Text Size

27 лютого 2018 року в приміщенні Центру позашкільної роботи « Північне сяйво» ( пр. Перемоги , 13б ) Відбудеться щорічний районний огляд - конкурс « Квітучі барви таланту!»

27 лютого 2018 року

в  приміщенні  Центру  позашкільної  роботи

«  Північне  сяйво» ( пр.  Перемоги , 13б )

Відбудеться щорічний районний огляд  - конкурс

«  Квітучі  барви  таланту!»

1. Виставка творчих  робіт:

- монтаж  виставки  -  9.00 - 10.00

Для  зручності   монтажу  пропонуємо  взяти  допоміжні  матеріали  та  кріпежі .

Роботи  мають  бути  підписані  ( Назва  роботи ,  П.І. Б. атора ,  заклад  освіти  , посада )  .

- відкриття та огляд  виставки, нагородження -  10.00 - 11.15

2.  Виступи учасників  конкурсу  за  номінаціями  - з 11.30

за  визначеним  часом  :

-                     естрадний  жанр

-                     хоровий жанр

-                     авторська  пісня

-                     авторська  поезія та  проза

-                     вокальний  жанр

-                     хореографічний  жанр

 

 

 

Заклад освіти

Учасник конкурсу

Номінація

Назва твору

Час виступу

ГСМ  № 1

Сидорчук Інна  Ігорівна  - вчитель  корейської  мови

естрадний

сл. і  муз. І. Радишин  «  Ти  тільки  мій «

11.30 - 11.35

ДНЗ  № 33

Козак  Наталія Олександрівна  - музкерівник

авторська  пісня

«  Весна «

11.35 - 11.40

ДНЗ  № 80

Двойніна  Лариса  Федорівна  -  завідуюча

поезія

Х. Полянська  « Балада  про  сина  «

11.40 - 11.45

ДНЗ  № 80

гурт «Вербиченька «  -  6 осіб

худ.  керівник -  Двойніна  Л. Ф.

хоровий

Донька  України

11.45 - 11.50

ДНЗ  № 85

Завертайло Людмила  Леонідівна

музичний  керівник  (  5 осіб)

Вокальний  жанр

«  Лише  в  нас  на  Україні»

слова  та  муз. М.  Янченко

11.50 - 11.55

ДНЗ  № 95

Тернова  Анастасія  Афонівна  - вчитель -  логопед

вокал

сл.  М.Кирсанова  .  вуз. О. Киричук «  Світ  прагне  пради»

11.55 - 12.00

ДНЗ  № 95

гурт  «  Чарівниці «  - 9 осіб

художній  керівник  Смирнова  М. Г.

вокально - хореографічна  композиція

сл.  та  муз.  Н. Май  «  Не  давайте  суму  жити «

12.00 - 12.05

ДНЗ  № 156

Калінічева Маргарита  Волоодимирівна  -  сторож

авторська  поезія

«Дика  мальва»

«  Дощ  у  лісі»

12.05 - 12.10

ДНЗ  № 156

Живіна  Любов  Авдіївна  - двірник

авторська  поезія

«  Щастя «

«  Мамі»

12.10 - 12.15

10.

ДНЗ  № 214

Надірадзе  Вікторія  Іванівна

вихователь

авторська  поезія

« Спогади  про  дитинство»

12.15 - 12.20

11.

ДНЗ  № 218

Дем»яненко  Олесандра Миколаївна  -  завідуюча

естрадний

муз. К.  Меладзе

сл.  Д. Гольде «  Квітка -  душа»

12.20 - 12.25

12.

ДНЗ № 390

Романюк  Катерина  Олексіївна

вихователь -  методист

авторська  поезія

«  Слава  Україні !»

12.25 - 12.30

13.

ДНЗ № 390

Кашапова Оксана  Олександрівна

вихователь

проза

М.  Вовчок

уривок з  оповідання «  Горпина «

12.30 - 12.35

14.

ДНЗ  № 516

Тріо  «  Веселі  молодички «  -  3 особи

художній  керівник  - Сидоренко  Галина  Валентинівна   -  вихователь

хоровий

баян

сл.  та   муз  Давиденко

«Святкова»

12.35 - 12.40

15.

ДНЗ  № 516

Щербатюк Марія Вікторівна  - практичний  психолог

естрадний  жанр

Ю.  Савічева «  Караблі»

12.45 - 12.50

16.

ДНЗ  № 567

дует LILgNati

1. Москалюк  Наталія  Леонідівна  -  музкерівник

2. Філенко  Ігор  Едуардович - вихователь

естрадний  жанр

 

HOTLINE

авторська  пісня

12.50 - 12.55

17.

ДНЗ  № 785

Макаренко Вікторія Сергіївна  -  вихователь

естрадний

«  Мати емігрантка»

12.55 - 13.00

18.

