Офіціальна заява управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

13 вересня 2018 р

Офіціальна заява

управління освіти, молоді та спорту

Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

 

12.09.2018 року під час постачання продуктів харчування до НВК «Сузір’я» (м. Київ, вул. Героїв Космосу,15-а) були виявлені грубі порушення постачальником ТОВ «Гранат» умов договору на постачання закладам освіти м’яса свинини.

Постачальник ТОВ «Гранат» не забезпечив обладнання автомобільного транспорту  ізотермічною будкою, м’ясна продукція, яка доставлялась закладу, була сумлінної якості, не був дотриманий графік постачання продукції відповідно до умов договору, водій-експедитор знаходився в нетверезому стані.

Зазначені обставини свідчать про ганебне та недопустиме ставлення ТОВ «Гранат» до виконання свої договірних обов’язків щодо постачання продуктів харчування до закладів освіти району.

Управління освіти, молоді та спорту готує відповідні документи для дострокового розірвання договору  зв’язку з грубими порушеннями умов договору постачання продуктів харчування.

Одночасно управління наголошує на тому, що керівники закладів освіти мають суворо дотримуватись правил та порядку приймання продуктів харчування і у разі порушення відповідних норм та правил зобов’язані негайно сповіщати відповідні органи контролю та управління.

З метою недопущення порушень порядку надання харчування в закладах освіти з боку районного управління освіти, молоді та спорту була організована термінова перевірка дошкільних закладів освіти щодо виконання умов договорів постачання продуктів харчування. Перевірку здійснює Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, про висновки буде повідомлено додатково.