Анонс: В управлінні освіти, молоді та спорту Святошинського району відбудуться урочистості в рамках загальноміського національно-патріотичного проекту учнівської молоді міста Києва «Нам Україна вище над усе!»

 

 

Не розчаровуйсь в Україні,

А розумій її печаль.

Що робиш ти для неї нині –

У себе спершу запитай.

 

07 грудня 2015 року о 15.30 в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Я.Коласа, 6-а) відбудуться урочистості в рамках загальноміського національно-патріотичного проекту учнівської молоді міста Києва «Нам Україна вище над усе!». Лідери учнівського самоврядування Святошинського району візьмуть участь в естафеті слави, гідності та звитяги і передадуть прапор, який побував у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції на сході України і був вручений школярам міста Києва бійцями 14-ї окремої мотострілкової бригади Збройних Сил України. Святошинці передаватимуть естафету Солом’янському району м. Києва. За 19 днів честь отримати Прапор мали всі музеї при навчальних закладах освіти. Також, разом із прапором доброчинності, прапор  гідності та звитяги додав патріотичного настрою усім учасникам урочистого концерту та благодійного ярмарку 25.11.2015.

Сьогодні усі українці мають одну спільну мрію-встановлення миру і припинення бойових дій на сході нашої держави та відродження України – незалежної, вільної, соборної, європейської.