Відкриття літньої табірної зміни в «Канікуландії» центру «Десантник» (фото)

Відкриття літньої табірної зміни в «Канікуландії» центру «Десантник» (фото)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

І саме 1 червня традиційно, вже четвертий рік поспіль у ПНЗ Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «ДЕСАНТНИК» проходить свято спорту та здоров’я, присвячене Міжнародному дню захисту дітей та з нагоди відкриття літньої табірної зміни на базі святошинських загальноосвітніх закладів.

Слова привітання висловила завідувач відділу Управління освіти, молоді та спорту Святошинської в м. Києві державної адміністрації Ревуцька Лілія Йосипівна, яка побажала дітям змістовних насичених канікул та яскравих вражень.

Цьогоріч для маленьких гостей підготовлена та проведена нова цікава програма у світі захоплюючої країни «Канікуландії», адже літо – це найулюбленіша пора для дітлахів.

Гості центру «Десантник» подорожували по різноманітним станціям-локаціям, таким як:  «Спортивна»( естафета «Роби як ми, роби краще нас»), «Краєзнавчо – спортивна» (естафета «Зварити борщ»), «Фотомайстерня» (Фотозона - «Я люблю Україну», МК- «Веселі фото»), «Художньо-естетична» (малюнки на асфальті - «Мої плани на літо»), «Театральна»( ігри на пам'ять та уяву, МК «Акторська майстерність), «Спортивно- розважальна» (гра «Боротьба за шапку»).

Також для гостей вихованцями центру «Десантник» продемонстровано яскраві показові виступи.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою, і це розуміють у центрі «Десантник».

 

Джерело: центр «Десантник»