План-графік проведення тренінгів для учителів початкових класів Святошинського району, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

 

№ групи

К-сть осіб у групі

Місце проведення

Дата проведення

Тренер

Група 1

29

ЗЗСО № 50

(Вулиця Миколи Ушакова, 12А)

03.06-14.06.19 р.,

10.00-14.20;

 

Кравченко Т.В.

 

Група 2

30

ЗЗСО № 35

(вул. Гната Юри,10-б)

03.06-14.06.19 р.,

10.00-14.20;

 

Олещинська Г.В.

Група 3

29

 

ЗЗСО   № 131

(Вулиця Литвиненко-Вольгемут, 2)

03.06-14.06.19 р.,

10.00-14.20;

 

 

Полякова О.В.

Група 4

28

ЗЗСО  № 196

(вулиця Зодчих, 22)

03.06-14.06.19 р.,

10.00-14.20;

 

 

Лазебна Л.О.

Група 5

28

ЗЗСО № 35

(вул. Гната Юри,10-б)

03.06-14.06.19 р.,

10.00-14.20;

 

Коваленко Т.В.

 

 

СПИСКИ

учителів 3 класів  закладів загальної середньої освіти Святошинського району, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

1 група   -  ЗЗСО № 50

ПІБ вчителя

ЗЗСО

1

Трофімова Наталя Олександрівна

ЗЗСО № 40

2

Зарічна Тамара Павлівна

ЗЗСО № 40

3

Каштан Олена Леонідівна

ЗЗСО № 40

4

Матвієнко Ольга Володимирівна

ЗЗСО № 50

5

Васенко Тетяна Володимирівна

ЗЗСО № 50

6

Шляхова Юлія Олегівна

ЗЗСО № 50

7

Єфремова Тетяна Миколаївна

ЗЗСО № 55

8

Іщенко Світлана Миколаївна

ЗЗСО № 55

9

Андрусенко Наталя Іванівна

ЗЗСО «Лілея»

10

Правук Інна Вікторівна

«Свят. гімназія»

11

Ільїна Лідія Іванівна

Гім.«Академія»

12

Пилявська Анна Андріївна

Гім.«Академія»

13

Бондаренко Ірина Кузьмівна

Гім. «Академія»

14

Тищук Оксана Ігорівна

ЗЗСО «Довіра»

15

Корнієнко Тетяна Ігорівна

ЗЗСО № 230

16

Оніщенко Ольга Миколаївна

ЗЗСО № 230

17

Шейко Світлана Олегівна

ЗЗСО № 230

18

Панус Олена Олександрівна

ЗЗСО № 230

19

Без”язикова Наталія Миколаївна

ЗЗСО № 287

20

Дорофеєва Ольга Олегівна

ЗЗСО № 287

21

Мельниченко Ніна Василівна

ЗЗСО № 287

22

Шевчук Світлана Василівна

ЗЗСО № 288

23

Чимич Галина Василівна

ЗЗСО № 288

24

Осіюк Оксана Омелянівна

ЗЗСО № 288

25

Гончарук Леся Олексіївна

ЗЗСО № 304

26

Гавриленко Тетяна Миколаївна

ЗЗСО № 304

27

Іщук Людмила Романівна

ЗЗСО № 304

28

Красноцвєтова Людмила Володимирівна

ЗЗСО № 304

29

Філімонова Ірина Валентинівна

ЗЗСО № 304

 

