План роботи управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації на січень 2019 року

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Заступник голови

Святошинської районної

в місті Києві державної адміністрації

_______________Н. Гусєва

_______________2018

План роботи управління освіти, молоді та спорту

Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

на січень 2019 року

 

Дата

Час та місце

Назва заходу

Відповідальний

Сектор з питань дошкільної освіти

2.01.-11.01.2019

ЗДО, НВК

Музично – театралізоване свято «Різдвяні вечорниці».

Директори ЗДО, сектор з питань дошкільної освіти

До 17.01.

2019

РУОМС

Надати інформацію про стан здоров’я дітей в ЗДО,НВК

Директори ЗДО,НВК

Зражевська Л.В.

 

17.01.2019

15.00

РУОМС

Нарада керівників ЗДО та НВК

Дубовецький Ю.О.

Зражевська Л.В.

До 20.01.

2019

 

РУОМС

Надання звіту за формою 85-К

Директори ЗДО,НВК

Зражевська Л.В.

 

22.01.2019

 

9.30

ЗДО № 736

ДП «Антонов»

Засідання Школи педагогічної майстерності для вихователів-методистів Програма «Афлатот» в системі дошкільної освіти. Упровадження основ соціально-економічної освіти – крок до світового освітнього простору».

Голенко Г. В.

Грабченко К.С.

29.01.2019

9.30

ЗДО №277

Методичний фестиваль для педагогів, що атестуються в 2019 році на відповідність педагогічному званню.

Зражевська Л.В.

Голенко Г. В.

Грабченко К.С.

2.01.-11.01.2019

ЗДО, НВК

Музично – театралізоване свято «Різдвяні вечорниці».

Директори ЗДО, сектор з питань дошкільної освіти

Відділ  з питань загальної середньої освіти

До 15.01

каб. 102,105

Узагальнення інформацій ЗЗСО про мережу учнів та класів закладів освіти.

(станом на 08.01 2019)

Голованенко Л.М.

Прокопюк В.О.

Керівники ЗЗСО

Сектор з питань позашкільної освіти і виховання

Щопонеділка

16.30, Міжшкільний навчально-виробничий комбінат

Вул. Феодори Пушиної, 54

Нарада лідерів учнівського самоврядування

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

02.01.19- 06.01.19

 

«ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» пр. Леся Курбаса 12 г

Проведення Всеукраїнського шахового турніру «Різдвяні зустрічі»

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

11.01.19

ЦПР «Південна зоря» актова зала

Театралізована вистава для дітей молодшого шкільного віку «Різдвяні пригоди в Еренделі»

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

13.01.2019

 

ЦТКУМ

Організація (участь) змагань зі спортивного орієнтування в приміщеннях серед учнівської молоді „Різдвяні старти 2018”.

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

14.01.19

ЦПР «Південна зоря» актова зала

Театралізована вистава для дітей середнього шкільного віку та старшокласників «Різдвяна казка»

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

19.01.2019

 

ЦТКУМ

ЗЗСО № 297

Організація (участь) VІ Відкритої першості ЗЗСО №297 Святошинського району м. Києва з орієнтування в приміщеннях.

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

21.01.19-22.01.19

 

«ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» Усі корпуси

Заходи присвячені Дню соборності

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

25.01.2019

ЦТКУМ

Організація та проведення водних змагань. Відвідування аквапарку Dream Town

(проспект Оболонський,1 )

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

26-27.01.19

ЦТДЮ

вул. Чистяківська, 18

 

Конкурс стар-тап проектів

для вихованців STEM-лабораторії      ЦТДЮ

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

27.01.2019

ЦТКУМ

Участь у Чемпіонаті м. Києва з орієнтування на лижах серед учнівської молоді.

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

29.01.19

 

ЦПР, «Південна зоря»

каб. 209

Семінар-тренінг для методистів «Організація освітнього процесу в ЗПО: форми, методи, технології»

 

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

28.01.19-29.01.19

 

«ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» Усі корпуси

Заходи присвячені пам’яті Героїв Крут

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

31.01.19

 

ЦПР, «Південна зоря»

каб. 209

Семінар-тренінг для керівників гуртків «Технологія портфоліо в практиці роботи керівника ТО»

 

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

Щопонеділка

16.30, Міжшкільний навчально-виробничий комбінат

Вул. Феодори Пушиної, 54

Нарада лідерів учнівського самоврядування

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

02.01.19- 06.01.19

 

«ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» пр. Леся Курбаса 12 г

Проведення Всеукраїнського шахового турніру «Різдвяні зустрічі»

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

11.01.19

ЦПР «Південна зоря» актова зала

Театралізована вистава для дітей молодшого шкільного віку «Різдвяні пригоди в Еренделі»

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

13.01.2019

 

ЦТКУМ

Організація (участь) змагань зі спортивного орієнтування в приміщеннях серед учнівської молоді „Різдвяні старти 2018”.

