Вихованці ЦСПК «Спорт для всіх» прийняли участь у першому етапі «Відкритого 5-ти етапного Чемпіонату м. Києва 2018 року з картингу» (фото)

Вихованці ЦСПК «Спорт для всіх» прийняли участь у першому етапі «Відкритого 5-ти етапного Чемпіонату м. Києва 2018 року з картингу» (фото)

Юні картингісти підліткового клубу «Святошин», під керівництвом керівника гуртка Ковальчука М.Є. та керівника клубу Ковальчука Є.М., у складі 5 спортсменів розпочали новий спортивний сезон 2018 року, прийняли участь у першому етапі «Відкритого 5-ти етапного Чемпіонату м. Києва 2018 року з картингу».

Змагання з картингу відбулись 8 січня 2018 року у ТЦ «Атмосфера», за адресою: Столичне шосе, 103, в цьому заході за призи боролись 25 спортсменів міста Києва.

Змагання проводились з метою подальшого розвитку виду спорту - картингу, духовного, фізичного розвитку та зростання спортивно-технічної майстерності дітей.

Змагання проводились відповідно до «Національних спортивних правил з картингу»

Змагання проводились у трьох вікових категоріях:

6 -9 років

9 – 12 років

12- 16 років

На відкритті змагань з вітальним словом виступив генеральний секретар Федерації картингу України – Кияниченко І.С., поздоровив спортсменів з Новим Роком та Різдвом Христовим побажав юним спортсменам вдалих стартів та чесної, коректної боротьби.

Команда спортсменів підліткового клубу «Святошин» посіли ІІІ командне місце, особисті місця у напруженій боротьбі вибороли:

І місце – Бойко Данііл(вікова категорія 6 – 9р.)

ІІ місце – Козін Олександр (вікова категорія 6 – 9р.)

І місце - Мерзлюк Марія(серед дівчат)

Змагання пройшли в дружній атмосфері, задоволені учасники чекають нових стартів. Другий етап« Відкритого 5-ти етапного Чемпіонату м. Києва 2018 року з картингу» відбудеться 27 січня 2018 року.

Джерело: ЦСПК «Спорт для всіх»