Лист РУОМС "Про проведення фестивалю"

№ 107-37-2501 від 07.09.2018

 

 

 

 

 

 

Керівникам закладів освіти

 

Про проведення фестивалю

Шановні керівники!

На виконання завдань і заходів, визначених Міською цільовою програмою «Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2018 роки» (рішення Київської міської ради від 11.02.2016 № 90/90), з метою підвищення престижу сім’ї і відповідального батьківства та з нагоди відзначення Всенародного дня батька, управлінням праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації заплановано проведення у вересні 2018 року відкритого районного фестивалю «ТАТОФЕСТ» (Положення про проведення фестивалю додається).

Беручи до уваги вищезазначене, просимо забезпечити участь команд сімей від закладів освіти району у зазначеному заході.
Контактна особа з питань організації і проведення фестивалю: начальник відділу соціальної підтримки сімей управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Маршук Владислава Павлівна (044) 450-92-57, (067) 945-48-08.

 

Додаток на 3 арк.

 

 

З повагою

Начальник                                                                  Ю. Дубовецький

 

Пучкова  274 24 41


ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник управління

праці та соціального захисту

населення Святошинської

районної в місті Києві

державної адміністрації

____________І. Жидченко

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення відкритого районного фестивалю

“ТАТОФЕСТ”

1. Загальні положення.

1.1. Відкритий районний фестиваль «ТАТОФЕСТ» (далі-Фестиваль) проводиться на виконання завдань і заходів, визначених Міською цільовою програмою «Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2018 роки» (рішення Київської міської ради від 2011.02.2016 № 90/90) та з метою підвищення престижу сім’ї, відповідального батьківства, вшанування і підтримки  чоловіків - батьків.

1.2. Основними завданнями Фестивалю є:

-  зміцнення стосунків членів сім’ї, зокрема тата і дітей;

- залучення чоловіків до відповідального батьківства і виховання дітей на засадах високої моралі своїм особистим прикладом;

- усвідомлення татами важливості активної участі у вихованні дітей у партнерстві з мамою;

- організація змістовного сімейного дозвілля.

 

2. Організатори та керівництво Фестивалю.

2.1 Організатором Фестивалю є управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

2.2. Для проведення Фестивалю створюється організаційний комітет, до складу якого входять представники управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Центру у справах сім’ї та жінок «Родинний дім», громадських організацій «Жінки — Берегині», «Спілка багатодітних сімей «Шанс» Святошинського району міста Києва (за згодою).

 

3.Умови та вимоги проведення Фестивалю.

3.1. До участі у Фестивалі запрошуються команди сімей у складі тата з дітьми (вік дітей від 0 до 18 років), які є мешканцями Святошинського району міста Києва, а також команди вболівальників цієї сім’ї.

3.2. Фестиваль проводиться в два тури:

I-й тур - відбірковий, проводиться у закладах і установах району;

II-й тур - фінальний, проводиться за участю переможців відбіркового туру.

3.3. Фестиваль проводиться у наступних номінаціях:

«Мить сімейного щастя»;

«Сімейний герб»;

«Super-Тато»;

«Здивуйка»;

«Ми з татом можемо все ...»;

3.4. Фестиваль проводиться в наступні терміни:

I-й тур, відбірковий, з 17 по 19 вересня 2018 року.

II-й тур, фінальний,  26 вересня 2018 року.

Час і місце проведення фінального туру Фестивалю буде повідомлено учасникам додатково.

 

4. Порядок проведення Фестивалю та вимоги до виступів і виставкових робіт.

4.1. У закладах та установах району проводяться відбіркові тури Фестивалю і  визначаються переможці - учасники фінального туру.

4.2. Для участі у фінальному турі Фестивалю установи і заклади району, в термін до 20 вересня 2018 року, подають в організаційний комітет Фестивалю, який знаходиться за адресою: місто Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, кімн. 214        (е-mail: simya.upszn@ukr.net), звіт у довільній формі про проведення відбіркового туру, інформацію про кількість учасників та переможця Фестивалю, а також заявку на участь у фінальному турі переможця відбіркового туру, за встановленою формою:

 

Склад

команди

(ПІБ учасників,

дати народження)

Домашня адреса,

контактний телефон

Назва спільного

виступу

«Ми з татом

можемо все...»

Необхідне обладнання для демонстрації робіт/ спільного виступу

 

4.2           . Сім’я бере участь у всіх встановлених номінаціях Фестивалю, а саме:

 

  • номінації «Мить сімейного щастя» (участь у номінації передбачає демонстрацію фото колажу, виготовленого на папері формату А-1, за допомогою різноманітних матеріалів. Основу колажу мають складати спільні фото тата з дітьми);

 

  • номінації «Сімейний герб» (участь у номінації передбачає презентацію герба сім’ї, виготовленого на папері формату А-1, за допомогою різноманітних матеріалів, а саме: кольорового паперу, олівців, фарб, клея, тощо).

 

  • номінації «Super-Тато» (участь у номінації передбачає презентацію дитиною власноруч складеного есе на тему «Мій тато найкращий, тому що ...». Під час презентації, учасникам дозволяється використовувати технічні засоби. Тривалість виступу до 3 хвилин).

 

  • номінації «Здивуйка» (участь у номінації передбачає вручення мамі, або іншій людині, власноруч виготовленого спільного подарунку-сюрпризу від тата і дітей).

 

  • номінації «Ми з татом можемо все ...» (участь у номінації передбачає спільний виступ тата і дітей в будь-якому жанрі мистецтва, виді спорту, тощо. Тривалість виступу до 4 хвилин).

 

4.3.Виступи учасників повинні відповідати заданій темі і завданням Фестивалю; бути направлені на збереження та розвиток сімейних традицій; мати змістовне та тематичне наповнення.

 

5. Відзначення учасників Фестивалю.

5.1.Всі учасники Фестивалю нагороджуються грамотами та відзнаками. Переможці Фестивалю отримують подарунки.

5.2.Організаційний комітет має право запровадити додаткові спеціальні відзнаки.

 

6. Фінансування Фестивалю.

6.1. Фінансування Фестивалю здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації по розділу «Заходи державної політики з питань сім’ї» на 2018 рік.

 

 

Начальник відділу

соціальної підтримки сімей                                                                   В. Маршук