Про прозорість фінансування освітньої галузі

28.07.2014    № 2402

 

Керівникам навчальних закладів

 

 

Про прозорість фінансування

освітньої галузі

 

Шановні керівники!

 

 

Доводимо до вашого відома, зміст листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 21.07.2014 № 063 – 3901 щодо прозорості фінансування освітньої галузі.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту наголошує, що важливим кроком на шляху реформування освіти є її прозорість. У першу чергу – прозорість фінансування галузі. Батьки є партнерами освітян у підготовці навчальних закладів до нового навчального року. Завдяки їхній підтримці, благодійній фінансовій допомозі здійснюються ремонтні роботи приміщень навчальних закладів.

У зв’язку з цим, Департамент освіти і науки, молоді та спорту звертається з пропозицією розміщувати на сайтах навчальних закладів інформацію про кошти (у тому числі кошти благодійних, батьківських фондів), використані на ремонт та підготовку закладів до нового навчального року. Інформація, представлена на загал, супроводжується відповідними фотоматеріалами, словами вдячності та подяки батькам.

В свою чергу Департаментом освіти і науки, молоді та спорту оприлюднено інформацію про бюджет галузі на електронній сторінці Департаменту.

 

 

З повагою

 

Начальник                                                                        М. Корбецький

 

Бобир 274-96-51