Про надання інформації

Керівникам закладів загальної середньої освіти

 

Шановні керівники!

Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації  відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.06.2019 № 063/6898 повідомляє про розширення бази експерименту за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (наказ Міністерства освіти і науки України від 31.08.2018  № 957 «Про проведення експерименту всеукраїнського  рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти»). У 2019-2020 навчальному році в експерименті братимуть участь 1, 2, 5, 6, 10 та 11 класи.

Просимо взяти участь у експерименті та надати  25 червня 2019 року до  11.00. інформацію за поданою формою:

ЗЗСО (повна назва), адреса

Директор ЗЗСО (ПІБ). Контактний телефон.

Клас, який бажає брати участь у експерименті

Кількість учнів

Класний керівник/класовод (ПІБ), який предмет викладає.

 

 

 

 

 

 

Крім того, просимо надати коротку довідку у довільній формі про вчителів, які працюють у відповідних класах, та стан забезпечення цих класів обладнанням для проведення експерименту (у примітці зазначити, яке обладнання закуплено за кошти субвенції).

 

Інформацію  надіслати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Начальник                                                                                       Ю. Дубовецький