Text Size

Друзі наші менші

11 квітня 2013 року у СЗШ № 297, з метою виховання у дітей гуманного ставлення до тварин,  було проведено виховні заходи на тему «Друзі наші менші».

Вчителі початкових класів, на чолі з головою МО класних керівників Мартич Т.М., організували виставку малюнків та фотографій «Мій домашній улюбленець».

Діти емоційно відреагували на захоплюючу вікторину  «У світі тварин», яку провели класоводи Кисельова В.Б. та Нікітюк Т.І.

Бесіди  «Гуманне ставлення до тварин», «Ми відповідальні за тих, кого приручили»,  проведені класоводами Сидоровою О.О. та Федорчук С.П., мали на меті виховання у дітей відповідального і гуманного ставлення до тварин, зокрема, домашніх улюбленців,  формуванню  правил  їх  утримання.

Творчо та креативно підійшли вихованці Трач Л.Л. до конкурсу  робіт «Створи книжку про домашнього улюбленця»,  діти із задоволенням складали кросворди, ребуси та загадки про своїх друзів менших, які яскраво оформили у вигляді книжок, різних за формою та змістом.

Виготовлення  поробок із природного матеріалу «Вусолапохвіст», який організувала зі своїми учнями Дармограй Р.В., викликало в учнів надзвичайний прояв творчих можливостей та фантазію.

А ось   перегляд та обговорення художнього фільму «Дорога додому», мав на меті ліквідувати таке поняття, як безхатні тварини, пробудити бажання до відповідального вибору чи прийняття рішення щодо придбання домашньої тварини.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Києва
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Києва