Лист РУОМС "Про підвищення кваліфікації учителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н.р."

 

Від 13.06.2018 № 107-37-1608

 

 

 

 

 

Про підвищення кваліфікації

учителів іноземних мов, які навчатимуть

учнів перших класів у 2018/2019 н.р.

 

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №540 від 08.06.2018   управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації повідомляє про  проведення курсів підвищення кваліфікації для вчителів іноземних мов (додаток 1), які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н.р. за відповідним графіком:

 

 

Групи

Дата навчання

Навчальні заклади

Місце навчання

Тренер

1

9-11 липня

№№ 13,131,196,197,281

Приватний навчальний заклад «Globe International School» (Міжнародна школа «Глобус») (вул.Миколи Закревського, 42)

Співакова Л.О.

2

12-14 липня

№№35,76,83,96,ліцей «Еко»№198, 205,206,215,222,253

Приватний навчальний заклад «Globe International School» (Міжнародна школа «Глобус») (вул.Миколи Закревського, 42)

Співакова Л.О.

3

15-17 липня

№№50,55,140,200,287,288,304 СНВК«Лілея», Святошинська гімназія

Приватний навчальний заклад «Globe International School» (Міжнародна школа «Глобус») (вул.Миколи Закревського, 42)

Співакова Л.О.

4

8, 15, 22, 29 вересня

№№223,235,254,297,317, ШДС«Євроленд»,ЗНЗ «ЯМБ», СПІ -15

Приватний навчальний заклад «Globe International School» (Міжнародна школа «Глобус»)

(вул. Миколи Закревського, 42)

Співакова Л.О.

5

8, 15, 22, 29 вересня

№№72,154,162,185,203,230,Академія, КГСМ №1, НВК «ДНЗ-ЗНЗ» «Сузір’я», НВК «ДНЗ-ЗНЗ» «Інтел», НВК «Довіра», Ріка життя, гімназія «Прем’єр», СШДС «Лісова казка»

Київська гімназія

№ 154

(вул. Перемоги, 63)

Дроботенко С.В.

 

Німецька мова

 

Групи

Дата навчання

Навчальні заклади

Місце навчання

Тренер

1

21-23 червня

ЗЗСО № 40

НВК №167

Дніпровського

р-ну

Щербакова В.О

2

21-23

червня

 

НВК №167

Дніпровського

р-ну

Жданова Н.С.

 

 

 

 

Начальник                                                                         Ю. Дубовецький

 

 

 

 

 

 

 

Ільюк О.Є.

274 81 61

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

 

 

 

 

Інформація

про вчителів англійської    мови, які будуть працювати в  перших класах у 2018-2019 н.р.   Святошинський район

ПІБ вчителя

Навчальний заклад

Група 1

Шевченко Ярослава Валеріївна

ЗЗСО №13 ім. І.Хитриченка

 

Коваленко Аліса Андріївна

ЗЗСО №13 ім. І.Хитриченка

 

Хом’якова Ірина Олексіївна

ЗЗСО №13 ім. І.Хитриченка

 

Семеній Оксана Андріївна

ЗЗСО №13 ім. І.Хитриченка

 

Гук Ірина Валентинівна.

ЗЗСО  №131

 

Філіпова Яна Анатоліївна

ЗЗСО  №131

 

Пустова Світлана Петрівна

ЗЗСО  №131

 

Чечель Марина Іванівна

ЗЗСО  №131

 

Спасібожко Вікторія Вікторівна

ЗЗСО    № 196

 

Кошова Олена Федорівна

ЗЗСО    № 196

 

Зеленецька Тетяна Олексіївна

ЗЗСО    № 196

 

Услонцева Юлія Вікторівна

ЗЗСО    № 196

 

Купрянська Ганна Михайлівна

ЗЗСО    № 196

 

Янік Світлана Миколаївна

ЗЗСО    № 196

 

Піскун Ганна Сергіївна

ЗЗСО    № 196

 

Кошмал Тамара Іванівна

ЗЗСО    № 196

 

Одинець Ірина.Миколаївна

ЗЗСО    № 197

 

Вірко Оксана Володимирівна

ЗЗСО    № 197

 

Криницька Елла  Валеріївна

ЗЗСО    № 197

 