2 група -   ЗЗСО  № 35

1

Алієва Оксана Вадимівна

ЗЗСО № 96

2

Хавака Марина Іванівна

ЗЗСО № 96

3

Тітова Ольга Володимирівна

ЗЗСО № 96

4

Мовчанюк Марія В”ячеславівна

ЗЗСО № 162

5

Максименко Оксана Володимирівна

ЗЗСО № 162

6

Демчук Марія Сергіївна

ЗЗСО № 162

7

Левченко Тетяна Анатоліївна

ЗЗСО № 162

8

Чочія Ірина Миколаївна

ЗЗСО № 72

9

Потапенко Світлана Анатоліївна

ЗЗСО № 72

10

Бивалькевич Анна Вікторівна

ЗЗСО № 72

11

Мельничук Оксана Василівна

ЗЗСО № 185

12

Тіунова Жанна Валеріївна

ЗЗСО № 185

13

Константінова Людмила Василівна

ЗЗСО № 185

14

Тітова Тетяна Анатоліївна

ЗЗСО № 185

15

Щербак Оксана Іванівна

ЗЗСО № 200

16

Ющенко Наталія Василівна

ЗЗСО № 200

17

Камінська Інна Василівна

ЗЗСО № 200

18

Чопик Оксана Степанівна

ЗЗСО № 200

19

Андрощук Тетяна Василівна

ЗЗСО № 200

20

Яворська Тетяна Геннадіївна

ЗЗСО № 203

21

Чередник Наталія Іванівна

ЗЗСО № 203

22

Сергеєва Ольга Сенгіївна

ЗЗСО № 203

23

Шастал Інна Василівна

ЗЗСО № 203

24

Кетова Оксана Василівна

Гім. східних мов

25

Михайленко Ольга Миколаївна

Гім. східних мов

26

Чеховська Тетяна Дмитрівна

Гім. східних мов

27

Костюк Наталія Станіславівна

СПІ № 16

28

Ніканорова Людмила Володимирівна

ЗЗСО № 154

29

Бердичевська Анастасія Володимирівна

ЗЗСО № 154

30

Яценюк Ірина Володимирівна

ЗЗСО № 154

 

3 група - ЗЗСО   № 131

 

 

 

1

Сержанська Наталя Вікторівна

ЗЗСО № 76

2

Черкас Леся Анатоліївна

ЗЗСО № 76

3

Прус Наталя Степанівна

ЗЗСО № 76

4

Бакуменко Людмила Анатоліївна

ЗЗСО № 76

5

Дуткевич Оксана Вікторівна

ЗЗСО № 253

6

Моляка Ольга Іванівна

ЗЗСО № 253

7

Савченко Світлана Іванівна

ЗЗСО № 197

8

Шуліка Світлана Іванівна

ЗЗСО № 197

9

Колупаєва Люлмила Вікторівна

ЗЗСО № 197

10

Коломієць Олена Петрівна

ЗЗСО № 197

11

Зайцева Лариса Олександрівна

ЗЗСО № 198

12

Міщенко Алла Павлівна

ЗЗСО № 198

13

Камінська Тетяна Станіславівна

ЗЗСО № 198

14

Маленко Ніна Анатоліївна

ЗЗСО № 198

15

Зарицька Тетяна Віталіївна

ЗЗСО № 131

16

Корнієнко Наталія Арсеніївна

ЗЗСО № 131

17

Ліскова Юлія Олегівна

ЗЗСО № 131

18

Пилипчук Неля Григорівна

ЗЗСО № 222

19

Шумко Ганна Олександрівна

ЗЗСО № 222

20

Даскалюк Валентина Анатоліївна

ЗЗСО № 253

21

Лавренюк Ольга Василівна

ЗЗСО № 215

22

Антоненко Марія Василівна

ЗЗСО № 215

23

Вовна Ліна Василівна

ЗЗСО № 215

24

Іваненко Антоніна Петрівна

ЗЗСО № 215

25

Шмигун Світлана Миколаївна

ЗЗСО № 222

26

Норова Людмила Іванівна

СПІ № 15

27

Чернова Валерія Іванівна

ЗЗСО № 140

28

Норик Мар”яна Іванівна

ЗЗСО № 140

29

Куценко Алла Анатоліївна

ЗЗСО № 140

 

 

 

4 група -  ЗЗСО  № 196

 

 

 

