з 16 по 19 травня 2019 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь», село Копачів Обухівського району Київської області) відбудеться Чемпіонат світу IMCF з середньовічного бою

 

Шановні колеги!

 

Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації інформує, що з 16 по 19 травня 2019 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь», село Копачів Обухівського району Київської області) відбудеться Чемпіонат світу IMCF з середньовічного бою (в рамках Фестивалю середньовічного бою).

Просимо інформацію довести до учнів та вихованців ввірених Вам закладів освіти.

Детальна інформація додається.

ЄДРПОУ 36890816, Р/р 26006311854 в АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805

ІПН 368908110169    Свідоцтво №100303824

Вих. № 118/19

від  19.04. 2019 р.

 

Першому заступнику голови

Київської міської державної адміністрації

Поворознику М.Ю.

 

Шановний Миколо Юрійовичу!

Древній Київ у Князівстві Київська Русь засвідчує Вам свою глибоку повагу та має честь інформувати, що з 16 по 19 травня 2019 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь», село Копачів Обухівського району Київської області) відбудеться Чемпіонат світу IMCF з середньовічного бою (в рамках Фестивалю середньовічного бою).

Співорганізатором заходу є Міжнародна Федерація Середньовічного Бою (International Medieval Combat Federation, далі – IMCF).

Чемпіонат проходитиме за підтримки Міністерства молоді та спорту України та буде одним з наймасштабніших спортивних заходів 2019 року.

Протягом чотирьох днів на гостей з різних куточків світу чекатиме надзвичайно видовищне та захоплююче дійство – безкомпромісні середньовічні баталії в різних дисциплінах та різними видами зброї. Очікувана кількість учасників – понад 1000 спортсменів з близько 30 країн, а також понад 40 000 глядачів-туристів.

Братимуть участь у Чемпіонаті збірні команди з: Австралії, Австрії, Англії, Аргентини, Бельгії, Бермуди, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Квебеку, Китаю, Люксембургу, Мексики, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Уельсу, України, Фінляндії, Франції, Швеції, Шотландії.

Проведення Чемпіонату світу IMCF в Україні сприятиме укріпленню позитивного іміджу нашої країни як такої, що дбає про розвиток різних видів спорту, підтримує дружні відносини зі спортсменами різних країн світу, популяризує в суспільстві культуру та інтерес до історії різних народів, зберігає та світову культурну спадщину.

В зв’язку з викладеним вище:

  • Просимо Вас надати підтримку Чемпіонату. Будь-яка допомога: інформаційна, фінансова, в будь-якому вигляді та розмірі, буде сприйнята з великою вдячністю;
  • Просимо Вас сприяти розповсюдженню інформації про Чемпіонат (анонс заходу додається);
  • Просимо Вас призначити зустріч із представниками Князівства Київська Русь для обговорення деталей співпраці на взаємовигідних умовах.

Проведення Чемпіонату світу з середньовічного бою в Древньому Києві в «Парку Київська Русь» сприяє зростанню іміджу Києва як міста, що стає центром великих міжнародних подій. Також проведення цього заходу сприятиме укріпленню позитивного іміджу Києва як сучасної європейської столиці , що дбає про розвиток різних видів спорту, популяризує в суспільстві культуру та інтерес до історії, зберігає світову культурну спадщину, а також підтримує дружні відносини зі спортсменами різних країн світу.

Будемо раді бачити Вас, як почесного гостя під час офіційного відкриття Чемпіонату.

Довідка. Середньовічний бій - це повноконтактний бій з використанням сталевої ненагостреної зброї, захисного і наступального озброєння, характерного для Середньовіччя. За ініціативи ГО «Всеукраїнська федерація середньовічного бою» Наказом №4711 від 23.12.2016 Міністерство молоді та спорту України внесло вид спорту «середньовічний бій» до Реєстру визнаних видів спорту в Україні.

 

Детальна інформація про Чемпіонат додається.