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

14.01.19

ЦПР «Південна зоря» актова зала

Театралізована вистава для дітей середнього шкільного віку та старшокласників «Різдвяна казка»

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

19.01.2019

 

ЦТКУМ

ЗЗСО № 297

Організація (участь) VІ Відкритої першості ЗЗСО №297 Святошинського району м. Києва з орієнтування в приміщеннях.

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

21.01.19-22.01.19

 

«ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» Усі корпуси

Заходи присвячені Дню соборності

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

25.01.2019

ЦТКУМ

Організація та проведення водних змагань. Відвідування аквапарку Dream Town (проспект Оболонський,1)

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

26-27.01.19

ЦТДЮ

вул. Чистяківська, 18

 

Конкурс стартап проектів

для вихованців STEM-лабораторії      ЦТДЮ

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

27.01.2019

ЦТКУМ

Участь у Чемпіонаті м. Києва з орієнтування на лижах серед учнівської молоді.

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

29.01.19

 

ЦПР, «Південна зоря»

каб. 209

Семінар-тренінг для методистів «Організація освітнього процесу в ЗПО: форми, методи, технології»

 

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

28.01.19-29.01.19

 

«ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» Усі корпуси

Заходи присвячені пам’яті Героїв Крут

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

31.01.19

 

ЦПР, «Південна зоря»

каб. 209

Семінар-тренінг для керівників гуртків «Технологія портфоліо в практиці роботи керівника ТО»

 

Ревуцька Л. Й.

Пучкова О. В.

Науково-методичний центр

02-09.01.19

РУОМС

Аналіз та узагальнення результатів проведення районного етапу конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук

Ільюк О.Є.

Методисти РНМЦ

Викладачі предмету «Захист Вітчизни», класні керівники, керівники музеїв, педагоги-організатори

21.01-25.01

 

Заклади освіти

Методичний супровід  проведення заходів до Дня Соборності України

Стернад О.О.

Керівники ЗЗСО

16.01.2019

Актова зала, РУОМС 15:00

Інструктивно - методична нарада вчителів предмету «Захист Вітчизни»

Стернад О.О.

Керівники ЗЗСО

24.01-31.01

Заклади освіти

Методичний супровід заходів до Дня пам'ятi Героїв Крут

Стернад О.О.

Керівники ЗЗСО

Українська мова та література, мови національних меншин, зарубіжна література

08-10.01.19

Київське територіальне відділення Малої академії наук України (відповідно графіку)

Підготовка документації щодо проведення МАН  (міський) етап

Ільюк О.Є.

Вернигора О.І.

08-11.01.19

Документація до Київського міського інституту удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка

Підготовка документації щодо проведення Всеукраїнської олімпіади філологічного циклу на ІІІ (міський) етап

Вернигора О.І.

22.01.19

15-00, РУОМС, актова зала

Методична оперативка для голів  ШМО української мови та літератури

Вернигора О.І.

23.01.19

15-00, ЗЗСО №76

Круглий стіл для вчителів філологічного циклу які  атестуються на вищу категорію та педагогічні звання , із досвіду роботи (українська мова та література, зарубіжна література, російська мова та література, східні мови).

Вернигора О.І.

Фізика, математика, біологія, хімія

09.01.2019

15.30. к.204.РУОМС

Засідання голів РМО природничо- математичного циклу по підготовці до ІІ (міського) етапу МАН

 

Грищук І.С.

21.01.2019

15.30. ЗЗСО № 206

Майстер-клас вчителів математики ,що атестуються  на підтвердження раніше встановлених звань та категорій

Грищук І.С.

Соціально-психологічний супровід

Протягом  місяця

РУОМС

Надання методичної допомоги прак-тичним психологам та соціальним пе-дагогам шляхом проведення методичних консультацій.

Ільюк О.Є.

Совенко Л.П.

Протягом  місяця

РУОМС

Проведення індивідуальних консультацій за запитом всіх учасників освітнього процесу.

Ільюк О.Є.

Совенко Л.П.

10.01.19

10-00,       РУОМС

Нарада спеціалістів психологічної служби на тему: «Аналіз стану розвитку і діяльності психологічної служби освітніх закладів району в 1 півріччі 2018-2019 навчального року».

Ільюк О.Є.

Совенко Л.П.

