СКЛАД оргкомітету та журі II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

наказом Управління освіти ,

молоді та спорту

Святошинської районної в

місті Києві державної

адміністрації

від 24.10.2018р.  № 330

 

 

СКЛАД

оргкомітету II (районного) етапу

Всеукраїнської олімпіади з української мови

 

  1. Ільюк О.Є., директор науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, голова оргкомітету
  2. Знак О.П., директор ЗЗСО №76
  3. Коваленко Т.П., заступник директора ЗЗСО № 76
  4. Маєвська Н.Л., учитель ЗЗСО № 35
  5. Буренко О.П., учитель ЗЗСО № 40
  6. Василенко Л.П., учитель ЗЗСО № 50
  7. Дубчак Т.О., учитель ЗЗСО № 50
  8. Харицька .Л.І., учитель ЗЗСО № 55
  9. Кравець О.С., учитель гімназії № 287
  10. Малихіна С.О., учитель ЗЗСО № 72
  11. Сидорчук Е.І., учитель ЗЗСО № 83
  12. Яворська Л.М., учитель ЗЗСО № 131
  13. Сидоренко М.Д., учитель ЗЗСО № 140
  14. Іващенко Г.І., учитель гімназії № 154
  15. Нарадова О.С., учитель ЗЗСО № 185
  16. Шельвінська В.А., учитель ЗЗСО № 196
  17. Слободенюк Л.В., учитель ЗЗСО № 196
  18. Дудучава В.Д., учитель ЗЗСО № 197
  19. Хлєбік Ю.В., учитель ліцею «Еко» № 198
  20. Сімуніна О.В., учитель ЗЗСО №200
  21. Грабко С.В., учитель ЗЗСО № 203
  22. Блізніченко О.А., учитель ЗЗСО № 206
  23. Сушко Н.М., учитель ЗЗСО № 215
  24. Назаренко Л.Б., учитель ЗЗСО №223
  25. Галат О.М., учитель ЗЗСО № 281
  26. Приходько О.Ю., учитель гімназії № 287
  27. Кравець О.С., учитель гімназії №287
  28. Тихоненко Н.М., учитель гімназії сх. мов №1
  29. Спиченко Н.М., учитель гімназії «Академія»

 

 

 

СКЛАД

журі II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

 

1. Вернигора О.І., методист науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, голова журі

2. Кравчук Л.В., заступник директора ЗЗСО № 76

3. Крилевець М.С., учитель ЗЗСО № 254

4.Філіпчук М.М., учитель ЗЗСО № 288

5. Рябовіл Т.В., засупник директора гімназії № 287

6. Наглюк Т.В., учитель ЗЗСО № 253

7. ДенисюкЛ.М., учитель ЗЗСО № 297

8. Кузьменко Т.М., учитель ЗЗСО № 317

9. Рипінська О.В., учитель ЗЗСО №317

10. Руденко Т.В., учитель ЗЗСО № 304

11. Гумега М.М., учитель ЗЗСО № 281

12.Плешкун Л.В., учитель ЗЗСО № 254

13. Стополянська Л.С.,  учитель ЗЗСО № 215

14. Матвієнко Н.І.,  учитель ЗЗСО № 96

15. Дзюбенко Г.В., учитель  ЗЗСО № 206

16. Новгородська О.Г., учитель ЗЗСО № 235

17. Ващенко Н.К., учитель ЗЗСО № 76

18. Котлярова М.С., учитель  ЗЗСО № 235

19. Біла Л.М., учитель ЗЗСО № 200

20. Гончарук Л.М., учитель ліцею «Еко» № 198

21. Кузіна Л.М., учитель ЗЗСО № 197

22. Дацько В.А., учитель ЗЗСО № 185

23. Сурмієвич І.І., учитель гімназії № 154

24. Одинецька С.О., учитель ЗЗСО № 76

25. Кравченко Г.А., учитель ЗЗСО №72

26. Поліщук В.М., учитель ЗЗСО № 35

27. Павленко В. В., учитель ЗЗСО № 13

 

 

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури  відбудеться 10 листопада  (субота), ЗЗСО № 76 о 10-00, для учнів 7-11 класів.

 

Оргкомітету та журі прибути на 9-00.