Сорокіна Анна Андріївна

ЗЗСО    № 197

 

Капшук Олександра Валентинівна

ЗЗСО    № 197

 

Кульмінська Ольга Володимирівна

ЗЗСО    № 197

 

Чепурко Тетяна Олодарівна

ЗЗСО    № 197

 

Препіяло Альона Сергіївна

ЗЗСО    № 281

 

Бадья Лариса Анатоліївна

ЗЗСО    № 281

 

Пустовойт Юлія Олегівна

ЗЗСО    № 281

Циба Інна Василівна

ЗЗСО    № 281

Група 2

Григоренко Олена Іванівна

ЗЗСО №35

Кобилинська Ольга  Анатоліївна

ЗЗСО №35

Гречанюк Ганна Володимирівна

ЗЗСО    № 76

Чубар Людмила Василівна

ЗЗСО    № 76

Столярчук Ганна Іванівна

ЗЗСО №83

Яковлєва Оксана Михайлівна

ЗЗСО  № 83

Омельяненко Алла Іванівна

Ліцей «ЕКО» №198

Журавель Вікторія Анатоліївна

Ліцей «ЕКО» №198

Галак Світлана Євгеніївна

 

Ліцей «ЕКО» №198

Філоненко Тетяна Петрівна

ЗЗСО    № 205

Журавська Наталія Борисівна

 

ЗЗСО №206 ім.Л. Курбаса

 

Шмідт Наталія Анатоліївна

ЗЗСО №206 ім Леся Курбаса

Марченко Наталія Олександрівна

ЗЗСО № 215

Хорольська Уляна Іванівна

ЗЗСО № 215

Несторук Лариса Георгіївна

ЗЗСО № 215

Гринчук Наталія Олександрівна

ЗЗСО № 222

Жолобак Наталія Михайлівна

ЗЗСО №222

Химич Алла Володимирівна

ЗЗСО  №222

Пилипчук Неля Григорівна

ЗЗСО  №222

Катрич Таїсія  Миколаївна

ЗЗСО  №253

Ліснічук Людмила Олександрівна

ЗЗСО  №253

Юденко  Надія  Іванівна

ЗЗСО  №253

Євтушенко Євгенія Олександрівна

ЗЗСО №96

Васильєва Аліна Павлівна

ЗЗСО №96

Група 3

Безсмертна Інна Сергіївна

ЗЗСО №50

Харченко Юлія Вікторівна

ЗЗСО №50

Грушецька Віра Григорівна.

ЗЗСО №55

Вавака Тетяна Олегівна

ЗЗСО №55

Ропій Людмила Володимирівна

ЗЗСО №140

Зінченкова Анна Ігорівна

ЗЗСО  №140

Соколовська Наталія Миколаївна

ЗЗСО №200

Половина Наталія Олексіївна

ЗЗСО №200

Саяпіна Юлія Борисівна

ЗЗСО №200

Тищенко Тетяна Василівна

ЗЗСО №200

Вітвицька Вікторія Юріївна

ЗЗСО №200

Волосович  Оксана  Анатоліївна

Гімназія №287

Денисова  Анастасія  Олександрівна

Гімназія №287

Потурецька  Катерина   Богданівна

Гімназія №287

Подоляко Юлія Ігорівна

ЗЗСО №288

Шаргородська Валентина Миколаївна

ЗЗСО №288

Коковська Віта Іванівна

ЗЗСО №288

Іванова Катерина Леонідівна

ЗЗСО №288

Смирнова Ірина Миколаївна

ЗЗСО   №304

Сарієва Лариса Георгіївна

ЗЗСО   №304

Каніщева Тетяна Петрівна

ЗЗСО   №304

Щербань Світлана Олексіївна

ЗЗСО   №304

Неменуща Олена Олександрівна

СНВК «Лілея»

Власенко Надія Олександрівна

СНВК «Лілея»

Ясковець Наталія Миколаївна

ТОВ «НВК «Святошинська гімназія»

