Списки вчителів 1 класів, які беруть участь у тренінгу з використання ЛЕГО 26.03.2019 року в ЗЗСО № 162

 

Інформація

про проведення тренінгу використання ЛЕГО в Святошинському районі

 

 

Район

Дата

Час

Група

(к-ть осіб)

Місце проведення

Адреса

Святошинський

26.03.2019

14.00 – 18.00

1 гр.- 29 учителів

 

ЗЗСО № 162

Вул. Рахманінова, 47

Святошинський

26.03.2019

14.00 – 18.00

2 гр.- 31 учитель

ЗЗСО № 162

 

Вул. Рахманінова, 47

Святошинський

26.03.2019

14.00 – 18.00

3 гр.- 21 учитель

ЗЗСО № 162

 

Вул. Рахманінова, 47

Святошинський

26.03.2019

 

14.00 – 18.00

4 гр.- 23 учителі

ЗЗСО № 162

Вул. Рахманінова, 47

Святошинський

26.03.2019

 

14.00 – 18.00

5 гр.- 27 учителів

ЗЗСО № 162

Вул. Рахманінова, 47

 

 

 

 

ПІБ вчителя

Навчальний заклад

Тренер/ Дата

 

 

1

Биканова Наталія Олександрівна

ЗЗСО № 40

2

Марченко Лариса Вікторівна

ЗЗСО № 40

3

Демченко Оксана Василівна

ЗЗСО № 40

4

Дмитренко  Світлана Миколаївна

ЗЗСО № 50

5

Бондарчук Тетяна Петрівна

ЗЗСО № 50

6

Яремчук Валентина Григорівна

ЗЗСО № 55

7

Дядило Євгенія Іванівна

ЗЗСО № 55

8

Розколодько Тетяна Петрівна

ЗЗСО № 72

9

Балабанова Наталія Іванівна

ЗЗСО № 72

10

Наконечна Аліна Валеріївна

ЗЗСО № 72

11

Сорокіна Тетяна Георгіївна

ЗЗСО№ 96

12

Якубенко Марина Едуардівна

ЗЗСО№ 96

13

Марус Тетяна Владиславівна

ЗЗСО№ 140

14

Яцук Альона Павлівна

ЗЗСО №154

15

Лисак Оксана Іванівна

ЗЗСО № 154

16

Ісправнікова Надія В”ячеславівна

ЗЗСО № 154

17

Вернигора Людмила Анатоліївна

ЗЗСО № 162

17

Павлик Лариса Петрівна

ЗЗСО № 162

19

Мельник Тетяна Василівна

ЗЗСО № 185

20

Лазоренко Ірина Олександрівна

ЗЗСО№ 185

21

Макарчук Олександра Миколаїв.

ЗЗСО№ 185

22

Залевська Тетяна Олегівна

ЗЗСО № 203

23

Ліскунова Тетяна Сергіївна

ЗЗСО № 203

24

Куришко Юлія Анатоліїна

ЗЗСО «Ямб»

25

Коржик Юлія Богданівна

ЗЗСО «Прем”єр»

26

Голуб Вікторія Євгенівна

ЗЗСО «Прем”єр»

27

Куриленко Тетяна Олександрівна

ЗЗСО «Прем”єр»

28

Коцюба Оксана Вікторівна

ЗЗСО «Прем”єр»

29

Решетник Наталія Іванівна

ЗЗСО №162

30

Солдатова Ірина Геннадіївна

ЗЗСО «Прем”єр»

31

Зіміна Світлана Іванівна

СПІ № 16

 

1

Поліщук Ірина Михайлівна

ЗЗСО № 200

 

 

2

Гаврутенко Галина Михайлівна

ЗЗСО № 200

3

Загородня Тетяна Михайлівна

ЗЗСО№ 200

4

Коломієць Надія Віталіївна

ЗЗСО№ 200

5

Ставинога Валентина Михайлівна

ЗЗСО № 230

6

Захарчук Ольга Леонідівна

ЗЗСО № 230

7

Потьомкіна Жанна Степанівна

ЗЗСО № 287

8

Коваль Тетяна Леонідівна

ЗЗСО № 287

9

Кирилюк Людмила Михайлівна

ЗЗСО № 287

10

Лановенко  Юлія Ігорівна

ЗЗСО «Лілея»

11

Гончарова Наталія Едуардівна

ЗЗСО№ 288

12

Полюх Ірина Василівна

ЗЗСО№ 288

13

Дмитренко Тетяна Миколаївна

ЗЗСО № 304

14

Лляна Вікторія Миколаївна

ЗЗСО № 304

15

Таткова Лідія Іванівна

ЗЗСО № 304

16

Тісенко Ірина Вікторівна

ЗЗСО № 304

17

Білоножко Валентина Степанівна

ЗЗСО ГСМ № 1

18

Шененко Ірина Володимирівна

ЗЗСО ГСМ № 1

19

Гупал Олена Сергіївна

ЗЗСО ГСМ №1

20

Жуковська Оксана Валеріївна

ЗЗСО ГСМ № 1

21

Осеннікова Людмила Анатоліївна

ЗЗСО «Академія»

22

Король Валентина Миколаївна

ЗЗСО «Академія»

23

Чепак Тетяна Іванівна

ЗЗСО «Лісова казка»

24

Солоднікова Олена Анатоліївна

ЗЗСО «Лісова казка»

25

Костина Вікторія Іванівна

ЗЗСО «Лісова казка»

26

Герасимова Надія Петрівна

ЗЗСО «Лісова казка»

27

Герасименко Ганна Михайлівна

ЗЗСО № 230

28

Друченко Ірина Борисівна

ЗЗСО № 230

29

Іоганова Надія Анатоліївна

Спец. інтернат № 15

30

Радченко Лілія Федорівна

Спец. інтернат № 15

31

Денисюк Тетяна Миколаївна

Спец. інтернат № 15

32

Дорофій Анна Сергіївна

Спец. ітернат № 15

33

Сотова Юлія Григорівна

Спец. інтернат № 15

34

Олейнікова Оксана Олександрів.

