Остаточні результати участі команд ЗЗСО району у ІІ (районному) етапі учнівської олімпіади з веб-програмування у 2019-2020 н.р.

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

ЗЗСО

Клас

Сума набра-них балів

Місце

Прізвище, ім’я,

по батькові вчителя

Комарков Денис Дмитрійович

 

№185

6

96

ІІ

Марховська І.В.

Жилка Владислав Вадимович

№13

7

24

 

Косенко С.Л.

Рева Олесь Станіславович

№13

7

відмовився

 

Поліщук Н.С.

Пасічник Андрій Олександрович

№185

7

57

 

Михайлов Р.В.

Мельник Олексій Костянтинович

Ліцей «ЕКО»198

7

56

 

Зінченко Л.А.

Колда Ілля Олексійович

№13

8

22

 

Поліщук Н.С.

Романенко Марія Сергіївна

№72

8

0

 

Гудимович В.В.

Гежа Олексій Олегович

№185

8

74

ІІІ

Комарець Т.І.

Захаров Артем Сергійович

200

8

65

 

Гаврильченко І.В.

Буханевич Артем Богданович

№ 215

8

64

 

Шкот Н.В.

Прохоров Нікіта Олександрович

Євроленд

8

28

 

Окольський М.В.

Іванюк Владислав Русланович

№13

9

52

 

Косенко С.Л.

Ковган Дмитро Павлович

№185

9

45

 

Комарець Т.І.

Гуля Андрій Іванович

№196

9

0

 

Шидловський Б.В.

Мірошніченко Віталій Сергійович

№196

9

23

 

Шидловський Б.В.

Овдій Дмитрій Юрійович

№288

9

24

 

Климчук І.  С.

Гасило Денис Віталійович

№304

9

44

 

Горнікова І. Ю.

Томай Єва Олексіївна

МНВК

9

0

 

Лозовська Л.П.

Савицький Іван Юрійович

№317

9

51

 

Овдієнко І.В.

Казановський Максим Андрійович

№76

10

93

ІІ

Безпрозванна Л.М.

Мотузюк Арсеній Ігорович

№254

10

23

 

Зубко Н. А.

Жердеєв Микола Анатолійович

№304

10

79

ІІІ

Горнікова І. Ю.

Кучина Єлізавєта Володимирівна

Гімназія "Академія"

10

91

ІІ

Бабюк О.Л.

Черній Антон Сергійович

Гімназія "Академія"

10

153

І

Бабюк О.Л.

Кучерявенко Єгор В’ячеславович

№206

11

15

 

Ващенко Н.В.

Лавринчук Андрій Валентинович

№254

11

13

 

Коваленко  Л. І.

Ушаков Олександр Сергійович

№304

11

76

ІІІ

Горнікова І. Ю.

Зарубін Нікіта Сергійович

Гімназія "Академія"

11

118

І

Повзун А.О.

 

Голова журі: І.Ю. Толкачова

 

Члени журі:    І.І. Комарець,  Л.М. Безпрозванна,   Л.А. Зінченко,  О.Л. Бабюк,  О.І. Шпаченко,  І.Ю. Горнікова