Text Size

ЗАЯВА Управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА щодо засудження незаконних дій керівників навчальних закладів та педагогів, які пов’язані із примусовими зборами батьківських коштів та «благодійної» допомоги

ЗАЯВА

Управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА

щодо засудження незаконних дій керівників навчальних закладів та педагогів, які пов’язані із примусовими зборами батьківських коштів та «благодійної» допомоги

Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації суворо засуджує незаконні дії керівників навчальних закладів та педагогів, які пов’язані із примусовими зборами батьківських коштів та «благодійної» допомоги.

З свого боку повідомляємо, що по інформації яка була виявлена в ЗМІ по ДНЗ №60 (вул. Львівська,32) Департаментом освіти і науки, молоді та спорту м. Києва проведено оперативна перевірка та винесено відповідне рішення – керівнику дитячого садочка Лимар О.О. винесено догану за перевищення службових повноважень.

Також інформуємо, що управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації завжди відкрите для спілкування з громадськість та підтверджує свою готовність та участь в проведенні змін в системі освіти.