Увага! Пільгове харчування у навчальних закладах

Шановні батьки!

Якщо ваші діти мають право на пільги , але до цього часу не використовували свій статус для безоплатного харчування, рекомендуємо як найшвидше отримати відповідні довідки у районних відділах соціального захисту.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 19 червня 2002 р. №856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» пільгу на безоплатне харчування мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" ( 1768-14 ), забезпечуються безоплатними обідами у загальноосвітніх навчальних закладах у порядку, визначеному Міністерством освіти і науки. (Пункт 1 в редакції Постанови КМ N 850 ( 850-2003-п ) від 04.06.2003).

Щоб скористатися цим, вам потрібно написати заяву на ім’я директора, подати відповідні документи, які підтверджують ваш статус, тобто довідку від органів соціального захисту.

Для отримання довідки малозабезпечені сім'ї, які з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід, що не перевищує рівень забезпечення прожиткового мінімуму, до органу праці та соціального захисту населення подаються такі документи:

- заява;

- документ, що посвідчує особу уповноваженого представника сім’ї;

- довідка про склад сім’ї;

- декларація про доходи та майно (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);

- довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).

Додаткову інформацію з питання надання допомоги можна отримати тел. 408-74-44, тел. 408-61-71, тел. 497-57-42.

Для дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, потрібно подати до навчального закладу копію рішення органу опіки та піклування або суду про встановлення опіки чи піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування, або інший документ підтверджуючий, що учень має статус дітини-сироти, дітини, позбавлені батьківського піклування.

 

Додаткову інформацію з питання надання допомоги можна отримати тел. 408-74-44,тел. 408-61-71,тел. 497-57-42. Соціальна служба  Святошинського району вул..Гната Юри 14-б, тел.  405-73-13

За інформацією сайтy Департаменту соціальної політики