Cекційне засідання «Київський трикутник як модель державно – громадського управління освітою»

8-го квітня в актовій залі районного управління освіти Святошинської Районної в місті Києві державної адміністрації  було проведено секційне засідання «Київський трикутник як модель державно – громадського управління освітою» в рамках загальноміської конференції старшокласників «Учнівське самоврядування – спрямованість у майбутнє».

Цьогорічна конференція присвячена 15 – й річниці створення Учнівської ліги Києва і проводиться з метою активізації і вдосконалення змісту, напрямків і форм діяльності структур учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

У ході  секційного засідання було  розглянуто діяльність Асоціації “Старшокласник” упродовж 15-ти років існування, продемонстровано те, якою є асоціація «сьогодні» й які має наміри та перспективи розвитку в майбутньому та також обговорювались питання взаємодії управління освіти, Об’єднанням батьків школярів Святошинського району міста Києва та лідерів учнівського самоврядування Святошинського району.

Також обговорено питання щодо взаємодії  з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Після розгляду цих аспектів секційного засідання учасникам було запропоновано об’єднатися в творчі групи й працювати над темою «Створення проекту спрямованого на налагодження співпраці «Київського трикутника» та визначення пріоритетних напрямки взаємодії». Кожною групою було розроблено проект й за підсумками голосування обрано єдиний, а саме «Вечір кіно», який буде запропоновано для реалізації  упродовж 2013-2014 навчального року.