Лист РУОМС "Про Олімпійський день"

від 21.03.2019  № 107-37-757

на № __________  від ______________

Керівникам закладів освіти

(заклади освіти, спортивні школи, підліткові клуби)

 

Про Олімпійський день

 

Шановні колеги!

 

Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації інформує про захід який відбудеться, з нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету.

Національний олімпійський комітет України спільно зі своїми регіональними відділеннями вже у 25-й раз проводитиме Олімпійський день. До участі у заході запрошуються керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники держаних установ та громадських організацій, відомі спортсмен та тренери, учні спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентська молодь та любителі спорту.

Метою заходу є популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського рух та пропаганда здорового способу життя. В його програмі передбачаються: забіг,спортивні, культурні, освітні та пізнавальні активності.

Старт Олімпійського дня в столиці заплановано на суботу 18 травня 2019 року на території столичної Оболонської набережної (пр-т Героїв Сталінграду 10-Д) та прилеглій до неї акваторії водного стадіону.

Користуючись нагодою, запрошуємо долучитися до участі у вищевказаному спортивному заході та просимо заздалегідь проінформувати  щодо Вашої участі організаторів заходу.

Одночасно просимо надати терміново Ваші пропозиції про проведення спортивно-масових заходів до Олімпійського дня у ввірених Вам закладах.

Інформацію просимо надати до 22.03.2019 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Додаток плану проведення.

 

Начальник                                                           Юрій Дубовецький

 

Паньків А.М. 276 86 44