1

Саджая Світлана Іванівна

ЗЗСО № 317

2

Турі Марина Володимирівна

ЗЗСО № 317

3

Пунга Тетяна Василівна

ЗЗСО № 317

4

Казанцева Аліна Валеріївна

ЗЗСО № 196

5

Ткаченко Тамара Василівна

ЗЗСО № 196

6

Жабинець Тетяна Володимирівна

ЗЗСО № 196

7

Приймачук Тетяна Федорівна

ЗЗСО № 196

8

Ситник Тетяна Валентинівна

ЗЗСО № 223

9

Мостепан Таїсія Борисівна

ЗЗСО № 223

10

Романчук Надія Арсенівна

ЗЗСО № 223

11

Бабіч Ірина Анатоліївна

ЗЗСО № 223

12

Охота Катерина Олексіївна

ЗЗСО № 235

13

Слабінська Світлана Костянтинівна

ЗЗСО № 235

14

Підопригора Людмила Анатоліївна

ЗЗСО № 235

15

Андрусишин Лідія Миколаївна

ЗЗСО № 254

16

Костюк Вікторія Миколаївна

ЗЗСО № 254

17

Міхно Ольга Дмитрівна

ЗЗСО № 254

18

Полушко Людмила Олександрівна

ЗЗСО № 254

19

Захарова Наталія Олександрівна

ЗЗСО № 281

20

Павленко Ірина Анатоліївна

ЗЗСО № 281

21

Белкіна Світлана Василівна

ЗЗСО № 281

22

Шиденко Олена Володимирівна

ЗЗСО № 281

23

Музиченко Наталія Анатоліївна

ЗЗСО № 281

24

Придаток Альона Станіславівна

ЗЗСО № 281

25

Гусєва Тетяна Олексіївна

ЗЗСО «ЯМБ»

26

Герасимчук Тетяна Григорівна

ЗЗСО «Ямб»

27

Криворучик Антоніна Олександрівна

«Свят. гімназія»

28

Правук Інна Вікторівна

«Свят. гімназія»

 

5 група -  ЗЗСО  № 35

1

Віщак Наталія Миколаївна

ЗЗСО № 13

2

Таєвська Тетяна Миколаївна

ЗЗСО № 13

3

Сокирко Олена Василівна

ЗЗСО № 13

4

Смілянець Олена Петрівна

ЗЗСО № 13

5

Козаківська Олена Петрівна

ЗЗСО № 35

6

Сатир Олександра Михайлівна

ЗЗСО № 35

7

Соколова Світлана Григорівна

ЗЗСО № 35

8

Навроцька Інна Михайлівна

«Євроленд»

9

Богайчук Наталія Андріївна

«Євроленд»

10

Шурховецька Олена Анатоліївна

ЗЗСО «Ріка життя»

11

Падило Ірина Іванівна

НВК «Сузір”я»

12

Лаговська Таміла Василівна

НВК «Сузір”я»

13

Бугайова Галина Сергіївна

ЗЗСО № 83

14

Курілова Наталія Леонідівна

ЗЗСО № 83

15

Авраменко Галина Іванівна

ЗЗСО № 205

16

Філатова Таміла Олегівна

ЗЗСО № 205

17

Корсунівська Оксана Олександрівна

ЗЗСО № 205

18

Грудницька Наталія Анатоліївна

ЗЗСО № 206

19

Сікало Анжела Василівна

ЗЗСО № 206

20

Петренко Світлана Михайлівна

ЗЗСО № 206

21

Куцак Вікторія Сергіївна

ЗЗСО № 297

22

Шинкарук Інна Миколаївна

ЗЗСО № 297

23

Іщенко Оксана Олексіївна

ШДС «Лісова казка»

24

Нашта Катерина Олександрівна

ШДС «Лісова казка»

25

Воронковська Ольга Миколаївна

ШДС «Лісова казка»

26

Зубрицька Галина Петрівна

ШДС «Лісова казка»

27

Горобець Олена Іванівна

ЗЗСО «Прем”єр»

28

Колесова Людмила Миколаївна

ЗЗСО «Інтел»