10.01.19

10-00,                    ІППО                       ім. Б. Грінченко

Нарада-семінар для методистів РНМЦ та керівників РМО практичних психологів та соціальних педагогів.

Ільюк О.Є.

Совенко Л.П.

17.01.19

10-00,        РУОМС

Засідання методичних об’єднань практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО та ЗДО на тему: «Вдосконалення діяльності практичних психологів та соціальних педагогів в сучасних умовах розвитку освіти».

Ільюк О.Є.

Совенко Л.П.

17.01.19

10-00,            НВК «Обрій»

Засідання творчої групи для соціальних педагогів ЗДО на тему: «Розвиваюча робота з дітьми як один з пріоритетних напрямків роботи  соціального педагога ЗДО».

Совенко Л.П.

24.01.19

10-00,           РУОМС

Засідання  «Школи молодого соціаль-ного педагога та практичного психолога».

Совенко Л.П.

24.01.19

10-00,                      ІППО                        ім. Б. Грінченко

Навчальний семінар на тему: «Методи творчої самореалізації та подолання психоемоційних навантажень».

Ільюк О.Є.

Совенко Л.П.

31.01.19

10-00,                     ЗДО № 736 «Мрія»

Фокус-група для соціальних педагогів ЗДО на тему: «Профілактична робота з батьками, які неналежно виконують свої батьківські обов'язки».

Совенко Л.П.

31.01.19

15-00,             ЗЗСО № 196

Засідання фокус-групи соціальних педагогів на тему: «Формування просоціальної поведінки у підлітків вразливих категорій».

Совенко Л.П.

Протягом  місяця

РУОМС

Надання методичної допомоги практичним психологам та соціальним педагогам шляхом проведення методичних консультацій.

Ільюк О.Є.

Совенко Л.П.

Інформатика, географія, економіка

7-11 01.2019

НМЦ

Моніторинг результатів конкурсу-захисту  учнівських робіт МАН

Петренко П.Г.

30.01.2019

ЗЗСО №222

Засідання методичної ради учителів географії те кономіки

Петренко П.Г.

Бібліотечні фонди

04.01.19

11-00

ЗЗСО№288

Організація простору сучасної бібліотеки-один із чинників її привабливості для дітей.

Шелухіна Н.М.

25.01.19

14-00

СШ №197

Школа молодого бібліотекаря

Шелухіна Н.М.

Початкова школа

22.01.19

14-00

ЗЗСО №253

ІІІ заняття школи молодого вчителя «Зроби свій перший крок» «Урок в системі компетентнісного навчання»

Новикова Г.Й.

Суспільні дисципліни/Іноземні мови

10.01.19

15.00

РУОМС

Нарада  вчителів. Підведення  підсумків районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів  МАН  (визначені школи)

Андрушко Т.О.

30.01.19

15.00

ЗЗСО № 83

Семінар-практикум для вчителів  англійської мови «Підготовка до ЗНО»

 

Андрушко Т.О.

Вчителі фізичної культури

09-21.01.19

14.30.

ЗЗСО № 76 (фінал)

Першість району серед      учнів 5 класів з футболу (футзалу)

Скрипець М.Я.

16.01.19

РУОМС

15.00

Інструктивно-методична нарада голів МО закладів освіти вчителів фізичної культури.

1.Планування роботи районного МО вчителів фізичної культури на ІІ півріччя  2018-2019 н.р.

2. Охорона життєдіяльності учнів на уроках фізичної культури і позакласних заходах

3. Інноваційний урок у системі викладання фізичної культури

Скрипець М.Я.

21.01-29.01.19

14.30  ЗЗСО «ЕКО»№198 (фінал)

Змагання з баскетболу серед дівчат  8-11 класів                                 (21-25.01.19 – 1/8, 1/4,1/2 фіналу); 29.01. 2019 р- фінал )

Скрипець М.Я

02.01-31.01.19

РУОМС

Опрацювання нормативно-правової та методичної документації з  фізичного виховання

Скрипець М.Я.

Група з питань господарського та матеріального забезпечення закладів освіти

 

24.01.2019

11:00-12:00

Актова зала РУОМС

Нарада заступників по господарській роботі ДНЗ

 

Лінчук В.І.

 

24.01.2019

12:00-13:00

Актова зала РУОМС

Нарада заступників з адміністративно-господарської частини ЗНЗ

 

Лінчук В.І.

Спортивно-молодіжний напрям

Протягом місяця

к. 104

Підготовка документів, відповідей на звернення, що стосуються компетенції відділу.

Ніколаєнко Н. М.