З повагою,

Президент «Парку Київська Русь»                                                                Янченко В.В.

Член Опікунської Ради «Парку Київська Русь»                                                Венгер В.М.

Контактна особа: Коваль Наталія

Тел.: (044) 461-99-37, (063) 139-73-24

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Під Києвом пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою

1000 лицарів з понад 30 країн світу змагатимуться в залізних обладунках

З 16 по 19 травня в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») відбудеться грандіозна подія світового масштабу, на яку очікують українці і гості країни з травня минулого року – Фестиваль середньовічного бою.

Під час Фестивалю пройде Чемпіонат світу з середньовічного бою IMCF, який в Україні проводитиметься вперше за всю історію даного виду спорту. На ристалищі Древнього Києва збереться понад 1000 бійців з близько 30 країн світу – а це найбільша кількість учасників за всю історію проведення Чемпіонату всіх років. У безкомпромісних поєдинках в неймовірно видовищних боях бійці змагатимуться за титул чемпіонів світу.

Чемпіонат світу - це один з наймасштабніших спортивних заходів 2019 року в Україні. Після визнання середньовічного бою видом спорту та гучних перемог Збірної України на чемпіонатах, середньовічний бій набрав неймовірної популярності. Туристи з'їжджаються з усіх куточків світу, щоб повболівати за свою Збірну. І нарешті в українців з'явилася можливість підтримати наших спортсменів, не виїжджаючи за межі країни.

Спортсмени одягнуться у важкі металеві лицарські обладунки і покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом чотирьох днів можна буде побачити одиночні і групові бої, і навіть жіночі поєдинки. А щовечора на гостей фестивалю чекатимуть бугурти – масові поєдинки, найбільший з яких проходитиме в суботу – це близько 300 на 300 бійців.

Програму доповнить колорит Древнього Києва, адже саме тут можна буде побачити справжнє середньовічне місто Х століття в його повному розмірі. Гостей чекає можливість відчути себе жителем Раннього Середньовіччя, скуштувати смачних страв на відкритому вогнищі, покататися на конях і в екіпажах, відвідати музеї, політати на канатному спуску «Політайло» і швидкісній гірці «Змій Горинич», постріляти з лука та аркбалісти, викарбувати старокиївську монету, вдягнутися в жителя Древнього Києва в княжій костюмерній, зробити виріб у гончара, відпочити у Лісового озера, відвідати різні майстер-класи та ярмарок майстрів. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті - «Мишоловці».

У перервах між боями гостей чекає розважальна програма, кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи з середньовічного танцю з відвідувачами, розіграш чаші подарунків. А ввечері подарують справжній подив та захоплення яскраві постріли з требушету вогняними ядрами, а в суботу - ще й феєричне фаєр-шоу. А після - гостей запросять на Лісове озеро на музично-розважальну програму, яка триватиме допізна.

У неділю можна буде побачити найінтригуючу частину фестивалю - нагородження переможців.

Захід проходить за сприяння Всеукраїнської федерації середньовічного бою (президент - Володимир Янченко), а також за підтримки Міністерства молоді та спорту України (міністр - Ігор Жданов), Київської обласної державної адміністрації (голова - Олександр Терещук), Обухівської районної державної адміністрації (глава - Михайло Письменний), управління туризму та промоції КМДА (начальник - Антон Тараненко). Нагадаємо, Україна стала першою країною в світі, якій вдалося досягти офіційного визнання середньовічного бою як виду спорту.

 

Древній Київ відкривається о 10:00. Змагання розпочинаються з 16 до 19 травня з 10:00. Відкриття змагань відбудеться в четвер, 16 травня, о 12:30. Урочиста презентація національних збірних відбудеться в суботу, 18 травня, о 13:30. Саме в суботу буде найбільш видовищніша частина фестивалю.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований недалеко від Києва сучасного - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік Фуршету) відповідно до розкладу на сайті. Детальна інформація: www.parkkyivrus.com