Лист РУОМС "Про розгляд звернення Благодійної премії «Диво-Дитина»"

№ 107-37-342 від 08.02.2018

 

 

 

 

 

 

 

Керівникам закладів освіти

 

Про розгляд звернення Благодійної

премії «Диво-Дитина»

 

Шановні керівники!

До Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації надійшов лист від Міністерства соціальної політики України № 24548/0/2-17/37 від 13.12.2017 щодо здійснення інформаційної підтримки 10-ої ювілейної премії «Диво-Дитина 2018» (далі - Премія).

У березні 2018 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» святкуватиме свій ювілей та 10-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.

За цей час зазначена премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».

Подробиці на сайті: www.divo-dutuna.com

Просимо налагодити співпрацю з представниками Премії.

 

 

З повагою

Начальник управління                                        Ю. Дубовецький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пучкова  274-24-41