ДНЗ  № 785

Тріо

1.Фісенко Лілія  Леонідівна  -  вихователь

2.Макаренко Вікторія Сергіївна  -  вихователь

3.Кардаш Олена Володимирівна  -  вчитель

естрадний

«  Велична  та  могутня , Україно

13. 00 - 13.05

19.

СЗШ  № 35

Шевченко  Сергій  Миколайович  -  педагог -  організатор

вокальний  жанр

муз .  Домшинського ,

сл.  С.  Українець «  Плакала   калина «

 

14.00 - 14.05

20.

СШ  № 76

дует :

  1. Попова Олена  Степанівна   -  вчитель

2. Сержанська  Наталія  Вікторівна  -  вчитель

Вокал

Українська  народна  пісня

14.05 - 14.10

21.

СШ  № 96

Дует :

1.Слободенюк Анастасія  Сергіївна  -  педагог -  організатор

2. Ласькова  Яна Анатоліївна  - вчитель  музики

Вокальний

Пісня  солов»їна

14.10 - 14.15

22.

Гімназія № 154

Павлова Жанна  Іванівна  -  вчитель мистецтв

естрадний  жанр

слова  та  музика У. Соколишин « Зима  на  Україні «

14.15 - 14.20

23.

ліцей  «  ЕКО»

Зуброва Крістіна Олександрівна

гумореска

П.Глазовий «  Кухлик»

14.20 - 14.25

24.

Ліцей  «  ЕКО»

Диба Тамара  Валентинівна

гумореска

П.  Глазовий

14.25 - 14.30

25.

ліцей  «  ЕКО»

Колодій Павло Павлович

авторська  пісня

гитара

 

14.30 - 14.35

26.

ліцей  «  ЕКО»

Тріо

1.Підіпригора Наталія  Олексіївна  -  вихователь -  художній  керівник

2.Чумальчук Тамара  Петрівна  - вчитель

3. Галак  Світлдана  Євгенівна  - вчитель

авторська  пісня

муз.  Підіпригори, сл. В. Журавель

«  Танго»

14.35 - 14.40

27.

СШ  № 215

Стьопченко  Алла  Миколаївна  -  керівник  гуртка

 

естрадний жанр

К. Меладзе «  Квітка -  душа «

14.40 - 14.45

28.

СШ  № 215

Дует :

  1. Демидко Інна  Віталіївна  - вчитель музики

2. Стьопченко  Алла  Миколаївна  -  керівник  гуртка

вокал

естрадний  жанр

Н. Май  «  Бажаю  вам  добра «

14.45 - 14.50

29.

СЗШ  № 230

Байдак  Ірина  Анатоліївна  -  вчитель фізкультури

поезія

П.  Градов  «  Человек  на  котором держится дом «

14.50 - 14.55

30.

СЗШ  № 230

Байдак  Ірина  Анатоліївна  -  вчитель фізкультури

вокал - акапела

«  Вербо , рясна «

14.55 - 15.00

31.

СЗШ  № 230

Дует  :

1. Байдак  Ірина  Анатоліївна  -  вчитель фізкультури

2. Учень

Хореографічна  композиція

«  Відображення»

15.00 - 15.05

32.

СЗШ  № 235

Штефан  Анастасія Іванівна  -  заст.  директора

проза

О. Довженко   уривок

«  Зачарована  десна «

15.05 - 15.10

33.

СЗШ  № 235

Машовець Андрій  Олегович - вчитель  музики

естрадний

<Yersterday>

The Bestles

15.10 - 15.15

34.

СШ  № 254

Цімох  Юлія Олександрівна  -  педагог -  організатор

естрадний  жанр

слова  та  муз.  М.  Мозгового

«  Грай  музико , моя»

15.15 - 15.20

35.

СШ  № 254

Оруджов Юрій Саабілович  - вчитель

вокальний  жанр

арія містер Ікс  з  оперети І.  Кальманса  «Принцеса  цирку»

15.20 - 15.25

36.

Гімназія  № 287

Потьомкіна Жанна  Степанівна   - вчитель  початкових  класів

авторська  поезія

«  Цінуй  життя  і в  радості   і в  смутку»

15.25 - 15.30

37.

Гімназія  № 287

Потьомкіна  Жанна  Степанівна  -  вчитель  початкових  класів

естрадний  жанр

«  Д арую  радість  «

15.30 - 15.35

38.

СЗШ  № 297

Марцифей -  Скокун Людмила  Миколаївна  - психолог

авторська  поезія

 

15.35 - 15.40

39.

СЗШ  № 297

Полянський  Павло  Вікторович  - вчитель  музики

вокальний  жанр

 

15.40 - 15.45

40.