 

Протягом місяця

к. 104

Опрацювання та підготовка документів щодо присвоєння II- III спортивних розрядів.

Ніколаєнко Н. М.

 

Протягом місяця

Підліткові клуби ЦСПК «Щасливе дитинство»

Проведення профілактичних та інформаційних тематичних  бесід з вихованцями та їх батьками

Сова С.М.

03.01.2019

 

Підліткові клуби ЦСПК «Спорт для всіх»

Софійська площа м. Києва

12.00.

Екскурсія  на Головну  новорічну ялинку міста.

Шевченко О.Т.

03.01.2019

Підліткові клуби ЦСПК «Спорт для всіх»

ПК «Орлятко»

15.30

 

Шахово-шашковий турнір на кращого гравця клубу-спортивний захід до новорічно-різдвяних свят.

Шевченко О.Т.

05.01

 

Голосіївський район,

Спортивна база

 

Участь команди ПК «Спринт» у міських змагання з СФП – секція «Велоспорт».

Шевченко О.Т.

02-05.01

м. Трускавець

Участь вихованців ДЮСШ 17 у Всеукраїнському турнірі з футбола «Трускавецька зима-2019», юнаки 2005-2006 р.н.

Мітюк А.І.

03.01

Підлітковий клуб «Бджілка» ЦСПК «Щасливе дитинство»

Майстер-клас з писанкарства для педагогів- організаторів «Різдвяний візерунок».

Сова С.М.

03.01-05.01

 

м. Київ

Участь вихованців ДЮСШ 2 у Відкритому  чемпіонаті  м. Києва серед юніорів з кульової стрільби

Омеляшко Н.Д.

05.01.-06.01.

Краків (Польща)

Участь вихованців ДЮСШ 26 у Міжнародному  турнірі з футболу  "Krakov CUP", юнаки 2007 р. н.

Ясько Ю.М.

02.01-14.01

Підліткові клуби ЦСПК «Щасливе дитинство»

Організація та проведення Новорічно-різдвяної художньої   виставки «Сяйво новорічних та різдвяних свят»

Сова С.М.

07-13.01

м. Львів

Участь вихованців ДЮСШ 17 у змаганнях з тенісу - Січнева Арена МТА до 14 років

Мітюк А.І.

08-09.01

Підліткові клуби ЦСПК «Щасливе дитинство»

Розважальна програма для вихованців ЦСПК «Щасливе дитинство» «Хай Різдво у Вашу хату принесе добра багато»

Сова С.М.

14.01

Підліткові клуби ЦСПК «Щасливе дитинство»

Розважальна програма : «Маланка та Василь несуть добро усім», «Здрастуй Старий Новий рік!»

Сова С.М.

11-12.01

Київ

Участь вихованців ДЮСШ 17 у Всеукраїнських змаганнях «Різдвяні старти» з легкої атлетики

Мітюк А.І.

09.01.-13.01.

Южний (Одеська обл.)

Участь вихованців ДЮСШ 26 у

Міжнародному  турнірі "Odesa CUP", юнаки 2005 р. н.

Ясько Ю.М.

15.01-21.01

м. Львів

Участь вихованців ДЮСШ 2 у Зимовому чемпіонаті  України з кульової стрільби

Омеляшко Н.Д.

16.01

 

ПК

«Олімп-2»

18.30

Відкрите заняття секції «Атлетична гімнастика»

 

Шевченко О.Т.

18.01

ПК «Факел»

15.30

Клубний турнір з настільного  тенісу до Дня Соборності України

Шевченко О.Т.

17.01

м. Київ

Участь вихованців ДЮСШ 17 у змаганнях на Кубок КМШВСМ  з бар’єрного та спринтерського бігу пам’яті М. Батруха та Б. Юшка у приміщенні

Мітюк А.І.

21.01

Підліткові клуби ЦСПК «Спорт для всіх» ПК

«Олімп-1»

о 16.00.

 

Турнір з шахів на кращого гравця п/клубу «Олімп-1»

Шевченко О.Т

26.01

Київ

Участь вихованців ЦСПК «Щасливе дитинство» танцювального колективу «Данс авеню» у фестивалі бального танцю «Зимовий променад 2019»

Сова С.М.

21-27.01

м. Київ

Участь вихованців ДЮСШ 17 у змаганнях з тенісу Winter Cup до 12, 14 років

Мітюк А.І.

21-27.01

Святопетрівське

Участь вихованців ДЮСШ 17  у змаганнях «Donetsk city cup» до 18 років

Мітюк А.І.

21- 26.01

ЦСПК «Щасливе дитинство»

Заходи присвячені Дню Злуки

Сова С.М.

