24 листопада 2018 року з 10.00 до 15.00 год. Київським молодіжним центром заплановано проведення профорієнтаційного форуму «ПроПрофесії» для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьків та вчителів

24 листопада 2018 року з 10.00 до 15.00 год. Київським молодіжним центром заплановано проведення профорієнтаційного форуму «ПроПрофесії» для учнів             8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьків та вчителів.

Метою проведення заходу є залучення шкільної молоді старшого віку до усвідомленого вибору майбутньої професії, сприяння професійному самовизначенню, формуванню відповідального ставлення до планування кар’єри, розширення знань про світ професій. Захід відбудеться у приміщенні                          НСК “Олімпійський” (м. Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 55).

В рамках форуму відбудуться інтерактивні презентації у галузі профдіагностики та профорієнтації, виступи представників різних професій, виставка вакансій, дискусії, лекції, тренінги та майстер-класи. Учасники також матимуть нагоду оглянути експозицію виставково-демонстраційної зали, де будуть репрезентовані винаходи та корисні моделі, взяти участь у майстер-класах щодо їх практичного використання.

 

Відповідальна контактна особа з питань Карасьова Оксана Миколаївна,                адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (044) 221-92-11,                     (095) 392 40 01.