Попередні результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Попередні результати

ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Дата 01 грудня 2019 р.  Клас  9

 

№ з/п

 

Прізвище. ім'я, по батькові учасника

 

Школа

Кількість балів за завдання

Всього балів

Місце

Прізвище. ім'я,

по батькові вчителя

1

2

3

4

5

 

6

 

Семанцо Олексій Валерійович

13

8.5

4.5

3

4

9

3

32

 

Гуріненко Ю.М

Соломко Дмитро Георгійович

13

10

10

4

11

8

4

47

 

Гуріненко Ю.М

Диннік Вероніка Геннадіївна

35

1

1.5

1

4

3

3

13.5

 

Калгадіна І.П

Хадієва Марія Сергіївна

35

0

0

2

0

0

3

5

 

Калгадіна І.П

Курпас Вероніка Олексіївна

40

2

5

3

5

7

5

27

 

Іващенко Т.А

Петрик Марія Олександрівна

40

1.5

4

1

3

2

3

14.5

 

Іващенко Т.А

Гнатенко Владислав Романович

40

4

6

1

3

4

2

20

 

Іващенко Т.А

Шевчук Дарія В’ячеславівна

76

4.5

5

0

9

7

4

29.5

 

Шевченко В.П

Антоненко Юлія Олександрівна

76

2

2

0

3

7

3

17

 

Шевченко В.П

10.

Шевченко Валерія Олександрівна

83

1

6

3

8

7

4

29

 

Андріяш У.О

11.

Юрченко Роман Ігорович

96

2

5.5

2

6

8

5

28.5

 

Кузнєцова Н.А

12.

Лисенко Марія Віталіївна

96

2

3

2

0

6

2

15

 

Кузнєцова Н.А

13.

Горшкова Юлія Віталіївна

140

6

5

3

4

9

3

30

 

Гузій І.І

14.

Чернова Юлія Станіславівна

140

7

11.5

3

7

8

5

41.5

 

Гузій І.І

15.

Ямкова Олександра Олександрівна

154

8

6

2

4

9

3

32

 

Величко Н.Є

16.

Ісакова Яна Ігорівна

154

7

7

3

9

9

5

40

 

Величко Н.Є

17.

Никоненко Анастасія Олександрівна

154

9.5

11

3

7

9

5

44.5

 

Величко Н.Є

18.

Головчук Дар'я Миколаївна

196

1

0

3

2

8

4

18

 

Даценко В.В

19.

Корінєнко Микита Олександрович

196

0.5

0

1

1

3

3

8.5

 

Даценко В.В

20.

Галич Олександр Андрійович

197

1

2

3

5

6

3

20

 

Зюзь О.М

21.

Дробязко Софія Романівна

ЕКО №198

5

2

2

4

8

5

26

 

Козич Р.М

22.

Вінниченко Сергій Сергійович

ЕКО №198

2

2

1

3

8

4

20

 

Козич Р.М

23.

Востріков Любомир Сергійович

ЕКО №198

1

10

2

3

7

5

28

 

Козич Р.М

24.

Рудник Богдан Романович

200

7

5

3

5

9

4

33

 

Москальчук Ю.В

25.

Перебийніс Світлана Володимирівна

200

0

0

2

1

5

2

10

 

Москальчук Ю.В

26.

Кардаш Нікіта Сергійович

200

0

2

4

4

6

3

19

 

Федина Л.О

27.

Мороз Дарія  Іванівна

200

2.5

3

2

2

8

3

20.5

 

Федина Л.О

28.

Зозуля Олег Дмитрович

205

2

2

1

2

5

3

15

 

Бойко В.П

29.

Тітова Карина Олегівна

222

2

6

3

4

9

4

28

 

Бєлан Н.В

30.

Колобова Вікторія Євгенівна

222

7.5

8

3

8

8

4

38.5

 

Бєлан Н.В

31.

Александров Давид Васильович

230

4

9

2

8

9

4

36

 

Борщевська Г.М

32.

Загірна Анжеліка Олегівна

230

4.5

10

4

4

9

5

36.5

 

Борщевська Г.М

33.

Ненада Софія Олегівна

235

3

6.5

0

0.5

7

2

19

 

Майорова С.О

34.

Бескровна Анна Сергіївна

253

1

0

1

2

4

3

11

 

Кузьменко О.В

35.

Матійко Ольга Олегівна

253

2

5

2

5

8

3

25

 

Кузьменко О.В

36.

Гладишева Наталія Сергіївна

253

1

3

2

0

4

3

13

 

Кузьменко О.В

37.

Коломойцева Нонна Олександрівна

253

0

0

0

1

3

3

7

 

Кузьменко О.В

38.

