данило Сергійович

№ 206

ІІ

Доценко О.Ю.

10.

Білошицький Антон Сергійович

ЕКО №198

ІІ

Козич Р.М.

11.

Медвідь Анастасія Володим.

№ 253

ІІ

Ушакова Т.М.

12.

Семенюк Марк Павлович

№ 154

ІІ

Величко Н.Є.

13.

Григоренко Аліна Юріївна

№ 253

ІІ

Ушакова Т.М.

14.

Лучкевич Степан Михайлович

№ 185

ІІ

Павленко С.І.

15.

Азізпур Нарина Халілівна

№ 287

ІІ

Курсенко Є.О.

16.

Полеха Марна Миколаївна

№ 40

ІІІ

Полторацький О.Е.

17.

Міщенко Захар Юрійович

№ 83

ІІІ

Чуб І.М.

18.

Кулешова Марія Олександрівна

№ 96

ІІІ

Кузнецова Н.А.

19.

Тарасенко Марія Юріївна

№ 140

ІІІ

Гурбік С.М.

20.

Сезоненко Микита Олексійович

№ 162

ІІІ

Данюк Л.М.

21.

Берзін Роман Єгорович

№ 185

ІІІ

Павленко С.І.

22.

Зварич Віталій Васильович

№ 185

ІІІ

Павленко С.І.

23.

Сівер Іван Русланович

№ 185

ІІІ

Павленко С.І.

24.

Кеда Аріна Русланівна

№ 206

ІІІ

Доценко О.Ю.

25.

Голіков Іван Андрійович

№ 215

ІІІ

Оцун О.І.

26.

Дера Анастасія Вадимівна

№ 215

ІІІ

Оцун О.І.

27.

Степаненко Ігор Андрійович

№ 230

ІІІ

Скрипник І.В.

28.

Якимчук Юлія Андріївна

235

ІІІ

Гордійчук В.В.

29.

Хахно Кирило Юрійович

235

ІІІ

Гордійчук В.В.

30.

Зубак Яна Олегівна

№ 254

ІІІ

Ткаченко С.В.

31.

Бугаєва Яна Володимирівна

№ 254

ІІІ

Ткаченко С.В.

32.

Ковальчук Олександр Володимирович

№ 254

ІІІ

Ткаченко С.В.

33.

Сугак Тетяна Сергіївна

№ 287

ІІІ

Курсенко Є.О.

34.

Васильковський Назарій Володимир.

№ 304

ІІІ

Жежера Ю.О.

35.

Кондратюк Поліна Ігорівна

Академія

ІІІ

Маслов В.Е.

36.

Нанкін Микола Богданович

Академія

ІІІ

Маслов В.Е.

37.

Лугиня Софія Олександрівна

Академія

ІІІ

Маслов В.Е.

38.

Каюк Ярослав Володимирович

КГСМ

ІІІ

Максименко П.І.

39.

Позниш Єльдар Зенурович

КГСМ

ІІІ

Максименко П.І.

40.

Лижніков Михайло Сергійович

КГСМ

ІІІ

Максименко П.І.

Клас 11

№ з/п

Прізвище. ім'я, по батькові учасника

ЗЗСО

Місце

Прізвище. ім'я, по батькові вчителя

41.

Білошицький Ілля Вадимович

№ 254

ІІ

Руденко М.Д.

42.

Козеренко Артем Вікторович

№ 196

ІІ

Рибченко О.М.

43.

Чехович Богдана Сергіївна

№ 197

ІІ

Зюзь О.М.

44.

Забудська Софія Вікторівна

№ 253

ІІ

Ушакова Т.М.

45.

Шевчук Богдан Дмитрович

№ 287

ІІ

Курсенко Є.О.

46.

Шипка Антон Олександрович

№ 13

ІІІ

Литвинчук Т.І

 

47.

Стахов Дмитро Сергійович

№ 35

ІІІ

Маєвська Н.Л.

 

48.

Яновська Марина Сергіївна

№ 76

ІІІ

Морозюк Ж.Б.

 

49.

Пятецький Іван Ігорович

№ 83

ІІІ

Андріяш У.О.

 

50.

Кононенко Єлизавета Андріїв.

№ 196

ІІІ

Рибченко О.М.

 

51.

Лємєсов Кирило Геннадійович

№ 197

ІІІ

Зюзь О.М.

 

52.

Іванов Олександр Дмитрович

ЕКО №198

ІІІ

Козич Р.М.

 

53.

Булах Олександр Сергійович

ЕКО №198

ІІІ

Козич Р.М.

 

54.

Пилипченко Богдан Олегович

№ 206

ІІІ

Макаровець О.В.

 

55.

Пороховата Єлизавета Олекс.

№ 206

ІІІ

Макаровець О.В.

 

56.

Охтень Вероніка Сергіївна

№ 215

ІІІ

Оцун О.І.

 

57.

Горбаченко Ірина Олегівна

№ 253

ІІІ

Ушакова Т.М.

 

58.

Чупрун Вікторія Сергіївна

№ 253

ІІІ

Ушакова Т.М.

 

59.

Сокол Антон Юрійович

№ 254

ІІІ

Руденко М.Д.

 

60.

Федюк Юлія Ігорівна

№ 254

ІІІ

Руденко М.Д.

 

61.

Сергієнко Юлія Вікторівна

№ 281

ІІІ

Костирко С.В.

 

62.

Григоренко Денис Вадимович

№ 304

ІІІ

Жежера Ю.О.

 

63.

Федірко Іван Володимирович

№ 304

ІІІ

Жежера Ю.О.

 

64.

Христенко Вікторія Сергіївна

№ 317

ІІІ

Кузьменко Т.М..

 

65.

Куліш Валерія Василівна

Академія

ІІІ

Маслов В.Е.

 

66.

Сахно Катерина Сергіївна

Прем´єр

ІІІ

Петренко І.П.