СШ  № 304

Каменецька Анна  Володимирівна  - вчитель

поезія

Л.  Костенко «  Між  іншим «

15.45 - 15.50

41.

СШ № 317

Савченко Богдан  Петрович

гуморески

 

15.50 - 15.55

42.

ЦТДЮ

Стукало  Андрій  Вікторович

- керівник  гуртка

авторська  пісня

«  Кавоварка»

15.55 - 16.00

43.

Бригантина

Дует :

1.Козак  Маргарита  Олесандрівна  -  керівник  гуртка.

2.Безвугляк  Віктрорія  віталіївна  -  керівник  гуртка

хореограція

Сучасний  танок

16.00 - 16.05

 

 

Учасники  виставки  творчих  робіт :

 

 

Заклад освіти

Учасник конкурсу

декоративно -  прикладне  мистецтво

Номінація

Назва твору

примітка

ДНЗ  № 33

Войтішина  Ірина  Миколаївна  - вихователь

декоративно -  прикладне

 

ДНЗ  № 60

Кліменко  Алла  Вікторівна  -  вихователь -  методист

декоративно -  прикладне

 

ДНЗ  № 60

Ярешко Галина  Іванівна  -  вихователь

декоративно -  прикладне

 

ДНЗ  № 60

Прусак -  Орищенко Наталія  Василівна - вихователь

декоративно -  прикладне

 

ДНЗ  № 60

Яковенчук Раїса  Яківна  -  вихователь

образотворче  мистецтво

 

ДНЗ  № 80

Якубова  О.В.  -  вихователь

декоративно -  прикладне

вишивка  бісером

ДНЗ  № 80

Ріпа  Т. Г.

декоративно -  прикладне

вишивка  бісером

ДНЗ № 85

1. Десятник  Ірина  Сергіївна  - вих.

2. Запольська  Наталія Олександрівна

пом.  вих.

декоративно -  прикладне

«  Українське  село

ДНЗ № 85

Кульченко Ганна  Михайлівна

вихователь

декоративно -  прикладне

рушник «  Королівський  сад «,

подушечка  «  Яскрава  казка»

 

ДНЗ № 85

Шевченко Лариса  Анатоліївна

декоративно -  прикладне

герб садочка

 

ДНЗ  № 156

Вознюк Надія  Мирославівна  - помічник  вихователя

декоративно -  прикладне

 

 

ДНЗ  № 156

Завороцька Олена  Вікторівна  - музкерівник

декоративно -  прикладне

 

 

ДНЗ  № 547

Шевченко  Тетяна  Сергіївна  -  практичний  психолог

декоративно -  прикладне

 

 

ДНЗ  № 599

Алієва  Тетяна  Миколаївна

художньо -  прикладне  мистецтво

 

 

ДНЗ  № 560

Янченко Оксана  Олександрівна  -  вихователь

декоративно -  прикладне

«  Чарівна  осінь»

« Квіти  Українни «

 

ДНЗ № 669

Кульченко  Олена  Вікторівна

вихователь

Декоративно -  прикладне

 

 

ДНЗ  № 785

Ямненко Світлана  Олексіївна  -  логопед

декоративно -  прикладне

вишивка

 

ДНЗ  № 785

Кашич Наталія Василівна  -  вихователь

декоративно -  прикладне

писанкарство

 

ДНЗ  № 814

Поліновська С.С.

декоративно -  прикладне

вишивка  бісером

«  Ромашки  польові  «  ,  «  Маки»

 

ДНЗ  № 814

Тарбес Н.М.

декоративно -  прикладне

Картина   «  Зимова  фантазія»

 

ДНЗ  № 814

Рябець Л.В.

декоративно -  прикладне

вишивка  бісером   троянди

 

СЗШ  № 35

Євженко  Юлія  Олександрівна

вчитель  інформатики

декоративно -  прикладне

квіткова  феєрія

 

СЗШ  № 50

Харченко  Юлія  Вікторівна

декоративно -  прикладне

«  Вишиті  барви «

 

СЗШ  № 297

Шубіна  Ольга  Михайлівна  -  вчитель інформатики

декоративно -  прикладне

 

 

СШ  № 304

Драмарецька Олена  Іванівна

- вчитель хореогр.

декоративно -  прикладне

 

 

СШ  № 304

Сигалова Олександра  Володимирівна  -  вчитель образотворч.

декоративно -  прикладне

 

 

СШ  № 304

Скиданова Ольга  Григорівна  -  вчитель труд.  навч.

декоративно -  прикладне

 

 

ЦТДЮ

Дем»яненко Людмила  Василівна  - заст.  дир.

декоративно -  прикладне

алмазна  вишивка

вишивка  бісером

вишивка  хрестиком