Завершення конкурсу «Доля моя вишивана» його учасники відзначили феєричними, надпотужними виступами (фото)

Завершення конкурсу «Доля моя вишивана» його учасники відзначили феєричними, надпотужними виступами (фото)

Завершився районний конкурс «Доля моя вишивана», що традиційно проводиться в ліцеї «ЕКО» № 198. Конкурс  зароджувався як захід у межах одного учбового закладу та з часом виріс до районного рівня. Ентузіазм ініціаторів та засновників конкурсу – колективу ліцею «ЕКО» № 198 – був підхоплений лідерами Святошинської районної асоціації «Старшокласник», з роками поширився й на інші ЗЗСО району та не гасне вже понад 10 років. Цей конкурс ніколи не був черговим, «заштатним» заходом виховної роботи учбових закладів. Він задумувався й продовжує існувати як спосіб самовираження творчих молодих людей, самоідентифікації школярів як представників української нації, як майданчик для вираження найкращих позитивних емоцій, відчуттів, як прояв найкращих рис сучасної молодої людини, що знає, шанує та плекає традиції свого народу.

У другий день конкурсу школярі змагалися у двох номінаціях: народна пісня та поезія. Якщо перший день конкурсу (виступи в танцювальному жанрі) закружляв присутніх у вирі яскравих, вибухових емоцій, нестримної енергії, то на другому етапі конкурсу (в номінаціях народна пісня та поезія) превалювала лірика, душевність, глибина відчуттів. Дивовижне ставлення конкурсантів до своїх виступів – рівень їх підготовки, емоційне наповнення, надзвичайно вдумливе трактування матеріалу, стовідсоткова самовіддача – вразили всіх членів журі.

«Уже багато років я є членом журі, та, мушу зазначити, що в цьому році оцінювати виступи та виконавців було надзвичайно важко. Та емоційна подача, проникливість, яку ми спостерігали останні два дні в цьому залі, просто захоплює. Важко буде визначити найкращих, та, повинна сказати, що всі учасники конкурсу обов’язково будуть відзначені організаторами конкурсу та районною владою», - сказала по завершенні конкурсу член журі начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Святошинської РДА Ірина Романенко.

Урочисте нагородження переможців та лауреатів районного конкурсу «Доля моя вишивана» відбудеться у травні.