ЗЗСО № 288

 

35

Жебровська Юлія Вікторівна

ЗЗСО №287

 

36

Корсуненко Ірина Володимирівна

ЗЗСО № 200

 

 

1

Злобіна Валентина Миколаївна

ЗЗСО № 317

2

Ткаченко Тетяна Володимирівна

ЗЗСО № 317

3

Буценко Ніна Георгіївна

ЗЗСО № 317

4

Вишневська Тетяна Вікторівна

ЗЗСО № 317

5

Устинова Оксана Миколаївна

ЗЗСО «Святош. гім»

6

Голоцван Олена Леонідівна

ЗЗСО «Інтел»

7

Левчук Тетяна Іванівна

ЗЗСО № 197

8

Сапожник Оксана Леонідівна

ЗЗСО № 197

9

Тиханська Катерина Євгенівна

ЗЗСО № 197

10

Фещук Леся Іванівна

ЗЗСО № 197

11

Ніколайчук Наталя Петрівна

ЗЗСО № 131

12

Бала Світлана Анатоліївна

ЗЗСО № 131

13

Войцюх Тетяна Дмитрівна

ЗЗСО № 131

14

Гальчук Людмила Петрівна

ЗЗСО № 196

15

Димінська Олена Петрівна

ЗЗСО № 196

16

Соловйова Тетяна Вячеславівна

ЗЗСО № 196

16

Назаренко Олена Петрівна

ЗЗСО № 196

18

Швень Алла Андріївна

ЗЗСО «Сузір”я»

19

Гіріч Алла Федорівна

ЗЗСО№ 197

20

Грай Юлія Петрівна

ЗЗСО № 197

 

1

Процків Світлана Павлівна

ЗЗСО № 76

2

Бублій Ніна Олександрівна

ЗЗСО № 76

3

Борисова Ірина Володимирівна

ЗЗСО № 76

4

Кудревська Юлія Леонідівна

ЗЗСО № 76

5

Артисюк Ірина Володимирівна

ЗЗСО «Еко» № 198

6

Мохова Вікторія Василівна

ЗЗСО «Еко» № 198

7

Балан Олена Олександрівна

ЗЗСО «Еко» № 198

8

Рибіна Оксана Тарасівна

ЗЗСО № 205

9

Рачинська Наталія Юріївна

ЗЗСО № 205

10

Степанова Ольга Вікторівна

ЗЗСО № 206

11

Чечко Ганна Петрівна

ЗЗСО № 206

12

Каштан Олеся Василівна

ЗЗСО № 206

13

Манойлова Людмила Вікторівна

ЗЗСО № 215

14

Носова Наталія Миколаївна

ЗЗСО № 215

15

Кухаренко Наталія Миколаївна

ЗЗСО № 222

16

Томіна Світлана Валеріївна

ЗЗСО № 222

17

Владимирова Ольга Вікторівна

ЗЗСО№ 223

18

Петюх Олена Олексіївна

ЗЗСО № 223

19

Безносюк Світлана Георгіївна

ЗЗСО № 223

20

Мотузинська Ірина Леонідівна

ЗЗСО № 235

21

Кущенко  Марина Іванівна

ЗЗСО № 235

 

 

 

 

1

Бондарець Юлія Леонідівна

ЗЗСО № 253

 

2

Стотика Світлана Анатоліївна

ЗЗСО № 254

3

Дворнік Лариса Михайлівна

ЗЗСО № 254

4

Козловська Наталія Володимирів

ЗЗСО № 254

5

Пазинич Алла Володимирівна

ЗЗСО № 254

6

Царенок Любов Миколаївна

ЗЗСО № 281

7

Надводнюк Ольга Анатоліївна

ЗЗСО № 13

8

Бойко Світлана Вікторівна

ЗЗСО № 13

9

Семенихіна Тетяна Дмитрівна

ЗЗСО № 13

10

Іванченко Олена Василівна

ЗЗСО № 281

11

Штефанець Наталія Петрівна

ЗЗСО № 281

12

Рагуліна Наталія Павлівна

ЗЗСО № 281

13

Гребенюк Антоніна Анатоліївна

ЗЗСО № 281

14

Трач Леся Леонідівна

ЗЗСО № 297

15

Коваленко Вікторія Владиславів.

ЗЗСО № 297

16

Кисельова Валентина Борисівна

ЗЗСО №297

17

Нікітюк Тетяна Іванівна

ЗЗСО № 297

18

Силенко Надія Іванівна

ЗЗСО № 35

19

Удоденко Наталія Павлівна

ЗЗСО № 35

20

Корбут Людмила Миколаївна

ЗЗСО № 35

21

Горохова Наталія Миколаївна

ЗЗСО № 83

22

Таран Валентина Григорівна

ЗЗСО «Євроленд»

23

Високос Ірина Іванівна

ЗЗСО «Євроленд»

24

Главач Катерина Володимирівна

ЗЗСО«Ріка життя»

25

Мазуренко Інна Яківна

ЗЗСО № 83

26

Мазурок Олена Леонідівна

ЗЗСО № 253

27.

Шкурат Олена Волордимирівна

ЗЗСО «Довіра»