Група 4

Паланюк   Світлана   Дамирівна

ЗЗСО №235 імені В.Чорновола

Бабич   Тетяна Анатоліївна

ЗЗСО №235 імені В.Чорновола

Пекло  Валентина Петрівна

ЗЗСО №235 імені В.Чорновола

Божок Анастасія Сергіївна

ЗЗСО № 223

Солтинчук Тетяна Миколаївна

ЗЗСО № 223

Польова Альона Юріївна

ЗЗСО № 254

Отян Наталя Олександрівна

ЗЗСО № 254

Чухманенко  Оксана Олександрівна

ЗЗСО № 254

Попова Юлія Андріївна

ЗЗСО № 254

Гончарова Маргарита Миколаївна

ЗЗСО  №297

Вітенко Світлана Віталіївна

ЗЗСО №297

Скрипнікова Тетяна   Вікторівна

ЗЗСО №317

Даценко Наталія    Петрівна

ЗЗСО №317

Олійник Тетяна   Сергіївна

ЗЗСО №317

Короткова Наталія Володимирівна

ЗЗСО №317

Павлючок Вікторія    Вікторівна

ЗЗСО №317

Резнік Юлія    Олександрівна

ЗЗСО №317

Тіхонова Надія   Миколаївна

ЗЗСО №317

Онищук Ольга   В’ячеславівна

ЗЗСО №317

Пришва Олена   Сергіївна

ЗЗСО №317

Дмитренко  Олена   Михайлівна

ЗЗСО №317

Лотохова Лариса Сергіївна

ШДС «Євроленд»

Полякова Ольга Олександрівна

ШДС «Євроленд»

Юрченко Галина Анатолієвна

ШДС «Євроленд»

Касьяненко Олена Олегівна

ЗНЗ «ЯМБ»

Власенко Анастасія Миколаївна

ЗНЗ «ЯМБ»

Ареф’єва Олена Олегівна

ЗНЗ «ЯМБ»

Пастушенко Тетяна Віталіївна

СПІ № 15

Єськін Олексій Валерійович

СПІ № 15

Група 5

Хоменко Тетяна Миколаївна

ЗЗСО № 72

Захарченко Анна Вікторівна

ЗЗСО  № 72

Короленко   Наталія  Василівна

ЗЗСО №162

Запольська  Олена  Олександрівна

ЗЗСО №162

Машкова Олена Володимирівна

ЗЗСО   №185

Барило Людмила Миколаївна

ЗЗСО  №185

Педос Наталія Юріївна

ЗЗСО №230

Мельниченко  Богдана Сергіївна

ЗЗСО №230

Пітушенко Лілія Валеріївна

Гімназія «Академія»

Петрик Ірина Юріївна

Гімназія «Академія»

Степанюк Олена Миколаївна

КГСМ №1

Фомінова Валентина Володимирівна

КГСМ №1

Шиян Ганна Володимирівна

КГСМ №1

Мацак Олена Олександрівна

НВК «ДНЗ-ЗНЗ» «Сузір’я»

Пасічник Людмила Іванівна

Ріка життя

Голубчик Аліна Айварівна

НВК «ДНЗ-ЗНЗ «Інтел»

Сьоміна Олена Володимирівна

НВК «Довіра»

Шейкман Леонід Григорович

Київська гімназія № 154

Чинчлей  Cвітлана   Петрівна

Київська гімназія № 154

Палагеча Наталя Василівна

Київська гімназія № 154

Панасейко Яна Олександрівна

Київська     гімназія № 154

Гуцол         Тетяна     Іванівна

ЗЗСО № 203

Карлицька Катерина Сергіївна

ЗЗСО № 203

Ямчицька Наталія В'ячеславівна

ЗЗСО № 203

Коваленко  Анна Валентинівна

ЗЗСО № 203

Лопатко Марина Василівна

СШДС «Лісова казка»

Мацько Оксана Олегівна

СШДС «Лісова казка»

Утешева Євгенія Вікторівна

СШДС «Лісова казка»

Денисова Ірина Григорівна

Гімназія «Прем’єр»

 

Дідун Тетяна Романівна

Гімназія «Прем’єр»

 

Німецька мовав

Труш Марина Миколаївна

ЗЗСО № 40

Шевченко Лариса Олегівна

ЗЗСО № 40

Ященко Анастасія Анатоліївна

ЗЗСО № 40

Кудіна Аліна  Вікторівна

ЗЗСО № 40