Вітаємо з перемогою на Blackpool Junior Dance Festival 2018 ученицю ЗЗСО № 185 ім. Володимира Вернадського Альбіну Влазнєву

Вітаємо з перемогою на Blackpool Junior Dance Festival 2018 ученицю ЗЗСО № 185 ім. Володимира Вернадського Альбіну Влазнєву (фото)

Земля кружляє у космічнім вальсі.

Вітри галактик – вічні скрипалі.

Гармонія крізь тугу дисонансів

Проносить ритми танцю по землі.

І не паркет, зачовганий до глянцю,

Не долівки, налиті до чобіт, –

Вже вся планета – п’єдестал для танцю,

Де сходять вальси з голубих орбіт.

Ліна Костенко

Вітаємо з переможним I місцем у Європі на Blackpool Junior Dance Festival 2018 Альбіну Влазнєву, ученицю 6-Б класу спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського.

З 2 по 8 квітня 2018 р. у Великобританії проходив знаменитий Блекпулський танцювальний фестиваль (Blackpool Junior Dance Festival 2018), який вважається найпрестижнішим змаганням у світі бального танцю. До  Winter  Gardens у Блекпулі  з`їжджаються всі кращі танцюристи й фахівці планети, щоб відчути себе часточкою чарівного великого світу Танцю, хвилюючого і найпрекраснішого мистецтва. А ще він виховує, вчить культури поведінки, розвиває емоційний інтелект. Словами неможливо передати безмірне почуття радості, любові до життя, зачарованість існуванням, що охоплюють людину, що танцює. Потрапити у фінал, а тим більше виграти Блекпул – мрія будь-якого танцюриста. Виграти там – означає назавжди потрапити в історію танцю.

Талановита, наполеглива , цілеспрямована, Альбіна Влазнєва зі своїм партнером Данилом Афоніним (DANYLO AFONIN & ALBINA VLAZNIEVA (Ukraine) стали першими  серед кращих танцювальних пар.

Мрії здійснюються !

Друзі, учні, вчителі ЗЗСО № 185 ім. Володимира Вернадського  щиро вітають Альбіну, радіють та пишаються нею. Бажаємо  успіхів, натхнення та нових перемог на танцполах світу!

Джерело: ЗЗСО № 185.