Мартиченко Каріна Андріївна

253

0

1

0

2

4

3

10

 

Кузьменко О.В

39.

Чала Анастасія Андріївна

254

8

8.5

4

5

9

5

39.5

 

Побережець С.В

40.

Бухал Віталіна Віталіївна

254

8.5

8

4

5

9

5

39.5

 

Побережець С.В

41.

Яворський Ілля Андрійович

281

5

5

2

5

9

4

30

 

Панченко К.М

42.

Турченко Даніїл Сергійович

281

2

2

2

4

8

4

22

 

Панченко К.М

43.

Грищенко Дарія Віталіївна

287

8.5

7.5

3

7

9

4

39

 

Непоп М.І

44.

Тиран Віолета Анатоліївна

287

8

2

3

10

9

4

36

 

Непоп М.І

45.

Подєнєжний Богдан Романович

287

3.5

5

2

5

9

4

28.5

 

Непоп М.І

46.

Денисенко Денис Олександрович

297

0

2

0

2

6

4

14

 

Шлапак А.С

47.

Олійник Валерія Сергіївна

304

6

5

3

2

7

10

26

 

Рамазанова М.О

48.

Сиромолот Максим Анатолійович

317

8

9.5

3

6

8

5

39.5

 

Опанасенко Т.В

49.

Маковій Галина Сергіївна

317

1

6

4

2

8

3

24

 

Опанасенко Т.В

50.

Терещук Катерина Олександрівна

Академія

7.5

12

4

7

9

5

44.5

 

Олексієнко А.Т

51.

Краснопьоров Марк Олександрович

КГСМ

9

2

2

7

9

4

33

 

Новицька Н.І

52.

Дученко Вадим Олегович

КГСМ

7.5

10

3

7

8

5

40.5

 

Новицька Н.І

53.

Конецул Валерій Ростиславович

185

2

6.5

4

9

8

4

33.5

 

Гуревич С.

54.

Ярошенко Марія Геннадіївна

Академія

8.5

11

4

11

9

5

48.5

 

Олексієнко А.Т

55.

Рябова Крістіна Віталіївна

304

1

4

0

0

7

3

15

 

Рамазанова М.О

56.

Зуєва Христина Юріївна

40

6.5

6

0

1

6

3

22.5

 

Іващенко Т.А

57.

Кобильченко Назар Русланович

317

2

4.5

1

4

8

4

23.5

 

Опанасенко Т.В

58.

Тинченко Вікторія Романівна

83

2

3

0

1

3

2

11

 

Андріяш У.О

59.

Коваленко Анастасія Віталіївна

297

2

1

2

0

7

3

15

 

Шлапак А.С

60.

Магдебура Єлізавета Володимирівна

72

1

1

2

3

3

2

12

 

Костюк З.С

61.

Юденко Іван Русланович

281

1

1

0

3

0

3

8

 

Панченко К.М

62.

Березовська Вікторія Віталіївна

304

3

2

1

0

4

2

12

 

Рамазанова М.О

63.

Задрановська Анастасія Валентинівна

40

2

5

3

3

7

3

23

 

Іващенко Т.А

Члени журі:  Андріяш У.О., Майорова С.О.,  Олексієнко А.Т.,  Непоп М.І., Борщевська Г.М, Костюк З.С

Клас  10

 

№ з/п

 

Прізвище. ім'я, по батькові учасника

 

Школа

Кількість балів за завдання

Всього балів

 

Місце

Прізвище. ім'я,

по батькові вчителя

1

2

3

4

5

Дзюрак  Анастасія  Павлівна

55

0

2

0

1

1

4

 

Медвідь А.Ю

Марків  Вікторія  Ярославівна

55

0

0

0

5

2

7

 

Медвідь А.Ю

Носова Анна Володимирівна

230

0

2

1

5

4

12

 

Борщевська Г.М

Клявліна Дар’я Сергіївна

254

2

3

11

6.5

9

31.5

 

Побережець С.В

Філіппова Катерина Артемівна

254

4.2

7

5

6

9

31.2

 

Побережець С.В

Криницька Єлизавета Андріївна

297

0

3

3

6

2

14

 

Шлапак А.С

Левченко Артем Сергійович

Академія

2

7

9

5

8

31

 

Олексієнко А.Т

Ткаченко Ольга Андріївна

Академія

0

9

3

5

2

19

 

Олексієнко А.Т

Берзин Роман Єгорович

185

2

8

9

6

3

28

 

Гуревич С.В

10.

Зварич Віталій Васильович

185

0.6

6.5

9

5.5

2

23.6

 

Гуревич С.В

Члени журі:  Величко Н.Є., Новицька Н.І., Дяченко Т.В

 

Апеляція  відбудеться  4.12.2019  о 15.00  НМЦ  РУОМС