28.01

Підліткові клуби  ЦСПК « Спорт для всіх»

Голови низько схиляємо, пам'яті їхній святій» - уроки пам'яті, присвячені Героям Крут.

Шевченко О.Т.

29.01.

ЦСПК «Щасливе дитинство»

Година мужності до Дня  пам'яті героїв Крут

«Мов град із неба сипалися кулі, косили молодь - український цвіт!»

Сова С.М.

22-24.01.

м. Київ

Участь вихованців ДЮСШ 2 у Всеукраїнських  змаганнях з гандболу ( дівчата 2007-2008 р.н) .

Омеляшко Н.Д,

25.01.

м. Київ

Фінал районного турніру з міні-футболу «Надія 20018!

Ніколаєнко Н.М.

Ільюк О.Є.

Протягом місяця (субота, неділя)

ЗЗСО 76

Відкритий чемпіонат ДЮСШ 25 з футзалу

Третьякова С.В

26-27.01

м. Київ

Участь вихованців ДЮСШ 2 у Турнірі присвяченому 56 річниці гандбольного клубу «СПАРТАК»

Омеляшко Н.Д.

Протягом місяця

м. Київ, за призначенням

Відкритий чемпіонат ДЮСШ №26 з футболу  "Кубок Святошино", юнаки 2002-2012 р. н.

Ясько Ю.М.

25-29.01

Мелітополь

Участь вихованців ДЮСШ 17 у ХVІІІ міжнародний турнір пам’яті Л.Н. Боброва з гандболу ( юнаки 2002-2006 р.н.)

Мітюк А.І.

29-30.01

м. Київ

Участь вихованців ДЮСШ 17 У Чемпіонаті  м. Києва - Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні з легкої атлетики

Мітюк А.І.

Протягом місяця

м. Київ, за призначенням

Участь у першості міста Києва з футболу вихованців ДЮСШ 26, ДЮСШ 17 різних вікових категорій

Ясько Ю. М.

 

 

Протягом місяця

м. Львів

Участь вихованців ДЮСШ 26 у Традиційному зимовому  турнір "Галицька зима", юнаки 2005-2008 р. н.

Ясько Ю. М.

 

Протягом місяця

м. Хотин

Участь вихованців ДЮСШ 26 у Міжнародному  турнірі з футболу  пам’яті І-го космонавта України Л.К. Каденюка, юнаки 2007 р. н.

Ясько Ю.М.

Протягом місяця

Ковель

Участь вихованців ДЮСШ 26 у Міжнародному турнірі  "Kovel CUP", юнаки 2008 р. н.

Ясько Ю.М.

Протягом місяця

Прешов (Словаччина)

Участь вихованців ДЮСШ 26 у  Міжнародному   турнірі  "4sport  CUP", юнаки 2008 р. н.

Ясько Ю. М.

 

Протягом місяця

м. Южний (Одеська область)

Участь вихованців ДЮСШ 26 у Відкритому турнірі з футболу  "Одеса CUP", юнаки 2005 р. н.

Ясько Ю. М.

 

 

Протягом місяця

 

 

За призначенням

Лижний крос серед команд підліткових клубів ЦСПК «Спорт для всіх»

Шевченко О.Т.

Примітка. Попередній запис громадян на прийом до начальника РУОМС та заступника начальника РУОМС здійснюється по телефону: 403-30-03 щодня, крім суботи  та неділі, з 9.00.до 17.00. з обідньою перервою з 13.00. до 13.45.

Протягом місяця начальник РУОМС, заступник начальника РУОМС беруть участь у апаратних нарадах Святошинської РДА, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Впродовж місяця працівники управління здійснюють роботу з підготовки, опрацювання  та надання різного виду звітів та довідок, забезпечення ділового листування, підготовки наказів з профільних питань, особового складу, інформації на веб-сайт Святошинської РДА, відповідей на звернення громадян, забезпечують контроль за виконанням заходів цільових освітніх програм та інше.

Протягом місяця працівники централізованої бухгалтерії РУОМС звітують перед районним фінансовим управлінням, Святошинським районним відділенням Київського міського управління пенсійного фонду, ДПІ у Святошинському районі м. Києва, Управлінням державного  казначейства у Святошинському районі м. Києва.

Співробітники управління беруть участь у роботі дорадчих органів за планами роботи цих органів або окремими повідомленнями та відвідують наради та колегії Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва за окремими планами та повідомленнями.

 

 

Начальник     управління освіти,

молоді та спорту                                                                                         Юрій ДУБОВЕЦЬКИЙ

 

 

Олег Ільюк 274 81 61

Плани роботи