До уваги учасників освітнього процесу закладів освіти м. Києва!

До Департаменту освіти і науки надходять численні звернення громадян щодо можливого нецільового використання приміщень закладів освіти та організації платних заходів для учнів і вихованців під час освітнього процесу.

Для урегулювання питання використання приміщень закладів освіти та недопущення проведення платних заходів під час освітнього процесу Департаментом освіти і науки видано наказ «Про організаційні питання щодо надання платних послуг закладами дошкільної, загальної середньої освіти та освітніх послуг суб’єктами господарювання на території й приміщеннях закладів комунальної власності  територіальної громади міста Києва», який направлено до виконання закладам освіти та районним управлінням освіти.

Звертаємо увагу, що додаткові освітні послуги в школах можуть надаватися виключно по завершенню навчальних занять, а в садочках - після завершення освітнього процесу згідно з режимом.

Наголошуємо на недопустимості проведення платних заходів під час освітнього процесу.

Наказ "Про організаційні питання щодо надання платних послуг закладами дошкільної, загальної середньої освіти та освітніх послуг суб'єктами господарювання на території й у приміщеннях закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва"