Лист ДОНМС "Про відбір і замовлення підручників для учнів 5 класу"

 

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

бульвар Т.Шевченка,3, м.Київ, 01004,  тел. (044)279-14-46,факс 279-89-62, Call – центр (044) 15-51

E-mail:osvita@kievcity.gov.ua,Код ЄДРПОУ 02147629

____________ № ____________

на № _________ від _________

Начальникам управлінь освіти

районних в місті Києві

державних адміністрацій

Про відбір і замовлення підручників для учнів 5 класу

 

З метою забезпечення учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти підручниками та на виконання листа Міністерства освіти і науки України від06.02.2018 № 1/9-79, рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 21.12.2017 (протокол № 9/2-19) «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році» просимо здійснити організаційні заходи щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу.

А саме: зазначені листи довести до відома керівників закладів загальної середньої освіти та наголосити керівникам закладів за персональну відповідальність за замовлення підручників.

Спеціальні ЗЗСО для дітей з особливими освітніми потребами, що використовують підручники для ЗЗСО, замовляють підручники лише з предметів, які є в Типових навчальних планах для відповідних нозологій.

ЗЗСО приватної форми власності замовляють підручники для визначення видавництвами комерційних накладів.

Прогнозована кількість учнів 5 класу визначається як максимальна кількість учнів на паралелях 1, 2, 3 або 4 класів.

Вчителі ЗЗСО здійснюють безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, який схвалюється на засіданні педагогічної ради ЗЗСО. Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників, оприлюднюється на сайті ЗЗСО.

Окрім того, до 20 лютого 2018 року управління освіти районних в місті Києві державних адміністрацій направляють заархівовані результати вибору/замовлення ЗЗСО (zip-формат) до Інституту модернізації змісту освіти (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Наголошуємо, управління освіти районних в місті Києві державних адміністрацій обов’язково в електронному вигляді (pdf-формат) оприлюднюють узагальнені результати вибору/замовлення підручників для 5 класу на своїх сайтах.

Узагальнений вибір та замовлення підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти з підписом начальника управління освіти та печаткою до 20 лютого 2018 року надати до Департаменту на паперових та електронних носіях.

Лист Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 року № 1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» додається.

Додаток на ______ арк. в 1 прим.

 

Начальник управління дошкільної,

загальної середньої та позашкільної освіти                                                О.Бохно

 

 

Детальна інформація - за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1mlU2Hzfh15XPE4SPf9WtLXxgeLqtU1rx

 

 

 

 

 

 

 

Кузнецова

279 21 41